PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11.07.2007 ÇARŞAMBA Dolmabahçe sarayı önünde haftalık buluşma

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 12:57
Buluşma Saati 20:00

Hadiyin Bakalım.Herkez orda olsun gidilecek yere hep beraber karar verelim.

Katılım Listesi
1-aidikurt(+1)
2-yenikoylu_ua(+1)
3-motojunior(+1)
4-moonchild
5-cemcem
6-chopell(telefonla bu kelebekliktende beter bişi herhalde)
7-gecee
8-Doğan(+1)
9-Arslanburclu(+1)
10-
11-
12-
13-
14-
15-

moonchild
10.Temmuz.2007, 12:59
Yani bugün mü oluyo şimdi o?
Beni de yaz abicim... Her türlü gelirim, zira cuma akşamı tatile çıkıyorum 1 hafta-2 haftasonu hiçbi organizasyona katılamayacaktım, üzülüyodum...

iakyurek
10.Temmuz.2007, 13:02
müdür 2002 olmuş yavvv :lol: :lol:

moonchild
10.Temmuz.2007, 13:33
Ya idare ediverin, adam heyecan yapmış!! :D :D

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 13:51
Yani bugün mü oluyo şimdi o?
Beni de yaz abicim... Her türlü gelirim, zira cuma akşamı tatile çıkıyorum 1 hafta-2 haftasonu hiçbi organizasyona katılamayacaktım, üzülüyodum...

Arkadaşlar özür çarşamba olcaktı yanlış alarm düzelttim

moonchild
10.Temmuz.2007, 13:53
Olmadı şimdi!! Ben bu akşama psikolojik olarak hazırlanmıştım, yarın akşam gelemem!!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 13:55
Valla ben yazdım taktik ilkerkoparal dan topige gireni listeye ekliyoz şaka şaka da gelbe tophaneden beri görüşmedik zannedersem Serhat kardeş

moonchild
10.Temmuz.2007, 13:59
Abi siz mekana karar verin, ben gelmeye çalışırım... Verilmiş bi sözüm var ama biraz ondan biraz bundan yaparım olmazsa!! Uzunca zamandır görüşemiyoruz! Özledim dicem duygusal romantizm ve saçmalık olarak algılanır diye korkuyorum!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 14:01
O zaman yarın yer belli olunca telefon açarız sana özletme kendini daha fazla

moonchild
10.Temmuz.2007, 14:04
Ok abi! Telefonlarşırız, olmadı ben takip ederim topici zaten! Ha bu arada ben Tophane'de olucam, grup pek sevmiyo orayı ama eğer oraya gelirseniz tam süper olur benim için!! :D Özletme falan dedin gereksiz duygusallık yaptın, bence aç gözünü!!!

inci
10.Temmuz.2007, 14:08
Abi siz mekana karar verin, ben gelmeye çalışırım... Verilmiş bi sözüm var ama biraz ondan biraz bundan yaparım olmazsa!! Uzunca zamandır görüşemiyoruz! Özledim dicem duygusal romantizm ve saçmalık olarak algılanır diye korkuyorum!

sen" duygusal romantizm" yaptın suçlusun :evil: :evil: ...hemen yakalayıp atalım mapuslara :evil: :P ...ya saçmalamayın ya içinizden geldiği gibi davranın :P özlediysen söle ,ne var bunda :? ?biz de seni ÖZLEDİK.... :D :D :D

moonchild
10.Temmuz.2007, 14:10
Yok hocam bana göre hava hoş!! Ben sölerim de sonra SAÇMALIK deniyo, üzülüyorum... Neyse gereksiz detay yaptık! Umarım görüşürüz! Ben de sizi özledim!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 15:16
Serhat sadece üçümüz olucaz galiba nerde olucaktın sen bari senin yanına geliyimde uğraşmıyım sağda solda

Şııııt de hadi kismeler gelmiyomu

cemcem
10.Temmuz.2007, 15:17
ben de gelirim....

chopell
10.Temmuz.2007, 16:44
telefonla katılabilir miyim.. :shock:

moonchild
10.Temmuz.2007, 16:45
telefonla katılabilir miyim.. :shock:

HAYIR!!!! :evil: Bursa!dan bizim toplantılarımıza telefon bağlantısı olmuyo!!

chopell
10.Temmuz.2007, 16:47
ya deme öyle.. :(
zaten gönlüm sizinle.. :cry:

moonchild
10.Temmuz.2007, 16:49
Ben bilmem!! :)))

Katıl katıl!! Çok seviniriz!!Bizim de gönlümüz senle!!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:04
Yaw ne zordur kimbilir daha bir hafta önce gezilere gelen biri şimdi ise sadece telefonla katılma imkanı olan biri Seda yoksa bu senmisin

yazıııııııııkkkkkkkkkkkkkkkkk

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:14
Sedacım telefonla katılmak olurmu canım benim kendinimi kandırıyon sen yaaaa :) Gelsene arkadaşım çok özledim seni

Serhat valla onu bunu bilmemde bizde seni çok özledik gel mutlaka :cheesy: :cheesy:

Ayrıca yazılan saçma ayrıntılarıda kafana takma bence rahat ol.

Herkez aynı şeyleri düşünmek ve yazmak zorunda değil. :evil: Anladın sen :D

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:16
Anladım ben mileydi!! :) Ben de çok özledim, gelicem inşallah!! Bakalım bi numara çekicez artık!!

Bu arada hadi Seda'yı parmaklarımızla gösterip, onunla dalga geçelim :D :D :D :D

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:17
Üzmeyin arkadaşımı valla bende sizi üzerim :P Sen ara bizi sedacım aramassan gel hepsi olur ,yeterki gönüller birlikte olsun dimi ama :cheesy:

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:18
Eyvaaah mileydi kızdı!! Bence bu haftaki buluşmayı Bursa'da yapalım!! :) Şurdan ne kadarlık yol! Gider döneriz!!

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:21
Kızmadım aslında ama her an kızabilirim :lol:
Fikir süper hadi gidelim özledim valla sedacımı oda bizi özlemiştir hasret giderir döneriz. :cheesy:

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:23
Tamam iş çıkışı zor olur da, bi haftasonu yapalım o işi... Bu seferlik telefonla katılsın.. Olmadı benim bilgisayarım yanımda olacaktır, webcam yaparız kablosuz ağ olan biyere gidip!! :D Görüntülü mörüntülü!!

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:39
Arkadaşımız için gigeriz tabiii neden olmasın :cheesy:
SEDACIĞIDA SEVİNDİRMİŞ OLURUZ :D

gecee
10.Temmuz.2007, 17:47
nee bursamı ne zaman akşamdan mı gidiyoruz...
ohh ohh havda sıcak zaten yol yapıp serinleriz...

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:52
Yazdım ozaman senide yarına Denizcim nişantaşlım sen anladın onu kanımca

doğan
10.Temmuz.2007, 18:51
yaz benide kubilay abi :D (ilk defa bu cümleyi kuruyorum . şimdiye kadar hep belli olmaz falan filan diyodum. bayağı keyifli oluyomuşş) ama bu sefer yalnız gelmek buruk olacak biraz :cry:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 18:57
Yazıyorum kardeşim biz seni teselli ederiz bazıları gibi yanlız bırakıp gitmeyiz

doğan
10.Temmuz.2007, 19:00
Yazıyorum kardeşim biz seni teselli ederiz bazıları gibi yanlız bırakıp gitmeyiz
eyvallah abi. zaten sizler olmasanız :cry:
yalnız abi beni Doğan (+1) yazmışsın . alışkanlık olsa gerek dimi :roll:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 19:04
Ben ne bilim kardeşim içimden gelen bises öle yaz dedi belki yolda motora binmek isteyen bi artçı falan denk gelir falan

doğan
10.Temmuz.2007, 19:08
Ben ne bilim kardeşim içimden gelen bises öle yaz dedi belki yolda motora binmek isteyen bi artçı falan denk gelir falan
:D

aslanburclu
10.Temmuz.2007, 19:29
yawww kardeşim dolmabahçe çok sıkışık oluyooooo bideeee çaylar çok kazıkkk (3 ytl.ne lanbuuuu) şöyle yayılacak çayırlı ,dağlı ,denizde yakomoz manzaralı bir yer yokmu biraz da yol yapacak mesela yeşilköy sahiliiii sadece fikir dolmabahçede bide otoparkçılarla sorun dallamalar almıyo içeri (aslında ben giriyorum serbes kartım varda sizler için :P :P

