PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Agresus... Döndüüümmm.....

agresus
05.Temmuz.2007, 21:37
Sevgili ve pek muhterem Raptor camiası... değerli dostlar... abilerim... aplalarımmm.... yoğun, yorucu ve dahi pek zorlu bi işin ardından tekrar aranısssdayım... ösledim sizleri beaa.... haydin hafta sonu bi program yapalım da biraz hoş beş sohbet ve dahi yol yapalım olma mı???...

bu arada sevgili kino babacım; hakkını helal et... acaip bi işti bu sefer ki... af buyur kıçımı kaşıycak zamanım yoktu... 10 gündür ilk kez dün gece 7 saat uyuyabildim; var sen düşün hali vaktimi...

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:40
pardon siz kimdinis acaba..... :? :? :cheesy:

baba nerdesin sen valla özledik seni be yaaaaaaaaa

hoşgeldin... :D :cheesy:

polo
05.Temmuz.2007, 22:20
volkanım hoş geldin bu ara motorumu aldım haberin ola inşallah görüşürüz üç saat önce ruhsatımı da aldım işten fırsat bulursam bende size katılırım selam.......................................

handojoe
05.Temmuz.2007, 22:42
Sevgili ve pek muhterem Raptor camiası... değerli dostlar... abilerim... aplalarımmm.... yoğun, yorucu ve dahi pek zorlu bi işin ardından tekrar aranısssdayım... ösledim sizleri beaa.... haydin hafta sonu bi program yapalım da biraz hoş beş sohbet ve dahi yol yapalım olma mı???...

bu arada sevgili kino babacım; hakkını helal et... acaip bi işti bu sefer ki... af buyur kıçımı kaşıycak zamanım yoktu... 10 gündür ilk kez dün gece 7 saat uyuyabildim; var sen düşün hali vaktimi...

aha kara sakallı kocamamış raptorcu komik adamı nerdesin beya edirne ye gelcen dimi...

HANDO AGRESUS U özledi beya... :x

ugurcuk
05.Temmuz.2007, 23:01
ooooo abi hoşgeldin abey bi forumda gez dolaş :D epeydir yoktun buraşlarda :D

Kino
05.Temmuz.2007, 23:19
ooooo agresus hele hele sonunda buralara geldin

neyse canım iş olsunda kaşımaya vakit bulma boşver ama bak ben geldim seni bulamadım göremedim ben sıramı savdım sıra sende
seni bekliyorum artık uygun kaşıyacak bir zaman bulduğunda tabii

RızaHoşgör
05.Temmuz.2007, 23:21
volkanım kaçagım hoşgeldin.dost meclisi sohbetleri özledik

aslanburclu
05.Temmuz.2007, 23:58

iyi hadi pazara edirne yoluna vurcaz sabah gidip akşama dönüş tamamsa saat 7.30 mahbutbey gişe çikişi

agresus
06.Temmuz.2007, 00:07
Hoş bulduk vesselamm...

hayırlı olsun Erol abim... bi iki gün önce çok kısa bi girip okuduydum aldığını; hatta hayır ossun bilem dediydim... tekrar tekrar hayırlı ossun.. tekerine taş değmesin... Mevlam kaza bela vermesin...

Hondom gıymetlim edirnelim selimiyelim inek çobanım deli adamım... gelmezmiyiz beyaaa... gidelim desin bizimkiler bi de iş güç çıkmasın- malum bizim sezon açıldı- hemmen ordayım... ciğer yer sohbet eder yol yaparız vesselam... agresusda özledi emin ol...

uğurum gördüm çektiğin eziyeti... keşke aldırmasaydık da çekmeseydin oralarda bu eziyetleri... du ben babanla bikonişiimde sattıriim o motoru... yazık sana vallaaa...

Sevgili Kino baba... ne desen haklısın... taa buralara kadar geliyosun ve ben eşşeği kalkıp gelmiyorum... ne desen haklısın ama tam geldiğin günler festival vardı be baba... valla çok yoğundum... öyle bi koşuşturma ki anlatamam... hatta pazartesi gecesi Marlin konserinde ben hastanede kolda serum 3 saat uykuyu kar biliyodum.. daha ne diim... inşallah gelicem... ne zaman Mevlam bilir ama inşallah bi gün gelicem...

Ule kavuklum pişekarım sahnezanım... hani geliyodun... sen gelicwen diye zorla iki bilet buldum du kombine kaç gün de beklettim... arada bi de telefonum cortladı yeni telefona geçtim.. telinde telefonla birlikte cortladı gittii.... özelden atarsan ne güzel olur....

