PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selam arkadaşlar konu egzoz

serkanbyk
07.Mayıs.2014, 12:48
Motorunu yeni aldım spyder250 egzozlarını açtırdım çok güzel ses çıkıyo ama komşularla sorun olmaya başladı egzoz açtırmak isteyen varsa hiç uğraşmasın gelsin takas yapalım açtırmakta bi maliyet yer İst ataşehir

serkanbyk
07.Mayıs.2014, 13:52
http://i.hizliresim.com/7m7BYl.jpg (http://hizliresim.com/7m7BYl)

Tier
21.Ekim.2014, 16:06
Açtırdın mı yoksa yeni egzos mu taktırdın ?

motorunu yeni aldım spyder250 egzozlarını açtırdım çok güzel ses çıkıyo ama komşularla sorun olmaya başladı egzoz açtırmak isteyen varsa hiç uğraşmasın gelsin takas yapalım açtırmakta bi maliyet yer ist ataşehir

CaNeR
21.Ekim.2014, 17:44
Ataşehirde nerdesin tam olarak

CHEV
22.Ekim.2014, 02:41
bence hiç değiştirme devam et öyle :) çok sıkıntıları varsa yeni ev arasınlar.

zebani
25.Temmuz.2016, 12:13
Hiç kasma dewam et.chopper bu sonuçta :)

Peder
25.Temmuz.2016, 13:08
Şahsen ben sabahtan akşama onların yada çocuklarının seslerini dinliyorum bir allahın kulu da motorumun sesine bişey diyemez derse cevabını alır

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bradiaga
25.Temmuz.2016, 14:42
Herkesin bi kusuru vardır. Seninki de bu olsun böyle kabul etçekler seni artık.Bencede değiştirme.

detailer
25.Temmuz.2016, 14:53
İnsanların birbirine tahammülü kalmamış. "Ya bu da komşumdur canı sağolsun, o da bizim bi kusurumuzu örter" diyen yok. Ama biri kızına kına yapar, biri oğluna asker eğlencesi yapar, öbürü apartmanda köpek besler, diğeri insanlık dışı horlar, diğeri halısız evde tahta taban terlik giyer, kimileri gizli gizli yatak yorgan silkeler... Bunlar yaşanmış örneklerdir. Hastası olan kapını çalar bir iğne yap diye ama iş motor gürültüsüne geldi mi tahammülsüz olurlar. İlk fırsatta müstakil eve geçeceğim ben de inş.

e222e
25.Temmuz.2016, 15:21
En fala günde 10 dakika duyucaklar motorun sesini kardeşim herkes birbirine tahammül etmek zorunda bu kadar yani ...

LG-D290 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DenizT
25.Temmuz.2016, 22:14
ben her gece üst konşumuzun çocuğu evin içinde koşuşturmasını dinliyorum ki bu herkesde olan bir sıkıntı seninde bir tanecik motorun ses yapmış onuda çok fazla görmesinler

gabriel cash
25.Temmuz.2016, 22:15
ben de bu konudan dertliydim ancak sonradan düşündüm ki;

-sabah akşam "haşlamaya, kızartmaya sarı soğan patateeeeeeessssssss" diye bağıran satıcılar,
-7/24 karşıdan "deniiiiiiiiz, deniiiiiiiiiiiiiz, ya deniz diyorum" diye bağıran deniz anası,
-yaz ayları hemen her gün "çiçekçi kııııız baaaaaak banaaaaaa" diye son inleyen kına geceleri,
-karşı balkondaki kıza hava atmak için son ses demet akalın açan komşu,
-"hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk kenarına......." diye devam eden overlokçu,
-köşe başında gördüğü kız için yavaşlayıp aniden kalkarak lastik yakan ve bu şekilde kızın kendisine aşık olduğunu zanneden apaçi

blablabla varken günde sabah ve akşam en fazla 30 saniye süren eksoz sesinden dolayı rahatsız olan insanlar ağaç evde yaşayıp, sabah kuş cıvıltılarıyla uyansınlar dedim. sökme kararı almıştım eksozları, sökmedim.

ob1kanobi
25.Temmuz.2016, 22:26
Önceki motorumda yarım boşaltılmış tüplerle geziyordum. Şimdikinde ise stok egzoz var. Trafikte farkedilirliğim açısından ciddi fark hissediyorum. Bir de bu açıdan bakmak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatal
26.Temmuz.2016, 00:44

