PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma Destek

CELİL
05.Mart.2014, 02:57
RAPTOR RIDERS AİLESİ FORUMUMUZUN SERVER KİRA ZAMANI GELMİŞTİR DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ

DESTEKTE BULUNMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ HESAP NUMARASINA YATIRABİLİR

Banka Adı: ingbank
Şube adı: İmes Şube
Hesap sahibi : lütfü alper idikurt
IBAN: TR50 0009 9008 9075 4200 1000 01

cihan54
05.Mart.2014, 10:01
Meblağ ne kadar yüce Celilus Humulus..

ozguralic
05.Mart.2014, 10:18
kira ne kadar? ona göre paylaşılsın

av. Cevdet Yılmaz
05.Mart.2014, 11:24
Gün borcumuzu ödeme günüdür :cheesy:

Erkan 28
05.Mart.2014, 11:57
Moderatör arkadaşlar pamuk eller cebe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

sercan.m
05.Mart.2014, 12:05
gozumuzden sakındıgımız sponsorlarımız nerede :mrgreen:

Emrehan
05.Mart.2014, 12:14
RAPTOR RIDERS AİLESİ FORUMUMUZUN SERVER KİRA ZAMANI GELMİŞTİR DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ

Pîrim toplam tutar nedir? Ona göre paylaşalım.

Bir de hesap sahibinin adını soyadını belirtirsek; EFT'ler geri dönmesin. :p

cihan54
05.Mart.2014, 12:16
Moderatör arkadaşlar pamuk eller cebe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bak sen.. :ntr: senin elin armut mu topluyo len. :x

Sadece IBAN ve isim alsak yeterli.. Bankacı olcek :dil:

CELİL
05.Mart.2014, 12:35
gozumuzden sakındıgımız sponsorlarımız nerede :mrgreen:
Sponsorumuz iki firma var motosikletcim yüksel bey verdi Demirtaş motosiklet ali ustaya ulaşdık 8)
Ankara için ışıl motorla görüşmelerimiz olduğu halde bugüne kadar Hala sponsorluk desteği alamadık biraz daha alamazsak yollarızı ayırmak zorunda kalıcaz :x

kira ne kadar? ona göre paylaşılsın

Senelik 750 tl gibi ne kadar toplarsak o kadar seneninkini peşin yatırabiliyoruz en son 2 senelik yatırmıştık
Herkes 5 tl yatırmış olsa fazla fazla yeter
Hesap ismi Yazdım ben toplayıp Admin Alper'e ileticem

UCANLAZ
05.Mart.2014, 12:42
Abi miktar/kişi= ? tl ise bakalım çaresine

aidikurt
05.Mart.2014, 12:44
Arkadaşlar topladığımız paraya göre server kac yıla karsılık gelıyorsa odeme yapıcaz
server kira bedelimiz yıllık 750 TL geliyor isimle birlikte toplana paraya gore 2-3 yıllıkta alabılırız.
Herkes gonlune gore ne kadar verebılıyorsa verebıırım destegınız azı cogu olmaz fazla toplanırsa anahtarlık yaptırırız ne bıleyım filar yaptırırız dagıtırız destek olan arkadaslara .

Emrehan
05.Mart.2014, 12:57
Sadece IBAN ve isim alsak yeterli.. Bankacı olcek :dil:

Canım sadece IBAN vardı; ben de isim sordum zaten. Birkaç kere EFT yapmıştım daha önce. :p

Opie
05.Mart.2014, 13:45
5 10 demeyelim gönlümüzden ne kopuyorsa verelim 8) :P

Opie
05.Mart.2014, 13:55
[QUOTE=CELİL;152652] Ankara için ışıl motorla görüşmelerimiz olduğu halde bugüne kadar Hala sponsorluk desteği alamadık biraz daha alamazsak yollarızı ayırmak zorunda kalıcaz :x

RR Ankara nın büyük kısmı yararlanıyo diye düşünüyorum ışıl motor dan toplu yada bireysel olarak gidip birdaha yüzyüze görüşülebilir , '' yıldırma politikaları ve ph '' ile cevap alınabilir :p Sedat bey bu konuda yardımcı olur gibi geliyor bana . 8) Şansımızı denemiş oluruz biz de ..

