PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Milyon Işık Yılı..

OturanBull
05.Temmuz.2007, 14:49
Hep Motor Konuşuyoruz Bir Ara Benden Olsun.. Merak Edenlere Dünyamızın 10 Milyon Işık Yılı Uzaktan 100 Atommetre ye kadar Yaklaşan Gerçek Simülasyonu.. Çok Ufağız Çokk.. Ürkmemek Elde Değil..

Tıkla - İzle (http://micro.magnet.fsu.edu/primer/java/scienceopticsu/powersof10/index.html)

inci
05.Temmuz.2007, 16:05
son zamanlarda gördüğüm en etkileyici görsel show :cheesy: ...inanamıyorum ... :?

doğan
05.Temmuz.2007, 16:20
bende inanamıyorum . hatta gerçek mi acaba diye düşünüyorum.

ilkerkoparal
05.Temmuz.2007, 16:37
bu birtek şeyin ispatıdır. Allahın tartışılmaz büyüklüğü yüceliği. çok etkileyici. inançsız insanları anlayamıyorum

OturanBull
05.Temmuz.2007, 17:32
100 Atommetreden sonra karşımıza çıkacak görüntü hakkında Atom Mühendisi kuzenimden bir bilgi aldım. Aktarmadan geçemiycem.. İlk başlangıçtaki dünyamızın 10 Milyon ışık yılı uzaktan görüntüsünü çok benzeriymiş.. Düşünsenize o 10 Milyon ışık yılı uzaklıktaki görüntüde kaç trilyon gezegen vardır ve o gezegenlerde yaşayan kaç tür canlı vardır. Ayrıca bir yaprağı incelemeye çalıştığımız zaman bile sonu gelmiyor tekrar bailangıca dönüyor.. Bütün bu gezegenlerin aynı döngü içinde yer aldığını düşünürsek inanılmaz, insanın aklının alamıyacağı bir büyüklükle karşı karşıya olduğumuzu görüyorum. Acaba bizler bir yaprak tanesinin içindemi yaşıyoruz..

moonchild
05.Temmuz.2007, 17:59
Heh işte bu akıl yürütmenin sonu "nerdeyim lan ben?" "şşşt bakmayın ulen" "izlemeyin diyorum size" "CIA peşimde" "arabam takip ediliyor" falan gibi sorularla geliyor :) Aman arkadaşlar hepimiz motor kullanıyoruz, aklımıza mukayyet olalım!! Bazen 3 maymun olmak iyidir... :D :D :D

Bu arada Oturan Bull paylaşım için gerçekten çok teşekkürler.. Bu işlere zaman zaman çok ciddi kafa yormuş bi adam olarak müthiş etkilendim!!

handojoe
06.Temmuz.2007, 01:05
işte bu sevdim bu APACHE Yİ ben

ALLAH yarattıklarından yücedir münezzehtir. onu tenzih ederim.

hando ALLAH'A hamdetti... :cheesy:

inci
06.Temmuz.2007, 01:14
bu birtek şeyin ispatıdır. Allahın tartışılmaz büyüklüğü yüceliği. çok etkileyici. inançsız insanları anlayamıyorum

+1
kesinlikle katılıyorum sana .mucizeleri görmemek .kör olmakla eşdeğer galiba..

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 01:18
Süper bi görüntü muhteşem paylaşım için teşekkürler

okan
06.Temmuz.2007, 10:22
paylaşımın için teşekkürler .. çok etkileyici....inanmayan taş kesilsin....

RızaHoşgör
07.Temmuz.2007, 01:33
teşekkürler dostum.oldukça değerli bilgiler aktarıyorsun :alkis: