PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neşe dolu, müzik ve motor aşığı Barış AKARSU mekanın cennet, toprağın bol olsun......

gecee
05.Temmuz.2007, 14:24
Hepimizin tanıdığı bildiği Barış AKARSU hayata dün gece gözlerini kapadı ...
6 gün boyunca hayat mücadelesi vermesine rağmen hayata dönemedi ...
Etrafına gülücükler sacan, müziği ile ruhumuzu besleyen, hayat doluydu daha...
Hayatta en cok sevdiği üç sey vardı ..
Motoru, Ailesi ve müzik ....
O da bizim gibi rüzgar aşığı bir motorcu kardeşimiz..
Ailesi, yakınlarına, sevdiklerine allah sabır dirayet versin ...
Allah nur içinde yatırsın, mekanı cennet toprağı bol olsun ..

Çok erken oldu bu veda Barışş hemde cok erken....... :cry: :cry: :cry:

[img width=450 height=350:2fb9c926b0]http://img112.imageshack.us/img112/2754/17422301to6.jpg[/img:2fb9c926b0]

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 14:29
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesinin ve tüm sevenlerinin başısağolsun allah sabırversin

yasinsubay
05.Temmuz.2007, 14:29
Allah ailesine ve sevdiklerine sabır versin ateş dustugu yeri yakıyor maalesef, inanın bir yakınım gibi o kadar uzuldumki anlatmam,

mekanın CENNET olsun sevgili Barış AKARSU

iakyurek
05.Temmuz.2007, 14:33
İclal barışla bundan 1,5 yıl önce bir röportaj yapmıştı. oldukça mütevazi ve dürüst bi insandı. dün akşam televizyonun karşısında
iken ölüm haberini gördük. Gerçekten çok üzüldük, Allah ailesine, sevdiklerine sabır versin. Barış çok erken oldu be kardeşim. Canlı canlı
dinlemeyi çok istiyoduk seni. Mekanın Cennet olsun inşallah.

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 14:51
Bir önerim var arkadaşlar bütün Türkiyenin tanıdığı çoğunluğununda sevdiği motorcu kardeşimiz Barış için bir hafta aynalarımıza siyah kurdela bağlıyalım hatta ben çıkıyom şimdi bağlıyım hemen

carvalho
05.Temmuz.2007, 14:59
Ah be Barış. Şimdi ıslak ıslak bakıyoruz sadece fotoğraflarda senin o tertemiz yüzüne... Yüce Rabbimin gücüne gitmesin ama çok erken değil miydi be kardeşim...

Yüreğinin güzelliği yüzüne yansıyan Barış'ımız... Nurlar içinde yat...

Alllah ailesine ve sevenlerine sabırlar versin, mekanını cennet eylesin...

polat
05.Temmuz.2007, 15:32
gerçekten çok erken sevdiklerine baş sağlığı ve sabır dilemekten başka yapılacak hiçbirşey yok :sleep:

carvalho
05.Temmuz.2007, 15:36
Bir önerim var arkadaşlar bütün Türkiyenin tanıdığı çoğunluğununda sevdiği motorcu kardeşimiz Barış için bir hafta aynalarımıza siyah kurdela bağlıyalım hatta ben çıkıyom şimdi bağlıyım hemen

Ben bu akşam siyah kurdelamı aynaya bağlıyorum Kubilay... Gönül birlikteliği adına...

Gencecik beden, tertemiz ruh. İnsan kabullenemiyor hakikaten.

inci
05.Temmuz.2007, 15:59
çok üzgünüm gerçekten...iyiler çok yaşamazmış derler ya ..barış bunun bir örneği sanki...ALLAH RAHMET ETSİN inşaallah

ilkerkoparal
05.Temmuz.2007, 16:08
Allahım mekanını cennet eylesin, toprağı bol olsun. Allahım geride kalan sevenlerine sabır ve dayanma gücü versin. İnsanlar onu çok sevdi inşallah oda Allah'ın sevgili kullarından olur. Güle güle güzel insan. Seni az tanıdık çok sevdik.Seni hiç unutmayacağız. Bundan sonra seni rahmet ve şarkılarınla anacağız.

Kubilay abim bende bağladım kurdelayı arabamın antenine...

OnurBerberoglu
05.Temmuz.2007, 16:14
Allah Rahmet eğlesin;mekanı Cennet olsun :(

yasinsubay
05.Temmuz.2007, 17:54

Ben bu akşam siyah kurdelamı aynaya bağlıyorum Kubilay... Gönül birlikteliği adına...