Emrehan
05.Mart.2014, 14:08
RR Ankara nın büyük kısmı yararlanıyo diye düşünüyorum ışıl motor dan toplu yada bireysel olarak gidip birdaha yüzyüze görüşülebilir , '' yıldırma politikaları ve ph '' ile cevap alınabilir :p Sedat bey bu konuda yardımcı olur gibi geliyor bana . 8) Şansımızı denemiş oluruz biz de ..

Tarık böyle bir şeye gerek yok. Aslına bakarsan bizim Sedat Abi'den herhangi bir talebimiz olmamıştı. İlk olarak bir yıl kadar önce destek vermek istediğini belirterek sponsorluk şartlarını bana soran kendisi olmuştu.

Bahsi geçen tutar temin edilemeyecek bir tutar değil; her halükarda bulunur. Dolayısıyla bu tür bir sponsorluk forumdan ziyade Işıl Motor'un yararına olacaktır. :cheesy:

Sponsorluk olayı yanlış anlaşılmamalı bu noktada. Sponsorluk sözleşmeleri aslında sponsor olunana destek için değil; sponsorun reklam - tanıtımı için yapılan sözleşmelerdir. Sponsor olanlar kendi tanıtımlarını yapmak için para öderler; yardım olsun diye değil.

O yüzden üyelerin Işıl Motor'dan ricacı olmaları veya baskı yapmaya çalışmaları gibi şeyler gereksiz. 8)

CELİL
05.Mart.2014, 15:08
[QUOTE=CELİL;152652] Ankara için ışıl motorla görüşmelerimiz olduğu halde bugüne kadar Hala sponsorluk desteği alamadık biraz daha alamazsak yollarızı ayırmak zorunda kalıcaz :x

Emrehan konuyu çok iyi açıklamış:cheesy:
ayrıca sedat beyle ben direk göŕüştüm konuyu biliyor 8)

sercan.m
05.Mart.2014, 15:30
abi işbankası yok mu:?:

CELİL
05.Mart.2014, 15:42
abi işbankası yok mu:?:

Malasef tek hesap var :(
Akbank hesabı olan birinin üzerinden veya eft masrafı için birkaç kişi toplanıp yatırırsanız kişi başına pek birşey tutmaz 8)

sercan.m
05.Mart.2014, 15:46
Benim ayakkabı kutusundan birmiktar yolladım. 125yıllık server masrafını karşılayacağını düşünüyorum. :mrgreen:

CELİL
05.Mart.2014, 17:55
Benim ayakkabı kutusundan birmiktar yolladım. 125yıllık server masrafını karşılayacağını düşünüyorum. :mrgreen:

Sercan (End) ilk siftahı senle yaptık hesaba gelmis teşşekürler8)

Ömer
05.Mart.2014, 18:53
Sürekli kullanıp faydalanıyoruz, 5-10 TL kimseye sıkıntı yapmaz, banka yerine ben yakın olduğum için Celil'e elden teslimat yapabilirim.
Sonra İnanç'ın orada çiğ köfte ısmarlatıp acısını çıkarırım :)

serhatsezer
05.Mart.2014, 19:02
Celil Abi,
Haftasonu çekmecede olucam. Kapıdan uğrayıp eldem teslim etmeye çalışacağım. Olmadı EFT yaparım.

Opie
05.Mart.2014, 21:17
Tarık böyle bir şeye gerek yok. Aslına bakarsan bizim Sedat Abi'den herhangi bir talebimiz olmamıştı. İlk olarak bir yıl kadar önce destek vermek istediğini belirterek sponsorluk şartlarını bana soran kendisi olmuştu.

Bahsi geçen tutar temin edilemeyecek bir tutar değil; her halükarda bulunur. Dolayısıyla bu tür bir sponsorluk forumdan ziyade Işıl Motor'un yararına olacaktır. :cheesy:

Sponsorluk olayı yanlış anlaşılmamalı bu noktada. Sponsorluk sözleşmeleri aslında sponsor olunana destek için değil; sponsorun reklam - tanıtımı için yapılan sözleşmelerdir. Sponsor olanlar kendi tanıtımlarını yapmak için para öderler; yardım olsun diye değil.

O yüzden üyelerin Işıl Motor'dan ricacı olmaları veya baskı yapmaya çalışmaları gibi şeyler gereksiz. 8)
Abi o işin şakasıydı eğer sponsor olursa kendi tanıtımını yapmış olucak ve tabiki onun yararına olucak bunu biliyorum :) yine de teşekkürler .

