PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EGZOSTLARINIZA ÇOK İYİ BAKIN ÇÜNKÜ

tt06
12.Temmuz.2007, 13:12
SARIKAYALAR EGZOSTLARI HİÇ BİR ŞEKİLDE GARANTİ KAPSAMINDA DEĞİŞTİRMİYOR GEÇEN SENEYE KADAR , SARARMA , PERÇİN ATMA VE KÜFLENME GİBİ DURUMLARDA GARANTİ KAPSAMINDAYDI ANCAK ŞİMDİ GARANTİYE GİRMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR.
eGZOSTLARDA EN ÇOK KARŞILAŞILAN PROBLEM EKSERİYETLE BU YENİ TİP KESİK EGZOSTLARDA MEYDANA GELEN EGZOSTLARIN İÇ YAPRAKLARININ KOPMASI VE MÜTHİŞ RAHATSIZ EDİCİ BİR SES , ZIRILTI YAPMASIDIR. BU BİLE GARANTİ DIŞI. YANİ EGZOSTLARINIZA BİŞEY OLURSA
SAĞ EGZOST İÇİN 337 YTL
SOL EGZOST İÇİN 337 YTL
TOPLAM 674 YTL Yİ GÖZDEN ÇIKARIN NERDEYSE 2. EL BİR SCOOTER PARASI

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 13:56
Akacak kan damarda durmaz eğer karanti kapsamına sokturamıyorsak elden bişi gelmez ama o parayı verdikten sonra özel yaptırırım genede orjinalini takmam

okan
12.Temmuz.2007, 14:03
kubilay kardeşimin dediğine katılıyorum.. o paraya öyle bi eksoz yapılırki dillere destan olur yanii....

MotoJunior
12.Temmuz.2007, 14:19
yapılır tabi neden olmasın ama yinede yaptırmak yerine iyi bakmak daha iyidir.

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 14:47
Abi nasıl bakılıyo ona yandanmı arkadanmı tamam sıcakkaen üstüne basmayız yanmasın diye motoru tek silindire düşürmeyiz falan ama içindeki yapraklar kopmaya başlıyınca ne yapabilirizki varsa bi çözüm öğrenelim

OnurBerberoglu
12.Temmuz.2007, 15:21
Hiçbir çözüm yok dostum , distribitör baktı motor satışları eskisi kadar yoğun değil ne yapacak yedek parçadan kazanacak veya yeni model getirip onu satacak,bu bir ticari taktik firmanın gücü doğrultusunda,ürün tutmuşsa yan sanayii oluşur sende ucuza mal edersin yoksa firmanın kucağındasın olay bundan ibaret...veya son çare yaratıcılığını kullanacaksın:)....

tt06
12.Temmuz.2007, 19:24
Abi nasıl bakılıyo ona yandanmı arkadanmı tamam sıcakkaen üstüne basmayız yanmasın diye motoru tek silindire düşürmeyiz falan ama içindeki yapraklar kopmaya başlıyınca ne yapabilirizki varsa bi çözüm öğrenelim

devirli kullan güvendiğin yerler dışında yakıt alma 97 kurşunsuz alıyorsan hep 97 kurşunsuz al yani 95 veya 100 yapma aynı kalitedew al buda etkiliyor.

Ama.. bunları nekadar yapsan da egzostlarda fabrikasyon bir hata varsa eninde sonunda ortaya çıkacak dediğine katılıyorum beğendiğin şekilli bi egzost yaptırırsın bu paraya

aslanburclu
12.Temmuz.2007, 20:09

devirli kullan güvendiğin yerler dışında yakıt alma 97 kurşunsuz alıyorsan hep 97 kurşunsuz al yani 95 veya 100 yapma aynı kalitedew al buda etkiliyor.