Gencecik beden, tertemiz ruh. İnsan kabullenemiyor hakikaten.

bende baglayacagım siyah kurdelamı, Allah mekanını cennet eylesin

gecee
05.Temmuz.2007, 17:58

evet....
hatta ilk fırsatım da mezarına gitmeyi bile düşünüyorum ben...

gidikurt
05.Temmuz.2007, 18:37
Daha bu hayatta yapacak çok şeyi vardı ama allahım onu bizlerden daha çok sevmiş ki yanına aldı.
Mekanın cennet olsun Barış Akarsu seni tanımadan çok sevdik her zaman kalbimizdesin.
Ailene ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.

ÇeLeBi MuRaT
05.Temmuz.2007, 19:08
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin..Ecel nerde geleceği belirsizdir..

müslüm baba
05.Temmuz.2007, 19:32
Barış gibi her gün bir sürü insan ölüyor keşke diğer ölen insanlar içinde bu kadar tepki verilebilseydi ama ne yazıkki onların sesleri çıkmıyor çünkü medyatik değiller.

BARIŞ VE BARIŞ GİBİ PİSİ PİSİNE SORUMSUZ SORUMLULAR YÜZÜNDEN ÖLEN KARDEŞLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.

ARZUM
05.Temmuz.2007, 19:37
aynı şekilde allah rahmet eylesin.. ama onla birlikte iki kız daha vefat etti. neden bu kızlar içinde aynı reklam yapılmadı ünlü olması biyana herşeyden önce hepsi insan ve onlarında aileleri ve yakınları var . en azından bu benim düşüncem

okan
05.Temmuz.2007, 20:17
aynı şekilde allah rahmet eylesin.. ama onla birlikte iki kız daha vefat etti. neden bu kızlar içinde aynı reklam yapılmadı ünlü olması biyana herşeyden önce hepsi insan ve onlarında aileleri ve yakınları var . en azından bu benim düşüncemdüşüncenize katılıyorum.. aynısını akşam eşimle konuşmuştuk.. sanki yanında ölenler insan değilmiş gibi hiç önemsenmediler medya tarafından ....

allah rahmet eylesin .... ailece çok üzüldük....genç ölüm kadar üzüldüğüm hiç bişe yok hayatta ....

ayrıca vatanı için şehit olan asker kardeşlerimizin de ruhları şaad olsun....allah ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin....

ARZUM
05.Temmuz.2007, 20:22
evet teşekkürler bunları düşünen insanların olmasıda çok güzel

taksimde yılbaşı gecesi ölen adem doğan adlı kişi kankimdir. ve sadece 5 dklık haberler verdiler onun için, şuan onu vuran kız ve erkek dışarda bunlar hiç konuşulmuyor ama şehitlerimizde aynen sadece yakınlarına baş sağlıyı dileyip kapıyorlar konuyu her ne kadar barış akarsuyun sesi sevsemde bu haksızlık abarttılar..

okan
05.Temmuz.2007, 20:24
bizim medyamızın tek amacının reyting olduğu birkez daha ispatlanmış oldu..... :twisted:

ARZUM
05.Temmuz.2007, 20:27
[quote="okan"]bizim medyamızın tek amacının reyting olduğu birkez daha ispatlanmış oldu.....

evet aynen öyle tebrik ederim ... sağol bu kadar sağ duyulu olduğun için

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 20:59
Allah rahmet eylesin hepssine ailelerinin ve sevenlerinin başı sağolsun...

thoraman
05.Temmuz.2007, 23:23
sonuna kadar katılıyorum okan abi sana tabii ki çok üzüldük hepimiz bu genç kardeşimizin zamansız gidişine fakat medyanın bunu bu kadar ağzına sakız etmesi çok sinirime dokunuyor..kazada hayatlarını kaybeden diğer iki arkadaşında mekanları cennet olsun..allah yakınlarını kaybeden herkese sabır versin..

handojoe
06.Temmuz.2007, 01:27
üzülerek size katılmıyorum arkadaşlar...

olaylara neden bu kadar duygusal yaklaşıyorsunuz... medya haber değeri taşıyan insanları ve olayları yazar medyayı yanlış yere suçluyorsunuz

burda haber değeri olan BARIŞ tır o iki hanım sadece figuran, o iki kızı kimse tanımıyor kendi çevresinden başka

tabiki reyting kaygısı olacak medyanın bundan doğal ne olabilir ki.

biz istiyoruz ki herkez iyi olsun herşey düzgün olsun adalet doludizgin gitsin

yok böyle romantizm polyannacılık...

hani bir şarkı vardı

BÜTÜN DÜNYA BUNA İNANSA HAYAT BAYRAM OLSA...

doğru tabiki rüya akşam yattım mevlam benim 150cc KEE WAY sabah uyanınca HARLEY olsa

oh ne ala

hergün insanlar ölüyor haklı yada haksız bu durdurulmaz belki ama azaltılır

azaltılsada yine birilerinin yüreği yanacak değil mi

nasıl ve nerde ölürsek ölelim önemli olan bu değil

bu olduktan sonra ne yapılabilir...