CELİL
05.Mart.2014, 22:48
Özgür (ozguralic ) havale geldi teşekkürler 8)

Erkan
05.Mart.2014, 23:08
Celil abi benim de konuyla alakali nacizane bir bilgi birikimim var. Kurumsal anlamda sitelere sinirsiz anlamda barinma hizmeti veren bilindik ve iyi hosting firmalari da var. Sen daha iyi bilirsin ama daha uygun fiyatlara bu isi halledebiliriz belki. Su an sitemiz hangi hostingin uyelik paketiyle bariniyor? Ben de arastirip destek olmak isterim :)

CELİL
05.Mart.2014, 23:42
Celil abi benim de konuyla alakali nacizane bir bilgi birikimim var. Kurumsal anlamda sitelere sinirsiz anlamda barinma hizmeti veren bilindik ve iyi hosting firmalari da var. Sen daha iyi bilirsin ama daha uygun fiyatlara bu isi halledebiliriz belki. Su an sitemiz hangi hostingin uyelik paketiyle bariniyor? Ben de arastirip destek olmak isterim :)

Erkan sağol işin aslı arka plandan ben hiç anlamıyorum sistem ve arka plana forumun sahibi olan Admin aidikurt bakıyor ona özel mesaj atarsan sana döner konuya hakim olamadığımdan siz aranızda daha iyi anlaşırsınız 8)

aidikurt
05.Mart.2014, 23:44
Hostgatordan serverımız var VPS server Snappy 500 servere
Bir ara cok sever degıstırmek zorunda kaldık site kullanıcıs sayısı arrtıkca cok fazla bandwıth cpu harcayorsunuz dıye bır kac kez sıte durdudurldu bızde en son vps server olarak bu ısı cozduk ucuz paketler alınca sorun cok yaşanıyor
Hostgatorda bu işi dünyada en iyi ve en uygun fiyata yapan en iyi hostıng firması

Erkan
05.Mart.2014, 23:55
VPS faktoru haklisin abi...

CELİL
06.Mart.2014, 00:20
RAPTOR RIDERS AİLESİ FORUMUMUZUN SERVER KİRA ZAMANI GELMİŞTİR DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM

mavibuz
06.Mart.2014, 03:34
akşama oradayım :cheesy:

Ahmet Çakıl
06.Mart.2014, 11:08
RAPTOR RIDERS AİLESİ FORUMUMUZUN SERVER KİRA ZAMANI GELMİŞTİR DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM

Celil Abi ben bir miktar eft yaptım. Eksik kalırsa bir miktar daha destek olabilirim.

CELİL
06.Mart.2014, 13:00
Celil Abi ben bir miktar eft yaptım. Eksik kalırsa bir miktar daha destek olabilirim.

Ahmet (kizil_atli) havale geldi teşekkürler 8)
Serkan havale geldi teşekkürler 8)
Tarık (Opie) havale geldi teşekkürler 8)

Arkadaşlar Nick ve isimlerinizi yazmayı unutmayın 2 arkadaş daha göndermiş kim olduğunu anlayamadım

CELİL
06.Mart.2014, 16:42
emirhano (emirhan) elden ulaştırdı Teşekkürler 8)
Emrehan (Tanis) havale geldi teşekkürler 8)
Levent (lakiska)havale geldi teşekkürler 8)

mavibuz
06.Mart.2014, 22:14
abi ben elden çiğköfte ısmarlasam olmaz mı :mrgreen:

Fuatt
07.Mart.2014, 00:38
Abi eft yaptim ogrenci isi yarin duser heralde hesaba. Bubarada ya bu forumun eski tadi kalmamis yada ben cok uzaklasmisim bu ortamlardan

kartezyenx
07.Mart.2014, 04:43
Kac lira yatiralim

mustafa77yilmaz
07.Mart.2014, 09:48
Konya Ereğli'den Tek Regal Raptor Kullanıcısı olarak azda olsa bir katkım olsun istedim Celil Abi, Hesabına geçmiştir.