Ama.. bunları nekadar yapsan da egzostlarda fabrikasyon bir hata varsa eninde sonunda ortaya çıkacak dediğine katılıyorum beğendiğin şekilli bi egzost yaptırırsın bu paraya

güzel kardeşim daha ne çıkacak çıkmasımı kaldı ....bunlar 3 değişik eksost modeli sürdüler piyasaya hepsi birbirinden berbat kimlerdenmi anlayacaksın çok yol yapanlardan hemen iç yapıları bozuluyor ve başlıyo garıp ve çok rahatsız edici sesler çıkarmaya cok basit ve kullanışsız olduklarını kabul edin artık ama ne yaparsınkiyok şu olmuş yok böyle olmuş tantanaları ile müşteriye çalım atıyorlar.....

tt06
12.Temmuz.2007, 20:23

güzel kardeşim daha ne çıkacak çıkmasımı kaldı ....bunlar 3 değişik eksost modeli sürdüler piyasaya hepsi birbirinden berbat kimlerdenmi anlayacaksın çok yol yapanlardan hemen iç yapıları bozuluyor ve başlıyo garıp ve çok rahatsız edici sesler çıkarmaya cok basit ve kullanışsız olduklarını kabul edin artık ama ne yaparsınkiyok şu olmuş yok böyle olmuş tantanaları ile müşteriye çalım atıyorlar.....

Evet kullanışsız ama çok pahalı

aslanburclu
12.Temmuz.2007, 20:33
hastirsinler ordan 2x337 ha nah veririm vereninde aklına yanayım kardeşim istanbul topkapıda 200 ytl.ye eksostun kralını yapıyorlar..bütün arkadaşlara duyuruyorum isteyen veya ihtiyacı olan dikilaş servisi ali ustayla kontak kursun

Tayfun
12.Temmuz.2007, 22:30
700 milyona millet motoruna vince hines ses egzostu takıyor, bunlarınki altın kaplamamıymış way anasını be.

beykozlu
12.Temmuz.2007, 22:41
benin başıma geleni herkes biliyor.yazmaya gerek yok..burdan SARIKAYALARI tekrar kınıyorummm

Tayfun
12.Temmuz.2007, 23:27
Bende şiddetle ıkınıyorum ...

Engin
12.Temmuz.2007, 23:40
Arkadaşlar, sarıkayalar çinden getirdiği mallar elinde bitince garanti kapasamından çıkartıyor heralde, egsozları Denizli sanayisinde yaptırdıklarını duymuştum. Hata ön koruma demirleride ellerinde kalmadığı için Denizli sanayisinde yaptıracak yer arıyorlardı, kimden duydun derseniz koruma demirini yapacak ustayla konuştum.

Bu gidişle herkes kendi başının çaresini bakacak heralde. Sarıkayalardan yardım beklemek hem sonuç vermiyor hemde sinir ediyor.

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 23:44
Valla memnun oluruz hiçdeğilse bizimkiler çinlilerden daha kaliteli yaparlar herhalde

cannibal
13.Temmuz.2007, 00:19
Topkapı sanayide ferik egzosta çift egzosu birden 270 ytl ye yaptırdım, şimdi motorumun sesine diycek yok bilenler bilir

handojoe
13.Temmuz.2007, 00:21
dostum kendileri mi yapıyor yoksa hazırmı var

HANDO sordu... :x

aslanburclu
13.Temmuz.2007, 00:27
Topkapı sanayide ferik egzosta çift egzosu birden 270 ytl ye yaptırdım, şimdi motorumun sesine diycek yok bilenler bilir

güzel kardeşim güle güle kullan pekii yakıtta fark gösteriyormu bilirsin şu anda istanbul benzin fiatları ile 95 ile 100 bin yakıyoruz sağlıklı motor ve orjinal eksostları ile tabii bu durumda önemli bi aydınlatırmısın

ukala
13.Temmuz.2007, 02:00
bişe okudum egzoslar o sekilde arızalanırsa servis onu garanti kapsamına almıyomus....Arkadasım bence sen yanlıs biliyosun Güneşli Emre yeder parça ...bence buna bi git motorun hala garanti kapsamı altındaysa bu hafta sonu yeni konteynırlar geliyomus dün örendim ve egzosa yapılacak hiçbişe yok fabrikasyon arıza çıkartıyo Fan motorları gibi tabi bu fanlardaki sorunun giderilmesi sadece 1:30 saat filan sürüyo eger sizden birininde fan motoru arızalandıysa fan açmıyosa bütün bacanız radyatördeki sudan dolayı ıslandıysa:D ona kendi motorundan takmıycaksınuz
gene size güneşli Emre Yedek Parça.. Dicem bence siz buna bi ugrayın!.....

