PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koruma demirine güvenmeyin

istikrar
13.Temmuz.2007, 01:02
BEN ÖKÜZÜM

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 01:07
Arkadaşı geçmiş olsun koruma demirine çözüm için çalışma yapmadık ama tahmin ediyoruz az çok ama sisybar için çalışmalar var destek ayaklarıyla veya daha sağlam komple sisybar yapımı gibi.

Bu arada aramıza hoş geldin bir tanışma topigi açarsan seni daha yakından tanımak isteriz.

okan
13.Temmuz.2007, 10:05
İSTİKRAR KARDEŞŞŞ.. ANLATTIKLARIN BİZE SÜPRİZ GELMİYO ..

BAŞTAN SONA TOPİĞİ Bİ İNCELESENDE ONDAN SOORA BAŞLIK AÇSAN ....MESELA BİZ BU ŞANZIMAN KONUSUNU ÇOK YAZDIK ÇİZDİK SEN BİZE NEYİ ANLATMAYA ÇALIŞIYOSUN....

MOTORA BU KADAR BOK ATMANINDA Bİ ANLAMI YOK.. :oops: BEN 11 000 KM Yİ GEÇTİM DAHA TIK DEMEDİ....SENDE Bİ YANLIŞLIK OLMASIN SAKIN....

Aksu
13.Temmuz.2007, 11:05
Ya arkadaşım motora çamur atıp tutuyorsun. Bizler de biliyoruz neyin ne olduğunu ama verdiğimiz paraya karşılık alacağımızı da biliyoruz ve onunla mutlu olmaya yetinmeye çalışıyoruz. Buradaki amacımız bu motorlarla la yapabileceğimizi yapmak ve tadına varmak. Tamam olumsuz yanları da olumlu hale getirmek için ne yapabiliriz konuşuyoruz yazıyoruz, sadece eleştirip kenara çekilmiyoruz.
Bu kadar eleştirmenden dolayı art niyet aramaya başlayacağız. Yoksa başka çin malları Regal kadar satmıyor diye zarara uğrayanlar mı var, sizde onlardanmısınız yoksa.
Koruma demiri darbe alınca vida yerlerinden yırtılıyor onu hekes biliyor ne yapabiliriz onu söyle. Şanzuman dandik miş ne yapılabilir teknik olarak onu söyle. Geçmişde bir çok yazıldı çizildi, sonuçta arıza yapan parçayı daha kalitelisi ile değiştirmekde çözüme ulaşıldı.

polat
13.Temmuz.2007, 11:14
Ya arkadaşım motora çamur atıp tutuyorsun. Bizler de biliyoruz neyin ne olduğunu ama verdiğimiz paraya karşılık alacağımızı da biliyoruz ve onunla mutlu olmaya yetinmeye çalışıyoruz. Buradaki amacımız bu motorlarla la yapabileceğimizi yapmak ve tadına varmak. Tamam olumsuz yanları da olumlu hale getirmek için ne yapabiliriz konuşuyoruz yazıyoruz, sadece eleştirip kenara çekilmiyoruz.
Bu kadar eleştirmenden dolayı art niyet aramaya başlayacağız. Yoksa başka çin malları Regal kadar satmıyor diye zarara uğrayanlar mı var, sizde onlardanmısınız yoksa.
Koruma demiri darbe alınca vida yerlerinden yırtılıyor onu hekes biliyor ne yapabiliriz onu söyle. Şanzuman dandik miş ne yapılabilir teknik olarak onu söyle. Geçmişde bir çok yazıldı çizildi, sonuçta arıza yapan parçayı daha kalitelisi ile değiştirmekde çözüme ulaşıldı.

aksu abi haklı bencede başka çinli firmadan arkadaş galibaa sürekli kötü eleştirili başlık açıyo ama ortada yokkk ciddiye almaya gerek olmadığını düşünüyorumm :x

OturanBull
13.Temmuz.2007, 11:14
Aksu Abi İş Çamur Atmaya Gelince Pamuğa Çamurdan Çıktın Sen Derlermiş..
Valla Motorumun Üstündeyken Keyfim Gıcır Gerisi Boş..
İstikrar Arkadaşımız Gördüğüm Kadarı İle Başka Bir Sitenin Admini Reklamınıda imzasında Yapmaktan Çekinmiyor Zaten..
Üzgünüm İstikrar Arkadaşım Bu Şekilde Hayatta Kendine Bir Yer Edinemezssin.
Tabiki Eleştireceksin ama Eleştirirnin Güzeli Doğrusu Yapıcı Olanıdır.. Umarım Hayttaki Rotanı Bu Yöne Doğru Çekersin..

carvalho
13.Temmuz.2007, 11:22
Üye alımlarını referansla yapmaya başlasak iyi olacak...

polat
13.Temmuz.2007, 11:24
Üye alımlarını referansla yapmaya başlasak iyi olacak...

:cheesy: yoksa bu mantarlardan çok türer

Aksu
13.Temmuz.2007, 11:46
Evet üye alımları referanslı olsun Admin e iletilmesi. Sayın Admin duydunmu feryadı. Bu site senin ama esas sahipleri biziz, geri geri gitmesine de müsaade etmeyeceğiz. Dostluğumuzu arkadaşlığımızı bozdurmayacağız. Gelen varsa dostluğa arkadaşlığa kapımız açık. Mikser gibi olanlara kapalı. Ben bilmez merkez bilir.

handojoe
13.Temmuz.2007, 12:08
İSTİKRARLIM CANIM BENİM...

70 ile 80km hızla kazayı regallede yapsan harleylede yapsan bırak onu bir otomobillede yapsan aynı

sen ne anlatıyorsun bilmemki... EĞER O HIZLA herhangi bir motorla kaza yapsaydın bütün uzuvlarını omuzuna alırdın...

tabii alacak omuzların sağlam kalırsa...

HANDO seni var ciddiye almamak... :P

tt06
13.Temmuz.2007, 12:10
Ben böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum o koruma demiri belki senin motorda zayıftır. çünkü ben motoru manevra yaptıramadığım zaman asılıyorum o koruma demirlerinden ön tekeri kaydırarak çeviriyorum motoru hatta koruma demirini jalaskala astım ön tekeri değiştirdim Ben ce problem senin motoruna özgü

handojoe
13.Temmuz.2007, 12:18
bu ne biçim bir avanturmudur nedir böyle...

adam siteye pisliyor yahu...

mikrop yada virüs bulaşabilir dikkat...

yada kırım-kongo kanamalı keneside olabilir...

SİTEDE KENE VAR KOPAR KOPAR GENE VAR

+18 li İSTİKRAR BİZİM SİTEDE NE İŞİN VAR...

HANDO masum APACHE'LERİ UYARDI... :!:

tt06
13.Temmuz.2007, 12:21
alemsin handoejoe ve haklısın adam sitenin içine ediyor

okan
13.Temmuz.2007, 12:42
gerçekten cidi ciddi düşünmekte fayda var ... siteye kayıt olup hiç yazı yazmayanları katılımı olmayanları bi elesekte cürmümüz neymiş ortaya çıksa...gerçi adminime de hak veriyorum ilk etapta reytinge ihtiyaç var...ama bundan soora referans olayına girsek ii olacak diye düşünüyorum...

carvalhom toprağım selçuğum kalbimimi okuyosun be kardeşim.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

carvalho
13.Temmuz.2007, 12:52
carvalhom toprağım selçuğum kalbimimi okuyosun be kardeşim.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Aklın yolu bir toprağım... Az buz değil, kilometrelerce uzaklıkta ortak anlar paylaştık hep birlikte ve bunun sürmesi için duruluğumuzu, özümüzü kaybetmememiz gerekiyor. Bunun için de üye alımında daha dikkatli olmak gerekiyor...

Bu topikte olduğu gibi daha kimdir nedir ne yer ne içer kendini tanıtmadan bodoslama karalama olayına girilince samimiyetsizlik oluyor, insanın içine art niyet şüphesi düşüyor.

Hangimiz motorumuzun sorunlarını dile getirmedik ki? Bunun için ayrı bir bölüm var hatta. Motoru kıracam diyenler oldu (ben dahil) ama bunu birlikte oluşturduğumuz samimiyete istinaden söyledik ve gerçekte ne demek istediğimiz konusunda gayet güzel anlaştık doğru empati kurarak...

cemcem
13.Temmuz.2007, 13:52
Ylaniz bu arkadasin yazilarindaki bu garip karikatur ve hareketli gifler de nedir yani siteyi kirletmekten ve trafik olusturmaktan baska bir ise yaramiyor Admin-Alper bence bu durum icin birseyler yapmalisin

kaldera
13.Temmuz.2007, 14:29
değişik bir durum..
böyle abuk subuk mesajların motosiklet sitesinde olması garip..
DİKKAT EDİN AĞLATIRIM..!

müslüm baba
13.Temmuz.2007, 16:29
Adamı üye olduğuna pişman ettiniz, belki iyi niyetlidir hiç cevap vermedi hemen adamı asmayın, önce bir yargılıyalım, belki adamın motoru regal değildir, çünkü bu koruma demiri öyle zayıf falan değil, osman ın yaptığı kazada eğer koruma demiri olmasaydı şimdi ayağı alçıda olacaktı evet arkadaşın dediği yerden bizimkide kırıldı ama kırılmasaydı bu sefer şase yamulacaktı.

