PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyosung gt 250

hantnc
20.Şubat.2014, 02:37
arkadaşlar ben bu motoru bayadır araştırıyorum bir de sizin yorumlarınızı merak ettim ,işi bilenler olarak fren problemi varmış ben öyle çok zorlayıp krank kırıcak adam değilim zaten kore malı benim için önemli olan kullanım rahatlığı siz memnunmusunuz ve uzun yola gelen bir makina mı beni yolsa bırakırmı ?

cihan54
20.Şubat.2014, 10:04
Valla bildiğim kadarıyla bizde GT250 kullanan bi tek MaviBuz (Fazlı) var, o da yeni aldı :mrgreen: bilse bilse o bilir bu motor hakkında birşeyler.. :|

CELİL
20.Şubat.2014, 11:10
Batuhan hyo gt 250 R fazlı kullanıyor makinayı servise birlikte götürmüşlüğümüzde var
arka fren klaperleri direk kitliyor kayma yapıyor makina durmuyor tehlke oluşturuyor
lastiklerde bu durumda çok etkili orjinal lastikler çok kötü yeri hiç tutmuyor
motor blokları sağlam dayanıklı fakat elektronik sistemleri sıkıntılı makinanın düzeni kaçarsa bir daha adam olmuyor servisler makinaların elekronik arızalarında çok yetersiz 8)

cihan54
20.Şubat.2014, 11:11
Batuhan hyo gt 250 R fazlı kullanıyor makinayı servise birlikte götürmüşlüğümüzde var
arka fren klaperleri direk kitliyor kayma yapıyor makina durmuyor tehlke oluşturuyor
lastiklerde bu durumda çok etkili orjinal lastikler çok kötü yeri hiç tutmuyor
motor blokları sağlam dayanıklı fakat elektronik sistemleri sıkıntılı makinanın düzeni kaçarsa bir daha adam olmuyor servisler makinaların elekronik arızalarında çok yetersiz 8)

Resmen itin mötüne sokmuşsun sen de abi :p:p:p

CELİL
20.Şubat.2014, 11:18
Resmen itin mötüne sokmuşsun sen de abi :p:p:p
Fazlı makinayı servis servis gezdirip çözüm bulamamaktan satılağa çıkardı
bir buji başlığının kaçırdığını bile 3 servis sonra bulabildiler :p

sirinbaba can
18.Temmuz.2014, 13:29
Fazlı makinayı servis servis gezdirip çözüm bulamamaktan satılağa çıkardı
bir buji başlığının kaçırdığını bile 3 servis sonra bulabildiler :p

Celil abi :) cevabı okuduğumda motordan soğdum :)

Ben Gv 250 kullanıyorum ,motor blokları aynı,Bizde arka fren kampana ön fren disk,gt 250 lilerde de arda ve ön disk frendir.Ben bir problem yaşamadım,belki 250 gtr larda durma sorun olabilir ama kullanan kişi zamanla alışıır.Servis içinde avcılar motoparkı öneriyorum ;)