Zafer
07.Mart.2014, 10:41
Sürekli kullanıp faydalanıyoruz, 5-10 TL kimseye sıkıntı yapmaz, banka yerine ben yakın olduğum için Celil'e elden teslimat yapabilirim.
Sonra İnanç'ın orada çiğ köfte ısmarlatıp acısını çıkarırım :)

Ömer Abi harika bir fikir bende elden teslim edeyim hemde gitmek isteyipte bir türlü gidemedigim inancın dukkanına giderim:?:

CELİL
07.Mart.2014, 11:32
Kac lira yatiralim
Az yada çok ne kadar istersen,müsait olduğu kadar ortalama 10 tl yatırdılar ama çoook üstü yatıran arkadaşlarda var 8)
Cihan (cihan54) havale geldi Teşekkürler 8)
Mustafa (mustafa77yılmaz) havale geldi teşekkürler 8)
Fuat (Fuatt) havale geldi Teşekkürler 8)

kartezyenx
07.Mart.2014, 12:36
az yada çok ne kadar istersen,müsait olduğu kadar ortalama 10 tl yatırdılar ama çoook üstü yatıran arkadaşlarda var 8)
cihan (cihan54) havale geldi teşekkürler 8)
mustafa (mustafa77yılmaz) havale geldi teşekkürler 8)
fuat (fuatt) havale geldi teşekkürler 8)

tamam bugün akşam yatırırım

frknulas
07.Mart.2014, 13:31
Pazartesi maaşımı alıyorum elimden geleni bende yaparım

marlox
07.Mart.2014, 17:34
son gün ne zaman???

cihan54
07.Mart.2014, 17:54
son gün ne zaman???

Son gün bugün, biletler biletixte :yesil:

aidikurt
07.Mart.2014, 20:18
Arkadaşlar ilgi ve alakanıza teşekkür ediyoruz. Bu forum hepimizin ve bu bilnçle sahip çıktıgınız ıcın birkez daha RR Ailesiyle gurur duydum. Hepinizi cok cok tesekkurler.Ay sonuna kadar suremız var 1 nisan tarihinde ödemeyi yapıcaz.
Dediğimiz gibi destek yardımın büyüğü küçüğü olmaz 2500 yakın uyeymız var bunların 500 cok akıtf 5 tl bile versek kı bu paraya bır yerde oturup cay ıcıyoruz boyle bıle 2500 tl para toplanırkı 3 senelık server paramız
Birlikten güç doğar.

AHRAZ
08.Mart.2014, 00:46
40 yılda bir giren bir uyeniz olarak bende kendi capımda ufacık bir meblag gonderdim.

celil abi benim parayla pulla isim olmaz, geceleri ac yatarım, kuyrugu dik tutarım,

hesabımdaki son 4.6 tl yi az once eft yaptım sana:D (pazartesi gecer eline)

zugurdum ama inanılmaz mutluyum su an...

haftaya maasım da yatmıs olur, ihtiyac olması halinde tekrar gonderebilirim de. maas yatsın ama once :D

yeni gordum ha bu baslıgı da bu arada, o yuzden boyle son dakka isi oldu...

CELİL
08.Mart.2014, 13:41

Destek veren Arkadaşlar :cheesy:

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
10-mustafa77yılmaz (Mustafa)
11-Fuatt (Fuat)
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-
20-

sercan.m
08.Mart.2014, 15:42
Hep ankara listede
Siz istanbullular ankarayı beğenmessiniz ya neysse :mrgreen:

Erkan 28
08.Mart.2014, 17:30
Hep ankara listede
Siz istanbullular ankarayı beğenmessiniz ya neysse :mrgreen:

Sercan Biz havale veya eft ile uğraşmıyoruz :mrgreen: toplu bir şekilde buluşup, 2 çay içip hasret gideririz sonrada üstümüze düşen ne varsa yerine getiririz. :cheesy: :cheesy:

Serkan
08.Mart.2014, 18:41
Forumu toparlayıp kemik kadro oluşturmak için bir işaret bence bu,destekte bulunan konu ile ilgilenen haricindekileri silin bence forumdan.işi düşünce gelip sorup öğrenip sonra birdaha uğramayan tiplere ihtiyacımız yok bence

sercan.m
08.Mart.2014, 19:02
Erkan bey siz 3 kişimisiniz :mrgreen:

Sercan Biz havale veya eft ile uğraşmıyoruz :mrgreen: toplu bir şekilde buluşup, 2 çay içip hasret gideririz sonrada üstümüze düşen ne varsa yerine getiririz. :cheesy: :cheesy:

inancalio
08.Mart.2014, 20:55
Arkadaşlar benim banka hesabım şirket hesabı olduğu için muhasebecim bu tip işlemlere biraz sorun çıkarıyor. İlk görüşmemizde elden istenen miktarı takdim edeceğim.

cihan54
08.Mart.2014, 22:30
Arkadaşlar benim banka hesabım şirket hesabı olduğu için muhasebecim bu tip işlemlere biraz sorun çıkarıyor. İlk görüşmemizde elden istenen miktarı takdim edeceğim.