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 19:31
Komtanım orda buluşcaz gidilecek yere beraber karar vercez diye mekan yazmadık sadece buluşma

aslanburclu
10.Temmuz.2007, 19:34
hah şimdi oldu yoksa şimdi oraya kinoylada alıştık gözümüz onu arar (garsonları alıştırdı sütlü çay diye bide sütlü çay gelir melir dellendirmeyin beni kardeşimmmmm... :P :P :P

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 19:43
Yazdım kotanım senide yengemide

polo
10.Temmuz.2007, 23:46
akşama mesai olmazsa bende motorla gelirim doslara selam 8)

inci
11.Temmuz.2007, 00:01
BİR TEKLİF
arkadaşlar,sevgili komtanım; :|
Hep bu tarafta buluştuğumuz için karşıdan gelenlere sıkıntı oluyordur diye düşünüyorum .Acaba :? Sirkeci"de buluşsak ,vapurla karşıya geçsek bir cadde bostan yapsak yada sahilde çayır çimene serilsek olmazmı :? .hem şu güzel yaz akşamlarında biraz yol yapmış oluruz hemde değişik yerlere gitmiş, görmüş oluruz ....

aslanburclu
11.Temmuz.2007, 00:26
bence olumlu avrupa yakası 8 de dolmabahçede buluşup sirkeciye gelir arabalıyla geçeriz anadolu yakası arkadaşlar ne der oraya geçeceksek anadolu yakası avrupa yakasına geçmesin derim

ÇeLeBi MuRaT
11.Temmuz.2007, 00:28
Nerden sattık bu motor aletini... :cry: :?

inci
11.Temmuz.2007, 00:32
bence olumlu avrupa yakası 8 de dolmabahçede buluşup sirkeciye gelir arabalıyla geçeriz anadolu yakası arkadaşlar ne der oraya geçeceksek anadolu yakası avrupa yakasına geçmesin derim
teşekkür ederim komtanım :cheesy:

evet geçmesinler tabii... biz geçeriz orda beklerler bizi nereye gideceksek ordan gideriz ... :D

faati
11.Temmuz.2007, 00:44
yaw sizi yalnız bırakmaya içim elvermiyo koc yiğitler cok isterdim olmak ama ehliyetsizken tırsıyorum acaip...

bi de ben cok bahtsız adamımdır 2-3 yıllık ehliyeti olan adam polise ehliyet gostermemiştir asma bana daha almadan sorarlar beni biliyom kendimi

ama bir alayım ehliyeti oradayım direkt haberiniz olsun...

şimdiden kazasız belasız iyi eglenceler..

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 01:04
Evet İnci hocam güzel fikir komtanım anadolu grubu haremde karşılasın bizi uygunmudur yanlız 8 de buluşsak kalkışımız 8:10 sirkecide vapur kaçtadır karşıya kaçta varırız ona göre karşının kaçta orda olması lazım bilen biri yol iz göstersin bana hertürlü uyar