KADER bizi teslim almadımı alıncaya kadar kadere direnelim bizden bu isteniyor

insan ne için yaşar diye bir soru sorsam ne cevap veriridiniz...

benim cevabım cebimde... YA SİZİNKİ...

HANDO söyledi... :x

speedygonzales
06.Temmuz.2007, 09:44
MÜKEMMEL OLAN DÜNYA , BU DÜNYA OLSAYDI , SONSUZ OLAN DA BU DÜNYA OLURDU !
O şimdi, gittiği yerde, en kral hand made motosikletlere binip, en kral konserlerini veriyordur !
Bir insanın öldükten sonra , her camiadan , her yaştan bu kadar sevenin kendisi için dua etmesi ne güzel !

kubilay
06.Temmuz.2007, 09:54
Barış'a Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
O yarışmalara bir çok aday katıldı ama Barış'ın yeri apayrıydı ki bu kadar arkasında üzüntü, gözyaşı ve sevgi seli bıraktı. Diğer bir çoğununne ismi ne de siması aklılarda kaldı ama Barış o her daim gülen yüzü, sevecen bakışları, içinin güzelliği ile bu kadar kısa sürede bu kadar insana kendini sevdirdi.
Mekanı cennet olsun....

okan
06.Temmuz.2007, 09:54
HANDO bu şerefsiz medya hülya avşarın selülitlerine 45 gündür prime time da yer ayırıyor.. senin neyi savunduğunu anlayamadım dostum.... :?

Kino
06.Temmuz.2007, 10:04

deniz bu açtığın başlık için teşekkürler kardeşim bunları yazarken bile içim dolu dolu kabarıyor nerdeyse gözlerimden taşacak

çok ama çok hayat dolu bir insan nasıl olur diyorum. ama mukadderat demek zorundayız herhalde

ALLAH RAHMET EYLESİN NUR İÇİNDE YATSIN MEKANI CENNET OLUR İNŞALLAH.

BARIŞ AKARSU için tanrıdan tek dileğim cennetin kapılarını sonuna kadar açması...

Kubilay iyi düşünmüşsün SİYAH KURDELA yı takıyorum.. hatta diğer sitelerde bağlantıları olanlar da varsa onlarda öneride bulunurlarsa sevinirim.
BArış için tüm 2 tekerleri siyah kurdela ile görmek yaşayan bizleri biraz rahatlatacakmı acaba .. Belki de evet..

AYRICA ;
arkadaşlar lütfen medyatiklik , diğer ölenler le ilgili bu yazıları yazmanın hiçbir anlamı yok ki
BARIŞ AKARSU bir motorseverdir diye düşünürseniz daha farklı görüşler olabilir

handojoe
06.Temmuz.2007, 11:10
HANDO bu şerefsiz medya hülya avşarın selülitlerine 45 gündür prime time da yer ayırıyor.. senin neyi savunduğunu anlayamadım dostum.... :?

sevgili abiciğim bir kere ben tv seyretmem gazete okumam hülyanın portakal gibi bacaklarından da haberim yok. ama bu onların oyuncağı istedikleri gibi oynuyorlar ben tepkimi tv seyretmeyerek gazete okumayarak gösteriyorum.

tv patronu biz olsaydık ne yapardık abi bu para işi yoksa reklam alamazlar

ve bu konu öyle topiklerde tartışılacak bişey değil güzel yayın yapan tv lerde var

saygılar sunuyorum hörmetler ediyorum abiciğim.

kubilay dostuma katılıyorum motosikletlere siyah kurdele bağlayalım

barış bu memleketin ihtiyacı olan bir müzisyen ve motorcu kardeşimizde kendisini rahmetle ve saygıyla anıyorum.

HANDO'NUN yüreği büklüm büklüm oldu... :cry:

emrahss
06.Temmuz.2007, 11:28
Barış gibi her gün bir sürü insan ölüyor keşke diğer ölen insanlar içinde bu kadar tepki verilebilseydi ama ne yazıkki onların sesleri çıkmıyor çünkü medyatik değiller.