Aksu
13.Temmuz.2007, 17:01
Müslüm iyi doğru diyorsunda, insan kendini tanıtır, adı soyadı, oturduğu yer semt, motorunun markası ve motoru hakkında bilgi, mesleği yaşı, nedir bilmek hepimizin hakkı.

müslüm baba
13.Temmuz.2007, 17:03
Adamın ikinci mesajı birinci mesajında belki tanıtmıştır, baktınızmı

carvalho
13.Temmuz.2007, 17:05
Adamın ikinci mesajı birinci mesajında belki tanıtmıştır, baktınızmı

Birinci mesajı da benzer üslupta

ayhan67
13.Temmuz.2007, 17:17
herkese slm arkadaslar. ben derım bu paraya en ıyı çinli,bende ıkı hafta once vıraja gırıp yoldan cıktım ve yan yattım o kotu dedıgınız koruma demırı benım sol bacagımı kurtardı.bence makınalar oldukca ıyı bazı aksaklıklar olabılır ama sanırım hepsı gıderılebılır bence.saygılar.

müslüm baba
13.Temmuz.2007, 18:16
Bence çinlinin yaptığı en iyi motor dün vizeye gittim acil iş için gidiş geliş tam 320 Km ne varsa bastım açaipte fırtına vardı ama maşallah canavar gibi gidip geldim,kim derse regal kötü onun kullanma hatası ve usta hatasıdır.

ugurcuk
13.Temmuz.2007, 19:34
http://urun.gittigidiyor.com/HARLEY-DAVIDSON-NIGHT-ROAD_W0QQidZZ5393795
boşversen arkadasım kullanma bizim çinlimizi sen bu linkte tam senlik koruma demirleri sağlam şanzumanı 10 numara bi motor al bunu sende mutlu ol çinlide kurtulsın senden:d walla kim ne derse desin ben efe'mden memnunm gayet ii bi çinli o :D

handojoe
13.Temmuz.2007, 23:58
http://urun.gittigidiyor.com/HARLEY-DAVIDSON-NIGHT-ROAD_W0QQidZZ5393795
boşversen arkadasım kullanma bizim çinlimizi sen bu linkte tam senlik koruma demirleri sağlam şanzumanı 10 numara bi motor al bunu sende mutlu ol çinlide kurtulsın senden:d walla kim ne derse desin ben efe'mden memnunm gayet ii bi çinli o :D

evet bu HARLEY'İN RACİNG modeli ama bir SOFTAİL'İ hiçbirşeye değişmem...

HARLEY'EDE YUH YANİ NE BU RACİNG CANIM

HANDO chopper ve cruiser sever... :cheesy:

aslanburclu
14.Temmuz.2007, 10:26
harley bu kardeşim harleyyyyy yorumunu bile kötü gibi yapmak :twisted: bize yakışmaz karga misali yapmayın ahhhh keşke bütün giderlerimizden sonra gücümüz olsada alıp üstüne binebilsek :evil: :P

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2007, 10:48
Vay be ne kapatılır bununla ama !!!!!Gerçi önce lotoyu tutturmak lazım herhalde :oops:

sancezz
14.Temmuz.2007, 17:04
dostum gecmıs olsunda on koruma demırınden bahsetmıssın sana bırsey anlatayım oncekı motorum oda bır cınlı arora bırgun toprak ustundeyken yere dustu ve on demır yamuldu duzeltrkende koptu aynı olay regalımın basına geldı ıcım cız ettı hemde 3 kere ve on demır o kadar dayanıklıkı yamulma bıle olmadı ve arka korumalık bu ıste bıraz sacmalamıssın kırklarelıden gelırken arkadasımın arka zıncırın baglı oldugu gobek koptu ve yolda kaldık onu arkama baglayarak 20 km cektım ve berbet bır durum motorla dengeyı saglmak sureklı gergı oluyo ılerı gerı o kadar korktum arkalık kopacak dıye ama ınan bana ufacık bır yamulma olmadı arkadasım 70 kılo motoru 160=230 bence hafıe alınmayacak bır yuk basına gelırse bunu yap korkma bırsey olmaz :cheesy:

thoraman
14.Temmuz.2007, 18:29
hepiniz şahitsiniz bi gün bu harleyi alırsam regalin koruma demirini taktırıcam ona :cheesy:

istikrar
15.Temmuz.2007, 00:25
BEN SALAĞIM

Deli çerkes
15.Temmuz.2007, 12:14
Arkadaşım, anlayabidiğim kadarayıyla motofiye yapmayı seviyorsunuz. özellikle mekanik aksamdan da anlıyorsunuz.

Yanlız kullandığınız üslüp site formatına ters geliyor.Biz sizi tanımıyoruz. sizde bizi tanımıyorsunuz dolayısıyla özellikle kurduğunuz kelimeler Regal Raptor 'u aşalıyor gibi algılanıyor.başka sitelerde bu tarz hareketlerden dolayı insanlar birbirine küstü., diğer motor sahipleri RR yi aşalamak için sizin kullandığınıza yakın kelimeler kullanıp RR kullanıcılarını küçük gördüler.okuduklarımdan sizinde RR kullanıcısı olduğunuz ortaya çıkıyor.

Hiçbirimizin eğitimi , bu motordan beklentileri ,bu motorla yaptıkları ve motor bilgisi tıpa tıp aynı değil. bu yüzden çok sesliyiz. burada yapılmaya çalışılan bir başkası için çok basit olabilecek ancak bilmeyen için çok hayati olabilecek bir bilgiyi paylaşıma açmak.
Ayrıca insanların zevkleri değişkenlik göstereceğinden kimisi motorunu aldığı gibi kullanmayı tercih ederken kimiside PANAYIR EŞEĞİ' ne çevirmeye meyilli. kimseye bundan dolayı bir tenkit te bulunmamız da mümkn değil.zevk ve tercih meselesi. bununla alay etmek tepki almanıza neden olur.

Şimdi arkadaşım. motorunuzda ciddi bir değişiklik yapıp dişli sistemini yeniden yapılandırmışsınız.koruma demirlerinde bir değişiklik yapmışsınız bu çoğu kişinin bugüne kadar aklına bile gelmeyen bir durum.motor ve mekanik bilgisi olmayan bir kişi için motorda veya teknik serviste ne buluryorsa onu kullanmaktan başka şansı olmayanlar için bu durum yepyeni bir yol

bu konuyla alakalı 3- 5 resim verseniz, bu dişli sistemini yapan ustanın adresini telefonu yazsanız , koruma demirlerinde tam olaraka ne yaptınız bunu gösterseniz ,bu olayla ilgilenecek mutlaka birileri çıkacaktır.zaten kimse bu fiyata Halley veya Honda ayarında bir motor alamayacağının bilincinde ilk mesajınızda dişli sistemini kötülemek yerine mevcut dişlilerden memnun kalmadığınızı belirtip yaptırdınız dişlilerin performansını yorumlasaydınız buradadaki insanlar size çok daha farklı yaklaşımlar sergilerdi. isteyen motorunu standart haliyle kullanır isteyen modifiye eder.bu talep ve bütçe meselesi. yaptığınız modifiyeyi paylaşmak isterseniz merakla bekliyoruz ancak lütfen ama lütfen yazım tarzınızı değiştirin.tüm site üyelerini karşınıza alacak şekilde kelimeler kurmamaya gayret edin.bu tarzın ne siz ne de bize kazandırabileceği bir fayda yok.

aslanburclu
15.Temmuz.2007, 13:56
AH BE GÜZEL KARDEŞİM 18+ ım tamam başına bür sürü problem gelmiş ama bu problemlerin ve halledilmesi çok basit olaylar burdan benim anladığım senin bu konularda iyi bir teknik ekibinin veya bu gibi durumlarda en az zayiatla çıkabileceğin bir teknikdnışma ekibinin olmadığını anladım ayrıca bizim sitedede bu kadar sert ve eleştirir anlamda yazmana gerek yok merak etme abicim bizler canımızı ve canlarımızı emanet ettiğimiz bu makinaların durumunu ,yapım şekil ve tarzlarını çok iyi biliyoruz, ayrıca kullanma ve bakım şekillerinide

şimdi abicim demişsinki panayır eşeği gibi diye öyle bir şeyi kabul etmiyorum motosiklet bir ihtiyaç aracı değildir tamamen zevk aracıdır.(kurye arkadaşların kullandıkları hariç) denirki kişilerin beğendiği zevkler ve renkler tartışılmaz. isteyen istediğini takar takılanlarda kişilerin zevkini,kendi kültürünü,veya çevreye karşı gösterimini belirtir.bizde buna iyi veya kötü dfemek düşer. mal kendinindir istediğini yapar.