RızaHoşgör
11.Temmuz.2007, 01:06
Evet İnci hocam güzel fikir komtanım anadolu grubu haremde karşılasın bizi uygunmudur yanlız 8 de buluşsak kalkışımız 8:10 sirkecide vapur kaçtadır karşıya kaçta varırız ona göre karşının kaçta orda olması lazım bilen biri yol iz göstersin bana hertürlü uyariyide arkadaşım planlı iş yapalım lütfen.haremden sonra gidilecek yer netleşsin sonra küslük çıkıyor.benim önerim çengelköy dür.özlemişliğimde var çınaraltını

inci
11.Temmuz.2007, 01:13
Evet İnci hocam güzel fikir komtanım anadolu grubu haremde karşılasın bizi uygunmudur yanlız 8 de buluşsak kalkışımız 8:10 sirkecide vapur kaçtadır karşıya kaçta varırız ona göre karşının kaçta orda olması lazım bilen biri yol iz göstersin bana hertürlü uyar

kUBİLAY SAATLERİ FALAN BEN HİÇ ARAŞTIRMADIM .bU TEKLİFİ KARŞIDA OTURANLAR İÇİN YAPTIM ...hep onlar bu tarafa gelmek zorunda kalıyorlar..bir jest yapalım dedim saatleri ve mekanı konuşalım dedim vakit varken ..olurmu RIZA ?

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 01:13
Rıza abi gönüller bir olsun maksat beraber olmak benim için mekan farketmez zaten oyüzden sadece buluşma yeri belirlemiştik herkez toplandığında karar verilsin diye çengelköyde uyar bağdat caddesinde bi kortej turu fena olmaz

Aslında herkez okey derse buluşmayı saat 8de sirkecide yapabiliriz zamandan kazanmış oluruz biraz

RızaHoşgör
11.Temmuz.2007, 01:21
Rıza abi gönüller bir olsun maksat beraber olmak benim için mekan farketmez zaten oyüzden sadece buluşma yeri belirlemiştik herkez toplandığında karar verilsin diye çengelköyde uyar bağdat caddesinde bi kortej turu fena olmaz

Aslında herkez okey derse buluşmayı saat 8de sirkecide yapabiliriz zamandan kazanmış oluruz birazbiz henüz grup uyumu sorunumuzu üzerimizden atabilmiş mdeğiliz.haremden sonraki nokta netleşsin.gelen gelecektir gelmek isteyeyen gelmeyecektir.ama mekan belirtmezsek çok seslilik çıkacakkı bu hoş olmuyor

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 01:31
Serhat galiba vapurla geçiyo bilgisi vardır herhalde saatler ve ne kadar zamanda karşıda olunduğuyla ilgili

moonchild
11.Temmuz.2007, 01:36
Arkadaşlar ben muhtemelen gelemicem ama yardımcı olmaya çalışayım: Her gün biniyoruım arabalıya, normalde yarım saatte birdir ama erken dolarsa kalkar genelde...Ama bence 20:00'de Sirkeci'de hazır bulunulursa 20:30'a binilir... 21:00'e doğru Harem'de olursunuz!! Bir de kaç kişi olunacak bilemiyorum ama motorları parkedebileceğiniz yer olsa fena olmaz dimi?? :) O zaman Fenerbahçe bir tercih olabilir! Çaylar orada da pahalıdır Tophane veya Dolmabahçe kadar! Sadece bir öneri...

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 01:39
Teşekkürler kardeşim ama sen gene gelmiyommu dedin ne

faati
11.Temmuz.2007, 09:56
rıza hocam cengelkoy guzel fikir walla benim ev cengelkoyde...
guzel mekandır cengelkoy sahildende guzel bir kortej yapılır hani...cınaraltında da caylar hesaplı manzara o biçimdir yani....
hem bende ilk buluşmama gelmiş olurum...

carvalho
11.Temmuz.2007, 10:55
Çarşamba günleri bana hiç uymadığından ben katılamıyorum toplantılarınıza. Uymama nedeni de yaklaşık 5 senedir Çarşamba günü akşam 21:00'de Akatlar'da futbol maçı oynuyor olmamız. İki rutin aynı güne denk gelince problem çıkıyor işte...

Ama Çengelköy fikrini sunan Rıza'nın izniyle size fikir verme açısından bir öneride bulunabilirim. İlk regalraptor buluşmamızı gerçekleştirdiğimiz idealtepe sahil'deki Elif cafe uygun bir mekan olabilir. Fiyatlar aklımda değil ama gayet uygun olduğunu biliyorum. Motorlar için de geniiiiiş geniş park yeri mevcut. deniz kıyısında nezih bir yer...