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 10:36
İyide kardeşim sarıkayaların motorları emrede emrenin motorlarıda sarıkayalarda garantiye girmez

Aksu
13.Temmuz.2007, 11:18
Evet arkadaşım olay bu kadar basit. Söktür eksozu, açtır punto yerlerinden sonra tamir bakım taktır tekrar bitti.
Ne yani sarıkayaların arkasında mı dolaşacağım. Dolaşmak isteyen varsa basar 15-20 bin TL. yi alır markalı bir motor, hoşuna gitmeyen şeyde gider yapışırsın servisin yakasına. o yüzden bizim motorlarda herşeyi servisden beklememek lazım. Ben alırken motoru kendi kendime bunun servisi ve parçasının ileride hiç olmayacağını düşünsem ne yaparım dedim ve almaya karar verdim.Onun için hazırlıklıyım yazılan eksoz olayı gibi meselelere.

Sayın tt06 arkadaşım 13 Temmuz akşam saat 18,30 da Yıldız Shell benzinlikte Ankara RR olarak toplanıyoruz haberin vardır, seni de bekliyoruz muhakkak gel ki tanışalım.

gecee
13.Temmuz.2007, 13:02

feci ötüyo yaw ... :cheesy: :cheesy:
ayhanım yol yapalım yoll....
bıhhhh diye bi sıktın mı ......

Aksu
13.Temmuz.2007, 13:06
İyide kardeşim sarıkayaların motorları emrede emrenin motorlarıda sarıkayalarda garantiye girmez
Sarıkayalar da yanlışlıkla Emre nin sattığı motorlar işlem görmüş. O yüzden parça işinde yavaşlama olmuş. Motoru şase numarasından kontrol ediyorlar sarıkayaların sattığı ise parça gönderiyorlar. Benim aldığım bilgi böyle.

orcungiray
14.Temmuz.2007, 16:58
bu egzost sorununu maalesef bende yasıyorum.motorum 20.000 km'ye geldi.o egzosttaki zırıltı insanı sinir ediyor :x

thoraman
14.Temmuz.2007, 18:24
maşşalah.. nice 20000 km lere arkadaş

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2007, 21:46
Desene Mehmet abi garantiden işlem yaparken süre biraz daha uzadı

Orçun kardeş nice 20bin kmlere inşallah

orcungiray
18.Temmuz.2007, 20:06
arkadaslar Allah tum RR surucelerine nice 20.000 Km ler nasip etsin.Kazasız belasız.Ah bide dogru duzgun servislikler verseler...!!! Herkese saygılar,sevgiler.

Birkan
18.Temmuz.2007, 22:30
Benim 7000 de çok kötü ses gelmeye başladı 2 tane kaynakçıya götürdüm 2side yapamadı. Sağ egsozun üstünde 20 tane kaynak var. Pek hal kalmadı. Bu titreşim seside egsozlardan geliyo. Bende yaptırıcam galba şu egsozlardan. Yanlız benimkilerin için boşaltsam böyle bir imkan varmı acaba? Sonrada tekrar nikelaj yaptırsam. Nasıl olur?

tt06
19.Temmuz.2007, 11:54
Benim 7000 de çok kötü ses gelmeye başladı 2 tane kaynakçıya götürdüm 2side yapamadı. Sağ egsozun üstünde 20 tane kaynak var. Pek hal kalmadı. Bu titreşim seside egsozlardan geliyo. Bende yaptırıcam galba şu egsozlardan. Yanlız benimkilerin için boşaltsam böyle bir imkan varmı acaba? Sonrada tekrar nikelaj yaptırsam. Nasıl olur?

Yok yaa o şekilde yaparsan sana daha pahalıya gelir diye düşünüyorum baksana yazmışlar 200 ytl egzost diyee onlardan yaptır kurtul

yeaks
20.Temmuz.2007, 17:41
dostum ben dün altan motora gittim egsozun tanesi 100 lira dedi abartmşsın o kadar da pahalı değil

Birkan
20.Temmuz.2007, 18:21
dostum ben dün altan motora gittim egsozun tanesi 100 lira dedi abartmşsın o kadar da pahalı değil

Peki onlar orjinalmi ben ali ustaya sormuşyum çift 350 falan demişti yanlış hatırlamıyosam. Hem gerçi orjinalini alsan 2 gün sonra gene dağılacak. Adam gibi bişey yaptırmak mantıklı galiba.