BARIŞ VE BARIŞ GİBİ PİSİ PİSİNE SORUMSUZ SORUMLULAR YÜZÜNDEN ÖLEN KARDEŞLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
Katılıyorum ama bir şey diyeceğim, kazada hatalı olan Barış, trafik raporuna göre ve görüldüğü kadarıyla. Kamyon şoförü kavşağa yaklaşırken hız kesmediği için hatalı ancak asli kusur Rahmetlide, daha doğrusu kız arkadaşında, üstelik çok geniş bir kavşak, pek de kazaya elverişli bir yer değil. Konunun akışını değiştirdim mi bilmiyorum ama bu da bir gerçek. O kızın hatasından dolayı bir kamyon şoförü de hem üç kişinin katili pozisyonuna düştü, hem de içeride şimdi.

handojoe
06.Temmuz.2007, 11:31
EMRAHSS arkadaşıma katılıyorum işte anlatmak istediğim bu çok fazla duygusal davranıyoruz olaylar karşısında

HANDO konuştu... :x

kaldera
06.Temmuz.2007, 12:26
benim gibi düşünenlerin olduğuna sevindim açıkcası.
hepimiz biliyoruzki her nefis ölümü tadacaktır.bunun ne zaman ve nasıl olduğu olacağı hakkında yorumlar bile çok yanlış.
çok erken oldu vs vs gibi konuşmaları yazıları görünce çok şaşırıyorum.
ilahi kudretin hikmetinden nasıl olurda; erken oldu gibi ,ortak koşar gibi söz edilir.apaçık şirke girer.
bende bunun çok abartıldığını düşünüyorum açıkca.yaz sezonu tvler kara kara düşünüyor ekranı ne ile dolduracağız diye..
ayrıca gerçekten uzun yıllar sanata emek veripte kimsesiz olarak sessizce yokluk içinde göçüp
gidene,türk müziğine eşsiz eserler katan gerçek sanatçılara da haksızlık diye düşünmekteyim.

kaza mahallinide çok iyi biliyorum..orada kamyonun hatalı olduğunu düşünmüyorum.devasa bir kavşak.heryer açık görüşe sahip.

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 13:00

deniz bu açtığın başlık için teşekkürler kardeşim bunları yazarken bile içim dolu dolu kabarıyor nerdeyse gözlerimden taşacak

çok ama çok hayat dolu bir insan nasıl olur diyorum. ama mukadderat demek zorundayız herhalde

ALLAH RAHMET EYLESİN NUR İÇİNDE YATSIN MEKANI CENNET OLUR İNŞALLAH.

BARIŞ AKARSU için tanrıdan tek dileğim cennetin kapılarını sonuna kadar açması...

Kubilay iyi düşünmüşsün SİYAH KURDELA yı takıyorum.. hatta diğer sitelerde bağlantıları olanlar da varsa onlarda öneride bulunurlarsa sevinirim.
BArış için tüm 2 tekerleri siyah kurdela ile görmek yaşayan bizleri biraz rahatlatacakmı acaba .. Belki de evet..

AYRICA ;
arkadaşlar lütfen medyatiklik , diğer ölenler le ilgili bu yazıları yazmanın hiçbir anlamı yok ki
BARIŞ AKARSU bir motorseverdir diye düşünürseniz daha farklı görüşler olabilir

Arkadaşlar ykarda Kino babanın yazdıklarını tekrar okumanızı rica ediyorum.Barış kardeşimizin vefatıyla ilgili açılan bu topik onun medyatikliğiyle dolaylı yoldan ilgili olsada benim için önemi motorsever ve ekran arkasından da olsa kendini bana ve bir çok insana sevdirebilmiş olması bu arada yanlış anlaşılmasın hangi şarkıyı söyledigini bile bilmem ama canayakın sevecen bir kişiliği olduğunu düşünüyorum.Basının nekadar abarttığı falanda beni pek bağlamıyo o kendilerinin reyting kaygısından olsa gerek ama bunu tartışmak bu topikte olmamalı

Tekrar tekrar söylüyorum BARIŞ mekanın cennet olsun Allah ailene ve sevenlerine sabır versin.O yolu seninle paylaşan arkadaşlarınında

Kino
06.Temmuz.2007, 13:07
2 tekere gönül veren genç BARIŞ AKARSU'ya tanrıdan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum

Kino üzgün :(

inci
06.Temmuz.2007, 13:30
İki tekere gönül vermesinin yanında "kalp kıran kabeyi yıkmıştır " sözünü bilenlerden olmalı ki;28 yaşında ama hiç kalp kırmamış ,kimseyi üzmemiş biri için,ünlü olsada olmasada; iyi ve yürek adamı biri için üzülmek kadar insani bişey olabilir mi....