Sen bana ver ben taksitle bile ödeme yaparım onlara sorun değil :ntr:

sezar
09.Mart.2014, 16:25
Konuyu az önce gördüm. Yarin gerekli eft'yi yaparım.

ağfndrdm
09.Mart.2014, 21:06
son gün ne zaman , malum evleniyorum hazırlıkları filan çok masraf :))
şaka şaka bi görüşmemizde elden vereyim ,bu aralar keş çalışıyorum ,hesabım blokeli olabilir:)

kartezyenx
10.Mart.2014, 10:32
eft işlemini yeni yaptım

Zafer
10.Mart.2014, 15:29
celil abi hesaba eft yaptım

CELİL
13.Mart.2014, 12:07

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
14-AHRAZ (Berat Fırat)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-
24-
25-

raptors
13.Mart.2014, 15:35
herkese slm ufakta olsa bende foruma destek için biraz katkıda bulundum.buradaki yararlandığımız mevcut bilgiler inanın 3-5 liradan çok daha değerli.

raptors
13.Mart.2014, 15:37
bu arada ismim uğur yeni üyeyim foruma şuan itibariyle eft yaptım

sercan.m
13.Mart.2014, 16:47
Beyler bi el atalım artık 1484 kişi bakmış 18 kişi destek olmuş %1,22 çaba göstermiş.
Konu açmış arkadaşların listesini çıkaralım celilbey vefa borçları ödensin Emeğe saygı 8)

UCANLAZ
13.Mart.2014, 18:19
Beyler bi el atalım artık 1484 kişi bakmış 18 kişi destek olmuş %1,22 çaba göstermiş.
Konu açmış arkadaşların listesini çıkaralım celilbey vefa borçları ödensin Emeğe saygı 8)

Güzel analiz..8)

aidikurt
13.Mart.2014, 19:27
herkese slm ufakta olsa bende foruma destek için biraz katkıda bulundum.buradaki yararlandığımız mevcut bilgiler inanın 3-5 liradan çok daha değerli.

bu arada ismim uğur yeni üyeyim foruma şuan itibariyle eft yaptım

Öncelikle taşın altına elini koyan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız..

Kaç gündür bişey yazmıyalım yanlış anlaşılır diye kendimizi tutuyorduk.

Ama arkadaşlar sağolsun Celil ve Benim yanlıs anlasılır diye yazmadıklarımızı sizlere iletmemizde vesile olmuşlar.

Bildiğimiz gibi bir çok kişi bu forumdan bilgi alıyor , destek alıyor ve paylaşımda bulunuyor .
Bunun içinde inananın çok ciddi emek , mesai harcanıyor.İnanın bu gayret ve çaba parayla ölçülemez .

Bunu sırf bu oluşumu korumak ve daha ileriye tasımak ıcın HİÇBİR TİCARİ çıkar olmadan hatta çoğu zaman cebimizden finanse ederek birşeyler yapmaya calısıyoruz.

Tabiki oluşumumzu daha ileriye taşımak bizlerin tek başına altından çıkabileceği bir yük değildir..Bu kapsamda bir aile olup herkes taşın altına elini koyarak destek olması gerekmektedir. O zaman her türlü zorlugun üstesnden geliriz birlikten güç doğar.

RaptorRiders Motosiklet formunun kuruluş amacı ortak noktası bir olan ve aynı tutkuyu paylaşan
insanların birbiriyle fikir alışverişinde bulunması ve birbirine destek olması amaçlı kurulum
bir oluşumdur.Bunu başardığımızı görünce bizlerde keyif alıyor kendimizle gurur duyuyoruz ve bu
duyguyla dimdik ayakta duruyoruz.

