PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SANA GECMIS OLSUN DIYEMEDEN BENIM AYAKLARIM PARAM PARCA OLDU

yunusemre
05.Temmuz.2007, 00:52
alper kardes SANA GECMIS OLSUN DIYEMEDEN dun BENIM AYAKLARIM PARAM PARCA OLDU. Kucuk bir kiz cocugu onume cikti onu ezmememk icin sola kivirdim ve ayagimin derisi kalki. kaza geliyorum demez herkese gecmis olsun

aslanburclu
05.Temmuz.2007, 01:01
arkadaşım geçmiş olsun aman daha dikkatli kullanalım

ÇeLeBi MuRaT
05.Temmuz.2007, 01:53
hocam çok büyük geçmiş olsun.Ne oluyoruz millet dikkat edelim

inci
05.Temmuz.2007, 02:38
çok üzüldüm ...çok geçmiş olsun ...çabucak iyileşmen dileği ile

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 04:59
çok geçmiş olsun. acil şifalar dillerim...

HONEY
05.Temmuz.2007, 08:11
geçmiş olsun dostum

cannibal
05.Temmuz.2007, 08:44
Geçmiş olsun üstat Allah beterinden korumuş

emrahss
05.Temmuz.2007, 08:49
Geçmiş olsun ya, dostum çok dikkat edin bea.. Geçen gün mahalle içinden geçerken küçük bir çocuğun topu yola kaçtı. Arkasından da tabii çocuk fırladı. Korna filan çocuk durdu ama top devam ediyor. Ön lastiğe çarpmadan geçti, aha dedim arka tekerleğe takılıp dengemi bozacak. Allahtan top plastikti, egzoza değince patladı, ben de yırttım..

okan
05.Temmuz.2007, 09:07
yunusemre kardeşim geçmiş olsun... korumasızmı bindin yoksa sende...allah acil şifalar versin..

altug
05.Temmuz.2007, 10:22
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. BİR AN ÖNCE İYİLEŞMENİ DİLERİM.

iakyurek
05.Temmuz.2007, 10:30
geçmiş olsun üstad. aman diyim. arkadaşlar yaz geldi kaza haberlerimiz çoğalıyor fazlasıyla dikkaaaatt..

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 10:32
Geçmiş olsun kardeşim allah beterinden korusun

rafethasal
05.Temmuz.2007, 10:35
Geçmiş olsun arkadaşım. Yaz günleri özellikle bu tarz olaylar çok oluyor. Özellikle bisikletli çocuklar. Ara sokaklarda top oynayanlar. Trafikte artislik yapmaya çalışan yeni yetmeler. O yüzden iki kere dikkatli olmamız gerekiyor. Sıcak diye montu-kaskı bırakanlar acı tecrübeler yaşıyor. Ben bu sıcakta hala mont giyiyorum bak. Dürüst olmak lazım bazen çok sıcak oluyor. Şehir içinde kaskı sisi bara takıp gezdiğimde oluyor ama. genellikle takarım.
Size bişey olmasa bile bu işin vicdan azabı var, allah korusun. Besmelesiz binmeyin motora arkadaşlar. Hepiniz allaha emanet olun...

Sevgi Selam...

carvalho
05.Temmuz.2007, 10:39
Hocam geçmiş olsun... Paramparça derken korkuttun bizi; başlığa nispeten ucuz atlatmışsın yine...

YAZ-KIŞ
-------------
kask
eldiven
mont
bot
dizlik

ozzymania
05.Temmuz.2007, 10:45
çok büyük geçmiş olsun arkadaşım.Herkesin ara sokaklarda daha dikkatli olmasını dilerim.
ama insanların dikkatsizliği bizim sağlığımızı ve hayatımızı tehdit etmeye başladı.

alper_tim
05.Temmuz.2007, 10:46
çok büyük geçmiş olsun dostum
allah beterinden korusun çok canın yanmıştır eminim
ya ayakkabı felan yokmuydu ayağında umarım terlikle kullanmıyodun motoru
allah başka kaza vermez inş.

müslüm baba
05.Temmuz.2007, 10:55
Yunus Emre çok üzüldüm daha yeni aldığın motorla yol bile yapamadan kaza başına geldi, ama her düşme bir tecrübedir önemli olan ucuz atlatmak, ucuz atlatmak içinde gideceğiniz yer ne kadar yakın olursa olsun mutlaka korumalı kıyafetler giyilecek ve kask takılacak, son günlerdeki kazalarda alınan ağır yaraların tek sebebi budur, yeter artık kimseden kötü haber duymak istemiyorum.

