PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korna Problemi

HONEY
09.Temmuz.2007, 15:54
Kornam bazen çalıyor bazen çalmıyor en kritik yerde kullanmam gerekirken çalmaması insanı çıldırtıyor.

yenikoylu_ua
09.Temmuz.2007, 16:01
Kornam bazen çalıyor bazen çalmıyor en kritik yerde kullanmam gerekirken çalmaması insanı çıldırtıyor.

Sen en iyisi motoru aldığın yere git at kafalarına :P :P :P

Şaka şaka ya kabloda yada düğmede sorun vardır muhtemelen çabucak hallederler depoyuda gösterirsin dert bile etmene gerek yok bunları allah çözümü olmayan dert vermesin :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ugurcuk
09.Temmuz.2007, 16:06
yaw honey kardes amma şanssızmışsın sende yaw butun aksilikler seni buluoobi kurban falan kes bence:D

MEHMETONUR
09.Temmuz.2007, 16:24
Honey vallahi senle motorları aynı zamanda aldık ve sorunlar da aynı kardeşim. Bende de olmuştu arada tokatlıyordum kornayı
Şase yapmıyordur diye iyice sıktım vidalarını hatta folyo filan denedim iletkenlik yapsın diye. sonra götürdüm servise araba kornası taktılar çünkü düğmeler filan sağlammış korna bozukmuş. ve garantiden değiştirmiyorlar haberin olsun. normal orjinal korna 10ytl. araba kornası 15 ytl:roll:

HONEY
10.Temmuz.2007, 16:41
burhan usta sağolsun havalı korna takarak problemimi giderdi :)

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:05
Depo işinide halledebildinizmi kardeşim

HONEY
10.Temmuz.2007, 17:37

dostum onuda burhan sağolsun halletti kendi stoklarından depoyu garantiden değiştirdi. yalnız ben çok kıl bir kişi olduğum için :) depo 1-2 ay sonra tekrar değişecek çünkü 2006 modellerde dady yazıyor 2007 lerde yellowrock yazıyor :) bendeki regal 2007 sarıkayalar ile konuştuk şu an ellerinde yokmuş onun için beklemek zorundayım

mehmet abi ve burhan sağolsun işçilik almayız dediler ama 2.depo değişiminde işçilik ücretini zorla vericem çünkü benim takıntımdan dolayı değişim yapılacak

geçekten biraz takıntılı biriyim :)

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:51
Sorunun hallolmuş ya güle güle kullan

aslanburclu
10.Temmuz.2007, 19:46

dostum onuda burhan sağolsun halletti kendi stoklarından depoyu garantiden değiştirdi. yalnız ben çok kıl bir kişi olduğum için :) depo 1-2 ay sonra tekrar değişecek çünkü 2006 modellerde dady yazıyor 2007 lerde yellowrock yazıyor :) bendeki regal 2007 sarıkayalar ile konuştuk şu an ellerinde yokmuş onun için beklemek zorundayım

mehmet abi ve burhan sağolsun işçilik almayız dediler ama 2.depo değişiminde işçilik ücretini zorla vericem çünkü benim takıntımdan dolayı değişim yapılacak

geçekten biraz takıntılı biriyim :)
sen kendini takıntılı zannediyosan o zaman ben bakırköylüyüm beyaww öyle derme çatma şey olmaz kardeşim orjinal neyse o valla ben 2006 depoyu bile istemez motorun yenisini isterdimm :P :P :P :P

handojoe
11.Temmuz.2007, 00:00
kornaların içinde ton ayarı yapılan küçük bir vida var oda gevşemiş olabilir BAL kardeşim...

HANDO söyledi BAL'A... :roll:

ÇeLeBi MuRaT
11.Temmuz.2007, 00:26
Git bi toşaf kornası taktır 8 ytl cillop gibi.Hatta markasıda SEGER bütün yedek parçacılarda vardur..

dhnsyd
14.Temmuz.2007, 23:16
şanssızmısın be arkadaş :P

ihsanedil
17.Temmuz.2007, 14:21
Arkadaşlar korna sorunu benimde başıma gelmişti. Öncelikle tozlanmaya ve oksidasyona çok açık olan düğme ile ilgili olarak, korna düğme korumasını söküp kontaklarını, kontak sprey ile temizlemenizi öneririm. Eğer yağlı türünü kullanırsanız, kısa zamanda oksitlenmenin de önüne geçersiniz. Birde korna bobininde sorun olabiliyor zaman zaman, o da hafif tıklatmaya çözülüyor. Kazasız sürüşler.

KIZILELMA
17.Temmuz.2007, 14:28
Aha bir İzmirli yakaladım.İhsan kardeş bir tanıt bakalım kendini.Nerdensin kimlerdensin