son olarak ben sana bu sitenin büyüklerinden biri olarak ( tabii yaşca büyük,motosiklet kullanım süresi çok ,bakım ve onarımından anlayan , ömrü motosiklet üzerinde geçenlerden biri olarak) sana diyorumki bizler yani site üyeleri olarak haftanın bazı günleri aramızda tolantı... ayın bazı günleride durumu musait olanlarla uzunyol ve geziler tertipliyoruz.. amacımız genc,tecrübesiz arkadaşlarla kaynaşmak ileriki yaşlara motor üzerinde nasıl ulaşabilcekleri durumları ,teknik ve teorik olarak ne yapmaları nasıl yapacaklarını öğütlemek dertlerine sorunlarına ortak çareler bulmak ve yol ve trafik tecrübelerini arttırmak .yola çıkmadan önce ,yolculuk esnasında ve dönüşte neler yapılır veya yapılacak uygulamalı yorum ve davranışlarda bulunuyoruz ve çok faydalı olduğunu görüyoruz .....eeeeee sende bu toplantılara inşallah katılırsın benim çok iyi anladığım ve bilgisizlik ve gençliğine verdiğim bu hırçın davranışlara son vereceğine ve motorcuların ortak sevgi ve dayanışmasına daha bir coşkuyla katılacağına inanıyor seni aramıza toplantılarımıza ,organizazyonlarımıza.toplu sürüşlerimize katılmanı canı gönülden bekliyorum....

lunatic
15.Temmuz.2007, 17:45
Yok abicim ne anlaması motordan motordan. Sallıyo İşte. Şu boksör motor nasıl oluyormuş bi anlatsın bakalım. Ya ben bişey bilmiyorum ya da arkadaş sırf bişey biliyo desinler diye sallıyo.

istikrar
15.Temmuz.2007, 19:55
BEN MALIM

ugurcuk
15.Temmuz.2007, 20:09
agacıkm madem herseyi 3kurusa yaptırıon feryadın neden bu kadar sıkıntı ediosan al RR ni az bi fiyata yap daha kaliteli malzemeden sen de bindiğin aletle mutlu ol bizlere on ayak ol bu asabi tavrın kime bu sitede hangimiz bu motorun bu fiyatlara yapılmasını istedik ki bize afra tafra yapıon????? ayrıca senin her yaptırdıgın veya yaptıgın sey en dogrusu ve yada en iyisi demek değil burada bir çok buyugumuz var neler yapma imkanlarına sahipler bilgi ve imkan olarak ama yapmadıklarına gore bi bildikleri vardır demi.... herseyi kendimiz tecrube ederek bişeyler ogreneceğimize başkalarının tecrubelerinden ders almakta fayda var hem zaman hem para olrak demi......

lunatic
15.Temmuz.2007, 20:16
Yok abicim ne anlaması motordan motordan. Sallıyo İşte. Şu boksör motor nasıl oluyormuş bi anlatsın bakalım. Ya ben bişey bilmiyorum ya da arkadaş sırf bişey biliyo desinler diye sallıyo.

tamam be arkadaşım senin dedigin gibi olsun
ben birşeyden anlamıyorum
ben motor tamircilerine kazıklana kazıklana motor tamircisi oldum
35 ytl lik kırank koluna 200 ytl
30 ytl lik pistona 150 ytl
verdikten sonra ben zoraki motorcu oldum en iyi motor tamircisinden daha iyi motor
yaparım bunu ittia ediyorum
eriyen eksantirik zinciri nin piyanoların üzerindegi dişlisine 300 dolar isteyen tamirciye
40 ytl ye dişlinin aynısını ve celikten yaptırdım bunu tamirci bilmiyormuydu
150 dolar istediigi eksantirik milini 20 ytl ye araba eksantiriginden tornacıya kestirdim
daha anlatayımmı

sadece sen biliyorsunuz başkası bir şey bilmiyor sen biliyorsun
Abicim yoksa sen şu arka dişliye modifiye çeken zat-ı muhterem olmayasın. Uslübün de benziyo tekniğinde. Arabanın eksantriginden kestirmiş miş. Way helal olsun diyorum başka bişi demiyorum.

yenikoylu_ua
15.Temmuz.2007, 20:57
Valla çok merak ettim bu motoru yanlız bişey dikkatimi çekti eksantrik milinin boyunu kısalttında kam büyüklüklerini kamlar arasındaki mesafeleri nasıl tutturdun anlıyamadım ikimil arasındaki kalınlık farkı mile zarar vermeden inceltilemicek kadar fazla diye düşünüyorum.Mantığım pek almadı cahilliğime bağaşlayın

OturanBull
15.Temmuz.2007, 21:44
Valla çok merak ettim bu motoru yanlız bişey dikkatimi çekti eksantrik milinin boyunu kısalttında kam büyüklüklerini kamlar arasındaki mesafeleri nasıl tutturdun anlıyamadım ikimil arasındaki kalınlık farkı mile zarar vermeden inceltilemicek kadar fazla diye düşünüyorum.Mantığım pek almadı cahilliğime bağaşlayın

:+1:

müslüm baba
15.Temmuz.2007, 22:29
İstikrar kardeşim biz bu motor Türkiye ye geldiği günden beri senin deminden b eri anlattığın tüm sorunları yaşadık ve halletmeye çalıştık, yani sen bizim tespitlerimizi yeni keşfetmiş gibi yazıyorsun, siteyi ve topikleri okusaydın bu yazıları zaten yazmazdın biz senin yaşadığın tüm sorunları hallettik ve şimdi içimiz rahat uzun yollara çıkıyoruz ve şimdiye kadar da uzun yollarda doğru dürüst bir arızayla karşılaşmadık, eğer sen bu sitede regalinle ilgili sorunlarına yardım istiyorsan bunu yazarsın seninde sorunlarına tecrübelerimiz dahilinde hemen yardım ederiz, sende bundan sonra güvenle binersin, ama önce bindiğin motoru kötüleme topikleri okursan göreceksin bu motorla nerelere gidilmiş.

aidikurt
15.Temmuz.2007, 23:27
Evet üye alımları referanslı olsun Admin e iletilmesi. Sayın Admin duydunmu feryadı. Bu site senin ama esas sahipleri biziz, geri geri gitmesine de müsaade etmeyeceğiz. Dostluğumuzu arkadaşlığımızı bozdurmayacağız. Gelen varsa dostluğa arkadaşlığa kapımız açık. Mikser gibi olanlara kapalı. Ben bilmez merkez bilir.

bu hafta ilk bulusmada bu konuyu masaya yatıralım referans sistemini bende onaylarım boylece daha iyi olur.

yanlız burası paylasım yeri zamanı geliyor bizde motorlarımızın zayıf yanlarını söyluyor eleştiriyoruz burda yasar baba muslum baba aksu baba yada baska bırı kotuleyınce kimseden ses cıkmıyorda aramıza yeni bir arkadas katılınca yorum yapınca neden bu kadar ses cıkıyor anlamadım herkese saygı gosterin eleştirmek istiyorsa uslubunu asmadan herkes istediğini diyebilir.Burda dostluk bu sekilde basladı böylede gidicek.

Referans uygulamasınıda bu carsamba haftalık bulusmada konusuruz.

aidikurt
15.Temmuz.2007, 23:29
Ylaniz bu arkadasin yazilarindaki bu garip karikatur ve hareketli gifler de nedir yani siteyi kirletmekten ve trafik olusturmaktan baska bir ise yaramiyor Admin-Alper bence bu durum icin birseyler yapmalisin

yapıcam cemcem kardeşim

istikrar kardeşim yazılarında bir daha garip karikatürler hareketli gifler kullanma aksi halinde üyeliğin silinecektir.

BU BİR UYARIDIR.

RızaHoşgör
15.Temmuz.2007, 23:31

bu hafta ilk bulusmada bu konuyu masaya yatıralım referans sistemini bende onaylarım boylece daha iyi olur.

yanlız burası paylasım yeri zamanı geliyor bizde motorlarımızın zayıf yanlarını söyluyor eleştiriyoruz burda yasar baba muslum baba aksu baba yada baska bırı kotuleyınce kimseden ses cıkmıyorda aramıza yeni bir arkadas katılınca yorum yapınca neden bu kadar ses cıkıyor anlamadım herkese saygı gosterin eleştirmek istiyorsa uslubunu asmadan herkes istediğini diyebilir.Burda dostluk bu sekilde basladı böylede gidicek.

Referans uygulamasınıda bu carsamba haftalık bulusmada konusuruz.uslup uslup uslup.

handojoe
15.Temmuz.2007, 23:47
bu APACHE (İSTİKRAR)...

kibrini ve grurunu öfkesiyle yoğurmuş üzerine çok bilmişliğini sepeleyip

kızgın ve sert bir ateşte pişirip sıcak sıcak yemiş ve hazmedemeyip siteye pislemiştir.

