PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temizlik Operasyonu (Üyelik Silimleri) 2014 Mart

aidikurt
04.Eylül.2008, 16:20
Sitemizden bugün itibari ile 721 üye aktif olmaması ve site kurallarına uymaması gerekçesiyle silinmiştir.

rakursi
04.Eylül.2008, 16:23
bir kaç aya kalmaz yenileri gelir zaten o sayı kadar :mrgreen:

kaanka
04.Eylül.2008, 16:26
Hay maşallah...:alkis::alkis::alkis:

kıvılcım
04.Eylül.2008, 16:32
bakın bide atmin yok çalışmıyor diyordunuz ben bilmezmiyim bizim admin canavar öyle durduguna bakmayın bombayı patlattı işte helal olsun sana helal olsun ama sizi çok özledik birazda aramıza katılın

aidikurt
04.Eylül.2008, 16:36
valla abi sizlerde bizim burnumda tutuyorsunuz nasıl ozledik bilemezsiniz.Ufaklık hayatımızı baya bir değiştirdi ama acısını sonradan eşimle beraber cok kotu cıkartıcaz :) ilk fırsatta bulusmalardan bırıne katılıcaz saygılar sevgıler.

doğan
04.Eylül.2008, 17:39
valla abi sizlerde bizim burnumda tutuyorsunuz nasıl ozledik bilemezsiniz.Ufaklık hayatımızı baya bir değiştirdi ama acısını sonradan eşimle beraber cok kotu cıkartıcaz :) ilk fırsatta bulusmalardan bırıne katılıcaz saygılar sevgıler.
sizleri özledik ayrı da.bari şu yeni motorunu görseydik. bi fırsatını yakalada 1 saatliğinede olsa gel yanımıza.

BULL
04.Eylül.2008, 20:41
ooo aramıza yeni bir arkadaş katılmış 8)

hoşgeldiniz... kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle :p

kaanka
04.Eylül.2008, 20:52

Bülo akşam akşam koparttın beni gene :alkis::alkis::alkis:

foreman
04.Eylül.2008, 21:58
abıcım az olsun öz olsun yaww...
ben forumda tanıdık yuzler ısterım...
yada tanısmaya heveslı yenı ısımler...

moonchild
05.Eylül.2008, 00:27
Piiiiuufff!! Neyse bu temizlik operasyonundan da yırttık. Korkuyorum artık aktif değilim falan diye silinecek üyeliğim diye :)

carvalho
05.Eylül.2008, 09:30
Serhatım, gelsene bu akşam Sultanahmet'e.
Özledik yahu...
BAk motor yok deme bu sefer, yürüyerek bile gelirsin :P

doğan
05.Eylül.2008, 10:09
Moonchıld ın avatarındaki üyelik şeklini değiştirelim. SATICI ÜYE yazsın adının altında.:mrgreen: İlla gelip evine baskınmı yapıcaz kardeşim . bekliyoruz buluşmalara.

MAKAS
05.Eylül.2008, 11:12

bülent yaw bişey sorcam (haydi sor sor:?:) mangalda, pikniktedir.acaba bunun adı nedir?:mrgreen:

aidikurt
05.Eylül.2008, 21:21

olum senıde gorucez
Biz bu zamanları atlatıyoruz sen daha cok yol alacaksın yarın obur gun cocuk coluga karısınca gorucez bızde senı deriz bizde oooo yenısın herhalde dıye :x:x

Kino
05.Eylül.2008, 21:26

anlaşılmadı... ne yapacaksınız , , , ne yapacaksınızzzzz haaaa eşinle acısını çıkartacaksınız

oldu görünce söyleyecemmm

sevgili adminim tabiiiii genelde öyle derler de acısı senden öyle bir çıkar kiiii sen bitmişsin olmmmm bitmişsinnnnn

UNUTTTT acı falan filannn

haluka28
06.Eylül.2008, 14:30
kuru gürültü olacağına böyle olsun daha iyi

buarada kino baba haklı. alper bencede sen bitmişsin. önümüzdeki 2 yıl ortalarda zor gözükürsün.

ugurcuk
06.Eylül.2008, 16:22
ben 28 yaşındayım abim 30 ama annemle babam hala bişeylerin acısını çıkartabilmiş değiller alpercim istersen sen acı çıkarma işi için acale etme :):cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

BULL
06.Eylül.2008, 18:22
olum senıde gorucez
Biz bu zamanları atlatıyoruz sen daha cok yol alacaksın yarın obur gun cocuk coluga karısınca gorucez bızde senı deriz bizde oooo yenısın herhalde dıye :x:x
aaaaahahahahahaha
puuuuhahahahaha

bekarlık sultanlık kardeşim :p:p:p

acaba bu akşam motora atlayıp nerelere gitsem??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

BULL
06.Eylül.2008, 18:23
bülent yaw bişey sorcam (haydi sor sor:?:) mangalda, pikniktedir.acaba bunun adı nedir?:mrgreen:

BULL - BULL - BULL :p:p:p