OturanBull
06.Temmuz.2007, 13:41
Arkadaşlar Sizlerin Düşüncesi Nedir Bilmiyorum Ama Ben Hergün Göz Göre Göre 10larca Şehit Veren Ülkemizde Gözümü Bodrumda Eğlenceye Giderken Yapılmış Bir Kazaya Çeviremiyorum.. Tabiki Ruhuna Rahmet Diliyorum ama Daha Mühim Konular Olduğunu Hatırlatmadan Geçemiyorum.. Kusuruma Bakmayın..

müslüm baba
06.Temmuz.2007, 13:52

Katılıyorum ama bir şey diyeceğim, kazada hatalı olan Barış, trafik raporuna göre ve görüldüğü kadarıyla. Kamyon şoförü kavşağa yaklaşırken hız kesmediği için hatalı ancak asli kusur Rahmetlide, daha doğrusu kız arkadaşında, üstelik çok geniş bir kavşak, pek de kazaya elverişli bir yer değil. Konunun akışını değiştirdim mi bilmiyorum ama bu da bir gerçek. O kızın hatasından dolayı bir kamyon şoförü de hem üç kişinin katili pozisyonuna düştü, hem de içeride şimdi.

Emrah komutanım yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum, kazanın olduğu yeri ben çok iyi biliyorum ayrıca mesleğim icabı bu ve buna benzer çok şey yaşadım, belki biraz teknik bir konu ama o kavşakta eskiden trafik ışıkları vardı neden bilinmez akıllının biri kaldırdı o ışıkları ve yol hız yapmaya elverişli bir yol, direksiyona çıkan herkesin yol tecrübesi aynı değildir ve ehliyet alırkende bu eğitimler ne yazıkki verilmemektedir, şu anda ehliyeti olan herkesi almanyada veya ingilterede yeniden ehliyet sınavına soksalar yemin ediyorum % 80 i asla ehliyet alamaz. Ben ileri sürüş teknikleri eğitimi aldıktan sonra kendimden utandım meğer yıllarca o kadar insanın canını tehlikeye atmışım araba kullanmak aynen uçak kullanmak gibi çok incelik ister şimdi bana bir çoğunuz hadi canım sende geçeceksin direksiyona vereceksin vitese basacaksın gaza gideceksin bunun neresi incelik ister.

Size öğrendiğim şeylerden sadece birini söyliyeyim, ayna kontrolü hocam dediki yol bomboş arkanda da önündede kimse yok sen yinede 15 sn de bir önce sol sonra dikiz sonra sağ aynana bakacaksın neden biliyormusunuz arkandaki yol durumunu beyin kaydediyor önünde ani bir durum olsa sağa mı kaçacaksın solamı buna o anda beyin karar veriyor ve sen kazadan kurtuluyorsun.

EVET ARKADAŞLAR ASLA 4 SAATTEN FAZLA ARAÇ KULLANMAYIN SÜREKLİ 100 KM DEN FAZLA YOL GİTMEYİN EN UFAK MAHMURLUK ÇÖKSE BİLE HEMEN KENARA ÇEKİP DURUN AYNALARINIZI MUTLAKA KONTROL EDİN SÜREKLİ FARLARINIZ AÇIK GİDİN VE RAHMETLİ DEDEMİN TAVSİYESİ ARABANIZI FRENİ PATLAMIŞ ARABA GİBİ KULLANIN.

çok detaylı bir konu burada fazla uzatmayalım ama isteyene bu konuları detaylı anlatırım.

kaldera
06.Temmuz.2007, 14:04
Arkadaşlar Sizlerin Düşüncesi Nedir Bilmiyorum Ama Ben Hergün Göz Göre Göre 10larca Şehit Veren Ülkemizde Gözümü Bodrumda Eğlenceye Giderken Yapılmış Bir Kazaya Çeviremiyorum.. Tabiki Ruhuna Rahmet Diliyorum ama Daha Mühim Konular Olduğunu Hatırlatmadan Geçemiyorum.. Kusuruma Bakmayın..
ne kusuru kardeşim aynen katılıyorum.fazlası var eksiği yok.

birde bodrumla ilgili bir tesbitim var.son on yıl içinde yüzlerce kez gittiğimden dolayı.
diğer turistik bölgelerde görmediğim bir durumdur bana göre.
siz şimdi yolunuzdasınız atıyorum ışık size yeşil yanıyor.ne yaparsınız ilerlersiniz doğal olarak. ama yok olmaz.
illaki çoluk çocuk yaştaki birileri önünüze atlayacak. sizde sinirlendiğinizde kendilerine öyle bir tavır takınıyorlarki..