HANDO istikrarsızdır diyor... :x

okan
16.Temmuz.2007, 00:16

Referans uygulamasınıda bu carsamba haftalık bulusmada konusuruz.alperim canım kardeşim...biz bu arkadaşa çok nazik bi dille zaten olayı izah ettik.. ama o hala uslübuna deişiklik getirmiş değil....bu sitede yüzlerce mesaj yazmış arkadaşlarımız var..hiç birisinde ben bu şekilde bi tavır görmedim...sosyal ilişkilerinde de böylemi acaba merak ediyorum ..

referans sistemine tam destek veriyorum.. ayrıca sitede birçok kayıtlı üyemiz var ama nerdeler...onlar içinde bi uyarı olabilir .. katılımı artırmak için...yinede sen bilirsin...

ayrıca bu aralar dikkatimi çekti...
kino baba..
emrah komtan ...
inci örtmen...
emrahküçükgirgin ...
agresus...
hiç katılımda bulunmuyorlar...acaba kalplerinimi kırdık .. bi yanlışmı yaptık.. artık sitemizin karakterleri haline gelmiş bu arkadaşlarımızın neden eskisi kadar iştirakte bulunmadıklarını çok merak ediyorum...birebir araştırılmasını rica ediyorum...

aidikurt
16.Temmuz.2007, 00:28
oka kardeşim bu konuyu bu hafta halledicem merak etme
kino baba..
emrah komtan ...
inci örtmen...
emrahküçükgirgin ...
agresus...

onlar bızım canlarımız bizde oyle kırgınlık flan olmaz sonucta hepimiz birbirimizi biliyoruz astık o olayları bizler arasında kırgınlık olmaz

okan
16.Temmuz.2007, 00:31
oka kardeşim bu konuyu bu hafta halledicem merak etme
kino baba..
emrah komtan ...
inci örtmen...
emrahküçükgirgin ...
agresus...

onlar bızım canlarımız bizde oyle kırgınlık flan olmaz sonucta hepimiz birbirimizi biliyoruz astık o olayları bizler arasında kırgınlık olmaztamam imparatorum.. yinede dediğimi yabana atma ... bi telefona bakar herşey.. bi arayalım bu kardeşlerimizi...

aidikurt
16.Temmuz.2007, 00:32
ben yarın ararım kardeşim sen merak etme

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 00:35
Belki işlerinin yoğunluğundan giremiyorlardır hemen kötü şeyleri aklımıza getirmeyelim biz onları çok seviyoruz onlarında bizi sevdiğine inanıyorum

HERYERDEYİZ HEP BERABERİZ BİRİ BİZİ DURDURSUN

istikrar
16.Temmuz.2007, 03:16
BEN GERİZEKALIYIM

Deli çerkes
16.Temmuz.2007, 05:39
Şimdi arkadaşım ya siz anlatmak istediğini tam olarak anlatamıyorsunuz ya da bunca insan yazdıklarını anlayamıyor. ben illaki bu siteyi hackleyeceğim bunun için bahane arıyorum gibi bir niyetiniz varsa ve bu siteyi hackledim diye bir yerlerde gövde gösterisi yapmak gibi bir fikriniz varsa motoru,dişliyi , modifiyeyi bir kenara bırakıp bunu açık açık belirtsenizde herkez tam olarak niyetinizi anlasa , yok eğer böyle bir niyetiniz yok ve motorsiklet konusundaki tecrübelerinizi paylaşmak istiyorsanız elbette bilgileriniz özellikle mekanik olarak pek te içeği bilinmeyen ve bu motoru iyi tanımayanlar için değerli bir klavuz olacaktır. özelikle teknik servislerin ülke çapında bu kadar yetersiz ve mevcut servislerin ilgisizliğinden ve ücretlerinin pahalı olmasından bu kadar yakınan bir kullanıcı grubuna bu bilgiler ve uygulamalar ilaç gibi gelecektir.

ancak açtınız bir başka başlıkta regalin dişlileri kadar dandik dişli görmediğinizi ve bir takım modifiyeler yaptığını belirtiyorsunuz. bu başlığında ise koruma demirlerinin dayanıksız olduğundan bahsederken en son mesajında modifiye yaptığınız bu motorun aslında regal değilde hyosung olduğunu söylüyorsunuz hyosung 'da koruma demirlerinden bahsediyorsanız eğer bu hyosung'un ya Gv 250 ya da 650 modeli, eğer motorunuz hyosung un bu modellerinden birisiyse Regal raptor sitesinde bunları anlatmandaki amacı anlayamadım. yok aynı zamanda bir de Regaliniz var ise sizden ricam bu motora tam olarak ne yaptınız resimlerle anlatmanız.yoksa şu ana kadar yazdığınız ve yaptığını söylediğiniz şey insanları tehdit ve hakir görmekten ileri gidemiyor. dolayısıyla bütün bu anlattıklarınız ve yaptığınız modifiyeler ciddiye alınmıyor. bir kaç poz resim gönderin ,yaptıklarınızı hep beraber yorumlayalım, belki sizin yaptığınız bir modifiyeyi daha iyiye daha ileriye götürebilecek fikirler çıkartırız.belki yaptığınızın aynısını yapacak hatta daha ileriye götürecek üyeler çıkabilir.

Bu forumun yaş ortalaması biraz büyük. dolayısıyla , herhangi bir tartışma forumunda rahatlıkla kurulabilecek kelimeler burada göze batıyor. ayrıca belki bilmiyorsunuz dur diye açıklayayım. bu forumun ilk kurulma amacı , diğer forumlarda başka motor kullananların sataşmlarına ve aşalamalarına tepkidir ,genel amaç ise bilgi alış verişi ve toplu organizasyon yapmaktır. ara sıra bu foruma birileri gelir ve regal raptoru kötüleyen kelimeler kullanır ve gider. kullandığınız kelimelerden dolayı sizinde bu niyette insanlardan olduğunuz zannediliyor.dolayısıyla sevgil İstikrar kardeşim ( yaşınızı bilmiyorum bu yüzden hitap tarzımı mazur görün belki de benden büyüksünüz, benim yaş 37 ) tam olarak yaptıklarının bir kaç poz resmini koysan , kaça mal olduğunu belirtsen , bu modifiyeyi yapmadan önceki performans ile yaptıktan sonraki performanı yorumlasan ve de bu parçaları kim yaptı adres telefon yazsan.hatta topklantılara gelsen herkez yaptıklarını kendi gözüyle görse herkez için hayırlısı olacak

ugurcuk
16.Temmuz.2007, 09:41
bu mail adreslerine ulaşmak çok zor değil arkadaşım yada bu forumu hacklemek hiç dert değil. inan aramızda bundan daha fazlasını yapabilecek kişiler zaten mevcut.ama anlamadıgın ufak bi olay var bizler buraya dostluk için gelioz arkadaslık için gelioz bu zincirin bi halkası olacaksan ol olmuyacaksan ortalığa çıkıp gereksiz tehditler savurmakla buradan bişey alamazsın.bu siteyi hacklersin biz çaybahçelerinde daha sık buluşup sohbetler ederiz. yaşar babaya yada müslüm babaya bişey danışacağımızda buradan yazmaz cepten ararız her saat. yane anlıyacagın dostum aramıza gireceksen böle ben şunu yaparım ben bunu yaparım gibi şeylerle gelemene gerek yok biz herkesi aramıza alıoz zaten. aam yok yok ben hem hack yapar hemde tornadan araba eksantiriginden eksantirig yaparım siznle işim olmaz dersen yukarda adres bar var oraya başka site adresi yazıp gidebilrisin biz seni anlayışla karşılarız.....gereksiz yere RÜZGAR yapmanın anlamı yok. saygılar benden :D

OturanBull
16.Temmuz.2007, 10:10
Adi Herif..

Sanane Bizim Motor Keyfimizden..

Bak Orada Benim Web Sitemin Adresi Var.. Oradan Şirketimin Adresine Bakta Bi Gel Bakalım.. Bende Sana Fena Sardım.. Sinirimi Oynatma En Sevmediğim hareketler.. Terbiyesiz Herif.. Sen Kim Motora Binmek Kim.. Hadi Yallah.. Dokunursa Laflarım ki İnşallah Dokunur.. Kalkar Gelirsin.. Bende Şöyle Güzel Bi Sırtını Sıvazlarım İnşallah..

istikrar
16.Temmuz.2007, 10:18
BEN MANDAYIM

kaldera
16.Temmuz.2007, 10:31
bir daha bu şekilde cıkış yaparsan siteni sırtına sararım
burası paylaşım sitesimi yoksa senin cifliginmi
ilk önce üyelerine bunu anlat sonra
yoksa bütün üyelerini ben silerim
bu siteyi sırtına sararım
bu işlerde böylede tehlikeli metotlarım vardır
aklında bulunsun
ha birde ip ve cookei lerinle tespit ederim havalarına girme
minareyi calan kılıfını hazırlar

birde md5 lerinden bahsetmeyecegim bile bir ögrenirlerse sitene neler olur düşüne biliyormusun
işte uyarı böyle olur

birde üyelerinin adreslerini yazayım sana ne kadar ciddi oldugumu anla sana birde tavsiyede bulunayım
php türü forum kullanmışsın ama güncelleştirmeyi unutmuşsun acıklarını kapat

oh oh ne güzel şenlenmiş burası..

arama modülünden çektinmi admin sifresinin md5 halini.
eğer yapamadı isen yardımcı olayım sana.

eğer HASH ı aldı isen kırmana uğraşmana da gerek yok.sana onlarca adres vereyim senin adına HASH ı kıracak..

geç bu işleri geç.
gelmek istediğin nokta belli ama senin zihniyetine sahip kişiler maalesef LAMER likten öteye gidememişlerdir.
bir istikrar gösterde yap bakalım..
anladın sen...

