PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MERHABA

altug
06.Temmuz.2007, 10:43
HERKESE MERHABA,

ADIM ALTUĞ . 32 YAŞINDAYIM. HENÜZ MOTORUM YOK .AMA 1-2 AY İÇİNDE BU SIKINTI AŞILACAK DİYE UMUT EDİYORUM.. NERDEN ÇIKTI BU MOTOR MERAKI DİYENLERE SİZİN YAZILARINIZI OKUTUYORUM.

TEKSTİL MÜHENDİSİYİM AMA BİR İNŞAAT FİRMASINDA İHRACAT VE PAZARLAMA YÖNETİCİLİĞİ YAPIYORUM. ŞANTİYE TOZUNU YUTTUK BİR KERE.
EŞİME VERDİĞİM 4 TEKERLİ RÜŞVETİN KÜLFETİNİ ÜZERİMDEN ATAR ATMAZ ARANIZDAYIM.

HERKESE SEVGİLER

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 10:46
Aramıza hoşgeldin inşallah en kısa sürede kavuşursun motoruna

ozzymania
06.Temmuz.2007, 10:51
hoşgeldin altuğ.
iyi ki evlenmeden almışım sonradan bayağı külfetli oluyor anlaşılan motor almak :D

altug
06.Temmuz.2007, 10:52
SEN NE DİYORSUN. AH KAFAM AH KAFAM KOCA KAFAM.

carvalho
06.Temmuz.2007, 10:59
Hoşgeldin Altuğ...

Bu motor virüsü enteresan birşey. Sen de artık bizdensin anlaşılan...

Buna bir nebze de olsa vesile olduğumuz için memnunum...

Deli çerkes
06.Temmuz.2007, 11:36
Hoşgeldiniz Sevgili Altuğ, sizin gibi benimde şıu an motorum yok. bu cumartesi ehliyet yazılı sınavım var. ehliyeti almadan motor almayı düşünmüyorum.Ancak sevgili Carvalho"nunda dediği gibi bu motor virüsü birkere bünyeye girdimi sabahlara kadar uyutmuyor.

alper_tim
06.Temmuz.2007, 11:53
aramıza hoşgeldin dostum
umarım katılımcı ve kalıcı olursun aramızda
mehmet abiyide bulursun sen şimdi ankarada:))

kubilay
06.Temmuz.2007, 11:59
Selam Altuğ, hoş geldin. En taze üye bendim şimdi kıdem bastı beni. :D İnan şu motosikleti kullanmaya başla "şimdiye kadar neden almamışım" diyeceksin. Hele birde gezip yeni yerler görmeyi, farklı kültürler tanımayı, yeni dostlar edinmeyi seviyorsan motosiklet dünyanın en sosyal aracı bence. :cheesy: Bak ben 45 yaşımdayım 5 yıldır motosiklete biniyorum ve inan motorsuz geçen yıllara da hayıflanmadan edemiyorum. :(
Bende beklerim Ankara'da.. Hani motor alacağın zaman yardıma ihtiyacın olursa elimden geleni yaparım.
Selamlar...

doğan
06.Temmuz.2007, 12:00
aramıza hoşgeldin. Geçmiş olsun virüs kapmışsın galiba :) bak buradaki herkeste var bu virüsten. Tedavisi yok diyolar . Zaten bizde mutluyuz böyle :mrgreen:

polat
06.Temmuz.2007, 12:11
aramıza hoşgeldin. Geçmiş olsun virüs kapmışsın galiba :) bak buradaki herkeste var bu virüsten. Tedavisi yok diyolar . Zaten bizde mutluyuz böyle :mrgreen:

doğanın dediği gibi kapmışın bir kere çaresi yok alıcannnn :evil:

iakyurek
06.Temmuz.2007, 13:20
altug, sen artık zehiri almışsın üstadım . çıkşıın yok. damarlara girdimi işin bitti alimallah . :lol: :mrgreen: :D
hoşgeldin aramıza...

OturanBull
06.Temmuz.2007, 13:30
Hoşgeldin Dostum,

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

altug
06.Temmuz.2007, 13:31
HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

MEHMET ABİYLE TANIŞIYO ÇIKTIK ZATEN .

İNŞALLAH MEHMET ABİYLE BERABER GELİCEM YANINIZA EN KISA ZAMANDA.