PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-Shirt Model-1

aidikurt
08.Temmuz.2007, 13:26
Önden Görünüşü

http://upload9.postimage.org/176401/_n.jpg (http://upload9.postimage.org/176401/photo_hosting.html)

Arkadan Görünüşü

http://upload9.postimage.org/176413/arka.jpg (http://upload9.postimage.org/176413/photo_hosting.html)

spydx
08.Temmuz.2007, 16:36
iyi güzel de adminim bunu nereden temin edecez ve kaç para ben iki tane istiyorum...
olursa bir M bir de L olsun..... lütfen

lordskeldan
08.Temmuz.2007, 16:37
süper olmuş, emeğinize sağlık
isterük de isterük :mrgreen:

gecee
09.Temmuz.2007, 12:26
çok yakışmış adminim çok dehşet olmuşsun karizman yeter zati.
tişortü giydim beğendim de cok güzel olmuş...
deli dehşet yakıştı bide ...
hani 10 numara 5 yıldız :D

aidikurt
09.Temmuz.2007, 12:49
T-Shirt lerden istiyenler buluşmalara katılırlarsa alabilirler.

OturanBull
09.Temmuz.2007, 12:51
Fiyat ve Kargo Bilgisi Verirseniz Almayı Düşünüyorum..

Kino
09.Temmuz.2007, 12:55
vayyyy adminim ne hızlı cıktın yaaa

rıza nın mesajını küttt diye sildin yetmedi gecenin mesajındaki alıntıyıda sildin helalll olsun sanaaaa

seninle yarışılmaz ama bende saklı bir resmin var ki bu tshirtler yanında 0 0 0 0 0 kalırrrrr.

t shirler güzelll ama ben toplantılarınıza katılamıyorum :cry: :cry:

ama sana cezerye gönderirim nedersin kaç tisrt / kaç kilo cezerye gel anlaşalım ... :mrgreen: :mrgreen:

aidikurt
09.Temmuz.2007, 13:01
eeee kino baba boşuna admin olmadık :)
kino baba merak etmeyin sizlerede tosyada veririz tshirtlerden

RızaHoşgör
09.Temmuz.2007, 22:41
adminim alperim sabahın ilk ışıklarında 10 numara espirik patlatmıştım hemen adminlik göstermişsin :(
neyseki kino baba ve deniz görmüş :)
kino baba,deniz iyi yazmıştım dimi? :)

RızaHoşgör
09.Temmuz.2007, 22:51
şu espriyi biz göremedik yaadminim alperim adminlik etmeseydi görürdünüz :)

otuz3
13.Temmuz.2007, 16:37
slm canlarım t-shırt ve bandana yı almak istiyorum ama ben antalyadayım nasıl temin edecem yardımcı olursanız sevinirim kendinize ii bakın

adobe
16.Temmuz.2007, 10:22
Devletlu adminim bu tişörtün xxxxxl olanı varmı :) benim çevrem çok geniş te yoksa sen bana 2 tane ayarla birleştiririz artıkın.

A.Kadir ASLAN
18.Temmuz.2007, 00:17
güzelmişş gerçekten..

handojoe
18.Temmuz.2007, 00:27
Devletlu adminim bu tişörtün xxxxxl olanı varmı :) benim çevrem çok geniş te yoksa sen bana 2 tane ayarla birleştiririz artıkın.

HAH HAH HAH HAH

işte tam HANDO'nun tarzı...

HANDO bayıldı gülmekten... :D :D :D :alkis: :lol: :lol: :lol: :lol:

rafethasal
22.Temmuz.2007, 03:02
Abi şu t-shirt olayını internetten alma şansımız yokmuydu?
Var diye biliyorum ama...

Sevgi Selam

Rafet HAŞAL

cuneyt
22.Temmuz.2007, 04:54
T-shirtdeki baskıya benzer bir çıkartmayı kasklar için de yaptırabilir miyiz ki?

Kaskımızın arkasına yapıştıralım :D

aidikurt
25.Temmuz.2007, 13:58
eee o kadarda gizemimiz olsun

UnicornKnight
03.Ağustos.2007, 00:59
adminim, ne zaman edebiliriz t-shirt ve bandanamı... :mrgreen:

aidikurt
03.Ağustos.2007, 11:25
baba gezilere gel katıl o zaman alabilirsin.

UnicornKnight
03.Ağustos.2007, 12:35
baba gezilere gel katıl o zaman alabilirsin. adminim işittirme yapıyorsun biliyorum,gönül koymuşsun besbelli ortalarda gözükmediğimden,organizasyonlardan uzak kaldığımdan mütevellit...fakat o kadar kötü bir dönemden geçtim ki şu geride bıraktığımız 2.5 aylık zaman diliminde kendime 10 dakika bile zaman ayıramadım diyebilirim...ama bundan sonrası için elimden geldiğince her toplantıya organizasyona katılacağımı belirtebilirim gönül rahatlığı ile...o zaman t-shirt ve bandanamızı da kaparız artık... :cheesy:

aidikurt
03.Ağustos.2007, 13:48
eyvallah kardeşim gel tabi özledik valla

jashuaa
08.Ağustos.2007, 11:17
yalovada tişört temin edebilecekmiyiz???

jashuaa
14.Ağustos.2007, 18:47
ettim bile bakın hatta üstümde :P :P

T-shirtdeki baskıya benzer bir çıkartmayı kasklar için de yaptırabilir miyiz ki?

cüneyta ben yaptırdım o etiketlerden hem büyük hem küçük adminden resimlerini almıştım.
yalovada verseydim keşke sanada. ben buraya resimlerini çekip koyayım begenirseniz burda yaptırıp gönderirim istanbula orda toplantılarda paylaşırsınız.

gidikurt
15.Ağustos.2007, 01:26
ettim bile bakın hatta üstümde :P :P

cüneyta ben yaptırdım o etiketlerden hem büyük hem küçük adminden resimlerini almıştım.
yalovada verseydim keşke sanada. ben buraya resimlerini çekip koyayım begenirseniz burda yaptırıp gönderirim istanbula orda toplantılarda paylaşırsınız.

hani verecektin arkadaşım tüh karambole geldi tabiiii içip içip erkenden gidip uykuya daldınız :) tartışılır. unutturdun bize mevzuyu seni gidi seni

jashuaa
15.Ağustos.2007, 09:28
walla karambole geldi haa. halbuku bisürü vardı yanımda. neyse artık bidaki sefere 8)

ethanol
27.Ağustos.2007, 13:54
bende alabilirmiyim bir tane yada nereden :)

jashuaa
27.Ağustos.2007, 14:36
bende alabilirmiyim bir tane yada nereden :)

etiketmi tişörtmü?
etiketse benden alabilirsin. tişörtse admin yada first lady ile irtibata geçebilirsin.

ethanol
27.Ağustos.2007, 17:20
etiketi ne yapıcam diyicem alternatif çok cevaplar alabilirim :D o yüzden sormadım varsay hocam :D

t-shirt daha uygun olur admin den istiyim ben zaten burayı okur :)

tt.custom
26.Eylül.2007, 23:57
arkadaşlar biri bana cvp yazarsa sevinicem bu tşhirtlerden nasıl temin edebileceğiz benim gezilere gelme şansım şu anda yok biri bana yardımcı olsun lütfen adminim

handojoe
27.Eylül.2007, 00:01
arkadaşlar biri bana cvp yazarsa sevinicem bu tşhirtlerden nasıl temin edebileceğiz benim gezilere gelme şansım şu anda yok biri bana yardımcı olsun lütfen adminim

admin alper ile bağlantı kur onda birde moto cünyor da olması gerekir...

