PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30.04.2014 sakarya eskişehir gezisi

Ahmet AYKURT
30.Nisan.2014, 18:31
merhaba arkadaşlar bugün saat 19:30 gibi sakaryadan eskişehire gitmeyi planlıyorum ama yağmur yağdı daha önceden de yağmurlu havalarda ist adapazarı arası yolculuklar yaptım toplam yol 182 km falan sorum şu sizce cıksam mı ? yoksa otursam mı yerimde ama yarında tatil :):)

Levent
30.Nisan.2014, 18:44
Senin yerinde olsam kesinlikle yola çıkmazdım. Orijinal lastiklerin ıslak zemin performansları gerçekten berbat.

En ufak bir sıvı temasında lastikler sanki yokmuş da jant üzerinde gidiyormuşsun gibi oluyor.

Aman Ahmet kardeşim zorunda değilsen lütfen yola çıkma. Bu iş kötü sonuçlanmasın. :(

Ahmet AYKURT
30.Nisan.2014, 18:51
Senin yerinde olsam kesinlikle yola çıkmazdım. Orijinal lastiklerin ıslak zemin performansları gerçekten berbat.

En ufak bir sıvı temasında lastikler sanki yokmuş da jant üzerinde gidiyormuşsun gibi oluyor.

Aman Ahmet kardeşim zorunda değilsen lütfen yola çıkma. Bu iş kötü sonuçlanmasın. :(
abi gitmek zorundayım aslında otobüs biletlerine baktım gece 23:00 da var. kararsız kaldım çok

Levent
30.Nisan.2014, 20:27
abi gitmek zorundayım aslında otobüs biletlerine baktım gece 23:00 da var. kararsız kaldım çok

Zorunluluk varsa diyecek birsey yok. Aman ekipmanların tam, yolun açık olsun.
İyi yolculuklar

CELİL
30.Nisan.2014, 21:40
Bende levent'e katılıyorum yağmurda yola çıkma çok riskli otobüsle daha güvenli,keyifli,konforlu 8)

Erkan 28
30.Nisan.2014, 22:16
Otobüsss 8)

kesinlikle bu havalarda uzun yol yapma, 180 km sana 1800 km gibi gelir.

Ahmet AYKURT
01.Mayıs.2014, 22:49
levent celil ve erkan abi dün akşam çıktım yola 20:30 da sakaryadan mekeceye kadar yagmurda geldım arkamda artçı ve çanta ekipmanımız full tırlar malum her zaman ki gibi sıkıntı mekece mola yaptım oradan bozuyüke kadar yerler jilet ama yağmur yok sol sinyal kesti mola verdim onu tamir ettim oradan eskişehire saat 23:30 da vardım yolculuk keyifliydi ama yorucu oldu gece soğuktu çok gece foto çekemedim bugün geri döndüm geri dönüşte 15:30 başladım eskişehir çıkışında ince bir yağmur vardı ama sonra çok güzel bir havada yolculuk yaptık birde sögüte uğradık ertuğrul gazi türbesine gözleme falan yedik derken 19:15 de adapazarına girdik dönüşte bir kaç foto çektik en kısa zamanda yüklüceğim risk aldım ama değdi sevdiğim bir araçla sevdiğim bir arkadaşımın yanına gittim kısacası riskli zevkli ve mutlu bir yolculuktu :):)

Fatih
01.Mayıs.2014, 23:00
Riskli ama güzel bir yolculuk olmuş bence.Eskişehir yolları çok güzel.İki haftadır gidip geliyorum.Yazın gidilmesi gereken yollardan bi tanesi :D

CELİL
01.Mayıs.2014, 23:12
Ahmet Geçmiş olsun zorlu ama keyif veren bir yolculuk olmuş işallah yaza daha güzel havalarda tadını çıkara çıkara başka geziler yaparsın 8)

Ahmet AYKURT
01.Mayıs.2014, 23:24
teşekkürler abiler ablalar :) eskişehir yolunu 2 haftada bir gidiyordum otobüste kız arkadaşım orada kışın hep otobüsle geçti yol çok güzel ama motorla gerçekten keyifli herkese tavsiye ediyorum :)

Levent
02.Mayıs.2014, 07:42
Yolculuğun sorunsuz bitmesine çok sevindim kardeşim. 8)