Jedaykin
05.Temmuz.2007, 11:21
çok geçmiş olsun dostum. spor yaptığım dönemlerde benzeri şeyler çok olmuştu bana da. iyleşme süreci zordur bilirim. bu arada feyizoğlun'dan dizlik aldım dün geldi. armode ucuz birşey ama iş görür. eksiği olanlar düşünebilir.

emrahkucukgirgin
05.Temmuz.2007, 11:27
Çok geçmiş olsun... Herkes gerekenleri söylemiş. Yaz oldu diye terlikle, eldivensiz kasksız kullanmak son derece yanlış yaşananlar bunu onaylıyor...

doğan
05.Temmuz.2007, 11:33
geçmiş olsun kardeş. ucuz atlatmışsın. inşallah hiçbirimizin başına gelmez böyle şeyler ama sadece inşallahlada olmuyor. tam koruma lazım .

Aksu
05.Temmuz.2007, 11:48
Yunus Emre adı güzel arkadaşım geçmiş olsun. Şimdi belki üzüntülü değilsin. Neden mi o küçücük çocuğa çarpmış olsan belki daha fazla üzülecektin. Kendini suçlayacaktın. Yine de daha dikkatli ve korumalı olalım.
Geçen hafta Abant a giderken 5 motosiklet daha vardı bir tanesi ne kask ne mont, kısa kol gömlek, gözünde güneş gözlüğü, delikanlı ya hesapta. Dedim içimden bu heriflerle hayatta beraber yol yapmam bastım önden tek motor gittim. Ertesi gün tel sordum başka arkadaşa. Dallama salak Kızılcahamamı geçince radar vardı çevirmişler kasksız diye neyse yırtmış, oradan 1570 rakıma tırmanınca it gibi titremiş geri zekalı sonra Gerede ye girip mont kask bulmuş almışlar da saat 15 de Abant a varmışlar.Ben saat 12,30 da Abant ta idim.

kawa500
05.Temmuz.2007, 12:18
Geçmiş olsun.....acil şifalar......

thoraman
05.Temmuz.2007, 12:52
allah beterinden korusun arkadaşım..geçmiş olsun..

gecee
05.Temmuz.2007, 13:18
yaw korkutma bu nasıl başlık böle ...
cok geçmiş olsun arkadaşım aman dikkat...
en büyük kazan bu olur işallah ....

gidikurt
05.Temmuz.2007, 13:39
Çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Korumalarını takmayanlara ders olsun diyoruz ama hala birileri ders almıyor :evil: İnşallah daha ağır kazalarla karşılaşmayız beterinden korusun allahım hepimizi :cry:

yunusemre
06.Temmuz.2007, 19:43
Tesekkur ederim arkadaslar. Evet korumalik yoktu. Birakin korumaligi sortluydum.Bacagima bakanin midesi bulaniyor. vallahi uyuzoldugum tek sey sevdiklerim motoru sat diyor esim sat dedi. Ancak benim regalim siyah okuzumu satmam. Asigim ben ona arada kavgalar olur motorumla a?) :D ama bosanma olmaz. :D Ayrica o cocuk onume ciktiginda araba kullansam allah korusun olumle sonuclanirdi. Ancak motor arabaya gore bazen cok kaza orani risksiz

Tayfun
06.Temmuz.2007, 19:55
Kazanın nerden çıkacağı belli olmuyor işte, geçmiş olsun dostum...

aidikurt
07.Temmuz.2007, 16:45
kardeşim geçmiş olsun
arkadaşlar yaz mevsimlerinde cok kaza haberi alıyoruz lütfen dikkat