DADYW
09.Ekim.2007, 04:59
Tişört ve bandanadan bende almak istiyorum :oops: :oops: :D

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 11:23

021206249993 nolu telefondan Mehmet kardeşle bağlantıya geçersen yardımcı olacaktır

DADYW
11.Ekim.2007, 05:04

021206249993 nolu telefondan Mehmet kardeşle bağlantıya geçersen yardımcı olacaktır

İlgilendigin icin sagol

okan
11.Ekim.2007, 10:46
yavv arkadaş.. şu mavi renkli yazını deiştir yavv.. hiç okunmuyo....

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 10:53

İlgilendigin icin sagol

Bişi diil eeee işin sonunda biz bir aileyiz neden aile oldukki bunun lafı bile olmaz

MKG
11.Ekim.2007, 12:19
hala kaldı ıse tshırt ve bandanadan bende ısterım tshırt L beden olması uygundur

doğan
11.Ekim.2007, 17:19
hala kaldı ıse tshırt ve bandanadan bende ısterım tshırt L beden olması uygundur
valla en son toplantıda motojunior el altından tanesini 100 ytl ye verirken gördüm. karaborsaya düştü diyolar :mrgreen: sen genede bi mehmet ustayla görüş derim 8)

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 20:10
valla en son toplantıda motojunior el altından tanesini 100 ytl ye verirken gördüm. karaborsaya düştü diyolar :mrgreen: sen genede bi mehmet ustayla görüş derim 8)

:cheesy: :mrgreen: :P :P :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

gezgin murat
12.Şubat.2008, 00:10
arkadaşlar bu tişörtlerden mersine yollama şansımız % kaç ögrene bilirmiyim parasını hemen havale yapabilirim korkmayın para kalmaz bende :):):)

dinyeper
12.Şubat.2008, 01:24
adminim bunun kolsuz XL sinden olsada fuara geldiğimizde alsak...ne kral olur var ya..

ekselans
08.Mart.2008, 20:27
valla bi buluşma ayarlayın yaa.yada fuarda buluşalım.

delibeygir
11.Mart.2008, 17:25
aidikurt sayın adminim cuma günkü bodrum cafe toplantısında tişort tedariki mümkün olurmu olursa çok sevinirim.1 adet M,2 adet L,1 adet XL bedenlerinde mümkünse :)

aidikurt
11.Mart.2008, 17:42
aidikurt sayın adminim cuma günkü bodrum cafe toplantısında tişort tedariki mümkün olurmu olursa çok sevinirim.1 adet M,2 adet L,1 adet XL bedenlerinde mümkünse :)
eyvallah kardeşim sen merak etme getirirm bu arada profil bilgilerinde telefonunu yazmamıssın lütfen düzenlermisin kardeşim.

TLGYLDZ
11.Mart.2008, 21:36
tısort ve bandan kaca gelır nasıl alabılırım yardımcı olabılırmısınz arkadaslar kargo ucretı bolgeye gore değişiyor mu yoksa standart bır ucreteme sahıp bılgılendırırsenız cok sevınırım...

BULL
12.Mart.2008, 00:09
AAA T-şörtmü var bende istiyorum :p:p:p

aidikurt
12.Mart.2008, 11:23
arkadaşlar cuma günkü buluşmaya getiricem tshirt istiyenler alır cuma günü bodrum cafe unutmayın
gezgin murat kardeşim senıde sımdı telden arıcam merak etme ayarlarız sanada bır tane

gezgin murat
15.Mart.2008, 22:13
benim tişörtümde bandanamda geldi mersinde millet kafayı yiyor hele birde rabtor sürenler çıldırıyor bizim kulüpte hoş karşılandı sizin tişörtler sonuçta aynı camianın insanlarıyız bizim kulüpten bir kaç arkadaş istiyor bu konu hakkında ilerliyen günlerde bilgi verecegim

rocker_raptor
25.Nisan.2008, 11:14
herkeze slm ben aranıza bugün katıldım ve t-shirt almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim tşkkr ederm

kaanka
25.Nisan.2008, 11:25
dostum tanışma bölümünde kendini önce bir tanıtırsan çok iyi olur. t-shirt felan onlarıda toplantılara katıldığında alabilirsin....

bozkurt
25.Nisan.2008, 11:55
Arkadaşlar merhaba.Gerçekten merak ediyorum.BU tişört,bandana,stickerve diğer amblemleri alabilmek için İstanbul'amı gelmek gerekiyor?BU konuyu kaç defa sordum bi allahın kulu cevap vermedi.Siteyi geziyorum hesap numarası varmı diye yok bulamadım.Tekrar soruyorum?Bunları almak için ne yapmalıyız?Kazasız sürüşler.
Sağlıcaklakalın.

kaanka
25.Nisan.2008, 12:26
abi sen özelden bana adresini ve almak istediklerini yaz ben adminden fiyatları alır sana iletirim uyarsa gönderirim sonra hesaplaşırız...

bozkurt
25.Nisan.2008, 12:48
Kaanka,eyvallah.İlgin için teşekkürler.Yazıyorum.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal

kaanka
25.Nisan.2008, 12:57
nedemek abi elimize yapışıcak değilya. tamam bekliyorum mesajını ...:D

police96
25.Mayıs.2008, 11:56
Adminim aranıza yeni katıldım. Kusura bakmayın. Ben de t-shirt almak istiyorum. Acaba nereden temin edebilirim? Satış fiyatı nedir? Bana kargo ile ulaştırmanız mümkün mü?

gezgin murat
21.Ağustos.2008, 22:21
Adminim aranıza yeni katıldım. Kusura bakmayın. Ben de t-shirt almak istiyorum. Acaba nereden temin edebilirim? Satış fiyatı nedir? Bana kargo ile ulaştırmanız mümkün mü?

ulaşır kardeşim sen kafanı yorma avrupada ol yine o tişörtler sana gelir ALPER İDİKURT sagolsun taa MERSİNE bana ulaştırdıda sana mı gelmiyecek o tişörtler

yanlizkurt
15.Eylül.2008, 18:49
Önden Görünüşü

http://upload9.postimage.org/176401/_n.jpg (http://upload9.postimage.org/176401/photo_hosting.html)

