PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlar

drali
10.Temmuz.2007, 12:49
Bir aydır RR cuyum.Eski Jawa ve Ceze'leri çok kullanmıştım,ikinci ehliyet beni motor sevdasından soguttu ama birden eski günlere döndüm.iyi oldu herhalde.50 yaşındayım İzmir Bergama da Aile Hekimliği yapmaktayım,tüplü dalış ve fotografçılık ilgi alanım.

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 12:51
Aramıza hoş geldiniz allah kazasız belasız sürüşler versin

inci
10.Temmuz.2007, 13:16
hoşgeldiniz. Bergama"yı çok iyi bilirim...hele bir köfteci var adını unuttum hayatımda öle köfte yemedim daha,

altug
10.Temmuz.2007, 13:17
HOŞ GELDİNİZ.

Kino
10.Temmuz.2007, 13:18
hoşgeldiniz. Bergama"yı çok iyi bilirim...hele bir köfteci var adını unuttum hayatımda öle köfte yemedim daha,
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

bende cok iyi bilirim hele bir dönerci var orada adını unuttum böyle bir döner yemedim ben :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

hoşgeldin dostum foruma, buraya, raptora hadi hazırlan gezmelere.

abi ne yaptın öyle sen yaa forumda yaş ortalamasını düşürüyorsun :lol: :lol:

iakyurek
10.Temmuz.2007, 13:23
Hoş geldiiiiiiiiiiiiiiiiin. baba...

müslüm baba
10.Temmuz.2007, 13:25
En sonunda benden yaşlı biri geldi oh beee bunlar benle çok kafa yaptılar her halde artık sıra sende :mrgreen: yok o kadar yolu gidemezmişim kıçımda basur çıkarmış ama hepsine yolda toz yutturuyorum en çok yolu ben yaptım en uzun mesafeyede ben gittim 1250 Km hiç durmadan aslında ben bunların haline gülüyorum haberleri yok.

Doktorcuğum aramıza bu deliler sitesine hoş geldin pardon hepsi deli değil bazıları zır deli heh heeee

polat
10.Temmuz.2007, 13:30
hoşgeldinnnnn hızla büyüyor site üyeleri çok güzell :D

carvalho
10.Temmuz.2007, 13:41
Hoşgeldiniz.

OturanBull
10.Temmuz.2007, 13:51
Hoşgeldiniz,

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

inci
10.Temmuz.2007, 13:58
müslüm abi ben seni de 50 yaşındasın sanıyodum :evil: :evil: :mrgreen: :lol:

handojoe
10.Temmuz.2007, 14:25
sefalar getirdiniz HEKİM BEY

HANDO gelişinize... GEL GEL AMAN GELİŞİNE, GÜL GÜL AMAN GÜLÜŞÜNE KURBAN OLAYIM... :D

inci
10.Temmuz.2007, 14:40
sefalar getirdiniz HEKİM BEY

HANDO gelişinize... GEL GEL AMAN GELİŞİNE, GÜL GÜL AMAN GÜLÜŞÜNE KURBAN OLAYIM... :D

hando 10 numarasın :cheesy:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

agresus
10.Temmuz.2007, 14:41
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz toktor bey... sizin gibi deneyimli babaları aramızda görmekten mutluluk duyuyorusss... inşallah bi yerlerlere beraber sürer beraber dalarız...

handojoe
10.Temmuz.2007, 14:44
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz toktor bey... sizin gibi deneyimli babaları aramızda görmekten mutluluk duyuyorusss... inşallah bi yerlerlere beraber sürer beraber dalarız...

seni tatlı su kurnazı seni iki tüp bir olunca sualtı cennet olur ha

HANDO kovboylar nerde diyor... :?

agresus
10.Temmuz.2007, 14:49
olmamı... tek tüp bilem yeter.... bi oktopusa bakar... dimi toktor beyy....

ugurcuk
10.Temmuz.2007, 15:35
doktor bey slmlar... bende sizlerle dalmak isterim :D hatta yolunuz kaş a düşerse hemen hbr verin.. agresus cum üzerine afiyet dun aksam gece dalışı vardı acayip keyif aldık dip zamanı 52 dk.derinlik 10m. görülenler 4-5mürekkep balığı, 1 adet ahtapot,2 adet trombon balığı ve dah birsuru uyuyan balıktürü cok guzeldi :D süperdi :D

emrahss
10.Temmuz.2007, 17:24
Mustafa Abi, hoşgeldiniz. İnşallah tanışma fırsatımız da olur..