ben çok ünlüyüm yada ben sıradışıyım yada ben çok bilmemneyim gibi...
aşağıya inip elinize aldığınızda abi abi tamam abi diye ağlayan sızlayan çok olmuştur.

diyeceksinizki bu her yerde var..
ama bodrumda farklı size trafikte posta koyanlar öyle bir soylu değerli kişi pozuna giriyorki anlatılmaz.:mrgreen:

Kino
06.Temmuz.2007, 14:08
2 tekere gönül veren genç BARIŞ AKARSU'ya tanrıdan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum

yenikoyluartcı
06.Temmuz.2007, 14:22
Barış için rahmet dileyip üzülenlerin hiçbiri şehitlerimiz unutmuş değil olayı saptırmayalım. Şehitlerimiz içinde verilmesi gereken tepki ne ise verildi. Hemde bizzat bu grubu üyelerininde katılımıyla.. 200 motor ile acımızı ve lanet örgüte tepkimizi bayrağımız dalgandıra dalgandıra tüm İstanbula ve medya yolu ile tüm insanlara duyruldu. Barış içinde biz regalraptor ailesi olarak acımızı paylaştık sadece. Başkaca yorumlar yapılmasını bir anlamı yok. Katılanlar cevabını yazar. Bunuda kimse paylaşmak zorunda değil.

MEKANIN CENNET OLSUN BARIŞ

carvalho
06.Temmuz.2007, 14:28
Barış için rahmet dileyip üzülenlerin hiçbiri şehitlerimiz unutmuş değil olayı saptırmayalım. Şehitlerimiz içinde verilmesi gereken tepki ne ise verildi. Hemde bizzat bu grubu üyelerininde katılımıyla.. 200 motor ile acımızı ve lanet örgüte tepkimizi bayrağımız dalgandıra dalgandıra tüm İstanbula ve medya yolu ile tüm insanlara duyruldu. Barış içinde biz regalraptor ailesi olarak acımızı paylaştık sadece. Başkaca yorumlar yapılmasını bir anlamı yok. Katılanlar cevabını yazar. Bunuda kimse paylaşmak zorunda değil.

MEKANIN CENNET OLSUN BARIŞ

Aynen katılıyorum. Taziyeye katılmayan topiğe yazmaz olur biter. İçtenlikle, tüm samimiyetle yazılan sevgi mesajları ne hale geldi... Barış'a dua edenler sanki aziz şehitlerimizi anımsamıyormuş gibi :!: :!:

kaldera
06.Temmuz.2007, 14:34
[quote=yenikoyluartcı]
Aynen katılıyorum. Taziyeye katılmayan topiğe yazmaz olur biter. İçtenlikle, tüm samimiyetle yazılan sevgi mesajları ne hale geldi:

eğer sözün bana ise ;
benden öncede fikir belirten olmuş aynı yönde.
senin gibi düşünenler olduğu gibi düşünmeyenlerde var..birbirimize haksızlık yapmayalım..kimseyide dışlamayalım..
kino kardeş daha makul bakın.o anlıyor konuyu.
evet motorcu bir arkadaşımız tuhaf bir kazada hayatını kaybetti.allah rahmet eylesin.

inci
06.Temmuz.2007, 14:37
biz de eğlenmeye gitmiyormuyuz eskişehir"e ,marmok için marmarise,tosya ya,edirne"ye,çınarcığa, giderken kazalar yaşamıyormuyuz ,doğum günü kutlamıyormuyuz,arkadaşlarımız bize sürpriz partiler hazırlamıyormu,nasıl bir yaklaşım bu anlamadım..nerdeyse sevinelim mi diyeceksiniz yahuuu... insanlar eğlenirler ,gülerler tatil yaparlar , arkadaşımız topik açmış taziye için ,bize bakın neler konuşuyoruz ölünün arkasından

speedygonzales
06.Temmuz.2007, 14:38
KİM YETKİLİYSE ŞU TOPİC İ KİTLESİN ARTIK ! YETER ! :x

Kino
06.Temmuz.2007, 14:39

OTURANBULL Şehitler ile bu olayı karıştırmamaya özen gösterelim..

Şehitlerimizin yeri kalbimizde gönlümüzde beynimizde çok ama çok farklı yerleri vardır. ve bu forumdaki insanlarda bu farkı bilecek insanlardır.