Arkadan Görünüşü

http://upload9.postimage.org/176413/arka.jpg (http://upload9.postimage.org/176413/photo_hosting.html)

slogana bak be içini gıcıklıyo insanın (Harbiden Bağımlılık Yapar) kesinlikle başkada bişey denemez kardeşim, ama resimde biraz baygın görünüyosun ne kullanıyosun sen bakiiim hı : )
kardeşim en kısa zamanda bende bi tane edinmek istiyorum ondan haberiniz olsun ama işler biraz sarpada kurtaralım kendimizi az bişey hemen alalım kendinize iyi bakın

tomurcuk derdinde olmayan AĞAÇ odundur

cembartender
01.Aralık.2008, 01:29
tshirt e bir katkı da benden; belki birdahaki t-shirt baskınızda yardımcı olabilecek birşey var burada. 72 dpi ve 300 dpi float hazırlanmış regal raptor amblemi...görüntü kalitesi çok iyi ve renk tonlarıyla tam anlamıyla t-shirt için biçilmiş kaftan.zaten orjinal sitesinde buldum.belki işinize yarar buyrun ;

http://www.regal-raptor.net/cms/fileadmin/fileroot/Presse/REGAL-RAPTOR_300_DPI.pdf

http://www.regal-raptor.net/cms/fileadmin/fileroot/Presse/REGAL-RAPTOR_72_DPI.png

t-shirt ü yapanın ellerine sağlık. bu arada dostlarım masaüstü resmi olarak da kullanabilirsiniz.ben şahsen kullanıyorum.tavsiye olunur ;)
airbrush,dövme vs için de en iyisidir

scorty
26.Mart.2010, 23:23
tshirt varmı arkadaşlar elinizde nerdenn alabilcez

TheTez54
10.Mart.2011, 17:16
Hehe çok iyiymiş çok beyendim bi hesap numarası verin parasını yatırayım özelden de irtibat kurabiliriz bir tane de bana gönderin bundan çok mutlu olurum =)

CELİL
10.Mart.2011, 18:42
Hehe çok iyiymiş çok beyendim bi hesap numarası verin parasını yatırayım özelden de irtibat kurabiliriz bir tane de bana gönderin bundan çok mutlu olurum =)
servet konu güncel değil çok eski 2008 den geliyor son yazan 2010 da yazmış 8)

TheTez54
10.Mart.2011, 18:59
:mrgreen: Alışıcam abi alışıcam =)

haruun20
10.Mart.2011, 19:57
iyiymiş beee :))

fafenk
11.Mart.2011, 14:53
bu t-shirt ten hala bulabilme imkanımız var mı ki acaba?

CELİL
11.Mart.2011, 16:33
bence zor ADMİNE ulaşmak lazım ama kış dolayısıyla kapalı yaz gelsin sorarız :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dokin
10.Temmuz.2011, 15:29
celil abi yaz geldi ne oldu tişörtler :D ?

CELİL
10.Temmuz.2011, 15:41
doğru söylüyorsun fakat admin firarda tişortler yalan olur bence :mrgreen:

teoman25
22.Ağustos.2011, 03:43
admin moderatör ve site üyeleri huzurunda sizlere söz veriyorummmm :)
bir tasarımcı olara, spyder'ımı aldığım gün bunun müjdesi olarak, site ve üyeler için çok ORJINAL klass bir kaç tişört tasarımı yapıcam sizlere :)

CELİL
22.Ağustos.2011, 09:37
OK8) bekliyoruz8)

serkanbey78
31.Ekim.2011, 22:13
Tişörtlerin uzun kollu olanlarından varmı ???

CELİL
01.Kasım.2011, 10:06
serkan tişörtler sadece proje aşamasında elde hiç tişört yok :)

teoman25
20.Kasım.2011, 18:13

kadro alınca tshirt tasarım sözüm var :) beni bekleyin :)

ibanez_one
11.Mart.2012, 04:29
Celil Abieeeeeeeeeeeee :)
Ben Taksim De Çalışıyorum. Bu Gün Yemek Yemeğe Diye Dışarı Çıktım Bir Baktım 5 Motorlu Bir Harley Ekibi, Patata Patata Grrrım Grrrım Diye Böle Artist Artist Gazeteci Erol Dernek Sokaktan Geçiyorlar...Üzerlerinde Böyle Kulüp Montları Kırmızı Yazılı Falan...Abi Bir Özendim Bir Özendim...Bizim Niye Böle Yeleğimiz Montumuz Falanımız Yok Ya...Olmadı Yama Falan Yaptırsak Kendi Montlarımıza Diktirsek...Tamam Heriflerin Altında Harley Var Bende Mıçı Kırık Superlight :) Ama İnsan Garip Oluyo :) Bişey Yapmalıııı Hey Bişey Yapmalıııı :)

CELİL
11.Mart.2012, 12:20
gerçekten toplu sürüşlerde çok güzel oluyor yaz gelsin hiç olmadı pazardan tişort alır üzerine baskı yaptırırz :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

teoman25
11.Mart.2012, 13:52
az sabır abilerim-kardeşlerim :)) gelecek benim tasarımlarım :)

_KARADUT_
12.Mart.2012, 01:20
t-shirtr olayı baskı yöntemiyle halledilir 1 haftadır düşünüyorum bi yer bulamadım yelek için yama (patch) yapabilecek bir yer en azından fiyat alırdım diye yama yı yaptırsam diğer iş kolay yeleğin arkasına diktirmek

turq
12.Mart.2012, 02:27
Arkadaslar heves kirmak gibi olmasin. Cabalarinizi imrenerek izliyorum fakat internet uzerinden organize olmak cok zor is. Hele ki yelek, t-shirt vs islerinde.

Fuar organizasyonunda bunun aci tecrubesini yasadik. Tamam hava muhalefeti vardi ama hava iyi olsada cok farkli bir sonuc cikmayacak gibiydi. Umarim birileri bu isleri basarir, bende utanarak bir t-shirt, bir yelek, bir pach siparis ederim :(

ibanez_one
12.Mart.2012, 02:31
Arkadaslar heves kirmak gibi olmasin. Cabalarinizi imrenerek izliyorum fakat internet uzerinden organize olmak cok zor is. Hele ki yelek, t-shirt vs islerinde.

Fuar organizasyonunda bunun aci tecrubesini yasadik. Tamam hava muhalefeti vardi ama hava iyi olsada cok farkli bir sonuc cikmayacak gibiydi. Umarim birileri bu isleri basarir, bende utanarak bir t-shirt, bir yelek, bir pach siparis ederim :(

Ne Desen Haklısın Usta...İstikrarlı Olmak Lazım Bu Konularda Tabi...Umarım Yeterince Talep Ve Talep Karşılığı Olur...Yani Lafta Kalmaması Önemli...Bu Heves Kırmamalı Daha Çok Heveslendirmeli Ve Neticeye Kavuşmasında Yardımcı Olmalı...8)

teoman25
21.Haziran.2012, 22:38
herkese tekrardan merhaba sevgili forum üyeleri, abiler kardeşler.
Teoman kardeşiniz artık yüksek lisansını bitirdi.. askeri işlemleri halledip 1 yıl tecilini aldı.
artık önümde akademik kadro başvurularım olacak ve inş. akademisyen olabileceğim.

