PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona 350cc Temiz

omer_cip23
16.Nisan.2014, 15:43
Selamın aleyküm kardeşler abiler motoru alalı henüz 2 ay olmadı bir çok abim yardımcı oldu başta celil abi ve alper abi olmak üzere çok teşekkür ediyorum ikisinede. yanlıs anlasılma olmasın motorumu çok severek aldım çok severek kullandım ama aile baskısı sonucu satıyorum dayanıcak gücüm kalmadı hergün ağlamalar sızlamalar canıma tak etti açıkçası birgün yine bir raptor sahibi olacağım inşallah motorum 2011 6500km de sorunsuz temiz makinadır zaten 500km kullanabildim daha sahibinden ilan numarası 161176712 aksama düşer ilan onay gelmedi daha. fiyatı 7500 fiyat yazdım foruma fiyatım 7000 liradır alper abidende bu fiyata aldım ne aşağısına ne yukarısına vericem 0536-569-53-34 numaram bu istanbul bakırköydeyim istiyen istediği saatte arıyabilir problem değil herkeze şimdiden teşekkür ederim...

Opie
16.Nisan.2014, 18:40
Kötü olmuş dostum :( Hayırlı satışlar :)

CELİL
16.Nisan.2014, 21:02
Kötü haber hayırlısı olsun :|

Rona
16.Nisan.2014, 23:10
Selamın aleyküm kardeşler abiler motoru alalı henüz 2 ay olmadı bir çok abim yardımcı oldu başta celil abi ve alper abi olmak üzere çok teşekkür ediyorum ikisinede. yanlıs anlasılma olmasın motorumu çok severek aldım çok severek kullandım ama aile baskısı sonucu satıyorum dayanıcak gücüm kalmadı hergün ağlamalar sızlamalar canıma tak etti açıkçası birgün yine bir raptor sahibi olacağım inşallah motorum 2011 6500km de sorunsuz temiz makinadır zaten 500km kullanabildim daha sahibinden ilan numarası 161176712 aksama düşer ilan onay gelmedi daha. fiyatı 7500 fiyat yazdım foruma fiyatım 7000 liradır alper abidende bu fiyata aldım ne aşağısına ne yukarısına vericem 0536-569-53-34 numaram bu istanbul bakırköydeyim istiyen istediği saatte arıyabilir problem değil herkeze şimdiden teşekkür ederim...

O motosiklete sahip olmak için hayallerinde yaşattın , o kadar çaba sarfettin , o kadar dil döktün , zaman harcadın,belkide emek harcadın şimdi de satıyorsun cık cık cıkkkkkk olmadı şimdi iki ağlamaya iki zırlamaya pabuç mu bırakacaksın yani..........

Ailene bizlerden örnek ver Celil abinden,Ömer abinden,İnanç abinden,Salih abinden,Cihan abinden,erkan abinden sayamadığım bir çok arkadaşımızdan vs.vs................Bu adamlar iş güç sahibi tahsilli,akıllı adamlardır ama hepside bir paydada birleşmişlerdir "MOTOSİKLET"..............................

Ben 41 yaşında evli çoluk çocuk sahibi bir adamım ve hala bu aleti çok seviyorum.Eşimle bu aletle kaçıp evlenmiştik hayatımın en güzel zamanları bu aletin üzerinde geçti motosiklet hayattır,heyecandır,içindeki büyümeyen çocuktur.Sattığın zaman oyuncağı eklinden alınmış çocuk gibi olacaksın,her zaman birşeyin eksik olacak,pişman olacaksın ailene küseceksin.Yapma bence biraz daha düşün ve düşündür bu yazıyı ailene okut......8)8)8)

Serkan
16.Nisan.2014, 23:29
Bu baskılar yüzünden tam 10 yıl geç başladım motor kullanmaya,sende bir gün dönüceksin aramıza er yada geç...hayurlı satışlar olsun kardeşim

omer_cip23
17.Nisan.2014, 01:48
eyvallah abiler çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanıza ve sonuna kadar haklısınız çok büyük heveslerle aldım üzerine her bindiğimde herşeyi silip bir kenara bırakıyorum bunu yakalayabilmek gerçekten çok zor ilk motoruma 3 ay babamdan habersiz bindim garajda yatırdım o çıktıktan sora çıktım motorla sonra söylemem gerektiğini düşündüm açıkçası pişman oldum çünkü çok damardan giriyor duygusala bağlıyor sizlerinde desteğiyle biraz daha direnicem inşallah biraz olsun fikirleri değişir

Bahadır
17.Nisan.2014, 09:39
Evet motor kullanmaya devam edersen belki kötü bir şekilde sona erebilir.Ama satarsan bir daha alacağın veya kullanacağın hiçbirşey seni tatmin etmeyecek aklın hep motorda kalacaktır. :(