Geçen hafta Hasan Türkan adında bir 2 tekere gönül veren bir arkadaşımız istanbulda söylenenlere göre bariyerlere çarpmış ve vefat etmişti.
ve taziye için başlık acılmıştı , okuyanlar üzüntülerini başsağlıklarını yazdılar bu gibi olaylarda forumda suçlu aramıyoruz ve bende Bununla onun arasında hiçbir fark göremiyorum. Tek fark bu BARIŞ AKARSUnun biraz meşhur olması ve medyanın kendi reytingleri ugruna kullanmaları ama bunun suçlusuda BArış olmamalı.
ve ben her 2 kişi içinde hiç tanışmadığım tanımadığım halde üzüldüm, Mukadderat dedim. ama nasıl merhum Hasan için böyle bir eleştiri yapılmadıysa böyle yazılar yazılmadıysa bu merhum kişi içinde yazılmaması gerekirdi diye düşünmekteyim.

Ayrıca bu başlıktan da anlaşılacağı üzere " Neşe dolu, müzik ve motor aşığı Barış AKARSU mekanın cennet, toprağın bol olsun......" denilmiş
kimsenin düşüncesi sorulmamış ki .
bu bende olabilirdim.
bende Neşe dolu müzik ve motor aşığıyım, demek ki bende olsaydım aynı şeyler yazılacaktı şehitler varken daha önemli sorunlar varken ......

tanıyor ve seviyorsan üzüldüysen taziyeni yazarsın , haaa yok tanımıyorsun sevmiyorsun üzülmedin veya yazmak istemiyorsun. Yazma be dostum
ama maalesef görüyorum ki bir taziye yazmak yerine bazılarımız neler neler yazıyoruz.

Ve bunlar KİNO yu üzüyorlar.

speedy bu bir taziye başlığıdır. sanki bir vatan hainine baş sağlığı taziye diliyormuşuz gibi nasıl bu başlık kitlenir. kitlettirmeye meyil verenler lütfen ve lütfen daha fazla yazmasınlar AYIPTIR. YETER ARTIK
tanıdık tanımadık herkesin kaza haberine vefat haberlerine nasıl üzülüyorsak buna da aynı şekilde üzüldük üzüntümüzün içine etmeyiniz
ÜZÜLMEYENLER YAZMAK ZORUNDA DEĞİLLER.

carvalho
06.Temmuz.2007, 14:39
Sözüm sadece sana olsaydı sana hitaben yazardım Kaldera. Kino Baba hakikaten konuyu anlıyor. Anlamak lazım bence de...

Söylediğim gibi, gecee arkadaşımız gayet samimi duygularıyla bir topik açmış, aynı duygulardaki arkadaşlarımız da mesajlarıyla katılım yapıyorlar.
Olayın boyutunu değiştirmek mesaj yazanlara asıl haksızlık bence...

OturanBull
06.Temmuz.2007, 14:41
Dostlar Tabiki konunun Bu Kadar Uzaması Katılanlar ve Katılmayanlar Olarak Ayrılması Hiç Hoş Değil.. Her Kim Olursa Olsun Sonuçta Ruhu Rahmete Kavuşmuş Bir İnsan Var ve Bu Şekilde Tartışmaya Geçmesi Adetlerimize Göre Hoş Değildir.. Ben Üst Yazımda Daha Önemli Konular Olduğunu Belirterek Medyada Bu Kadar Gündeme Alınmasını Anormal Karşılamıyorum Sonuçta Meşhur Birisi Ama Medyamız Şehitlerimizi Bu Kadar Gündemde Tutmuyor.. Bunu Göz Ardı Etmemek Lazım..

carvalho
06.Temmuz.2007, 14:45
Dostlar Tabiki konunun Bu Kadar Uzaması Katılanlar ve Katılmayanlar Olarak Ayrılması Hiç Hoş Değil.. Her Kim Olursa Olsun Sonuçta Ruhu Rahmete Kavuşmuş Bir İnsan Var ve Bu Şekilde Tartışmaya Geçmesi Adetlerimize Göre Hoş Değildir.. Ben Üst Yazımda Daha Önemli Konular Olduğunu Belirterek Medyada Bu Kadar Gündeme Alınmasını Anormal Karşılamıyorum Sonuçta Meşhur Birisi Ama Medyamız Şehitlerimizi Bu Kadar Gündemde Tutmuyor.. Bunu Göz Ardı Etmemek Lazım..

Oturanbull dostum. O konunun göz ardı edildiği fikrine nasıl ulaştın?