"Yüksek Lisans'ım bitince t-Shirt tasarımı yapacağım.. dedim.. ve söz verdiğim gibi bu gece bir tasarım yaparak başlayacağım.

gelelim bazı sorularıma.
1- tasarım Vektörel mi olacak yoksa Pixel tabanlı Photoshop tasarımı işimizi görürmü?
2- tişörtlerde maksimum baskı alanı nedir tasarımı hangi ebatlarda yapayım?
3- t-shirt rengi?
4- uzun kol/kısa kol?
5- logo type ( raptor riders, regalraptor.net, ) yazıları olsunmu olmasınmı mecburmu?

soruları cevaylayabilirsiniz, tasarım için tavsitelerde buluna bilirsiniz..

"SÖZ VERDİĞİM GİBİ..." Saygılar. teo ;)

CELİL
21.Haziran.2012, 23:09
Teoman kardeşiniz artık yüksek lisansını bitirdi.. askeri işlemleri halledip 1 yıl tecilini aldı.
artık önümde akademik kadro başvurularım olacak ve inş. akademisyen olabileceğim.

"Yüksek Lisans'ım bitince t-Shirt tasarımı yapacağım.. dedim.. ve söz verdiğim gibi bu gece bir tasarım yaparak başlayacağım.

gelelim bazı sorularıma.
1- tasarım Vektörel mi olacak yoksa Pixel tabanlı Photoshop tasarımı işimizi görürmü?
3- t-shirt rengi?
4- uzun kol/kısa kol?
5- logo type ( raptor riders, regalraptor.net, ) yazıları olsunmu olmasınmı mecburmu?

Teoman çok tebrik ederim işallah istediğin akademik kadroyu kısa sürede alırsın
allah gönlüne göre versin nazar:cheesy:
1- ?
2- bence tişort un sırtını kaplıyacak büyüklükte olsunama abartı olmasın
3-siyah
4-kısa kol
5-RAPTOR RIDERS olsun :cheesy::cheesy::cheesy:

teoman25
21.Haziran.2012, 23:13
celil abi t-shit bastırılacak yerlere sorma imkanınız varsa siz onlara söyleyin: Vektörel format, Photoshop tasarım fark ediyormu diye. ona göre yapalım.. eğer verkörel olursa düz renkli tasarımlar olur.. pixel tabanlı (photoshop) tasarımı olursa çok daha görsellik katabilirim abim :)
extradan kolların omuz kısımlarına baskı yapma imkanımız varmı diyede sorabilirsiniz. güzel bir tasarım ortaya çıkabilir

CELİL
21.Haziran.2012, 23:29
celil abi t-shit bastırılacak yerlere sorma imkanınız varsa siz onlara söyleyin: Vektörel format, Photoshop tasarım fark ediyormu diye. ona göre yapalım.. eğer verkörel olursa düz renkli tasarımlar olur.. pixel tabanlı (photoshop) tasarımı olursa çok daha görsellik katabilirim abim :)
extradan kolların omuz kısımlarına baskı yapma imkanımız varmı diyede sorabilirsiniz. güzel bir tasarım ortaya çıkabilir

OK henüz tişort bastıracak bir yerimiz yok girişimde bulunan arkadaşlar vardı
ilğili arkadaşlar yorumları bekliyorum 8)

ВОЯΛ
21.Haziran.2012, 23:32

gelelim bazı sorularıma.
3- t-shirt rengi?
4- uzun kol/kısa kol?

Selam Teoman,
Lisansını bitirmene sevindim. İnşallah akademisyenlik arzunu da gerçekleştirirsin. Şimdiden başarılar diliyorum. Allah yardımcın olsun.
Tişört ve yelek konusuna gelince ;
Ben de 2-3 saattir logo konusun da forumda ne bulurum diye okuyacağım diye gözlerim pörtledi. Tam da “ Ne oldu bu iş? “ diye yazıp konuyu güncellemek üzereyken sen gelip güncellemişsin, sevindim. Gelişmeleri merakla bekliyorum. Ortak kararla inşallah çok şık birşeyler çıkar ortaya. Şimdiden kolay gelsin.:cheesy:

teoman25
21.Haziran.2012, 23:36
teşekkür ederim bora,hayırlısı artık :)
güzel tasarımlar olacak inş. ;)

Umut can
21.Haziran.2012, 23:38
Merhaba Teoman. Öncelikle tebrikler, umarım dilediğin noktalara gelirsin. 8)
Biz önceden araştırdığımızda vektörel olması tercih nedeniydi. Çünkü hem bozulmalar daha azdı hem de tshirte baskı fiyatı daha azdı.
Biz en son bastırma noktasına geldik ama talep olmadı, kaldı. :p

teoman25
22.Haziran.2012, 00:03
tamamdır umutcan... tasarımımız vektörel oluyor ozaman:)

Umut can
22.Haziran.2012, 00:08
tamamdır umutcan... tasarımımız vektörel oluyor ozaman:)

Evet, vektörel daha mantıklı olacak. 8)

teoman25
22.Haziran.2012, 02:33
evet arkadaşlar. sıcak sıcak hemen hazırladım tasarımları. montaj olduğu için Vektörel değildir. fakat t-shirt hariç yazılar ve logo vektörel olarak çizildi. yani malzeme hazır. sadece kompozisyon beğenisi yapmak lazım.. ilk 6 tasarımı sunuyorum iyi seyirler ;)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556374_10150898018962810_1864425609_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533433_10150898019092810_321307514_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551785_10150898019207810_742179922_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/285701_10150898019297810_1158689460_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/550821_10150898019347810_1034503605_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/403530_10150898019497810_1592717524_n.jpg

cihan54
22.Haziran.2012, 09:40
Fikrimi söylemek isterim izin varsa :|

tasarımlar çok hoş olmuş eline sağlık. Fakat amblem ve alev desenine yazı fontları çok yabancı kalmış. Aşırı sade kalmış, sırıtıyor kanımca.