Emre
14.Mart.2014, 00:15
Ben de eft yaptım abi, sabah hesabına geçer. Desteğin ve çaban için teşekkür ederim.

Emrehan
14.Mart.2014, 11:04
"emrehan abi bu server işine bende katkıda bulunmak istiyorum direk gidip yatırıyım mı yoksa toplanıp bi kerede mi yatırcaz?"

"emrehan abi yarın hesaba parayı yatırıcamda eft hesaptan hesaba oluyo diye biliyorum. ben yarın akbank atm den kartsız işlemle gönderebiliyor muyum?"

Bu mesajları bana Anıl (Nirvana) attı. Bugün para yatıracak. Anıl 18 yaşına yeni girdi. Lise son sınıfta. Bir taraftan üniversiteye hazırlanırken bir taraftan da sokakta gitar falan çalıp Daytona için para biriktirmeye çalışıyor.

Görüldüğü üzre Anıl parayı nasıl göndereceğini dahi bilmiyor. Ama bugün para yatıracak.

Bu mesajı "siz de destek olun" falan demek için yazmıyorum. O sizin bileceğiniz iş. Tek maksadım Anıl'a olan hayranlığımı dile getirmek...

cihan54
14.Mart.2014, 11:07
"emrehan abi bu server işine bende katkıda bulunmak istiyorum direk gidip yatırıyım mı yoksa toplanıp bi kerede mi yatırcaz?"

"emrehan abi yarın hesaba parayı yatırıcamda eft hesaptan hesaba oluyo diye biliyorum. ben yarın akbank atm den kartsız işlemle gönderebiliyor muyum?"

Bu mesajları bana Anıl (Nirvana) attı. Bugün para yatıracak. Anıl 18 yaşına yeni girdi. Lise son sınıfta. Bir taraftan üniversiteye hazırlanırken bir taraftan da sokakta gitar falan çalıp Daytona için para biriktirmeye çalışıyor.

Görüldüğü üzre Anıl parayı nasıl göndereceğini dahi bilmiyor. Ama bugün para yatıracak.

Bu mesajı "siz de destek olun" falan demek için yazmıyorum. O sizin bileceğiniz iş. Tek maksadım Anıl'a olan hayranlığımı dile getirmek...

Anıl kardeşime sevgilerimi iletiyorum. Bi gün gitarını dinlemeye gelicem 8)

sercan.m
14.Mart.2014, 11:10
anıl adamım ya 8)

CELİL
14.Mart.2014, 11:57
Anıl desteğin ve çaban için teşekkürler :cheesy:

serhatsezer
14.Mart.2014, 14:00
Celil Abi Az önce gönderdim EFT yi. Biraz geç oldu kusura bakmayın.

centaur
14.Mart.2014, 14:12
Celil Abi uzunca bir süredir girmiyordum foruma şimdi gördüm ve hemen gereğini yaptım abi.. Az oldu ama çorbada bizim de tuzumuz olsun..

centaur
14.Mart.2014, 14:19
Ayrıca bu foruma ve RR Camiasına hiçbir karşılık beklemeden emek veren tüm moderatör ve abilerimize teşekkürler..

aidikurt
14.Mart.2014, 16:05
Celil Abi uzunca bir süredir girmiyordum foruma şimdi gördüm ve hemen gereğini yaptım abi.. Az oldu ama çorbada bizim de tuzumuz olsun..
Sevgili kardeşim yardımın azı çoğu olmaz düşünmen yeter . nazar

alikaran
16.Mart.2014, 13:19
Bi çok şeyi kolayca öğrendim siteden.. emeğinize ve çabanıza teşekkürler.. bende elimden geldiğince bi yardımda bulundum. yarın geçer abi hesabınıza.. saygılar :)

CELİL
17.Mart.2014, 11:50

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
14-AHRAZ (Berat Fırat) X 2
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
32-
33-
34-
35-

Arkadaşlar Ay Sonuna Kadar (31 Mart) zamanımız var listeyi Server parasını yatırdığımız güne kadar güncel tutucam YARDIMDA BULUNAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER :cheesy:

Emrehan
17.Mart.2014, 12:26
Anıl (Nirvana) EFT'yi yaptı, hesaba geçmiş olması lazım. :cheesy:

AHRAZ
18.Mart.2014, 00:01
Ekip bi 50lik daha ateşledim, yarın hesabına geçer celil abi....