Gerçi toplantıya katılacak arkadaşların önerileri ve fikirlerini dikkate almak gerekiyor. benimki sadece bir alternatif. Düşünürseniz...

aidikurt
11.Temmuz.2007, 11:27
ulen selçuk bir topa satıyon bizi :)

moonchild
11.Temmuz.2007, 11:32
Harbiden haa!! Arkadaşlar mekana karar verirseniz, ben de akşam 8-8:30 gibi Tophane'de işimi bitirip kopup gelicem inşallah!

gecee
11.Temmuz.2007, 11:36
arkadaşlar daha erken buluşamazmıyız ....
9 da toplanıp bi yere gidip oturmamız falan derken zaman gececek...
biraz oturup sonrda bazılarımız kalkmak zorunda kalacağız ...

infinitedreams
11.Temmuz.2007, 12:42
Earlyriders'ta eskiden beri toplandığımız yer, Paşalimanı Cafe.
Daha önce gidenler bilir. Fiyatları uygun, park sorunu yok. Anadolu yakasında ve Avrupadan ulaşımı da çok rahat.

Mekan Fethipaşa Korusunun girişinin tam karşısında.

---

TEKLİF

http://img527.imageshack.us/img527/4122/pasa1jc2.jpg

Buluşma yeri : ÜSKÜDAR PAŞALİMANI CAFE
Saat : 20:00
Tarif : Üsküdar iskeleden Beylerbeyi tarafına sahilden giderken yaklaşık 1km sonra sol tarafta mavi bir tabelası var. Karşı tarafında da Fethipaşa Korusu girişi var...

Avrupa yakasından gidecekler, saat 19.45 hareket etmek üzere 1.Köprü çıkışında buluşabiliriz.

inci
11.Temmuz.2007, 12:47
artık karar vermek lazım vakit ilerliyo

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 13:07
Hakkaten ya bi karar versek artık nerde bu sitenin admini?????

FATİH
11.Temmuz.2007, 13:14
Valla dünden beri "bende geliyorum" yazıcam ama halen gidilecek yer belli olmadı..Geçen hafta sultanahmet'deki mekan da farah ve güzeldi sanıyorum...Benim için yer fark etmez İstanbul İl sınırları içinde her yere gelirim yeterki geleceğim yerde sizler olun :)

carvalho
11.Temmuz.2007, 13:21
ulen selçuk bir topa satıyon bizi :)

:oops: Satış yok... Gelirim deyip gelmeyince satış olur. Eskişehir'e gidişte carrefour'da 2 motorla karşılaştığımdaki gibi yani :P :P

Bir orta karar bulucaz artık... Bir hafta top bir hafta muhabbet olabilir mesela... Mekan önerileri de gayet güzel... Paşalimanı en optimumu gibi...

Tayfun
11.Temmuz.2007, 14:45
Oramı buramı naapcaz :shock:

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 14:54
Valla sonuç itibarıyla dolmabahçe buluşma saat 8 de adamlar bi mağazanın 40tane şubesini açıyo biz iki topik açmışız hem belki gelenler çoğalır :oops:

Tayfun
11.Temmuz.2007, 15:05
Yok be abi, bunlar sosyete motorcusu :P

gecee
11.Temmuz.2007, 16:21
huuuu..
zabit büyük konuştu .....

aidikurt
11.Temmuz.2007, 16:38
ARkadaşlar Saat 8:00 dolmabahçede sarayının önünde bulusucaz ordan birlikte kafamız nereye eserse oraya gideriz dert etmeyin sizzz.

Admin Konuştu Admin son sözünü söyledi :)

OnurBerberoglu
11.Temmuz.2007, 16:41
son durak rönepark olursa orada bende katılırım gruba....

aidikurt
11.Temmuz.2007, 18:31
onur kardeş neden ronepark olursa katılıyon sadece gel dolmabahceye sonucta altında motor var