Alev deseni kolda olunca daha bir hoş olmuş. Raptorcular için sürüş esnasında yan profilde motorun alev deseni, sürücüde de devam ediyomuş havası katar 8)

Alev deseni kolda olan ve yazı fontu biraz daha 'Wild' olan bir tasarımla en alttaki dizilim bence on numero olur :cheesy:

CELİL
22.Haziran.2012, 09:56
emegine sağlık teoman çok güzel olmuşlar

1- kollardaki alev desenleri çok güzel olmuş ama dediğin gibi baskıda sorun olurmu ve muhtemelen maliyet artar
2- marka raklamı yapmasak ve genel kullanıcıya herkese hitap etse iyi olur RR logosu yerine forum logosunu kullansak daha iyi olur
3-yukarıdan 3 üncü tişort'te armayı en üstteki RAPTOR RIDERS yazısındaki iki kelimeyi birbirinden biraz uzaklaştırsak araya hafiften kartaılın kanatları girse nasıl olurdu acaba
4-sade bir şey düşünülürse üstten 6 ıncı tişort ün arma büyüklüğü ve oturuş pozizyonu çok güzel 6 nolu tişort oldugu gibi kullanılabilir
5- en alttaki yabancı kelimelerin anlamı nedir onu bilmiyorum ama fazla kalabalık gösteriyor bence nazarnazarnazar8)8)8)

ВОЯΛ
22.Haziran.2012, 09:59
Günaydın Teoman, helal olsun bu ne hız.nazar
İlk önerim bu çalışmalara belirleyici bir numara vermen . Üzerinde konuşurken net bir şekilde işaret edilebilir olur ve karışıklığı önlemiş olursun. Kaldı ki forumda bu konu ile ilgili yazıları okuduğumda bir süre sonra kimin hangi resimden veya tasarımdan bahsettiğini anlamak zorlaşıyor. Basit bir sayı veya harf sırası olabilir. Bu ilk tasarımın olduğuna göre bu seriye (1) resimlere de A,B,C, … bilgisini eklersen , yani (1-A, 1-B, vb.) işaret etmek kolay olacak düşüncesindeyim. Bu basit bir örnekti. Kafana göre bul bir şeyler işte.
Tasarıma gelince; genel olarak bütünlük açısından beğendiğimi söyleyebilirim. Kollardaki alev hoş durmuş. Birde ters olsaydı çok şık dururdu. Omuz başıyla uyum sağlardı diye düşünüyorum. Yazı karakterine gelince; son 3 resimdeki yazı karakteri “Bold” olsaydı bana göre daha göz doldurucu olacaktı. Özellikle de “ RAPTOR RIDERS “.
Dizayn olarak ben 5. taslağı beğendim. Tabi kollarda alevler olmak şartıyla. Şimdi gelelim Logoya; Daha önce de yazılmış ve ben de buna gönülden katılıyorum. Herhangi bir marka değil “ Forum “ veya “ Clup “ ön planda olmalı. Farklı model ve marka araç kullanan üye yelpazemiz var. Dolayısı ile Regal logosu itici. Forum logosuna ağırlık vermelisin. (Aşağıdaki konuyu tekrar gözden geçirirsen yararlı olacaktır.)
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=5884&highlight=logo (3. sayfa en altta logo var)

Bir öneride daha bulunayım; sırtta yakaya yakın bir yerde okunabilir bir ebatta isimlerimiz olabilir mi? Yada kol uçlarında? Ayrıca kartalın kanatlarının arasında ay yıldız nasıl durur?
Bir başka alternatifi de göz ardı etmemek lazım; kesinlikle eleştiri değil yanlış anlaşılmasın.
Genele baktığımda motosikletler siyah, kasklar siyah, muhtemeldir ki pantolonlar, ayakkabılar/botlar ve eldivenlerde siyah !! Tişört ve yelek de siyah olacak. Kromajlar da olmasa kapkara bir şey olup çıkacaz. Hadi yelek deri, doğal olarak siyah olmalı da tişört neden siyah? Çok klasik! Kırmızı tişört göz ardı edilmemeli bence. Şöyle bayrak kırmızısı bir tişört göz alıcı ve farklı olmaz mı? Tarifi ve anlamı içinde zaten; “ bayrak kırmızısı “ !! Madem kalıcı ve göz alıcı bir görüntü istiyoruz, bir yerde bir zıtlık olmasında yarar var. Yolun başındayken diğer alternatifler de göz ardı edilmemeli.

Bu güzel çalışmalar için teşekkür ediyorum. Emeğine sağlık Teoman. Diğer çalışmalarını da sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin.:D8)

cihan54
22.Haziran.2012, 10:10
Hmm. Doğrudur. ben o kısımları yakalayamadım. Regal markası amblemi koyulmaması doğru olur o anlamda. hem reklam açısından hem forumda yalnızca regalciler yok.

Bir de Boranın söylediği isim ve renk meselesi var ki, her t-shirt'e isim yazılmaya kalkılması bildiğim kadarıyla t-shirt'ü seri üretimden çıkarıyor ve her birine ayrı kalıp gerektiriyor. Bu yüzden de 10 liraya gelecek t-shirt belki de 50-60 liraya geliyor. Renk olarak da düşünürsek, en genel geçer olarak siyah doğrudur tabi fakat söylenildiği üzere, extradan farklı renkler de düşünülebilir (Beyaz, kırmızı, gri vs.) :)

Bir de, bildiği kadarıyla eskiden kollara baskı yapamıyorlardı, yapanlar da maliyeti çok arttırıyordu fakat şimdi düşük maliyet arttırarak kollara da baskı yapabiliyorlar. Biri bu konuyu araştırabilir mi :mrgreen:

ВОЯΛ
22.Haziran.2012, 10:16
Celil modum selam,
Konu ana sayfaya sabitlenirse, katılım ve öneriler açısından daha yararlı olacağı kanısındayım. :lol: Bi el atıversen diyorum. Kolay gelsin.

Rona
22.Haziran.2012, 11:05
http://www.tish-o.com.tr/

http://www.tish-o.com.tr/images/telefonfax.jpg

Cihangir Mahallesi, Kirazli Caddesi, Piyasa Sokak, No:3, 34310
Avcılar / İstanbul / Türkiye

(http://www.tish-o.com.tr/kroki.htm)
Geçen sene burayla görüştüğümde arka büyük (Face book taki avatar resmim için) öntarafta küçük baskı tişort dahil 25 tl gibi bi fiyat vermişlerdi.Net bir grafikte karar kılındığında tekrar konuşmak lazım yine de.

panicpain
22.Haziran.2012, 11:20
Selam Ben Tekstil Firmasında Çalışıyorum Üretimimiz Hep Yurt dışı, bana Kumaş türünü yapılacak baskı desenini ve Adet verirseniz sizin için maliyetlendirebilirim. Fakat Ön Bilgi vereyim Yapılacak baskı yada nakış Ürün Dikildikten sonra değil Dikilmeden önce baskıya yada nakışa girer ve maliyet düşer. Dikim yapılmadan önce baskıya gireceğinden kol, yaka, ön, arka, etek her bölüme baskı yada nakış yapılabilir.

CELİL
22.Haziran.2012, 11:23
Selam Ben Tekstil Firmasında Çalışıyorum Üretimimiz Hep Yurt dışı, bana Kumaş türünü yapılacak baskı desenini ve Adet verirseniz sizin için maliyetlendirebilirim. Fakat Ön Bilgi vereyim Yapılacak baskı yada nakış Ürün Dikildikten sonra değil Dikilmeden önce baskıya yada nakışa girer ve maliyet düşer. Dikim yapılmadan önce baskıya gireceğinden kol, yaka, ön, arka, etek her bölüme baskı yada nakış yapılabilir.
Bu güzel haber yalnız sizin üretim yapabilmeniz için sipariş en az kaç adet olmalı :D

cihan54
22.Haziran.2012, 11:25
panicpain hızır mısın mübarek :lol: yanlış anlamadıysam senin baskı "dikiş baskı" oluyor, doğru muyum.