decimate
18.Mart.2014, 05:07
abi inanc abinin orda halledelim o isi :D eft falan resmi kayitlara gerek yok

Mehmet.m
19.Mart.2014, 12:44
karınca kararınca bişeler gönderdik abi, azımızı çoğa sayın.. selamlarnazar

centaur
19.Mart.2014, 14:34
2104 kişinin gördüğü ve hepimize ait olan,bizleri buluşturan ve sorunlarımıza çözüm bulduğumuz RR sitemize sadece 30 civarı arkadaşın katkıda bulunmuş üzücü.. RaptorRiders Camiası duyarsız olmadığı için buradayız.. Arkadaşlar 31 Mart'a kadar vakit varmış.. Lütfen dikkat edelim..Duyarlı olalım..

Zafer
19.Mart.2014, 14:51
Celil abi cok acigimiz varmi.

CELİL
19.Mart.2014, 16:33
Arkadaşlar 1 senelik profesyonel server kiramız aylık 30 $ gibi senelik 750 tl gibi şuan 600 tl gibi topladık 1 sponsorumuzdan ay sonu 250 tl daha söz aldık yani 1 yıllık server parasını karşıladık fakat bizim istediğimiz enaz 2 veya 3 senelik kirayı toparlayıp yatırmak ve bu sıkıntıyı her sene yaşamamak 8)

UCANLAZ
19.Mart.2014, 17:57
Çocuğun kumbarayı karıştırayım biraz daha 8)

Zafer
20.Mart.2014, 10:30
Arkadaşlar 1 senelik profesyonel server kiramız aylık 30 $ gibi senelik 750 tl gibi şuan 600 tl gibi topladık 1 sponsorumuzdan ay sonu 250 tl daha söz aldık yani 1 yıllık server parasını karşıladık fakat bizim istediğimiz enaz 2 veya 3 senelik kirayı toparlayıp yatırmak ve bu sıkıntıyı her sene yaşamamak 8)

Anlasildi celil abi bikacgune bi eft faha yaparim soyle kaba bir hesap yapinca sponsora bile gerek kalmamasi lazim ama ins. En az 2 seneligini yatirabiliriz.

REALİST
20.Mart.2014, 12:13
Desteğin Küçüğü Büyüğü olmaz dimi Herkese Saygılar8)

http://i.hizliresim.com/w1qVBN.jpg

mrtckrt
20.Mart.2014, 12:27
Şu sıralar pek durumum yok az bir miktarla da olsa yanınızda olmak istedim eft yi yaptım
Herkese saygılar....

CELİL
20.Mart.2014, 12:28

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
32-mrtckrt (Murat Cankurt )
33-
34-
35-

Arkadaşlar Ay Sonuna Kadar (31 Mart) zamanımız var listeyi Server parasını yatırdığımız güne kadar güncel tutucam YARDIMDA BULUNAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER :cheesy:

Rona
21.Mart.2014, 11:28
Dün akşam Recep'le birlikte bi miktar ilgili hesaba yattı.....

aidikurt
21.Mart.2014, 12:01

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
32-mrtckrt (Murat Cankurt)
33-Rona (Atilla Türkulusu)
34-Recep Yaşar
35-
36-
37-

Forgotten
21.Mart.2014, 19:07
paypal'den gönderdim karınca kararınca :)

aidikurt
21.Mart.2014, 19:31

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
34-Recep Yaşar
35-Forgotten (Anıl Erkin Gül )
36-
37-
38-

aidikurt
24.Mart.2014, 01:13

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
34-Recep Yaşar
36-
37-
38-

aidikurt
25.Mart.2014, 20:31
Destekte bulunmak ıcın son 5 gun
Herkese ılgı ve alakası ıcın tesekkurler ıyıkı varsınız

X__utku__X
25.Mart.2014, 21:30
Dün karınca kararınca ufak bir eft gönderdim

aidikurt
26.Mart.2014, 22:44

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
34-Recep Yaşar
36-X___Utku___X ( Utku Şahin)
37-
38-

aidikurt
28.Mart.2014, 14:31

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
34-Recep Yaşar
37-
38-

SON 3 GÜN

Mustafa Hoca
29.Mart.2014, 21:06
güzel arkadaşlığımıza, başımıza, gözümüze, gönlümüze sadaka olsun niyetiyle ;çaylar benden kabilince yardımda bulunduk; kabul buyrunuz....