yeaks
20.Temmuz.2007, 19:30
evet ya bi dandik yeri egsozları şu aletin smoke head gibi bişi mi yaptırsam ne blim ya :S

Birkan
20.Temmuz.2007, 19:51
Acaba topluca bişey yaptırsakmı. Ucuza gelir belki

yeaks
20.Temmuz.2007, 20:06
bak bu iyi fikir işte regalciler hadi egsoz yaptırıyoruz pamuk eller cebeee !!!

tt06
20.Temmuz.2007, 20:42

100 YTL egzost mu altan motor dalga geçiyor heralde yada dalgınlığına gelmiş bunların bayii satış fiyatı 337 YTL / adet ' dir. 259.60 bayiye KDV dahil geliş fiyatı 100 ytl mümkün değil tekrar bir sor istersen

yeaks
20.Temmuz.2007, 20:48
dur şimdi arıyorum

tt06
20.Temmuz.2007, 20:54
bekliyorum

yeaks
20.Temmuz.2007, 20:54
şimdi aradım gazi motoru sordum fiyatı oda 300 küsür bi fiyat verdi pahalı olduğu için alıp satmıyorum dedi isterseniz yaptıralım dedi yeni bi egsozcu bulmuşta :D altan motor cidden şaşırmış o zaman :D

tt06
20.Temmuz.2007, 20:56
ewt galiba :-)

Birkan
21.Temmuz.2007, 00:26
Gazi motor Ertuğrul abyi ben tanırım. Yaptırmak isteyen varsa konuşalım bi fiyat alalım. Yoksa ben kendim araştırıp yaptırıcam. Yetti bu gürültü

yenikoylu_ua
21.Temmuz.2007, 00:32
şimdi aradım gazi motoru sordum fiyatı oda 300 küsür bi fiyat verdi pahalı olduğu için alıp satmıyorum dedi isterseniz yaptıralım dedi yeni bi egsozcu bulmuşta :D altan motor cidden şaşırmış o zaman :D

Altan sadece EKini satıyo da ondan öle fiyat veriyo SOZunu başka yerden alıyon :P :P :P :P :P

tt06
21.Temmuz.2007, 10:57

Altan sadece EKini satıyo da ondan öle fiyat veriyo SOZunu başka yerden alıyon :P :P :P :P :P

Bak işte bu olabilir süper :cheesy: :cheesy: :cheesy:

deep-impact
21.Temmuz.2007, 13:27
arkadaşlar benim motorda yedi bin km'de eksoz sıkıntısı bendede var bizim burada tayyim diye bir eksoz ustası var ve aynı eksozun çiftini 200 ytl ye yapıyor hatta isterseniz biraz daha uzun bile yaptıra biliyorsunuz yanii ben daha ne diyeyim allah tayyim ustayı başımızdan eksik etmesin.bu arada eksozlarını yeniden yaptığı 2 raptor biliyorum.

Birkan
21.Temmuz.2007, 13:43
arkadaşlar benim motorda yedi bin km'de eksoz sıkıntısı bendede var bizim burada tayyim diye bir eksoz ustası var ve aynı eksozun çiftini 200 ytl ye yapıyor hatta isterseniz biraz daha uzun bile yaptıra biliyorsunuz yanii ben daha ne diyeyim allah tayyim ustayı başımızdan eksik etmesin.bu arada eksozlarını yeniden yaptığı 2 raptor biliyorum.

Sizin orası neresi acaba? bu egsozların aynısı derken şekil olarak heralde. Peki boş egsozmu yapıyolar yoksa içinde susturucu oluyomu. Ayrıca tek katmı oluo yoksa içte bir boru daha oluyomu. Tek kat egsızlarda zamanla sararma oluyoda.

deep-impact
21.Temmuz.2007, 14:19
bizim burası izmir oluyor avatarda yazdığı üzere dostum içinde ayrıyetten boru var usta izmirde tek bütün motor kullanıciları bilir onu aynısı derken dış görünüş olarakta aynısını yapıyor usta yani kısaca usta on numara.