ВОЯΛ
22.Haziran.2012, 11:48

Çok sevindirici bir haber. Sana katılıyorum Cihan, gerçekten hızır misali.. İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş. :cheesy:

inaona
22.Haziran.2012, 12:28
emegine sağlık teoman çok güzel olmuşlar

1- kollardaki alev desenleri çok güzel olmuş ama dediğin gibi baskıda sorun olurmu ve muhtemelen maliyet artar
2- marka raklamı yapmasak ve genel kullanıcıya herkese hitap etse iyi olur RR logosu yerine forum logosunu kullansak daha iyi olur
3-yukarıdan 3 üncü tişort'te armayı en üstteki RAPTOR RIDERS yazısındaki iki kelimeyi birbirinden biraz uzaklaştırsak araya hafiften kartaılın kanatları girse nasıl olurdu acaba
4-sade bir şey düşünülürse üstten 6 ıncı tişort ün arma büyüklüğü ve oturuş pozizyonu çok güzel 6 nolu tişort oldugu gibi kullanılabilir
5- en alttaki yabancı kelimelerin anlamı nedir onu bilmiyorum ama fazla kalabalık gösteriyor bence nazarnazarnazar8)8)8)

Merhaba celil abi

Benimde nacizhane fikrim üstten 4. t-shirt hem sade hemde çok şık gözüküyor. Birde t-shirt'ten , t-shirt'te fark var eğer basım aşamasında dar kesim bir t-shirt kullanılacaksa çok daha güzel olur diye düşünüyorum :cheesy:

panicpain
22.Haziran.2012, 12:39
panicpain hızır mısın mübarek :lol: yanlış anlamadıysam senin baskı "dikiş baskı" oluyor, doğru muyum.

Baskı Tekstil Boyasıyla Yapılır T-short lerde olan resimler gibi Dikiş Dediğin Markaların Logoları yada bazı Özel desenlerin Okul veya grupların armaları gibi ipliklerle Nakış dediğimiz şekilde yapılır ikisi farklı maliyetlere çıkar tabi her ikisinde desenlerdeki renk adedi ve büyükleri maliyette farkeder.

panicpain
22.Haziran.2012, 12:44
Maliyet açısından en az Kumaş rengi başına en az 500 adet kumaş + Kesim + Baskı veya nakış + Dikim + Paket kısaca anahtar teslim fiyat verilir.

cihan54
22.Haziran.2012, 12:44
Doğrudur. Celil abinin sorduğu gibi, kaç adede göre çalışıyosunuz peki? Zaten ortalama kaç renk ve ne büyüklükte ve hangi kısımlarda olduğu resimlerden de belli :) ortalama bi fiyat çıkarılabilir mi?

derken cevabı bu sırada zaten gelmiş gibi :)

panicpain
22.Haziran.2012, 12:52
deseni ve renklerini kararlaştırın kumaşa karar verin (kumaş rengi sürekli çalıştığımız renkler beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi olursa daha az maliyetli olur.) Ayrıcana Bandana, Arma da nakış yapılabilir.

CELİL
22.Haziran.2012, 13:07
Birde örneğin ben dar kesim V yaka tişort seviyorum siz ne model tercih ediyorsunuz :D

panicpain
22.Haziran.2012, 13:46
Birde örneğin ben dar kesim V yaka tişort seviyorum siz ne model tercih ediyorsunuz :D

Model Tercihimiz yok.Modele göre kesim ve dikim yapıldığı için en basit model daha ucuzdur. V yaka dikiş farkı ve yaka farkı maliyeti biraz etkiler. Bisiklet yaka düşündüm en basit model o konunun başındaki model gibi Adminimizin üstündeki model en basit model. Dolayısıyla Maliyet ucuz olur.

teoman25
22.Haziran.2012, 14:10
güzeeeeeelll konuyu dirilttik resmen :)))
1- evet tasarımlara artık numara vereyim daha iyi olur.

2- tavsiye ettiniz bi kaç fikri uyguladım, fakat pek ideal olmadı. ama deneyeceğim bazı fikirleriz var. onları yapıcam

3- sitenin kartal logo sunu vektörel olarak tek yada 2 renkle çizebilirim. fakat şuanda sitede yukarıda gördüğünüz resimsel etkisi tamamen kaybolacaktır. yıllardır vektörel çizim yaptığımdan bundan çok eminim bana güvenin.

4- regal raptor logosu varken "marka" ibaresi var doğru, fakat RaptorRiders isiminde de RAPTOR'un marka etkisi var :)
bunuda eklemek lazım

5- Drive Agains the Storm = Fırtınaya Karşı Sür :) uzun yolların ve çetin şartların Cruiser sürücüleri için bir slogan ürettim.
şahsen hoşuma gittiği için ekledim:) varsa Slogan tavsiyesi de alalım dostlar ;)

6- omuzdaki regalin Tribal Alev/Flame desenini o şekilde yerleştirdim. çünkü sürüş esnasında elcikleri tutuğunuzda, (varsa eğer) depodaki desenle omuzunuzdaki desen birbirine paralel olacaktır. diğer türkü koyarsak, ters durur ;)

panicpain
22.Haziran.2012, 14:22
güzeeeeeelll konuyu dirilttik resmen :)))
1- evet tasarımlara artık numara vereyim daha iyi olur.
2- tavsiye ettiniz bi kaç fikri uyguladım, fakat pek ideal olmadı. ama deneyeceğim bazı fikirleriz var. onları yapıcam
3- sitenin kartal logo sunu vektörel olarak tek yada 2 renkle çizebilirim. fakat şuanda sitede yukarıda gördüğünüz resimsel etkisi tamamen kaybolacaktır. yıllardır vektörel çizim yaptığımdan bundan çok eminim bana güvenin.
4- regal raptor logosu varken "marka" ibaresi var doğru, fakat RaptorRiders isiminde de RAPTOR'un marka etkisi var :)
bunuda eklemek lazım :)
5- Drive Agains the Storm = Fırtınaya Karşı Sür :) uzun yolların ve çetin şartların Cruiser sürücüleri için bir slogan ürettim.
şahsen hoşuma gittiği için ekledim:) varsa Slogan tavsiyesi de alalım dostlar ;)

