PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malesef istemeye istemeye motorumu satıyorum

Bugra
29.Aralık.2013, 00:56
Abilerim, arkadaşlarım şans bir yerden bana güldü ve hiç planlarımda yokken yeni motosiklet aldım. Ama kızımdan vazgeçemiyorum. Şu an iki motosiklet bulundurmak da gereksiz geliyor. O yüzden de Daytonamı satıyorum (istemeye istemeye) :( O benim ilk göz ağrım. :(
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-turkiye-deki-en-dolu-daytona-asik-olacaksiniz-148149414/detay/

Erkan 28
29.Aralık.2013, 00:57
Hayırlı olsun buğra yeni motor ne aldın diyecektim, HD İron 883 almışsın. Allah Kazasız belasız kullanmak nasip etsin

CELİL
29.Aralık.2013, 01:01
Abilerim, arkadaşlarım şans bir yerden bana güldü ve hiç planlarımda yokken yeni motosiklet aldım. Ama kızımdan vazgeçemiyorum. Şu an iki motosiklet bulundurmak da gereksiz geliyor. O yüzden de Daytonamı satıyorum (istemeye istemeye) :( O benim ilk göz ağrım. :(
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-turkiye-deki-en-dolu-daytona-asik-olacaksiniz-148149414/detay/
Buğra yeni makinan hayırlı olsun yeni bir başlık açıp oradan yeni makinanın tebriklerini kabul edersin resim koymayı unutma :mrgreen:8)

sinem54
29.Aralık.2013, 01:02
9bin tlmi ? Kusura bakmada o fiyata 650 çin olmayan motorlar var üçbeş aksesuar takıyor millet ondan sonra 9bin 10bin sonra kimse motor alamıyor şişirmesek bukadar.

Bugra
29.Aralık.2013, 01:22
9bin tlmi ? Kusura bakmada o fiyata 650 çin olmayan motorlar var üçbeş aksesuar takıyor millet ondan sonra 9bin 10bin sonra kimse motor alamıyor şişirmesek bukadar.

Piyasada daha ucuz makineler da var isteyen onlara da yönelebilir serbest piyasa bu ben motoruma 9 bin demişim sen 5 bine de verebilirsin orası sana kalmış

Celil abim, Erkan abim çok teşekkür ederim. Abilerim motorun bir kaç ufak eksiği var parça bekliyorum onları tamamladığımda açıklamalar ile birlikte bi başlık açarım :)

sinem54
29.Aralık.2013, 01:25
Piyasada daha ucuz makineler da var isteyen onlara da yönelebilir serbest piyasa bu ben motoruma 9 bin demişim sen 5 bine de verebilirsin orası sana kalmış

Celil abim, Erkan abim çok teşekkür ederim. Abilerim motorun bir kaç ufak eksiği var parça bekliyorum onları tamamladığımda açıklamalar ile birlikte bi başlık açarım :)

Aslında bilir kişinin vereceği değerle motorlar fiyatı belirlenmeli bölelikle eşitlik sağlanır devletin şu motorlu taşıtlara el atması lazım.

Bugra
29.Aralık.2013, 01:30
Aslında bilir kişinin vereceği değerle motorlar fiyatı belirlenmeli bölelikle eşitlik sağlanır devletin şu motorlu taşıtlara el atması lazım.

O el atıldığında benim gibi tok satıcılardan kurtulursunuz umarım 8)

sinem54
29.Aralık.2013, 01:31
O el atıldığında benim gibi tok satıcılardan kurtulursunuz umarım 8)

Orası tartışmaya açıkdır.

Ömer
29.Aralık.2013, 13:59
Buğra senin için satışında yeni aldığın motorunda hayırlı olsun.

Bugra
29.Aralık.2013, 14:17
Buğra senin için satışında yeni aldığın motorunda hayırlı olsun.

Tesekkur ederim Omer abi :)

UCANLAZ
30.Aralık.2013, 18:17
Alışta satışta hayırlı olsun dostum,Benim son hayalimi almışsın yanlız fairing çok şık olmuş.

Bugra
30.Aralık.2013, 23:30
Alışta satışta hayırlı olsun dostum,Benim son hayalimi almışsın yanlız fairing çok şık olmuş.

Eyvallah abi fairingin hastasıyım şimdi irona da takıyorum ondan :mrgreen: İnşallah sende hayaline en yakın zamanda kavuşursun

dogu
11.Ocak.2014, 10:19
Tamam tabikide herkes istedigi fitati isteyebilir ama birazda ticaret ahlaki olmasi gerekmezmi insanda bunun sifiri ne kadarki ne kadar istiyorsun hadi sahibinden com sitesine koydun burda arkadaslar sizin icinizdende keriz ariyorum haberiniz olsun demenin mantigi varmi

CELİL
11.Ocak.2014, 11:35
Tamam tabikide herkes istedigi fitati isteyebilir ama birazda ticaret ahlaki olmasi gerekmezmi insanda bunun sifiri ne kadarki ne kadar istiyorsun hadi sahibinden com sitesine koydun burda arkadaslar sizin icinizdende keriz ariyorum haberiniz olsun demenin mantigi varmi
İlk mesajnın eleştiri mesajı olması doğrumu sence önce kendini tanışma başlığında tanıtsaydın bizde kimle muhatab olduğumuzu bilseydik güzel bir başlangıç yapsaydık ne güzel olurdu burası diğer forumlar gibi tartışma gerginlik uslupları olan bir yer değil biz burada aile ortamı uslubumuzu koruyup birbirimize destek olmak için varız 8)
Her kişi özgür iradesi ile kendi motoruna istediği fiyatı çeker alan olur olmaz herkesin kendi tercihidir 8)