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 10:33
Ulan istikrarmısın nesin daha yeni başımdan kasap musa olayı geçti şimdi de senle uğraştırma beni siktir git bu siteden beni seni bulmaya zorlama nasıl kasap musayı 2 günde bulduysan eczanesini nasıl başına yıktıysam seni de bulur doğduğuna pişman ederim, site üyelerinin kim olduklarını bilmeden taşıyamıyacağın yükün altına giriyorsun.

SANA BU SON İHTAR HERKESTEN ÖZÜR DİLE SONRADA SİKTİR GİT BU SİTEDEN.

ugurcuk
16.Temmuz.2007, 10:41
allaha şükür bu sitedeki herkes babasının kim oldugunu bilio ne yazık ki sen gibi değiliz kusura bakma. biz kime baba kime it diyeceğimizi çok iii biliriz sen it bile değilsin sen gibilere ne dediğimizi müslüm BABA sölemiş SİKTİR GİT

istikrar
16.Temmuz.2007, 10:46
Ulan istikrarmısın nesin daha yeni başımdan kasap musa olayı geçti şimdi de senle uğraştırma beni siktir git bu siteden beni seni bulmaya zorlama nasıl kasap musayı 2 günde bulduysan eczanesini nasıl başına yıktıysam seni de bulur doğduğuna pişman ederim, site üyelerinin kim olduklarını bilmeden taşıyamıyacağın yükün altına giriyorsun.

sana özel mesajla adresimi gönderiyorum aramana gerek yok sen gel buraya başıma yık nasıl bir adamsın görelim adeş olsan
cümrün kadar yer yakarsın demek kabadayılıkta var bu işin icinde

bakalım ne kabadayılar var bir görelim

istersen sen ver adresini ben geleyim

ben kabadayılıgı veya şöyle kafanı kırarım böyle kafanı kırarım muhappedine girmedim ilk sen girdin bundan sonrada olacaklardan
mesuliyet sana ayittir

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 10:49

sana özel mesajla adresimi gönderiyorum aramana gerek yok sen gel buraya başıma yık nasıl bir adamsın görelim adeş olsan
cümrün kadar yer yakarsın demek kabadayılıkta var bu işin icinde

bakalım ne kabadayılar var bir görelim

istersen sen ver adresini ben geleyim

ben kabadayılıgı veya şöyle kafanı kırarım böyle kafanı kırarım muhappedine girmedim ilk sen girdin bundan sonrada olacaklardan
mesuliyet sana ayittir

Aslanım benim be erkek dediğin böyle oluri

Davutpaşa Cad TİM 2 İş merkezi No 489 Topkapı

LOJİSTİK TURİZM

HADİ GEL BEKLİYORUM SENİ

HANİ NERDE ÖZEL MESAJIN GÖNDERMEMİŞSİN ADRESİNİ ULAN AZICIK DELİKANLI OL. SIKIYSA GÖNDER ADRESİNİ BAK NASIL DÜNYA BAŞINA YIKILIYOR.

YİNE SÖYLÜYORUM ÖZÜR DİLE YOKSA ÇOK PİŞMAN OLACAKSIN.

BİRAZDAN BİLİŞİM SUÇLARI MAHKEMESİNE DİLEKÇEYİ GÖNDERİYORUM, EĞER SENİ ALDIRMAZSAM BANA DA MÜSLÜM BABA DEMESİNLER

tt06
16.Temmuz.2007, 10:58
ARKADAŞLARRRRR ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRR BY İSTİKRAR DENEN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN (ASLINDA NE OLDUĞU BELLİ) ADİ VE KARAKTER FUKARASI İNSANIN İSTEDİĞİNİ YAPIYORSUNUZ BIRAKIN BOŞVERİN ŞUNU YAZDIKLARINA CEVAP VERMEYİN BİR SÜRE SONRA KENDİSİ DEFOLUP GİDECEKTİR SİZ ONA CEVAP YAZDIKÇA O DA KENDİSİNİ ADAM YERİNE KOYDUĞUMUZU VE KENDİSİNİ ADAM
ZANNEDİYOR. BOŞVERİN VERMEYİN CEVAP ŞUNA BEN BU ADAMIN VİTES DİŞLİSİ TOPİGNDE DE YAZDIĞIM GİBİ BU ADAM BİR PROVAKATÖR FİTNE VE FESAT SOKMAK İÇİN KAYDOLMUŞ AMACI DOST OLMAK DEĞİL BİRBİRMİZE DÜŞÜRMEK AMA BU BEYİN GARİBANI ANLIYAMIYOR Kİ BU GİBİ DURUMLARDA TEK VÜCUT OLUNACAĞINI SİZDEN RİCAM SALLAMAYIN ŞU ADAMI KENDİSİ BİR SÜRE SONRA MUHATTAP ALINMADIĞINI GÖRÜNCE DEFOLUP GİDECEK.....
MÜSLÜM BABA BU TİP İNSANLAR İÇİN SİNİRİNİ BOZMAYA DEĞER Mİ ? SİNİRİNİN BOZULMASI İÇİN KARŞINDAKİNİN ADAM OLMASI LAZIM HİÇ GEREK YOK BUNLARA YAPILACAK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER YAPARIZ.

SAYGILAR

aidikurt
16.Temmuz.2007, 11:00
ahanda istikrar uçtu :) piyasada baya boyle salak var :)

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 11:01
ARKADAŞLARRRRR ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRR BY İSTİKRAR DENEN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN (ASLINDA NE OLDUĞU BELLİ) ADİ VE KARAKTER FUKARASI İNSANIN İSTEDİĞİNİ YAPIYORSUNUZ BIRAKIN BOŞVERİN ŞUNU YAZDIKLARINA CEVAP VERMEYİN BİR SÜRE SONRA KENDİSİ DEFOLUP GİDECEKTİR SİZ ONA CEVAP YAZDIKÇA O DA KENDİSİNİ ADAM YERİNE KOYDUĞUMUZU VE KENDİSİNİ ADAM
ZANNEDİYOR. BOŞVERİN VERMEYİN CEVAP ŞUNA BEN BU ADAMIN VİTES DİŞLİSİ TOPİGNDE DE YAZDIĞIM GİBİ BU ADAM BİR PROVAKATÖR FİTNE VE FESAT SOKMAK İÇİN KAYDOLMUŞ AMACI DOST OLMAK DEĞİL BİRBİRMİZE DÜŞÜRMEK AMA BU BEYİN GARİBANI ANLIYAMIYOR Kİ BU GİBİ DURUMLARDA TEK VÜCUT OLUNACAĞINI SİZDEN RİCAM SALLAMAYIN ŞU ADAMI KENDİSİ BİR SÜRE SONRA MUHATTAP ALINMADIĞINI GÖRÜNCE DEFOLUP GİDECEK.....
SAYGILAR

Doğru söylüyorsun ama ben seviyorum bu erkekleri mutlaka öpmem lazım verdim adresi gelecek öpeceğim onu.

ALPER NE YAPTIN ADAMI UÇURDUN NE GÜZEL EĞLENİYORDUK

okan
16.Temmuz.2007, 11:03
eeeee.. bittimi şimdi bu günkü muhabbet....tüh beaaa... :P :P :P

aidikurt
16.Temmuz.2007, 11:04
ahanda istikrar artık misafir oldu bu sitede :) salak salak

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 11:05
ahanda istikrar artık misafir oldu bu sitede :) salak salak

TÜH BE NE GÜZEL EĞLENİYORDUK

İNŞALLAH BENİM BURAYA GELİRDE EĞLENCEYE CANLI CANLI DEVAM EDERİZ.

aidikurt
16.Temmuz.2007, 11:08
SAYGILAR

Doğru söylüyorsun ama ben seviyorum bu erkekleri mutlaka öpmem lazım verdim adresi gelecek öpeceğim onu.

ALPER NE YAPTIN ADAMI UÇURDUN NE GÜZEL EĞLENİYORDUK

baba merak etme boyle salaklar daha çok var gene gelir bir tanesi eğleniriz hatta istikrar baska yerden kayıt olur başka nickle gene eğleniriz.

carvalho
16.Temmuz.2007, 11:14
Alper, istikrar lavuğunun e-posta adreslerini sıraladığı post'u ve ona cevapları sil istersen. Fan club'da şifreli olarak zaten var.

Giriş sayfasına serseriler ve şerefsizler giremez mi yazsaydık ne. Belki girmemesi gerektiğini anlardı okuyunca.

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 11:22
ARKADAŞLAR BU ŞEREFSİZ BANA ADRESİNİ EMAİL OLARAK ATMIŞ NE YAZIYOR BİLİYORMUSUNUZ,

esenyurt jandarma karakolu as subay güvenc kardelen

AYNEN KOPYALADIM AMA ARADIK ORADA ÖYLE BİRİ YOK AMA ŞİMDİ EMRAH KOMUTAN İŞİ BİTİRECEK ASKER ADI KULLANMAK NE DEMEKMİŞ ANLASIN.