agresus
10.Temmuz.2007, 17:39
Ulee ne diim ben sana uğurum beaa... uleeee nispet yapmasan olmasss di mi???.... biss buralarda yanalım pişelim deniz, dalış hasretliğine düşelim sen kalk oralardan hava yap bisslere... yakışıyomu sana.. ama dur sen dönceksin buralara nası olsa... ben bunların hesabını o zaman soracam... :twisted:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:45
Hesap soracaklar çoğalıyo Agresusum o bence gelmez bida buralara

gidikurt
10.Temmuz.2007, 18:04
Aramıza hoşgeldiniz :cheesy:

müslüm baba
10.Temmuz.2007, 18:12
müslüm abi ben seni de 50 yaşındasın sanıyodum :evil: :evil: :mrgreen: :lol:

İnci hocam daha bir sene var 50 olmama ama geldik dayandık 50 yaş sınırına ama ben bu kazmalara daha beş basarım, bunlar daha benim çoook tozumu yutacaklar, benim babam da biliyorsun ocak ayında öldüğünde 78 yaşındaydı hala motora biniyordu hatta yeni kaza yapmıştı köprücük kemiği kırıktı.

okan
10.Temmuz.2007, 18:32
dostluğun tek adresine hoşgeldiniz......kalıcı olmanızı dilerim...

doğan
10.Temmuz.2007, 18:34
hocam hoşgeldiniz.

aslanburclu
10.Temmuz.2007, 19:56
doktor amca sitemize hoş geldiniz inşallah genel bir toplantıyada hoş ve RR koşturarak gelirsiniz .... gelemezseniz çağırın biz gelelim :P :P :P

ugurcuk
10.Temmuz.2007, 20:05
Ulee ne diim ben sana uğurum beaa... uleeee nispet yapmasan olmasss di mi???.... biss buralarda yanalım pişelim deniz, dalış hasretliğine düşelim sen kalk oralardan hava yap bisslere... yakışıyomu sana.. ama dur sen dönceksin buralara nası olsa... ben bunların hesabını o zaman soracam... :twisted:
ne nisbet yapması be ararız kufur eder kapatırsın forumda bilgi veriris kızarsın bunların hiç birini yapmasam arayıp kızarsın neden arayıp sormuon die ben anlamadım walla yaw kasa geleli 1 ay olmuş zaten yaptıgımız toplam 6 dalış çok mu :d hem sana söz verdik gel dalacaz die sen gelmion :D

Hesap soracaklar çoğalıyo Agresusum o bence gelmez bida buralara
buldunuz tabe parmak kadar ufacık cocugu yuklenin :D yokmu bana desteeeeekkkkkkkk :D

okan
10.Temmuz.2007, 20:12
nooooliiiiiii laa noolliiiiiiii..... ne istiyonus barmak kaddar çocuktan.... :P :P :lol: :lol: :lol:

gel goçum sen burada dal .....karadenizin dalgalı denizinde .....hemide bize de annatırsın ne var ne yok içerde diye... :lol: :lol: ben gorkiim falla dalamiim... :cry: accuk ayaam yeren kesilse hemencek geri döniimm.. adı karadeniz yaa ürkütüyo ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ugurcuk
10.Temmuz.2007, 20:34
zaten samsuna geldidiğimde ariicam seni abi :D bana sis farı satacaksın :D sakın aklında ammaaann ne xzaman gelir die dusunme yarı samsunlu sayılırız :D

ÇeLeBi MuRaT
10.Temmuz.2007, 20:38
Hakim toktor Amca hoşgeldiniz sitemize....

MEHMETONUR
10.Temmuz.2007, 23:19
Hoşgeldiniz doktor bey. Türkiye'de aile hekimliği?????
Bildiğim kadarıyla sayınız çok az ve siz çok değerlisiniz esas önemli olan bizim sitemize üyesiniz...
Umarım devlet büyüklerimiz trafikte motorsiklete,hekimlikte de aile hekimliğine daha çok önem verecek yasalar çıkartırlar...

polo
10.Temmuz.2007, 23:56
doktor oparötörüm aramıza hoş geldin . 34.YDH.46