PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SATILIK VİRAGO 535

altug
04.Temmuz.2007, 15:37
MERHABA, DAYIM MOTORUNU SATIYOR. VİRAGO 535 32.000 KM DE 1996 MODEL . BİLDİĞİM KADARI İLE İLK SAHİBİ ÖNDEN ARABAYA ÇARPMIŞTI.SONRA DAYIM ALDI VE 3 YIL BİNDİ .AKSESUARLARI FALANDA VAR. BEN YENİ BAŞLAYACAĞIM VE GÖZÜM REGALDE OLDUĞU İÇİN DÜŞÜNMEDİM.AMA İSTEYEN ARKADAŞLARA 6.500 ytl YE BIRAKTIRIRIM SANIRIM. MOTOR ANTALYADA . FOTOLARINI İSTEDİM. EN KISA ZAMANDA KOYACAĞIM.

SEVGİLER

okan
04.Temmuz.2007, 15:43
çok iyi makine olduğunu biliyorum onların ama beni soğuttulşar yaff....lastikler şamyelli felan dediler.. :( ama hiç virago itekleyeni görmedim... :? .arka silindir hava almadığından dolayı sorun çıkarıyo dediler... :(

dostum sen bi dayına sorsana herhangi bi sorun yaşamışmı bu güne kadar .... okey verirse pazarlıkta olduğum bi virago var onu alacam.....en azından 3 yıldır kullanıyo bizden daha fazla bilgilidir virago hakkında...

altug
04.Temmuz.2007, 15:49
BEN DE DÜN AKŞAM ÖĞRENDİM SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜ . SORARIM DETAYLARI. DEDİĞİM GİBİ BEN YENİ BAŞLAYACAĞIM İÇİN ÜRKTÜM BİRAZ. BU NEDENLE KIYMETİNİ İLECEK İNSANLARIN ALMASINI İSTERİM.

DÜN ÖĞRENDİĞİM KADARI İLE MOTORUNDA VE DİĞER DETAYLARDA SIKINTI YOK. SADECE ÖNDEN DARBE YEMİŞ. BU NEDENLE ÇATAL EĞİLMİŞ ZAMANINDA . ALDIĞIM BİLGİYE GÖRE ÖN KISMI DAYIM SANAYİDE DÜZELTTİRMİŞ VE ÖYLE BİNMİŞ AMA DEDİĞİNE GÖRE DİKKATLİ BAKILDIĞINDA HAFİF EĞİKLİK VARMIŞ. BU NEDENLE YENİ BİR ÖN ÇATAL ALINIRSA HİÇ BİR SIKINTISI YOK DER. BENDE ANLAMADIĞIM İÇİN DETAYLARDAN BU KADAR ÖĞRENDİM.

ÇATALLAR TEK PARÇA DÖKÜMMÜŞ SANIRIM. BU NEDENLE DÜZELTMEK İŞİNİ TAM YAPAMAMIŞLAR . ESKİŞEHİRDE TEKİN USTA DİYE BİR USTA VARMIŞ . ONDA ORJİNAL PARÇALAR VARMIŞ VİRAGO İÇİN.

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DETAY VARSA SORARIM

okan
04.Temmuz.2007, 15:52
saol altuğum ankaralım.....

Aksu
04.Temmuz.2007, 18:59
Altuğ merhaba
Sana benim Regali satayım dedim sen tamam dedin arkası çıkmadı vade olayına da tamam demiştin. Sen sıfır alacaksan fiyatı 5.500 TL. yardımcı olurum. Tabii sıfırı vadeli alacaksan vade farkı da koyarlar. Yarın akşam 18,30 gibi sana uğrayacağım iş yerinde asker ol.

aslanburclu
04.Temmuz.2007, 19:23
virago 535 mi :-1: :-1: :-1: şşşşşşşş akıllı olun akıllı

handojoe
04.Temmuz.2007, 23:15
virago 535 mi :-1: :-1: :-1: şşşşşşşş akıllı olun akıllı