OturanBull
16.Temmuz.2007, 11:26
Müslüm Baba.. Bunun Büyük Cezası Var.. Gözünü Seveyim Başvuruda Bulunda Bulsun Belasını..

aidikurt
16.Temmuz.2007, 11:34
Alper, istikrar lavuğunun e-posta adreslerini sıraladığı post'u ve ona cevapları sil istersen. Fan club'da şifreli olarak zaten var.

Giriş sayfasına serseriler ve şerefsizler giremez mi yazsaydık ne. Belki girmemesi gerektiğini anlardı okuyunca.
okey kardeşim

Deli çerkes
16.Temmuz.2007, 12:06
Arada hokka altına ben gidiyordum .. İyimi ?

emrahss
16.Temmuz.2007, 12:08
Ben de varım merak etme, hehehehe...

OturanBull
16.Temmuz.2007, 12:10
:)

ugurcuk
16.Temmuz.2007, 12:19
sevmiyorum şu internet delikanlılarını herseyleri balon gibi :D gelmeyin kardeşim buralarda yeriniz yok anası bababsı kim oldugu belli olmayanlar lütfen buraya girmeyin aile var:D

Deli çerkes
16.Temmuz.2007, 12:59
vallahi verilmiş sadakam varmış. Müslüm baba arayıp işyeri telefonunun kime ait olduğunu açık adresini kapı numarasıa kadarı verince bir anda şaşırdım.
da beni niye buldular burası halen karışık !!!! demek ki İP numarından herşey bulunabiliyormuş. da ben bu kadar çabuk olacağını hiç bilmezdim.

Allahtan müslüm baba kontrol etmek için aradı.yoksa zaten adli tatil yaklaşıyor diye büroda bir bayan avukatla ben varım. ( burası hukuk bürosu bende icra memuruyum. gerçi beni icra memuru diye işe aldılar ancak kadrolu köle niyetine kullanıyorlar ) Vallahi komutan büroya avukat mavukat dinlemez . ikimize birden dalardı.gerçi cross cuların kullandığı full koruma bir yelek aldım. bunu soft korumalı montuma nasıl adapte ederim derdindeyim. ancak bunu bile giysem komutan yelek melek dinlemez, basar sopayı. Allah Allah sabah sabah bir kendini bilmez yüzünden sopa yiyecektim.ben en iyisimi bu aralarda bir fırsatını bulup tatile felan çıkayım.

okan
16.Temmuz.2007, 13:06
vallahi verilmiş sadakam varmış. Müslüm baba arayıp işyeri telefonunun kime ait olduğunu açık adresini kapı numarasıa kadarı verince bir anda şaşırdım.
da beni niye buldular burası halen karışık !!!! demek ki İP numarından herşey bulunabiliyormuş. da ben bu kadar çabuk olacağını hiç bilmezdim.

Allahtan müslüm baba kontrol etmek için aradı.yoksa zaten adli tatil yaklaşıyor diye büroda bir bayan avukatla ben varım. ( burası hukuk bürosu bende icra memuruyum. gerçi beni icra memuru diye işe aldılar ancak kadrolu köle niyetine kullanıyorlar ) Vallahi komutan büroya avukat mavukat dinlemez . ikimize birden dalardı.gerçi cross cuların kullandığı full koruma bir yelek aldım. bunu soft korumalı montuma nasıl adapte ederim derdindeyim. ancak bunu bile giysem komutan yelek melek dinlemez, basar sopayı. Allah Allah sabah sabah bir kendini bilmez yüzünden sopa yiyecektim.ben en iyisimi bu aralarda bir fırsatını bulup tatile felan çıkayım.EHEHEHEHEEHEE.... geçmiş olsun kardeşim....

bizim samsunda 3 tane hamalınm başına gelenleribir bilsen ....adam evimi taşıtacam çok değerli eşyalarım var.. kimliklerinizi verirseniz taşıtırım deyip 3 kişinin kimliğini almış...
adamlar hiç bi şeyden haberleri yok tabii.. adlarına çek karneleri çıkarılmış.. şirketler kurulmuşş.. hatta hamalın bi tanesi kafayı yedi cezaevinde...bi de maliye vergi yüssüzleri olarak listeye adlarını yazmışş...şimdi samsun barosu olaya el attıda avukat tayin ettiler...adamları içierden çıkarmaya uuraşıyolar...neler var hayatta yavv...

OturanBull
16.Temmuz.2007, 13:19
delicerkes dostum özür dilerim..
ip leri ben tespit ettim..
arada seninkide kaynamış..
iyi bir kaza kurşunu olmadı..

Kino
16.Temmuz.2007, 14:50
istikrar
Misafir

Tarih: 00:02 13-Temmuz-2007 - Mesaj: #1

--------------------------------------------------------------------------------

BEN ÖKÜZÜM

Adminim mesaj daha anlamlı hale getirilmiş sen mi düzeltin aceba??? :mrgreen:

ne iştir bu işler ben anlayamadım birisi koruma demirlerine çoskuyu vermiş galiba ama müslüm babanın da dediği gibi oğlu osmanın kazasında olmasaydı bu demirler veya kimdi o tayfun zabitimin önünde hıyarın birnin çarpması ile motoru yatıran alper tim oda herhalde koruma demiri olmasaydı falan filan
ayrıca yaşar komutanın da dediği gibi koruma demiri bu sonucta ne kadar para o kadar köfte... derler adama
sen 3-5 milyar ver motor al sonra da koruma demirlerine ver çoşkuyu.. İLGİNÇÇÇÇ

ya sitede 1 haftadır yokum neler neler oluyor vay canına...

aidikurt
16.Temmuz.2007, 14:53
kino baba nerelerdeydin yavvvvvvvvvv özledik vallaaa

okan
16.Temmuz.2007, 14:55
kino baba hoş geldin yavv... nerelerdesin baba.. küstün gittin sandık ..... :(

sabahtan beri bi şahsiyetsiz insanla uuraşıyoduk.... olaya cenderme el attı.. asayiş sağlandı.... :lol: :lol:

OturanBull
16.Temmuz.2007, 15:01
puhahah koptum yazıyı görünce.. layığını bulmuş arkadaş..

Deli çerkes
16.Temmuz.2007, 15:26
Kino baba hakikaten sesiniz uzun zamandır çıkmıyordu.kendinizi özlettiniz.
(Kino baba bana yine deli diyeceksiniz ama soft montumu hard ötesi bir hale getiriyorum.sanki siyah robocop gibi bir şey ortaya çıkacak gibi )

Site üyelerine açılan başlıkların polemik ve karşılıklı çekişmelere dönmemesi amacıyla bir teklifim var. özellikle yönetim fikrini almak istiyorum.

Motorsikletince mevcut sistemi , türlü mekanik modifiye ile veya katkılar ile iyileştirdiğini iddia eden bunu mutlaka resim ile belgelesin. neredeyse en basit cep telefonunda bile resim çekme özelliği var. fotograf makinası bulamadım bahanesine kimse sıgınmamamlı .iddiasını resim ile belgeleyemeyen önce bu yönde uyarılsın , yinede belgeleyemiyorsa açtığı başlık kökten silinsin.görüntü kirliliği ve kafa karıştırmaktan başka hiç bir işe yaramaz , yoksa üç gün sonra birisi çıkar Regal e helikopter trübünü taktım der.biriside çıkar frenleri begenmediği için paraşüt taktım der.şahsi fikrim budur. herkez tarafından uygulanabilir bir gelişmeyi paylaşın.herkez yaralansın.

emrahkucukgirgin
16.Temmuz.2007, 16:02

Referans uygulamasınıda bu carsamba haftalık bulusmada konusuruz.alperim canım kardeşim...biz bu arkadaşa çok nazik bi dille zaten olayı izah ettik.. ama o hala uslübuna deişiklik getirmiş değil....bu sitede yüzlerce mesaj yazmış arkadaşlarımız var..hiç birisinde ben bu şekilde bi tavır görmedim...sosyal ilişkilerinde de böylemi acaba merak ediyorum ..

referans sistemine tam destek veriyorum.. ayrıca sitede birçok kayıtlı üyemiz var ama nerdeler...onlar içinde bi uyarı olabilir .. katılımı artırmak için...yinede sen bilirsin...

ayrıca bu aralar dikkatimi çekti...
kino baba..
emrah komtan ...
inci örtmen...
emrahküçükgirgin ...
agresus...
hiç katılımda bulunmuyorlar...acaba kalplerinimi kırdık .. bi yanlışmı yaptık.. artık sitemizin karakterleri haline gelmiş bu arkadaşlarımızın neden eskisi kadar iştirakte bulunmadıklarını çok merak ediyorum...birebir araştırılmasını rica ediyorum...

Okanım saol eksik olma eksikliğimin hissedilmesi gurur verici benim için. 10 gündür yoktum çeşme, kuşadasi, samos, mykonos gezdik eşimle... ondan önce de iş yoğunluğu vardı. Asla hiç bir kırgınlığım yok olması için de sebep yok. hatta yeterince etkinliklere katılamıyor olmamın verdiği ezikliği hissediyorum...

