PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANTALYALILAR SAKIN TEKNO MOTORDAN BİRŞEY ALMAYIN

ykonu
05.Temmuz.2007, 16:39
antalyalı kardeşlerimizi buradanda uyarmak istiyorum,sakın arkadaşlar tekno motor denen bayiden bu güzel markayı almayın,hatta aksesuar kilit almakta değil + önünden dahi geçmeyin. 1 ayda plaka çıkartan bunu çeşitli bahanelere bağlayan takipçinin içeri atıldığı yalanını uyduran(bu arada takipçiyede para vermediğini öğrendim),beraber çalıştığı servisi müşterilerine kötüleyip adamın yüzüne gülen,bir sürü söz verip hiçbirini tutmayan kredi kartıyla alışverişlerde 100.yıldaki telefonculardan çektiren,vergi kaçırmak için türlü usülsüzlüklere giren,dün gece itibari ile öğrendiğim kadarıylada buradan tek tek ismini verebileceğim bir sürü toptancıya,motorcuya hadi bunları geçtim karşısındaki çaycıya bile borcunu ödemeyen bayinin sakın ha kalkınmasına ve kazanmasına yardımcı olmayın.regal almaya karar veren arkadaşlarımı kendim arabama bindirip bayileri kendim gezdirdimki sırf bu adamlar para kazanmasın diye,nedir bundan çıkarın derseniz taktım arkadaş taktım.

aidikurt
05.Temmuz.2007, 19:04
Başlıkta gerekli düzeltmeler yapılmış olup düzenlenmiştir.
Topic devam edicektir.Bilginize.

Buranın kurulma amaçlarından biride birbirimizi piyasadaki kurtlara karşı uyarmaktır.Başımıza gelen tatsız olayların birbaşkasının başına gelmesini engellemektir.Sadece kelimeleri doğru şeçelim lütfen.

NOT:Topic açarken lütfen genel ahlak kurallarına uyalım.Ne kadar sinirlenirsek sinirlenelim kelimeleri doğru seçelim.Lütfen.

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 19:21
Böyle insanlardan alışveriş yapmayalım yapanlarıda uyaralım en azından RR alıcak çoğu kişi araştırırken bu siteyi muhakkak görür kaale alır veya almaz kendi bilecegi bişey paylaşım ve uyarı için teşekkürler Antalyaya sevgiler

müslüm baba
05.Temmuz.2007, 19:25
Sattığı malın arkasında durmayan ve verdiği sözü tutmayan esnafın her zaman yakasındayım haberiniz olsun bu Antalyadaki bayiii kimin bayisi sarıkayalarmı emre mi birde telefonları varmı verirseniz sanayi bakanlığına kadar email atarım.

okan
05.Temmuz.2007, 20:27
kendini bilmez insanların esnafım diye piyasada caka satması beni hasta ediyo yaa.... :twisted:

OnurBerberoglu
05.Temmuz.2007, 20:33
önüne gelene yetkili lisansını verirlerse daha bunlarla çok karşılaşırız beyler :?

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:38
bunlara esnaf dersek zaten haksızlık etmiş oluruz. anladınız siz onu....

orçun
06.Temmuz.2007, 15:05
Sattığı malın arkasında durmayan ve verdiği sözü tutmayan esnafın her zaman yakasındayım haberiniz olsun bu Antalyadaki bayiii kimin bayisi sarıkayalarmı emre mi birde telefonları varmı verirseniz sanayi bakanlığına kadar email atarım.

müslüm baba bilgileri yazıyorum tekno moto yetkili ismi halil Bulut tel: 0242 311 10 40 bu arada emre nin bayisi