Bence Slogan Çok Güzel Ama Marka Konusuna gelince Marka Sitemiz olmalı burada Motor üreticilerini değil Site ve grup adını ön plana çıkarmak ve vurgulamak. Nezaman Regal Site yönetimine reklam anlaşması yapar siteye sponsor olur o zaman tasarımda marka olarak yer bulur. Ayrıcana Regal Raptor Marka olarak Telif hakkı davasına neden olabilir. Fakat Zaten Sitenin ismi RaptorRiders Diye geçiyor böyle bi marka olmadığından telif davasına yol açamaz. Biz burada Topluluğumuzu ön plana çıkarmak isterken Regal Raptor Sadece motor üretmeye devam etsin. Bizler zaten kendilerinin ürettiği araçları alıp binerken zaten reklamını yapıyoruz. Daha fazlası için siteye sponsor olsun bizi ayakta tutsun ki reklam etkisi artsın. Bizler kendimiz için birşeyler yaparken Regalinde reklamını yaptığımız için bakım ve parça indirimi yada promasyon uygulamıyor. biz neden Rekralamını yapalım. Uzun Lafın Kısası RaptorRiders.

teoman25
23.Haziran.2012, 05:25
yeni modeller geldiiii herkese günaydın.. artık tasarımların isimleride var.. ayrıntılı olarak sırayla bakmayan isten arkadaşlar face sayfamdanda beni ekleyip albüme sırayla bakabilirler.
https://www.facebook.com/teomanmete
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527773_10150900240002810_370394892_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/168859_10150900240222810_1187106497_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/481170_10150900240497810_1663867644_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/319756_10150900240697810_1596292100_n.jpg

ВОЯΛ
23.Haziran.2012, 09:47
Günaydın.
Emeğine sağlık. Yol çizgileri ilginç olmuş. Favorim A-3, slogan stili oldukça iyi. "Raptor RiderS" de ara çok fazla olmuş sanırım. Boşluğu küçültürsen yazı boyutunu ve kalınlığı artırabilirsin. " RAPTOR RIDER " vurgulanmış ve ön plana çıkmış olur düşüncesindeyim.
Kolay gelsin.

cihan54
23.Haziran.2012, 09:56
A-1 çok hoş olmuş hocam eline sağlık.

av. Cevdet Yılmaz
23.Haziran.2012, 10:34
Ellerine ve emegine saglık kardeşim.Slogan ve yol cızgıleri yaratıcı olmus ve cok yakısmıs:)Hepimizde olan klup yelegı hayalım var ona giden yolda her toplantımızda bu tshirtleri giyen bir kafilenin olması cok farklı bir hava katacaktır:cheesy:

teoman25
23.Haziran.2012, 13:36
beğendiğinize çok sevindim arkadaşlar. doğrusunu isterseniz yol ççizgileri olan ilk iki A1 ve A2 tasarımlarını bende tercih ediyorum. bakalım diğer üyelerimizden nasıl yorumlar gelecek.. bide görseler şu işleri :)))))

_KARADUT_
23.Haziran.2012, 19:00
Ellerine ve emegine saglık kardeşim.Slogan ve yol cızgıleri yaratıcı olmus ve cok yakısmıs:)Hepimizde olan klup yelegı hayalım var ona giden yolda her toplantımızda bu tshirtleri giyen bir kafilenin olması cok farklı bir hava katacaktır:cheesy:
o hayal bende de var yeride buldum resimleride verdim adam 15 güne yaparım dedi o öyle deyince yelek bile aldım 2 ay oldu hala sallıyor beni sebepte bana söylemesede en sonunda anladım bir adet numune yaptırmak istediğim için. bu yaz böyle geçecek hayal işte eninde sonunda amacıma ulaşacağım bu arada hepsi güzel ama birinci resim hoşuma gitti bide beyaz t-shirt de bi düşünülemezmi hava sıcak, güneşli siyah yerine beyaz olsa daha iyi olmazmı kendi adıma konuşayım çok sık uzun yol yapan biri değilim şehir içinde yeri geliyor ışıkta yeri geliyor şehir trafiğinde duruyon her zamanda gölgeye denk gelemiyon :p

demiratlı
23.Haziran.2012, 23:56
a1 kral olmuş

Umut can
24.Haziran.2012, 00:36
merhabalar..tasarımlar güzel olmuş 8) ama bir şey soracam.bunlar tshirtün sırtında mı olacak önünde mi...resimlerde pantolon önden görünüş tshirt sırt görünüş gibi geldi bana :) çünkü boyun kısmı ense gibi duruyor yukarı doğru yani :p...bir de bunlar verktörel çalışma mı.

teoman25
24.Haziran.2012, 01:29
merhabalar..tasarımlar güzel olmuş 8) ama bir şey soracam.bunlar tshirtün sırtında mı olacak önünde mi...resimlerde pantolon önden görünüş tshirt sırt görünüş gibi geldi bana :) çünkü boyun kısmı ense gibi duruyor yukarı doğru yani :p...bir de bunlar verktörel çalışma mı.

umutcan aslında t-shirt ve pantolon önden bir görüntüydü.. ben ön yakayı ense gibi çizim yapıp birleştirdim... pantolonun önden görünmesine takılma sen :)) o mühim değil şuan için :)

görüntüler bu halleriyle vektörel değil... daha önce belirttim ama gözden kaçmış demekki. tasarımlarıdaki yazılarlogo ve tribal Regal Alevi hepsi vöktöreldir... fakat t-shirtün tasarımını kompozisyonunu oturtana kadar pixel tabanlı denemeler yapıyorum Photoshopta. son tasarıma karar kılındığında, Hazırda duran çizdiğim Vöktörleri yerine yerleştiricem... hepsi bu... vektörel olayını artık atlayalım bence :) ... Sen fikirver Umutcan, beğendiğin varmı?? yorumun nee? eleştiri iyi-kötü haydin bakalım :))

Umut can
24.Haziran.2012, 01:55
Ehehe tamam anladım. :p

A1 modeli üzerinden şöyle değişiklikler yapsak? RAPTOR LOGO RIDERS aynı şekilde kalsın. Yol kesikli çizgilerinin yanına bir de düz çizgi çizsek yol olduğunu daha iyi belirtir. A3 modelinin DRIVE AGAINS THE STORM yazısını da yazım/renk ve şekliyle yazsak bence daha güzel olur. Bir denesek :mrgreen:

teoman25
24.Haziran.2012, 02:09
Ehehe tamam anladım. :p

A1 modeli üzerinden şöyle değişiklikler yapsak? RAPTOR LOGO RIDERS aynı şekilde kalsın. Yol kesikli çizgilerinin yanına bir de düz çizgi çizsek yol olduğunu daha iyi belirtir. A3 modelinin DRIVE AGAINS THE STORM yazısını da yazım/renk ve şekliyle yazsak bence daha güzel olur. Bir denesek :mrgreen:

evet. güzel bir tavsiye:) fekaaaat;

A1 modeline dediğin yol kenarlarını gösteren çizgileri eklemiştim. fakat çok kalabalık ve itici bir kompozisyon oluyordu. malum zaten kıllı kanatlı bir logomuz, RaptorRıders'ımız ve bir Sloganımız. üstüne Tribal Alevimiz var. ciddi anlamda yanlara koyduğum çizgiler felaket bir kalabalık oluşturdu. tasarım bütünlüğünü bozdu.

