PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese merhaba,

cuneyt
06.Temmuz.2007, 14:59
Herkese merhaba,

Sonunda ben de bir RR alıp motor dünyasına adımımı attım. 25 yaşındayım ve İstanbul Şişli'de oturuyorum.

Acemiliğimi biraz daha attıktan sonra umuyorum gezilere de katılabilirim.

Görüşmek üzere...

Cüneyt ARKIN

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 15:07
Aramıza hoşgeldin tekerine taş değmesin allah kaza bela vermesin karamuratımım battal gazimin genç versyonu onur verdin

OturanBull
06.Temmuz.2007, 15:07
Hoşgeldin Dostum,

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

altug
06.Temmuz.2007, 15:09
HOŞ GELDİN. KAZASIZ DERTSİZ SÜRÜŞLER DİLERİM

carvalho
06.Temmuz.2007, 15:16
Cüneyt kardeş, hoşgeldin...

Ehliyetin varsa sabah erken saatlerde trafikte tecrübe edinmeni tavsiye ederim. Bu iş ancak km yaparak öğreniliyor...

emrahss
06.Temmuz.2007, 15:21
Hoş geldin Cüneyt.

cuneyt
06.Temmuz.2007, 16:12
Hoşbulduk arkadaşlar,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ancak bu sabahtan itibaren km yapamıyorum çünkü vitese atsam bile motor gitmiyor :(

Böyle bir problemle karşılaşan var mı bilmiyorum ama sorunlar kısmına detaylı olarak yazacağım.

emrahss
06.Temmuz.2007, 16:15
Nasıl yani? Hiç mi çalıştıramadın, yoksa vitese geçtiği ve de debriyajı bıraktığın halde boştaymış gibi duruyor mu?

iakyurek
06.Temmuz.2007, 16:20
taze bir. yav hoşgeldin diyecektimkine motor sıkıntı vermiş. çözülür be cüneyt kardeşim sıkıntıya mahal yok.

okan
06.Temmuz.2007, 16:55
cünet kardeşş aramıza hoş geldin... debriyajını yaptırdıktansonra muhakkak kaliteli bir yağ koydur motoruna.. castrol olabilir mesela..

doğan
06.Temmuz.2007, 16:58
hoşgeldin cüneyt. bende şişlide oturuyor ve çalışıyorum. bigün tanışalım bende yeni aldım RR. artık iki acemi şişlinin canına okuruz :D

rafethasal
06.Temmuz.2007, 17:04
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
Aramıza hoışgeldin kardeşim..

Sevgi Selam
Rafet HAŞAL

cuneyt
06.Temmuz.2007, 17:39
Motor Mcgyver'in motoru. 2.eli bana nasip oldu. Yağ ve bakım açısından anlattığına göre gayet iyi bakmış ama denk geldi işte. Bakalım haftasonu yatacağız pazartesi Ali ustanın başından ayrılmayacağım.

Bir yandan tam motora ısınıyorum, bir yandan da problem çıkıyor. Kesin nazar değdi :(

@Doğan; UBM plaza'da çalışıyorum ben. Evim Osmanbey'de. Sen tam olarak nerdesin?

doğan
06.Temmuz.2007, 17:41
Motor Mcgyver'in motoru. 2.eli bana nasip oldu. Yağ ve bakım açısından anlattığına göre gayet iyi bakmış ama denk geldi işte. Bakalım haftasonu yatacağız pazartesi Ali ustanın başından ayrılmayacağım.

Bir yandan tam motora ısınıyorum, bir yandan da problem çıkıyor. Kesin nazar değdi :(

@Doğan; UBM plaza'da çalışıyorum ben. Evim Osmanbey'de. Sen tam olarak nerdesin?
sıkma canını düzelir inşallah. ev çağlayan iş halaskargazi cad.şişli etfal yakını. gezilerede katılırsan görüşürüz inş.