Tugra1453
11.Ocak.2014, 12:12

Hocam fiyat konusunda haklisiniz ama diger konulara girmemek gerekir zaten pahali bulan almaz.

orion1933
11.Ocak.2014, 15:06
ticaret ahlakı önemli tabiki... Ne kadar dolu da olsa makinenin motorunu mu modladiniz naptiniz :D ustunde bin tl masraf olsa 8 bin etmez ikinci eli. olay tokluk açlık olayı değil biraz düşünce meselesi ama tabi kimsenin de cikip fiyati düşür demeye hakkı olmaz

ozguralic
13.Ocak.2014, 12:32
Mal sahibi malına istediği fiyatı biçebilir arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz?

Beğenmeyenler beğenecekleri ürüne yönelsin. Sizin bu yazdıklarınızdan sonra Buğra fiyatı aşağı çekecek diye mi düşünüyorsunuz?

Boşu boşuna ortamı germeyin.

Erhan61
13.Ocak.2014, 12:50
Mal sahibi malına istediği fiyatı biçebilir arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz?

Beğenmeyenler beğenecekleri ürüne yönelsin. Sizin bu yazdıklarınızdan sonra Buğra fiyatı aşağı çekecek diye mi düşünüyorsunuz?

Boşu boşuna ortamı germeyin.

Bencede pahali ama adam sonucda kimseye zorla alacaksiniz demiyor ole fiyati uygun gormus uygun gormeyen almaz zaten problem nedirki :)

Bugra
13.Ocak.2014, 18:23
Vay arkadas olaya bak guluyorum sadece 10 bin de yazarim 20 bin de kimseye zorla mal satmaya calismiyoruz burda kimsenin malini da kotulemiyoruz ne ahlaksizligiymis bu ya parasi kiymetli olan gider ucuz mal alir sacmalamayalim ahlakli olmaya calisiyorum burda lutfen ama :p

dogu
14.Ocak.2014, 18:17
Admin cok guzel deginmis kardeslik ortami kurmak cok guzel bir sey bende suna inaniyorum her uye kendini bu ailenin bir ferdi gibi gormeli ve bu ilanin aile ortamina yakismadigini dusunuyorum tabiki kisisel gorusum. Istemeye istemeye motorumu satiyorum diye baslik acacaksin ve abzurt bi fiyat yazacaksin milletle dalga gecer gibi.

Bugra
14.Ocak.2014, 19:18
Admin cok guzel deginmis kardeslik ortami kurmak cok guzel bir sey bende suna inaniyorum her uye kendini bu ailenin bir ferdi gibi gormeli ve bu ilanin aile ortamina yakismadigini dusunuyorum tabiki kisisel gorusum. Istemeye istemeye motorumu satiyorum diye baslik acacaksin ve abzurt bi fiyat yazacaksin milletle dalga gecer gibi.

Güzel abim sen neyin kafasındasın bilmiyorum ama bu ilan buraya yakışmıyorsa başlığım kapatılır hesabımda bloke edilir. Kafana silah dayayıp bunu al demedik ya sana sen niye büyüttün bu kadar onu anlamıyorum istemeye istemeye olduğu için yüksek fiyat tutuyoruz heralde makineden kurtulmak istesem 5 bin yazar satarım hemen dalga geçmek ne demek ya ne alaka demek ki senin zihniyetin o işlere çalışıyor

sercan.m
14.Ocak.2014, 20:42
ya adam istediği fiyata satar hayret birşeysiniz Şuan itibariyle benm motorda satılık beyler.
Sahibinden hatasız kız gibi küfür dahi edilmemiş kapalı garaj motoru. sıfırı 4.600 Benim ki 12.000tl üzerine ben oturdum gaz çıkara çıkara değerine değer kattım varmı itrazı olan?? :ban:
Hayırlı satışlar pazarlık sünnettir

CELİL
14.Ocak.2014, 20:56
Buğra reklamın iyisi kötüsü olmazmış bak makina kaç haftadır liste başı oldu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Şaka bir yana arkadaşlar artık konuyu uzatmayalım bu kadar yeter

Bugra
14.Ocak.2014, 21:32
Buğra reklamın iyisi kötüsü olmazmış bak makina kaç haftadır liste başı oldu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Şaka bir yana arkadaşlar artık konuyu uzatmayalım bu kadar yeter

Eyvallah abi de ne desem ya durduk yere adamın canı sıkılyor işte neyse :|

ya adam istediği fiyata satar hayret birşeysiniz Şuan itibariyle benm motorda satılık beyler.
Sahibinden hatasız kız gibi küfür dahi edilmemiş kapalı garaj motoru. sıfırı 4.600 Benim ki 12.000tl üzerine ben oturdum gaz çıkara çıkara değerine değer kattım varmı itrazı olan?? :ban:
Hayırlı satışlar pazarlık sünnettir

Abi on numarasın :cheesy:

ozguralic
15.Ocak.2014, 10:44
Hayırlı satışlar güncel diyelim :)

Emre
15.Ocak.2014, 12:28
İşinize karışmak gibi olmasın ama konu dışı yazışmaları silersek daha iyi olur. Buğra' nın ilanı güme gitmesin, kötü intiba oluşmasın 8)

CELİL
15.Ocak.2014, 13:35

Bugra
15.Ocak.2014, 20:28
Sağ olun abilerim