Bu arada Kuşadası çarşıda kırmızı Regali gördüm ama sahibini bulamadım çok fazla vaktim de yoktu derinlemesine araştırmaya giremedim...

okan
16.Temmuz.2007, 16:13
iii gezmişin emrahım küçükgirginim....maaaşşallah.....hoş geldin diyelim .... tosyaya bekleris o zaman... :lol:

emrahkucukgirgin
16.Temmuz.2007, 16:14
Valla benim Pınar da Tosya'lıdır... İnşallah gelebiliriz... Ben gelmeyi çok istiyorum...

okan
16.Temmuz.2007, 16:16
Valla benim Pınar da Tosya'lıdır... İnşallah gelebiliriz... Ben gelmeyi çok istiyorum...eee... o zaman gelmek farz olmuş sana....korkma sakın kılıbık demeyis .. :lol: :lol: :lol: :lol:

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 17:59
Evet arkadaşlar bu şerefsizin operasyonu da başarıyla sonuçlanmıştır herkes rahat rahat yazabilir.

Biraz rahatsız edici uslupta konuştum küfür falan da ettim ama sonunda bu hacer bozuntusunun işini bitirdik altını ıslatmıştı ama şu an kaçırmışda zavallı, ama oda anladı diğer hacer bozuntuları gibi bizle oyun oynanmıyacağını adamı şak diye bulacağımızı, bu operasyonda emeği geçen Emrah komutan,esenyurt karakol komutanı ve diğer arkadaşlara teşekkür ederiz, bu arada az daha yanlışlıkla infaz edilecek olan deliçerkezden de özür dileriz.

Adama adreside verdim ama gelen giden olmadı, çok bekledim öpecektim ama olmadı kısmet değilmiş.

okan
16.Temmuz.2007, 18:01
Evet arkadaşlar bu şerefsizin operasyonu da başarıyla sonuçlanmıştır herkes rahat rahat yazabilir.

Biraz rahatsız edici uslupta konuştum küfür falan da ettim ama sonunda bu hacer bozuntusunun işini bitirdik altını ıslatmıştı ama şu an kaçırmışda zavallı, ama oda anladı diğer hacer bozuntuları gibi bizle oyun oynanmıyacağını adamı şak diye bulacağımızı, bu operasyonda emeği geçen Emrah komutan,esenyurt karakol komutanı ve diğer arkadaşlara teşekkür ederiz, bu arada az daha yanlışlıkla infaz edilecek olan deliçerkezden de özür dileriz.büyüksün müslüm babaaaaaa...... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
harbi operasyon oldu haaa.. dakika dakika takip etme olanağımızda oldu msn sayesinde..... :+1:

cellat
16.Temmuz.2007, 18:13

Biraz rahatsız edici uslupta konuştum küfür falan da ettim ama sonunda bu hacer bozuntusunun işini bitirdik altını ıslatmıştı ama şu an kaçırmışda zavallı, ama oda anladı diğer hacer bozuntuları gibi bizle oyun oynanmıyacağını adamı şak diye bulacağımızı, bu operasyonda emeği geçen Emrah komutan,esenyurt karakol komutanı ve diğer arkadaşlara teşekkür ederiz, bu arada az daha yanlışlıkla infaz edilecek olan deliçerkezden de özür dileriz.

Adama adreside verdim ama gelen giden olmadı, çok bekledim öpecektim ama olmadı kısmet değilmiş.

operasyon hakkında detay yokmu yaw
bizim başımız kelmi?

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 18:17

operasyon hakkında detay yokmu yaw
bizim başımız kelmi?

Kardeşim bazı şeyleri buraya yazamıyorum ama birlikte olduğumuz bir gün anlatırım

MEHMETONUR
16.Temmuz.2007, 18:18
emeğinize sağlık ellerinize sağlık...
Site güvenliği böyle oluyor demek.... :cheesy:
Güvenli site kurulur diyenler illaki Müslüm Baba yı da istiyor :lol:

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 18:19
Abilerim noldu ya 1-2 saat yok olduk sitenin altı üstüne gelmiş safralar düşmüş kene kopmuş eğlenceyi ançak yazılarınızdan okudum eğlenceyi kaçırmışım çok üzüldüm çokkkkkk

Buarada Kino Baba Emrah kardeş hoşgeldiniz özlettiniz kendinizi bi daha böle uzun aralar vermeyin

ugurcuk
16.Temmuz.2007, 18:23
kim miş bu hacer bi bilgi edinebildik mi??nerden miş kimin kızıymış bu hacer komutanlarımıza bi tekmil verdi mi?mıntıkaya başladı mı?? yoksa hala asker kacağımı?? detaylar ne durmda acaba bide babası belli olacakmı merak ediom bizlerden biri ona ulasınca ???:D muslum baba bence bu sitede alenen küfür sallayabilecek bi sizler varsınız (sitenin ağırbaşlı yaşlı insanları)onun için gönlünü ferah tut :D

Deli çerkes
16.Temmuz.2007, 18:36
benim derim kalındır Müslüm baba 2002 den beri neredeyse her hacze gittiğimde, başıma gelmeyen kalmadı ki
Yanlız bende dersimi aldım. "Oduna insan muamelesi yapmayacaksın." yeni nesil ilginç bir jargon kullanıyor. değişik şekilde anlaşıyor. belki bundandır dedik. belki bizler toplu olarak tepki gösteriyoruz dedik. ama malum gerçek gün gibi ortada. "odun odundur. iyi niyetlede yaklaşsanız özü değişmez."
Büyük bir ihtimalle internette takılmaktan arkadaş bulamaya vakti olmayan , hack ile kafayı bozmuş bir genç arkadaş.iletişim güçlüğü çektiği için ve belkide bünyesi zayıf olduğu için insanlrı hack ile çökertmek ile tehdit edip tatmin oluyor.kendisini klavye başında güçlü görüyor.sanal alemin kralı hayallerini kuruyor

80 yıllarda bende böyleydim. ancak gerçeklik duvarına toslayıp hayatın kendisiyle yüzleşince ,o zamana kadar olmazsa olmaz , büyük bir vazife olarak gördüğüm boş işleri bırakıp hayata atıldım. hepimizin benzeri bir hikayesi vardır.Umarım bu arkadaş karakterini bir an önce düzeltip aklını başına alır yoksa bu kafayla giderse bir gün birisi çıkıp aklını alıverir. Allah ıslah etsin

emrahss
16.Temmuz.2007, 18:38
Çok güzel, budur..

altug
16.Temmuz.2007, 18:47
benim derim kalındır Müslüm baba 2002 den beri neredeyse her hacze gittiğimde, başıma gelmeyen kalmadı ki
Yanlız bende dersimi aldım. "Oduna insan muamelesi yapmayacaksın." yeni nesil ilginç bir jargon kullanıyor. değişik şekilde anlaşıyor. belki bundandır dedik. belki bizler toplu olarak tepki gösteriyoruz dedik. ama malum gerçek gün gibi ortada. "odun odundur. iyi niyetlede yaklaşsanız özü değişmez."
Büyük bir ihtimalle internette takılmaktan arkadaş bulamaya vakti olmayan , hack ile kafayı bozmuş bir genç arkadaş.iletişim güçlüğü çektiği için ve belkide bünyesi zayıf olduğu için insanlrı hack ile çökertmek ile tehdit edip tatmin oluyor.kendisini klavye başında güçlü görüyor.sanal alemin kralı hayallerini kuruyor

80 yıllarda bende böyleydim. ancak gerçeklik duvarına toslayıp hayatın kendisiyle yüzleşince ,o zamana kadar olmazsa olmaz , büyük bir vazife olarak gördüğüm boş işleri bırakıp hayata atıldım. hepimizin benzeri bir hikayesi vardır.Umarım bu arkadaş karakterini bir an önce düzeltip aklını başına alır yoksa bu kafayla giderse bir gün birisi çıkıp aklını alıverir. Allah ıslah etsin

TANI DOĞRU KONMUŞ. İNŞALLAH TEDAVİSİDE MÜMKÜN OLABİLİR.

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 18:54
Bunlar ıslah olmaz operasyonda emeği geçen herkeze
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 18:58
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sağolun EMRAH komutan adresi tespit ettirince işler kolay oldu, kendisinin emeklerini göz ardı etmeyelim,

okan
16.Temmuz.2007, 18:58
alperimde bizi stop lambası gibi yaptı sitede .. kırmızı kırmızı tihkat çekiyos...
8) 8) 8) 8) 8) 8)
adam önce bize sardı sabahın köründe mail atmış.. alaman gastelerinin küpürlerini yollamış bana...''almanyada yakalamayan hacker istikrar'' diye başlıklar felan... :cry:
ulan dedim keşke açmasaydım mailini dallamanın....hemen admin alperi aradım cepten.. dedim olm bölle bööle adam hackermiş.. tehdit ediyo gariban esnafı.....alper dedi ben silerim onun üyeliini..... soorada baktım hacker istikrar fısssss etti.... :P :P :P :P

müslüm babanın kalderanın ve oturanbull un vahşi cazibeleri karşısında tuş etti...

tabii cenderme ordusunun arkamısda olduğundan hiç haberi yok .... emrah gumandanım eskişeerden beri bir kükrediiii.... ulaayynn dedim ahanda 4. cihan harbi çıkacak.....
:scared: :scared: :scared:
aradan çok kısa bir zaman geçergeçmess.... cenderme ordusunun güzide neferleri .. hacker dallamasını bertaraf etmeyi başardı....hıhooooyytttt beeeeee..... :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

handojoe
16.Temmuz.2007, 23:34
hah hah hah hah huhu huhuh hehb heh heh heh hihihihihi....

yahu kim bu YALAMA'yı (İSTİKRAR) attı siteden

şenlik varmış haberimiz yokmuş...

ben o bir LALE demedim mi en başından...