KOMUTANIMA KATILIYOM 2 İLA 3 BİN DAHA EKLERSEN CANAVAR GİBİ BİR DRAGSTAR YADA SHADOW ALINABİLİR BENCE VİRAGO ALACAĞIMA SIFIR REGAL ALIRIM VE SADECE BEN BİLİRİM NE OLDUĞUNU

HANDO fikir beyan etti... :x

ÇeLeBi MuRaT
05.Temmuz.2007, 01:52
bende katılıyorum hando ve komutanıma aman sakın dikkatt.....

FATİH
05.Temmuz.2007, 11:55
çok iyi makine olduğunu biliyorum onların ama beni soğuttulşar yaff....lastikler şamyelli felan dediler.. :( ama hiç virago itekleyeni görmedim... :? .arka silindir hava almadığından dolayı sorun çıkarıyo dediler... :(

dostum sen bi dayına sorsana herhangi bi sorun yaşamışmı bu güne kadar .... okey verirse pazarlıkta olduğum bi virago var onu alacam.....en azından 3 yıldır kullanıyo bizden daha fazla bilgilidir virago hakkında...

Okan abi Arkadaş sağolsun dayısına sormuş ama senin istediğin soruyu sormamış..
Virago 535 benimde çok sevdiğim ve takip ettiğim bir motor..2003 sonrası 535 yok ve 2003 bulmak neredeyse imkansız..Bu motorlar 46bg yani Drag Star dan 6 bg daha güçlü..Tek sıkıntısı kasanın biraz ufak olması..Neredeyse bizim regallerden daha küçük görünüyor..Artçı ile seyahat etmek bu sebepten çok sıkıntılı oluyor..Birde kasanın dizaynı bir Alman kurt köpeği gibi , başı yukarda poposu aşşağıda..Rampada dur kalkta arkada yine artçı varsa ağırlık nedeniyle kalkışlarda ön tekerin yere daha az basmasının verdiği bir rahatsızlık söz konusu oluyormuş..(bunu kullanan bir abim söylemişti) fakat artçısız kullanacaksan sorun olmazmış ki senin artçısız kullanman söz konusu değil okan abi :D
Sonuç olarak dostum handojoe nin de belirttiği gibi farklı seçenekler yakın fiyatlara bulunabiliyorken virago ile artık ilgilenme bence..Üretimi 2003 yılında bitmiş bir motor..Arkadaşım BWS için parça bulamadı ki BWS 2005 te üretimden kalktı , 2003 te üretimi biten motorun parçasını beldeyama da bulmak çok zor olacaktır..

altug
05.Temmuz.2007, 12:04
MERHABA OKAN KARDEŞ,

DAYIMA SORDUM. GENEL ANLAMDA MOTORDAN ÇOK MEMNUN OLDUĞUNU SÖYLEDİ .PARÇA KONUSUNDA PEK İHTİYAÇ OLMADIĞINDAN ARAMAMIŞ AMA DEDİĞİM GİBİ ESKİŞEHİRDE TEKİN USTA VARMIŞ VE HER PARÇAYI BULABİLİYORMUŞSUN.

DAYIM DA BİR SHADOWA BAKIYORMUŞ. DEDİĞİM GİBİ BENİM AMACIM SATIŞ YAPMAK DEĞİL. BÖYLE BİR BİLGİ GELDİ. BELKİ İSTEYEN ARKADAŞLAR OLUR DİYE PAYLAŞAYIM DEDİM.

