PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23 nisan ankara

A. Emre GÜVEN
09.Nisan.2014, 20:39
Merhaba arkadaşlar 23 nisanda kortej vb bir etkinlik yaşanmazsa ankaradan polatlıya oradan yassıhüyük kümülüse bir tur atayım diyorum

anıtkabir veya herhangi bir mekanda kortej tarzı etkinlik olursa öncelikle oraya giderim vakit kalırsa polatlı yaparım.

https://imagizer.imageshack.us/v2/639x373q90/835/3mrx.png
İçerik:
09:00 da teker döner(katılımcılara göre yer belirleriz).
Polatlı içinde ikbal bistroda mıhlama keyfi.(önerilere açığız)
Kahvaltı sonrası yassıhüyük gezisi yapılır.
Dönüşte polatlı hızlı tren garında çay molası 30dakika kadar.(eski işyerim sohbet muhabbet isteyene ücretsiz gar gezisi :P)
Yolda veya polatlıda yemek yesek fena olmaz (gruba göre yer ayarlarız)
Dönüş

Seyir hızı 100km/h civarında olacaktır. isteyene göre değiştirebiliriz.

Opie
09.Nisan.2014, 23:53
Söz veremem usta çalışma ihtimalim var ama gelmeyi isterim uygun olursam 8)

A. Emre GÜVEN
10.Nisan.2014, 22:41
hocam buradan takip ediyorum çalışma olmazsa haber verirsin telefonlaşırız

Erkan
11.Nisan.2014, 12:39
Dediğin gibi 23 nisanda kortej olmazsa ben de katılırım size :)

A. Emre GÜVEN
21.Nisan.2014, 17:57
değişiklik yok çarşamba parçalı bulutlu görünüyor yağış olmazsa gezi aktif dileyen katılabilir. program içeriği eklenecek birazdan

Emrehan
21.Nisan.2014, 18:00
değişiklik yok çarşamba parçalı bulutlu görünüyor yağış olmazsa gezi aktif dileyen katılabilir. program içeriği eklenecek birazdan

Ahmet Emre 23 Nisan için Kurtboğazı, Kızılcahamam gibi yakın bir yerlerde piknik düşünüyoruz. Polatlı senin için şart değilse pikniğe katıl. :cheesy:

A. Emre GÜVEN
21.Nisan.2014, 18:37
Ahmet Emre 23 Nisan için Kurtboğazı, Kızılcahamam gibi yakın bir yerlerde piknik düşünüyoruz. Polatlı senin için şart değilse pikniğe katıl. :cheesy:

piknik diyerek beni benden almanın eşiğindesiniz hocam. başlığa bakayım detaylara göre cevap veririm ama önceki mesajlarda katılırım diyen arkadaşları da ikna etmek gerekir polatlı diye yola çıkarıp satmak istemem :D

Emrehan
21.Nisan.2014, 18:40
piknik diyerek beni benden almanın eşiğindesiniz hocam. başlığa bakayım detaylara göre cevap veririm ama önceki mesajlarda katılırım diyen arkadaşları da ikna etmek gerekir polatlı diye yola çıkarıp satmak istemem :D

Başlık bu akşam açılır Ahmet Emre. 8) Erkan ve Tarık'tan yana da sıkıntı olmaz, onlar da pikniğe gelir. :cheesy:

A. Emre GÜVEN
22.Nisan.2014, 12:18
Bu Iptal 23 nisan piknik organizasyonuna katılıyoruz

http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=8971