Sana tavsiyem, bahsettiğin konuyu -ki sana %100 katılıyorum serzenişinde- ayrı bir konu başlığı olarak açman. Eminim ki herkesin medyanın kitleleri yönlendirmedeki gücü hakkında fikirleri olacaktır ve çok seviyeli yazışmalar olacaktır.

Ama onun yeri bu topik değil...

speedygonzales
06.Temmuz.2007, 14:45
Ama onun yeri bu topik değil... +1000

LÜTFEN ! :pls:

kaldera
06.Temmuz.2007, 14:48
bence aynı yaşta ki kişiler birbirini daha iyi anlıyor.
daha geri gidin bakın bu olay çok abartıldı diye yazılmış zaten
ben emrahss ile okanın fikirlerine katılıyorum diyor bir daha da yazmıyorum.
selamlar.

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 14:50
SENİ SEVİYORUZ BARIŞ TOPRAĞAN BOL OLSUN MEKANIN CENNET OLSUN

Kino
06.Temmuz.2007, 15:01
SENİ SEVİYORUZ BARIŞ TOPRAĞAN BOL OLSUN MEKANIN CENNET OLSUN

gidikurt
06.Temmuz.2007, 15:12
Kino baba düşüncelerine katılıyorum,resmen aklımdan geçenleri yazmışsın.Sağol

Lütfen daha fazla abartmayalım..... :evil:

emrahss
06.Temmuz.2007, 15:20
Kino baba her zamanki gibi en sağduyulu yaklaşımı sergilemiştir. Bunda hemfikirim.
Ben bu kadar TVde gösterilmesini de yadırgamadım, neticede popüler kültür, haber yokluğunda kaç gündür bu işten ekmek yiyorlar.
Bence de düzgün bir adamdı, ben üçüne de Allah'tan rahmet diliyorum.
Benim yazım sadece kazadaki hata oranıyla ilgiliydi ve de durduk yere bir kamyon şoförünün içeri girmesi ile alakalıydı. Müslüm Baba yazdığı için buraya yazdım, yoksa topiğin konusu gerçekten de bu değil.
Konunun şehitlerimizle hiçbir ilgisi yok, bu da benim samimi düşüncemdir.. Ama bence kimse birbirini bu kadar ağır eleştirmesin.. Kalanlara sağlık diyelim..

gecee
06.Temmuz.2007, 16:04
Bu kadar olmaz ...
İsim belirtmicem onlar kendilerini biliyor ...
Bi amac bu kadar mı saptırılır ...
Amacım motor sevdalısı bi arkadaşımıza taziyede bulunmaktı, sadece ve sadece....
Banane medyadan banane onda bundan, benim gibi, bizim gibi gönül verdiği içindi üzülmemin sebebi...
Sizinde sadece bu şekilde yorumlayacağınız konusunda yanlış düşünmüsüm ve ne kötü ki boyle topic acmışım ...
Tartışmak bu kadar mı güzel bu kadarmı cok seviyosunuz ...
Herkez yazıyo burda hadin buluşalım konuşalım tartışalım denildiğinde eminimki bu tartışmaları başlatanların coğu olmuyacak...

KİNO BABA ELLERİNDEN ÖPERİM....

moonchild
06.Temmuz.2007, 16:38
..........

handojoe
06.Temmuz.2007, 23:51
bu ne yahu ne bu saçmalık bu ne DUYGUSAL ROMANTİZM böyle sapla samanı birbirine karıştırıyorsunuz DİKKAT EDİN.

bu basit bir kaza ve netice olarak istenmeyen ve beklenmeyen bir ölüm... hergün olan, heryerde olabilecek, herkesin başına gelebilecek bir olay

bugün burda akşam saatlerinde bir kişi daha motosiklet kazasında yaşamını yitirdi...

ben herkes için ağlayamam... gözyaşlarım ona yetmez nihayetinde ateş düştüğü yeri yakar ve öyle olmalıdır...

yoksa halimiz nice olurdu...

sonuç olarak biz üzerimize düşün görevi yapalım.

HAYATIMIZI KULLANMA KLAVUZUNA GÖRE KULLANALIM, GARANTİMİZ YOK unutmayalım.

HANDO söyledi sözünü APACHE'LER açsın gözünü... :x

aslanburclu
07.Temmuz.2007, 00:39
yav arkadaşlar peki bu şöför tarık dizisinin sonu nolcakkkkk :P :P :P

handojoe
07.Temmuz.2007, 00:41
yav arkadaşlar peki bu şöför tarık dizisinin sonu nolcakkkkk :P :P :P

bana sorma ama ben ne tv izlerim nede gazete okurum...

HANDO'NUN hiçbir fikri yok... :?