KIZILELMA
07.Temmuz.2007, 17:14
Kardeşim geçmiş olsun.

sihirli_eller
07.Temmuz.2007, 17:56
çok geçmiş olsun

sancezz
08.Temmuz.2007, 20:23
gecmıs olsun dostum zararın neresınden donersen don sukret motorun zarar gorsun sen gor ama karsındakı kucuk bır cocuksa eger kesınlıkle bırsey dusunmeden onu kurtar sonradan vıcdan azabı ınsanın ruhunu kemırır daha dıkkatlı ol demıyorum desemde sen zaten dıkkatlısındır ama ınsanlar artık korkmuyor ne motordan ne taksıden ben bır motorcuyum meslegım kamyon kullanıyorum ınan ne benden kacıyorlar ne motordan ne dıyım artık dkkatlı olmak sadece araclara kaldı kendıne ıyı bak gecmıs olsun :oops:

siyahus
09.Temmuz.2007, 15:08
geçmiş olsun arkadaşım, valla ne olacağı ne çıkacağı belli olmuyor dikkatli olmak lazım desekde sacdece dikkatlede bitmiyor .

MEHMETONUR
09.Temmuz.2007, 16:45
çok çok geçmiş olsun... şortluydum demişsin acaba ayakta mı bacakta mı yaralanma oldu.
Sence korumalı ayakkabı mı gerekliydi,dizlik mi yoksa her ikisi de mi?

afaydin
09.Temmuz.2007, 19:41
Geçmiş olsun sevgili YunusEmre,

Umarım bir an once saglığına kavusursun ve daha dikkatli ama bir o kadarda
senin elinde olmayan başkasının dikkatsizliklerinden de oldukça uzak olarak yaşantına keyifle devam edersin.

Tekrar geçmiş olsun.

Ali Fuat Hoca

CapiTan QusDo
09.Ağustos.2007, 01:59
Abicim sanada banada geçmiş olsun geçtiğimiz pazar rr sitesinde bulunan biri kendisi sanırım düğünü vardı HayırLı olsun allah masut bahtiyar etSin kendisini genede.. bende sitedeki bi kaç dostlarla kovoy halindeyken seyir halindeyken kaza geçirdim yani harbiden allah korusun bende kötü bi kaza geçirdim arkdam o 3oo kiloluk motorlu arkadaşlar beni farkedemeseydi ben maf olmuştum allah muhafaza sana acil şifalar allah beterinden korusun cümlemizi..

handojoe
09.Ağustos.2007, 02:08
Abicim sanada banada geçmiş olsun geçtiğimiz pazar rr sitesinde bulunan biri kendisi sanırım düğünü vardı HayırLı olsun allah masut bahtiyar etSin kendisini genede.. bende sitedeki bi kaç dostlarla kovoy halindeyken seyir halindeyken kaza geçirdim yani harbiden allah korusun bende kötü bi kaza geçirdim arkdam o 3oo kiloluk motorlu arkadaşlar beni farkedemeseydi ben maf olmuştum allah muhafaza sana acil şifalar allah beterinden korusun cümlemizi..

geçmiş olsun arkadaşım...

olsuda nasıl böyle düşmeyi beceriyorsunuz anlamıyorum.

nerdeyse hergün kaza yapıyorsunuz... yeni yürümeye başlayan bebeler gibi

size adım çöreği yapmamışlar galiba...

daha dikkatli sürün lütfen...

inci
09.Ağustos.2007, 02:28
geçmiş olsun ...
o düğün RR cılarda değildi, başka bir sitenin elşemanlarından birinin düğünü idi...

tt06
09.Ağustos.2007, 10:55
Geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun

altug
09.Ağustos.2007, 10:57
çok geçmiş olsun.

agresus
09.Ağustos.2007, 13:49
büyük geçmişş olsun...

hondom sığır çobanım pek batılım... nedir bu adım çöreği???...

RoS
09.Ağustos.2007, 15:04
cok gecmis olsun...