SEVGİLER

okan
05.Temmuz.2007, 13:03

Okan abi Arkadaş sağolsun dayısına sormuş ama senin istediğin soruyu sormamış..
Virago 535 benimde çok sevdiğim ve takip ettiğim bir motor..2003 sonrası 535 yok ve 2003 bulmak neredeyse imkansız..Bu motorlar 46bg yani Drag Star dan 6 bg daha güçlü..Tek sıkıntısı kasanın biraz ufak olması..Neredeyse bizim regallerden daha küçük görünüyor..Artçı ile seyahat etmek bu sebepten çok sıkıntılı oluyor..Birde kasanın dizaynı bir Alman kurt köpeği gibi , başı yukarda poposu aşşağıda..Rampada dur kalkta arkada yine artçı varsa ağırlık nedeniyle kalkışlarda ön tekerin yere daha az basmasının verdiği bir rahatsızlık söz konusu oluyormuş..(bunu kullanan bir abim söylemişti) fakat artçısız kullanacaksan sorun olmazmış ki senin artçısız kullanman söz konusu değil okan abi :D
Sonuç olarak dostum handojoe nin de belirttiği gibi farklı seçenekler yakın fiyatlara bulunabiliyorken virago ile artık ilgilenme bence..Üretimi 2003 yılında bitmiş bir motor..Arkadaşım BWS için parça bulamadı ki BWS 2005 te üretimden kalktı , 2003 te üretimi biten motorun parçasını beldeyama da bulmak çok zor olacaktır..teşekkürler fatihim...gerçekten ikna edici bi açıklama yapmışsın...yanyana çektiğimizde benim çantalı regal ondan 10 kat daha havalı duruyodu valla....milletin ilgiside benim motor üzerine yoğunlaşmıştı.. dedim okan sen bu motoru alacan bi de tipten kaybedecen .. . :lol: şu an dediğim gibi motorumu satmıyorum zaten...alırsamda satmadan almayı düşünüyorum...işler böyle giderse o da zor görünüyo ama :( hayırlısı artık... bi dipsiz göl yapalım ondan soora yaz sonuna dooru hızlandıracağım arayışlarımı...alacağım motorun önce gözüme hitap etmesi gerekiyor.. temizlemekte bana büyük keyif veriyor çünkü... :cheesy:

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:32
okan ım bak sen şimdi bu motor alma sevdasını bırak be abi. bin RR ına hele şu dipsiz göle gel sonra sat motoru. sonra sezon ölünce yapış motor satanların yakasına. yaz ortasında motor mu alınır be kardeşim akıllı oolllllllllll :cheesy: :cheesy: :D :evil:

okan
06.Temmuz.2007, 09:58
okan ım bak sen şimdi bu motor alma sevdasını bırak be abi. bin RR ına hele şu dipsiz göle gel sonra sat motoru. sonra sezon ölünce yapış motor satanların yakasına. yaz ortasında motor mu alınır be kardeşim akıllı oolllllllllll :cheesy: :cheesy: :D :evil:ayhan baba .. motor aldım hemde 5 tane ... 150 lik scooter... belki haberin vardır.. emrah komtanım biliyodu .... bi yerden haysoung 650 lik gelecekti.. gelmeyince 5 tane scooter aldım .. tahsilat amaçlı....birini sana gönderiim istersen ... ehehehhehe.... az bişi küccük gelir ama idare et işte.... :lol: :lol:

ToMCaT
06.Temmuz.2007, 20:04
okan ım bak sen şimdi bu motor alma sevdasını bırak be abi. bin RR ına hele şu dipsiz göle gel sonra sat motoru. sonra sezon ölünce yapış motor satanların yakasına. yaz ortasında motor mu alınır be kardeşim akıllı oolllllllllll :cheesy: :cheesy: :D :evil:ayhan baba .. motor aldım hemde 5 tane ... 150 lik scooter... belki haberin vardır.. emrah komtanım biliyodu .... bi yerden haysoung 650 lik gelecekti.. gelmeyince 5 tane scooter aldım .. tahsilat amaçlı....birini sana gönderiim istersen ... ehehehhehe.... az bişi küccük gelir ama idare et işte.... :lol: :lol:

yok baba ben onlara binemem kalsın... :D