-sabah akşam "haşlamaya, kızartmaya sarı soğan patateeeeeeessssssss" diye bağıran satıcılar,
-7/24 karşıdan "deniiiiiiiiz, deniiiiiiiiiiiiiz, ya deniz diyorum" diye bağıran deniz anası,
-yaz ayları hemen her gün "çiçekçi kııııız baaaaaak banaaaaaa" diye son inleyen kına geceleri,
-"hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk kenarına......." diye devam eden overlokçu,
-köşe başında gördüğü kız için yavaşlayıp aniden kalkarak lastik yakan ve bu şekilde kızın kendisine aşık olduğunu zanneden apaçi

blablabla varken günde sabah ve akşam en fazla 30 saniye süren eksoz sesinden dolayı rahatsız olan insanlar ağaç evde yaşayıp, sabah kuş cıvıltılarıyla uyansınlar dedim. sökme kararı almıştım eksozları, sökmedim.
Valla abi olurda sökücek olursan talibim egzozlarına haberin olsun 😂😂😂 saygılar sevgiler yaşasın boş egzoz 😎

FatalSarac
Raptor Riders DENİZLİ

Draven
26.Temmuz.2016, 00:54

Ah o örnekler, o örnekler abi hepsi bizim buralarda da mevcut. Biliyorsunuz benim egzozlarda üşengeç motor ustası işi 4' er tane delik mevcut. Ona rağmen ben Hikmet' in dediği tarzda bir egzoz olayına girmek istiyorum. Neden derseniz egzoz olayı cidden trafikteki farkedilirlik konusuna ciddi bir katkıda bulunuyor.

Tamam, açık egzozdan çok ses çıkıyor diyelim, bir de şunu düşünün. Yarın öbür gün motoru büyüttünüz oldu 650...850 vs....

Napıcaz abi mahalleden çıkana kadar çorap mı geçiricez egzozların ucuna :))

Açık egzoz iyidir, motorcu komşu candır :Rockn Roll:

MUSTAFA48
26.Temmuz.2016, 06:54
rahatsız olan kulaklık taksın kardesım devam et boyle ben cogu mahallelıyle papazım ama sorun yok gıdıp sıkayette bulunabılırler .

ckaraca
26.Temmuz.2016, 11:31
Hiç değiştirme mahalleye girince biraz dikkat eder geçersin, bir süre sonra alışırlar (bana alıştılar :) ) Kulakları ağır işiten teyzenin bile kulakları açılmış bu sayede duyuyor ;) Beni geçen bir araba far ve sislere çemkirdi, demek ki arabalar motorları görebiliyormuş ne mutlu dedim ;)
Motorunun tadını çıkarmaya bak, boş ver kim ne derse desin.

Tugay Güreşen
26.Temmuz.2016, 14:59
bencede hiç takılma komşulara benim motor 150 olmasa bende açıcam ama açılmış video gördüm cg lerden farkı yok sesin :cheesy: Şuan en dış susturucu sökülmüş şekilde 150 ye göre gayet tatmin edici bir ses veriyor özellikle apartman girişi içerde biraz oraya girince yankı yapıyor ben motoru çıkarana kadar sokaktan geçen kim varsa "o motor ne yahu" gibisinde bana bakıyorlar benimde hoşuma gidiyor :cheesy:

Siyah Adam
26.Temmuz.2016, 16:25
Bencede hiç değiştirme. Millet bulaşcak yer arıyo chopper bu arkadaş de geç.

Legend of universe
27.Temmuz.2016, 01:09
Kesinlikle değiştirme bence

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan
27.Temmuz.2016, 01:42
Chopper kullaniosan ses olacak. bendekinde orjinal egzoslari var actiricam mobylette gelio saniolar. bu hafta actiriorum. acik egzosta olsa yasal olan desibel sinirini gecmezsin :) ( bu soylemi bi yerde hatirliom ben, Darkmacros )

mehmet35
28.Temmuz.2016, 12:31
Yani bende aynı konuyu yaşadım değiştir dediler verin parasını değiştireyim dedim onlarında haklı yönleri var evden çıkarken devirli kullanma mesela ben sitede oturuyorum akşam yada gece geç saatlerde geliyorsam iyice yaklaşınca hızlanıp kpntağı kapatıyorum birazda itiyorum sonuçta gece 2 de milleti uyandırmannda anlamıyok bide benimki bildiğin patlıyo [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk