PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shadow'a ön cam

Gezgin
21.Mayıs.2014, 23:50
arkadaşlar merhaba

2004 shadowuma ön cam takmak istiyorum,ancak acayip uçuk fiyatlar veriyorlar,daha uygun seçenekler neler olabilir,ikinci el bulabileceğim veya yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz?

UCANLAZ
22.Mayıs.2014, 10:09
Cam orjinal givi,kappa lar gibi polycarbon olmasada idare eder şekilde plexglass malzemeden yapılmış sahibinden.com da 150 tl fiyatla var.Givi model ile birerbir aynı kalıp.Bağlantı demirlerini ebay den alabilir,ikinci el kovalayabilir veya örnek bulursan yaptırabilirsin.Bende bu şekilde yapıcamda bir türlü harekete geçemedim..

Gezgin
22.Mayıs.2014, 10:51
Sağol abi cevap için,aslında cam çok problem değil,bağlantı problem,ben kendim yapmaya çalışıcam, hatta çantayı da kendim yapmayı düşünüyorm,shadowun arka sinyalleri öne yakın biraz,o yüzden küçük çanta koyman gerekiyor o da motora yakışmıyor,büyük çanta içinde sinyali bir ara parçayla biraz arkaya uzatman gerekiyor bunu da ben istemiyorm,sinyali içine alan bir çanta yapmaya çalışacağım,böyle bir çanta gördüm istanbulda,adam 210 dolar kargo parası vermiş sadece, eğer başarabilirsem paylaşırım burada,
Fikirlerinize açığım

UCANLAZ
22.Mayıs.2014, 11:01
Bağlantı demirlerini kromajla uğraşmamak için paslanmaz plakadan yaptırabilirsin.polisaj ile kroma yakın görünüm elde ediliyor.Biz işyerinde digital pano aksesuarı olarak kullanıyorduk bir ara

Gezgin
22.Mayıs.2014, 11:25
Evet abi ondan haberim var,teşkkür ederim,bu aralar zamanım da var,yaptım yaptım yani yoksa bir daha bu kadar zaman ayramıyabilirim motoruma:)