kawa500
23.Temmuz.2007, 16:51

100 YTL egzost mu altan motor dalga geçiyor heralde yada dalgınlığına gelmiş bunların bayii satış fiyatı 337 YTL / adet ' dir. 259.60 bayiye KDV dahil geliş fiyatı 100 ytl mümkün değil tekrar bir sor istersen

Fiyatlar bolgelere gore değişiyormu bilmem ama Çanakkale de bayii arkadaş sordu ve karsız fiyatı 150 ytl + KDV....

bu fiyatlar gerçekten kafa karıştırıyor....

tt06
23.Temmuz.2007, 21:00
? *

siyahus
22.Ağustos.2007, 15:36
Yaw arkadaşlar istanbulda , bi yer tarif edin su egzostları değiştirecem ben malum benimkilerde susturucu yok içi boşaltılmış , ses cok güzel aslında ama ben sessiz tıkır tıkır bi egzost yaptırmak istiyom , yada açtırmak isteyen varsa takasta yapabilirim, mümkünse anadolu yakasında uygun fiyatlı, egzost yapan bi yer var mı ????

tt06
24.Ağustos.2007, 16:20
Anlaşılan o ki Eger eksozlarınınz artık ölmüşse yukarıda arkadaşların yazdığı fiyatlara ( 200-300 arası) eksoz yaptırabilirsiniz yani hemde daha sağlam bile olur yani

Kino
25.Ağustos.2007, 00:32
dostlar ben motorun ismini değiştirecem

hani depoda yazıyor ya REGAL RAPTOR diye

haaaa işte onu sildirip KINO DAVIDSON yapacam...

madem ki SARIKAYALAR osu busu garanti kapsamına girmiyor kabul etmiyor eee bende o kadar para verecem yaptıracam hadeee hadeeee

aynen bir brush yaptıracam varmı güzel brush yapan depoyu söküp göndereyim size ona güzel bir bursh cektirim " Kino Davidson " diye

zaten millet hababam soruyor harleymi diye bende yoo Kino diyorum Harleyin Kardeşinin motorlarından
bunlar 2 kardeşmiş birisi HARLEY diğeri KİNO diyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
25.Ağustos.2007, 00:40
kino davidson .....huhuhuahauhuhaauhaauah.. baba gece gece güldürdün beni .. allah ta seni güldürsün emi... :mrgreen:

tt06
25.Ağustos.2007, 10:48
Kino Baba Yakışır Kino DAvidson :cheesy: ne güzel sen kendi motorunun herşeyini garantiye sokarsın

infinitedreams
25.Ağustos.2007, 12:24
Yaw arkadaşlar istanbulda , bi yer tarif edin su egzostları değiştirecem ben malum benimkilerde susturucu yok içi boşaltılmış , ses cok güzel aslında ama ben sessiz tıkır tıkır bi egzost yaptırmak istiyom , yada açtırmak isteyen varsa takasta yapabilirim, mümkünse anadolu yakasında uygun fiyatlı, egzost yapan bi yer var mı ????Dostum hatırladın mı beni. Bir ara niyetlendik ama.. değiştiremedik.
E sen de hiç gelmiyorsun ki buluşmalara vs. Bugün Şile'deyiz... haftaya bi görüşmeye çalışalım senle.

xerline
25.Ağustos.2007, 13:18
dostlar ben motorun ismini değiştirecem

hani depoda yazıyor ya REGAL RAPTOR diye

haaaa işte onu sildirip KINO DAVIDSON yapacam...

madem ki SARIKAYALAR osu busu garanti kapsamına girmiyor kabul etmiyor eee bende o kadar para verecem yaptıracam hadeee hadeeee

aynen bir brush yaptıracam varmı güzel brush yapan depoyu söküp göndereyim size ona güzel bir bursh cektirim " Kino Davidson " diye

zaten millet hababam soruyor harleymi diye bende yoo Kino diyorum Harleyin Kardeşinin motorlarından
bunlar 2 kardeşmiş birisi HARLEY diğeri KİNO diyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kino baba garantisinde eksoz, depo garaniye giriyor mu. Giriyorsa bende KINO DAVIDSON yazdırayım salı yada çarsamba izinliyim kabul ederseniz KINO garantisine geçmek istiyorum bende :mrgreen:

siyahus
29.Ağustos.2007, 12:59
Yaw arkadaşlar istanbulda , bi yer tarif edin su egzostları değiştirecem ben malum benimkilerde susturucu yok içi boşaltılmış , ses cok güzel aslında ama ben sessiz tıkır tıkır bi egzost yaptırmak istiyom , yada açtırmak isteyen varsa takasta yapabilirim, mümkünse anadolu yakasında uygun fiyatlı, egzost yapan bi yer var mı ????Dostum hatırladın mı beni. Bir ara niyetlendik ama.. değiştiremedik.
E sen de hiç gelmiyorsun ki buluşmalara vs. Bugün Şile'deyiz... haftaya bi görüşmeye çalışalım senle.