Gomtanım Gıymetli insanım... Emrin olur... Saat 7.30 en güseelidir fallaa... Ali ustaya bi soriim ama ben yine de... bilyelede sorun var diodu... bi de yolda kalmiim sona....

aslanburclu
06.Temmuz.2007, 00:10
bi üstü okuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuu

agresus
06.Temmuz.2007, 00:11
okudum... hatta ekledim... tam ben cevap yazarken sen yazmışsımgomtanım... kızma...

carvalho
06.Temmuz.2007, 00:11
agresusum organizatörüm kaçağım

hoşgeldin tekrar ortama,

özlemişiz. görüşüyorduk gerçi ama bura farklı :)

agresus
06.Temmuz.2007, 00:15
hoş bulduk selçuğum kardeşim... hafta sonu sende geliyon di mi??... du ben şukırkpınara başlığına bi gidiim de adımı ekletiim.... züpper olacak kısmetse....

ÇeLeBi MuRaT
06.Temmuz.2007, 01:18
Agresusum Rock'n coke um Amca hoşgeldin yüzünü gören cennetlik özletme kendini bu kadar.....

inci
06.Temmuz.2007, 01:22
hoş geldin Volkan ... gerçi hep aramızdaydın ama yazılarını tekrar okumak ,suretini tekrar görme şerefine ermek daha bi iyi olcek...

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 01:22
Agresusum Volkanım abim hoşgeldin özlettin valla

agresus
06.Temmuz.2007, 01:34
hoş bulduk muratım çelebim küheylansızım...
eyvallah örtmenim... yokluğumuzda dahi aranızda olduğumuzu bilmek ne güssel... suretleri görme şerefi bana ait...
yeni köylm kubilay abim sakaldaşım pek neşelim... hafta sonu yollardayız inşallah...

emrahss
06.Temmuz.2007, 09:15
Bilader, bi tek bizi toplantıya gelmedin diye üzgün değilsin herhalde.. Neyse, hoş geldin adamım :cheesy:

speedygonzales
06.Temmuz.2007, 09:41
Yüzünü bi kere gördüm , 2 muhabbet ettik öle kaldı ! Ne işmiş bu be? Neyse, açığı kapatacaına inanıyorum sayın su delisi !
Bu arada benim Öcü, pert oldu arkadaşlar , kısa bir süre için gezi ve davetlere icabet edemeyeceğimi de üzüntüyle bildirmek istedim. :duvar: :duvar: :hayir: :hayir:

okan
06.Temmuz.2007, 10:13
VOLKANIIMMMMM.... :cry: :cry: AGRESUSUM.... :cry: :cry: :cry: :cry: ... LA GARDAŞIM NERELERDESİN SEN YAVVV.... DÜNYA GÖZÜYNEN Bİ GÖREMEDİM YÜZÜNÜ..... :cry: :cry: :cry: BARİ TOSYAYA GELDE BİTSİN BU HASRET GARDAŞIM YAA....

TEKRAR ARAMIZA HOŞGELDİN KARDEŞİM ALLAH BÖYLE UZUN AYRILIKLAR VERMESİN......

BU EYLEMDEN HABERİN YOKTU DİMİ..... :lol:
http://upload9.postimage.org/145619/AGRESUS.jpg (http://upload9.postimage.org/145619/photo_hosting.html)

ORGANİZATÖRLÜK ŞÖHRETİN SINIRLARI ZORLAMAYA BAŞLADI VOLKANIM.... :lol:

http://upload9.postimage.org/145629/VOLKAN.jpg (http://upload9.postimage.org/145629/photo_hosting.html)

KİM TUTAR SENİ YÜRÜ BE VOLKANIMMM...... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 10:30
Yüzünü bi kere gördüm , 2 muhabbet ettik öle kaldı ! Ne işmiş bu be? Neyse, açığı kapatacaına inanıyorum sayın su delisi !
Bu arada benim Öcü, pert oldu arkadaşlar , kısa bir süre için gezi ve davetlere icabet edemeyeceğimi de üzüntüyle bildirmek istedim. :duvar: :duvar: :hayir: :hayir:

Nası yani!!! kaza filan yapmadın inşallah

okan
06.Temmuz.2007, 10:33

Nası yani!!! kaza filan yapmadın inşallahzincir koparmışş... hem kendi zinciri kopuktu şimdide motorun zincirini kopartmış.... :lol:

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 10:42
Aman aman kötü bişi olmasında :scared:

speedygonzales
06.Temmuz.2007, 11:07
Yok bişi yok, kaza filan yok , olur böle mekanik sorunlar... Halbuki ne kadar da nazik davranırım makineye , herkesler bilir. Alla alllaaaa :?

okan
06.Temmuz.2007, 11:08
Yok bişi yok, kaza filan yok , olur böle mekanik sorunlar... Halbuki ne kadar da nazik davranırım makineye , herkesler bilir. Alla alllaaaa :?hassssssssssssssssssssss........ :evil:

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 11:13
Doğru diyo ben şahidim çok kibar kullanıyodu :twisted: :twisted: :twisted:

Çinli görse şoka girer herhalde bunlar bizim motorlarla napıyo diye

aidikurt
06.Temmuz.2007, 11:23
Kardeşim yav nerelerdeydin bida arayı bı kadar süre açma özlettin len kendini

iakyurek
06.Temmuz.2007, 11:32
agresusum hoşgeldin yavv. özlettin kendini alimallah.