karatay
29.Mart.2014, 23:57
bu dostluk ve dayanışma denizinde bir damla olabilmek ve bu denizi kurutmamak adına bugun bir miktar hesaba yatırılmıstır.

aidikurt
30.Mart.2014, 11:09

1- End (Sercan)
2- ozguralic (Özgür)
3- kizil_atli (Ahmet)
4- Serkan
5- Opie (Tarık)
6- emirhano (emirhan)
7- Tanis (Emrehan)
8- lakiska (Levent)
9- cihan54 (Cihan)
11-Fuatt (Fuat)
12-kartezyenx (izzet)
13-UCANLAZ (serdar)
15-Ömer
16-zafer46
17-av.Cevdet Yılmaz
18-Sezar
19-raptors (Uğur)
20-Emre
21-serhatsezer
22-centaur (ilker)
23-mavibuz (Fazlı)
24-yolcu (Özgür)
25-Erkan 28
26-Cabbar (Uğur)
27-Alikaran
28-Nirvana (Anıl)
29-ghost (Mehmet)
30-decimate (Emir)
31-REALİST (Barış)
34-Recep Yaşar
37-Mustafa Hoca (Mustafa Yerliçay)
38- Karatay (Salih Ceylan)
39-
40-

Mustafa Hoca
21.Nisan.2014, 21:44
bir değerlendirme yapalım derim
ne kadar toplanmıştır
kaç yıllık ödeme yapılmıştır
ödemeler hangi firmaya yapılmıştır

İyi bir server kiraladığımızı düşünerek bir mail panelimiz de olur artık

mrtckrt
21.Nisan.2014, 22:31
bir değerlendirme yapalım derim
ne kadar toplanmıştır
kaç yıllık ödeme yapılmıştır
ödemeler hangi firmaya yapılmıştır

İyi bir server kiraladığımızı düşünerek bir mail panelimiz de olur artık

Doğru ek olarak hangi sponsor arkamızda durup destek oldu onu da bilelim bence

CELİL
21.Nisan.2014, 23:40
Hesap parasal işlere ve server işlemlerine Forumun sahibi Admin Aidikurt (Alper) bakıyor benimde bilğim yok :( konuyu okuyunca gerekli açıklamayı yapacaktır 8)
Sponsor 2 firmamız var yukarıda linkleri olan Motosikletcim Yüksel bey ve Demirtaş Motosiklet Ali usta
2 firmada üzerine düşen desteği vermiştir
Bunlar dışında Ankara ışıl motor ile yaptığım pek çok görüşmede sponsor olacağını katkıda bulunacağını söyleyerek katkıda bulunmamıştır herkese lanse ettiği gibi forumla hiçbir bağı bulunmamaktadır bunun dikkate alınması gerekiyor

aidikurt
22.Nisan.2014, 00:04
Arkadalar öncelikle destek veren tüm arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederiz.İyiki varsınız . RR Ailesiyle bir kez daha gurur duyduk.Sponsorlarımızdan Ali Usta ve Motosikletcim ayrı olarak teşekkürlerimiz sunarız.
Hosting hizmetini Dünyanın en iyi hosting firması olan Hostgatordan 18 aylık server satın alınmıştır. VPS Server Snappy 500 paketi alınmıştır.isimtescildende 2 yıllık domain güncellemesi yapılmıştır.
Tekrar ve tekrar herkese çok teşekkürler.

Ruberjack
28.Temmuz.2014, 13:20
Arkadalar öncelikle destek veren tüm arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederiz.İyiki varsınız . RR Ailesiyle bir kez daha gurur duyduk.Sponsorlarımızdan Ali Usta ve Motosikletcim ayrı olarak teşekkürlerimiz sunarız.
Hosting hizmetini Dünyanın en iyi hosting firması olan Hostgatordan 18 aylık server satın alınmıştır. VPS Server Snappy 500 paketi alınmıştır.isimtescildende 2 yıllık domain güncellemesi yapılmıştır.
Tekrar ve tekrar herkese çok teşekkürler.
Yeni gördüm. Katkıda bulunmak isterim. Form sitesinde yeniyim. Her yeri incelememistim.