Yaw evet hatırlamammı , ben o zaman egzoslar cok lekeli beğenmezsin diye utanmıştım da getirmemiştim. Sonra bi pasta cila aldım meğerse o lekelerin cogu çıkıyomuş ama hala bi iki leke var , msn var senin bende zati , bu hafta tatile gidiyom. Ama haftaya sana uycak bi vakitte görüşürüz .

cannibal
29.Ağustos.2007, 14:33
dostum kendileri mi yapıyor yoksa hazırmı var

HANDO sordu... :x

kendileri yapıyolar savaş usta bu işte çok iyi

benzin olayıda şuan 130 kuruş civarı yakıyo biraz fazlalaştı haliylee

tt06
30.Ağustos.2007, 18:34
cannibal yaptıkları egzost tek borumu içinden boru geçiyormu ve kaç kademe susturuculu bunları yazabilirmisin eger olursa burda çok isteyen var

cannibal
31.Ağustos.2007, 01:11
cannibal yaptıkları egzost tek borumu içinden boru geçiyormu ve kaç kademe susturuculu bunları yazabilirmisin eger olursa burda çok isteyen var

Egzos tek boru susturucu yok içinde,eğer susturucu isterseniz yapabiliyolar ama fiyat farkı alıyolar ozaman

tt06
31.Ağustos.2007, 10:44
ee o zaman tek boru sararmazmı çabucak

cannibal
31.Ağustos.2007, 11:17
Sararıyo ama yapcak bişey yok parlatıyorum pasta filan kullanıyorum ama tekrar sararıyoo
sesi çok hoş çıkıyo yanından geçtiğim bütün arabaların hatta motorların alarmları ötmeye başlıyo :mrgreen: :twisted:

siyahus
03.Eylül.2007, 19:18
Sararıyo ama yapcak bişey yok parlatıyorum pasta filan kullanıyorum ama tekrar sararıyoo
sesi çok hoş çıkıyo yanından geçtiğim bütün arabaların hatta motorların alarmları ötmeye başlıyo :mrgreen: :twisted:

vala benimki orjinal kesik egzostlardan ve içi tamamen boş :) , sararmıyo ve harbiden bütün araçların alarmları ötüyo zırıl zırıl. :)

Bu arada dün yanımdan balıkesir bursa arası kırmızı bi regal geçti , motorsiklet için süper bi yol. İçim gitti valla. Ahh Ahh .

X__utku__X
26.Nisan.2009, 18:26
Merhaba abilerim şimdi size egzoz hakkında birşey soracağım.Ben muayeneden geçmek için biryerden tüp şeklinde 2.el egzoz aldım.Sol egzoz ara devirlerde acayip bi zırıltı yapıyo.Ama alt devirlede ve üst devirlede böyle bir ses yok.egzoza ayağımla bastırırsam ses gidiyor.Yada boru ile tüpün birleştiği boğazın altından(yani borudan) elimle kendime çekersem ses gene kesiliyor.Şimdi size sorum bunun susturucuları dökülmüşmü.Eğer öyle ise şu muayene bu hafta içi bitince egzozları kestirip boşaltırcam.Yardımlarınızı bekliyorum.(Honuyu hortlattım ama yeni bi konu açıp kirliliğe sebep olmak istemedim.Sitede araştırdım ama birşey bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.

siyahus
27.Nisan.2009, 13:43
hee bide toplu egzost yaptıracaktık o neoldu ??? Söyle susturuculu iyi egzost uygun fiyata nasıl yaptıracaz ?

efezoro
28.Nisan.2009, 17:12
toplu halde yaptırılıcaksa ve uygun fiyat olacaksa bende varım..