Deli çerkes
06.Temmuz.2007, 11:48
Yahu Sevgili Agresus bir soru sorcam. osmanbey - harbiye arasında ara sıra yürüyerek dolaşıyormusun ? çünkü ya seni , ya da sana çok benzeyen birisini görüp duruyorum.bir gün denk gelirsem direk yol kesip soracağım.eğer o kişi sen değilsen resmini çekip buraya koyarım . o kişiyi sana çok ama çok benzetiyorum

alper_tim
06.Temmuz.2007, 11:56
agresusum volkanımhoşgeldin yaw
walla özlemiştik kaçırdın kino babanın ist. maceralarını
eskort yapmalarımızı felan
nese bi dahaki sefere inş.

dudu
06.Temmuz.2007, 12:12
Hoşgelmişsen dostum.
Her ne kadar foruma çok aktif olarak katılamasam da, en azında mesajlarını okuyup neşeleniyoruz :)
Kendine iyi bak dostum, çalış çalış nereye kadar? Yıpratma kendini bu kadar.

infinitedreams
06.Temmuz.2007, 12:24
Vakt-i zamanının kıymetli bir müzik grubu der ki; "welcome to where time stands still, no one leaves and no one will"
Mealen; Aramıza hoşgeldin kardeşim... zaten istesen de temelli gidemezsin buralardan.

Ben mi?
Şunun şurasında 16-17 günüm kaldı... geliyorum.

agresus
06.Temmuz.2007, 13:49
Emrahsss gomtanım... üzülmezmiyim beaa... birden çıktı iş.. du ayarladım ayarlıyım derken olmadı... olamadı... bizim toplantı varken festivale sadece 5 gün kalmıştı... uyduramadım... utancımdan arayamadım bile.. saaolsun dostlar aradı oralardan... hatta selçuknan konuşurken ağlıycaktım nerdeyse... herkesler hakkını helal etsen ama özellikle en, Okanım bi de Kino babam...

Okanım sen ne etmişsin yawww... Allah sana uzun ömürler versin... Uleee Mevlam ömür versen de şu fani dünyada görmek nasip olsun seni...

Cümleten tekrar tekrar hoş bulduk dostlar... yazılarımızdan keyf alanlarada, gönül dostu özleyenlerimizede, en az benim kadar yoğun olanlarada, tanımadan kaynaşanlarada ez cümle herkeslere Selam olsun....Hayırlı Cumalar vesselam....

Bu arada speedy geçmiş olsun...

osmanbey taksim mevzuuna gelince... ismi ufuk mu bi öğrenir misin??.. hatta telini felan alırsan sevinirim... bi kaç kişi daha söölediydi bunu... olm ben doğarken ikizm olduğu söylenmiş... doğumdan sona yok su ikizi falan gibin geyikler yapılmış... bizimkilerde üstüne gitmemişler o dönem.. zati çok zayıf domuşum benle uğraşmışlar... ama halam hala senin bi ikizin vardı çaldışlar felan der... bi zahmet bizi bi karşılaştırırsanıss sevaba geçersiniss...

carvalho
06.Temmuz.2007, 14:07
Volkan harbi mi yav :):)
Son paragraf yardı beni :) Türk filmi gibi. Du bakalım n'olucak devamı...

müslüm baba
06.Temmuz.2007, 14:10
Su boruları patladı her yeri sular bastı komşularla kavgalar edildi ve sonunda uzun bir kazık yenildi, AAAAAA Volkan gelmiş hoşgeldin kardeşim muhabbetini özledik tükkandamısın.

agresus
06.Temmuz.2007, 18:03
Su boruları patladı her yeri sular bastı komşularla kavgalar edildi ve sonunda uzun bir kazık yenildi, AAAAAA Volkan gelmiş hoşgeldin kardeşim muhabbetini özledik tükkandamısın.

baba nedir?? nası patladı... niye patladı... boru dediğin öölee patlamaz kolayınan.. tükkana pek uğramıyom ama sen gelecem de uçarak geliim... yuoksam Turgutreisteki yer midir bu???... Buarada bende ösledim muhabbetini.. ne zamandır bi rast gelemedik ... gelelim artıkın bi araya.. akşamları çay içelim olmadı röne de.. yapacas edecess diyoss da edemiyoss bvi türlü....

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 18:24
Agresusum sen nedersin ne ikizi hemen ekipler çıkartalım arayıp bulalım halalar yalan sölemez

ugurcuk
07.Temmuz.2007, 18:31
[quote="agresus"]
uğurum gördüm çektiğin eziyeti... keşke aldırmasaydık da çekmeseydin oralarda bu eziyetleri... du ben babanla bikonişiimde sattıriim o motoru... yazık sana vallaaa...
quote]
Hooooyyyytttttt...... sakın ha ole bi iş eyliyeyim deme sakın zaten bin pişman yolladığına aklım hep sende dio. amman sakın diyeyim ben saaaa :D bi ara buraya gelde senlen guzelce bi dalalım :d