Ammaaaaaa, dediğin 2. tespit uygulana bilir iyide olur. A3ün yazısını A1 e getirince daha iyi olacaktır ;)

Umut can
24.Haziran.2012, 02:20
belirttiğim düz yol çizgisi kesikli çizginin yanında olacak. sağ ve sol iki yanda yol çizgisi gibi değil.8)

teoman25
24.Haziran.2012, 04:07
belirttiğim düz yol çizgisi kesikli çizginin yanında olacak. sağ ve sol iki yanda yol çizgisi gibi değil.8)

hmmmm SO l can do it :) evet olabilir. yaparız deneriz ederiz eyleriz :)

teoman25
24.Haziran.2012, 18:02
umutcan. senin dediğin çizgiyide yaptım.. fakat tasarımı tamamen bozuyordu...
son değişiklikleri yaptım... buna artık birşey eklenince çok kalabalık oluyor ve hiçbir estetiğide kalmıyor... galiba A5 bu son kompozisyon, en ideal ve en özgün hali
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/283765_10150902901577810_2053717490_n.jpg

teoman25
26.Haziran.2012, 16:31
t-shirt bekleyenleeeer :) aha Teo sözünü tuttu.
toplamda 5-6 kişimi şimdi bukadar zamandır t-shirt bekliyordu :)

CELİL
26.Haziran.2012, 16:43
t-shirt bekleyenleeeer :) aha Teo sözünü tuttu.
toplamda 5-6 kişimi şimdi bukadar zamandır t-shirt bekliyordu :)
gerçektende harika modeller emeklerine sağlık nazar Teoman
HAYDİ MİLLET yorumlarınızı katılımınızı bekliyoruz UZAKTAN SEYRETMEKLE OLMAZ

demiratlı
26.Haziran.2012, 16:47
yorumu mu kalmış celil abi bundan iyisi şamda kayısı olsada gysek :) ne zaman bastırıyoruz teoman

cihan54
26.Haziran.2012, 16:48
Tamam karar verildiyse ben biri siyah olmak üzere A-5'ten iki adet istiyorum :|

CELİL
26.Haziran.2012, 16:55
ortak bir modelde karar kalınmadıki anketmi açsak en çok oyu alan model için baskıyı yapacak arkadaştan fiat alınacak sonra siparişler toplanacak ve işe girişilecek çok iş var çok :mrgreen::cheesy:

cihan54
26.Haziran.2012, 16:58
ortak bir modelde karar kalınmadıki anketmi açsak en çok oyu alan model için baskıyı yapacak arkadaştan fiat alınacak sonra siparişler toplanacak ve işe girişilecek çok iş var çok :mrgreen::cheesy:

Takılıyorum zaten :| Biraz moral bulmaya yer arıyorum günlerdir de.

A-5 güzel oldu bence. Hem özgünlük, hem göze hitap hem de bir motorcuya uygunluk açısından.

Tabi emeği de unutmamak lazım. Eline fikirlerine sağlık Teo..

teoman25
26.Haziran.2012, 16:59

vallaha olabilir yaaa anket yapsak güzel olur. çakılı bi başlık filan :)

teoman25
26.Haziran.2012, 17:03
Takılıyorum zaten :| Biraz moral bulmaya yer arıyorum günlerdir de.

A-5 güzel oldu bence. Hem özgünlük, hem göze hitap hem de bir motorcuya uygunluk açısından.

Tabi emeği de unutmamak lazım. Eline fikirlerine sağlık Teo..

çok teşekkür ederim cihan kardeşim :) benim idealimde A-5 modeli.. aslında vakit bulduğum anda birtane A5 modelini kendim basıcam kendi yöntemlerimle.. o da vakit fırsat olursa, nasıl durduğunu da görmüş olur herkes yaparsam eğer.
geçen yıl bi zaman sakaryaya gelmiştim. bu yaz yine bi ihtimal gelme durumum var. müsait olursan geldiğimde tanışırız inş ;)

cihan54
26.Haziran.2012, 17:05
çok teşekkür ederim cihan kardeşim :) benim idealimde A-5 modeli.. aslında vakit bulduğum anda birtane A5 modelini kendim basıcam kendi yöntemlerimle.. o da vakit fırsat olursa, nasıl durduğunu da görmüş olur herkes yaparsam eğer.
geçen yıl bi zaman sakaryaya gelmiştim. bu yaz yine bi ihtimal gelme durumum var. müsait olursan geldiğimde tanışırız inş ;)

Tabiiki her zaman beklerim. Gelmeden bana özelden msj atman yeterli. Bastırırsan iki tane bastır gelirken birini getirirsin :|

teoman25
26.Haziran.2012, 17:11
tamam kardeşim anlaştık ;)

teoman25
26.Haziran.2012, 17:32
son olarak beyaz üzerine isteyenler için ek bir tasarım
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/208950_10150906957122810_1882915897_n.jpg

ağfndrdm
26.Haziran.2012, 17:37
teocum tekrar emeğine sağlık ,
konu gündemim dışında kaldığı için çok yoğunluşamadım
benimde bazı öneri ve eleştirilerim olacaktı ,galiba geç kaldım bunun içiin ama face yakalarsam akşam söylerim

ayrıca konu ankete açılsa yada bütünüyle yeni başlığa taşınırsa ilgi görür
son olarak karar kılınan t-shotr ten 4 adet de ben şipariş vermek istiyorum

ВОЯΛ
26.Haziran.2012, 19:05
...... aslında vakit bulduğum anda birtane A5 modelini kendim basıcam kendi yöntemlerimle.. o da vakit fırsat olursa, nasıl durduğunu da görmüş olur herkes yaparsam eğer.......

Çalışmaların için teşekkürler emeğine sağlık Teoman.

Bence de. Bunu hemen yapıp nasıl göründüğünü paylaşmalısın. Giyildiğinde bu görüntüyü vermeyeceği kesin. Kask, motor üzerinde oturuş pozisyonu vs. göre farklı bir görüntü olacağından eminim. :cheesy:

panicpain
26.Haziran.2012, 19:15
Ne Kadar Hızlı Modele Karar verilirse Okadar Çabuk Maliyet Çıkarırız Arkadaşlar.

ağfndrdm
26.Haziran.2012, 19:35
konu yeni başlığa taşındı
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=6227

deathbasist
18.Ağustos.2012, 02:09
Arkadaşlar t-shirt ler harika kaldıysa bende istiyorum 2 adet...

kartezyenx
17.Ocak.2013, 06:25
Resimler açılmıyo

ahmet kaşıkçı
17.Ocak.2013, 11:20
2013 BU YAZ İÇİN FARKLI T-Shirt MODELİ OLUCAKMI YOKSA ELİMİZDE DEVAMI VARMI BEN İSTİYORUM ???????

CELİL
17.Ocak.2013, 12:25
bu sene farklı tişort düşünmüyoruz mevcut modelden yaptıracak birini bulursak yaptırabiliriz engin bu işe gönüllüydü bakalım 8)