HANDO İSTİKRAR'I yalar... işte o kadar.... :P

KIZILELMA
17.Temmuz.2007, 00:09
hah hah hah hah huhu huhuh hehb heh heh heh hihihihihi....

yahu kim bu YALAMA'yı (İSTİKRAR) attı siteden

şenlik varmış haberimiz yokmuş...

ben o bir LALE demedim mi en başından...

HANDO İSTİKRAR'I yalar... işte o kadar.... :P

Evet Hando bende kaçımışım.Bir başka link daha vardı anlayamamıştım.Demekki kabahat hakkaten büyükmüş.Bizim iş polis akademisi filminde aksiyonu kaçırdıktan sonra kafasını araba kaportasına vuran bir tip vardı ona döndük.(Takılberi)
İyi arkadaşlar çitilemişler çok şükür.Bu arada referansla üyeliğe tam destek veriyorum.Düşünün bu pisliğin eşlerimizle gittiğimiz bir geziye katıldığını adam katil olur.En iyisi aile ortamı arkadaşlar.Kalbi aktan temiz bekar arkadaşlarım konunun dışındadır yanlış anlaşılma olmasın.Sözüm bunun gibi pisliklere.

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 00:21
Neyyy almanyada yakalanamayan hacer mi şimcik alaman hükümeti bizi göreve çağırmasın :? :?

Deli çerkes
17.Temmuz.2007, 11:56
Hakikaten , Alman polisinin bilişim servisinde iş yokmuş bunu anladık.
ancak anlayamadığım taraf bu odun bunca gelişmeden sonra halen çok büyük bir başarıymış gibi neden gazete başlıklarını mail olarak atar.? halen neyi ispat etmenin derdinde
Bu siteden kuyruğunu bacaklarının arasına atıp arkasına bile dönemeden kaçtı.halen neyi ispatlayacak ? bu arada benim evdeki bilgisayar açılmıyor.bu akşam tekrar deneyeceğim.eğer verilerimi kaybedersem ( 5 yıllık büro dökümlerim var ) ismi ve adreside belli ise varya değil alman hükümeti , Bush gelse elimden alamaz o çakalı.

kaldera
17.Temmuz.2007, 13:40
sevgili arkadaşlar;
gazete küpürleri olayınada inanmayın..
öyle programlar varki altına istediğniz yazıyı yazar istediğin gazeteye resminizi basarım...

geçin bunları geçin.almışsınız elinize oyuncaklarınızı oynayıp duruyorsunuz..
http://img264.imageshack.us/img264/674/kalderzt3.jpg (http://imageshack.us)
arkadaşların bahsettiği gazete küpürüde bu olsa gerek muhtemelen.. al işte yalandan kim ölmüş.. :P

handojoe
18.Temmuz.2007, 01:42
üüüüüüüüüüffff...

bu ne beya

hey APACHE'ler...

bizim öteki KOVBOY'u

alaman basını basmış... (gazeteye)

HANDO şaştı kaldı... :?

ness
18.Temmuz.2007, 13:23
ya ben inanamıyorum . polisiye film gibi olmuş burası. çok güldüm okurken yaptıklarınıza.ama süpersiniz :cheesy:

altug
18.Temmuz.2007, 13:43
SÜPER VALLAHİ . ELİNİZE SAĞLIK.

SEVGİLİ KALDERA ALMAN BASININDA İSTİKRAR REZİL OLDU BAŞLIĞIUNI GÖREMEDİM.

SEVGİLER

dd100e
18.Temmuz.2007, 13:44
estafurullah ne öküzü kardeşim

okan
18.Temmuz.2007, 14:04
BEN ÖÖRENDİM BU AYI ORMANDA YAŞIYOMUŞ....İNSAN İÇİNE ÇIKAMIYOMUŞ....
http://upload9.postimage.org/335374/ISTIKRAR.jpg (http://upload9.postimage.org/335374/photo_hosting.html)

ORMADAKİLER BİLE BIKMIŞ BUNUN ŞEREFSİZLİKLERİNDEN.... HER YERE YAZILAR ASMIŞLAR....

http://upload9.postimage.org/335392/ISTIKRARISIRIR.jpg (http://upload9.postimage.org/335392/photo_hosting.html)

TABİİ SALAK NASI Bİ SİTEYE ÇATTIĞINI ANLAYAMADI... ANLAYINCADA TOZ OLDU GİTTİ ZATEN... MÜSLÜM BABANIN EMRİYLE HALA ARAMALAR DEVAM ETMEKTEDİR....
http://upload9.postimage.org/335407/ISTIKRARUZAY.jpg (http://upload9.postimage.org/335407/photo_hosting.html)

HATTA BU OLAY TÜM DÜNYADA BİLE YANKI UYANDIRMIŞTIR..
http://upload9.postimage.org/335417/ISTIKRARPAPA.jpg (http://upload9.postimage.org/335417/photo_hosting.html)

TANIYAN VE TANIMAYAN HERKESİ NEFRET KAPLAMIŞ SOKAKLARA DÖKMÜŞTÜR...

http://upload9.postimage.org/335438/ISTIKRARK_PEK.jpg (http://upload9.postimage.org/335438/photo_hosting.html)

altug
18.Temmuz.2007, 14:16
VALLAHİ PES. KİMSEYİ ELİNİZE DÜŞÜRMESİN.

SÜPER OLMUŞ YA

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 14:18
estafurullah ne öküzü kardeşim

Arkadaşım ne zamandır girmiyon herhalde siteye bu arkadaş haddini aşmıştır site sakinlerine hakaretler savurmuştur sonundada layığını bulmuştur

kaldera
18.Temmuz.2007, 14:19
aslında bu tarz abuk subuk işleri yapan olgun bir insan olamaz.
toy biri işte..
saçma sapan internet sitelerinde sözüm ona HACKİNG ile uğraştığını iddia edenlerden hiç bir halta yaramayan uyuncak programlarla
oynayıp duran zavallılar derim ben.
kolaydı o kadar...
bu işi tam öğrenmek istiyorsanız önce PASCAL dan başlayı daha sonra C , C++ ,DELPHİ, gibi yüksek seviyeli C dillerini öğreneceksiniz.
kod yazmayı çok iyi bileceksiniz.ve yazılan kodları çözümleyeceksiniz..daha sonra açık arayacaksınız ,,nerde o zeka bunlarda..! :P
hah eğer kıvrak zekalı iseniz SCRIPT ler yazacaksınız yani bir şeyi yapacak olan kod dizimini senin istediğin işler yapması için araya kod parçaçıkları ekleyeceksiniz..WEB e çok meraklı iseniz HTML kodlarını bileceksiniz.
saçma proglarla hack tarih oldu artık.unutun bunu. sağa sola saldıracağı izlenimleri verenler LAMER dir.

aidikurt
18.Temmuz.2007, 14:31
okan varya alemsin yav helal olsun sana :):):):):):):):):)

okan
18.Temmuz.2007, 14:49
işimiz bu kadeşim.. makara olsun bize ..... :lol: :lol: :lol:

aidikurt
18.Temmuz.2007, 15:19
işimiz bu kadeşim.. makara olsun bize ..... :lol: :lol: :lol:
valla kardeşim ne güzel makara cıkmıstı biize tadı tuzuydu istikrar bu sitenin ama malesef attık keske atmasaydık bak şimdi ugrasıcak kimse yok sıkılıyoz :)

kaldera
18.Temmuz.2007, 15:21
hey allahım sen büyüksün...
bana da mail atmış bu..şimdi farkettim.
OKAN sana gelenin aynısı sanırım..

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 15:25
Yaw hakkaten ya bu referanslı üye işinden sona kimle makara yapçaz :P

okan
18.Temmuz.2007, 16:04
hey allahım sen büyüksün...
bana da mail atmış bu..şimdi farkettim.
OKAN sana gelenin aynısı sanırım..SERT KAYAYA TOSLAMIŞ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Uğur abi.... adam var ya tam salak ... gönderdiği mailde gazetenin her yeri almanca ama istikralı yazı olan başlık türkçe.....huhauhauaha....dedimki bu nee la...yaracak adam bizi heralde.. soora inceleyince anladım...ehehe...

OturanBull
18.Temmuz.2007, 16:07
o maili siteye koysanızda bizde görsek merak ettim valla..

okan
18.Temmuz.2007, 16:08
valla ben sildim maili.. ama uğur abinin koyduğu resimin aynısıydı kanımca...

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 16:09
Arkadaşlar öle demeyin adam sizin almanca bilmediğinizi farz ederek o bölümü Türkçeye çevirmiştir!!!puahahahhauahahaua

okan
18.Temmuz.2007, 16:10
Arkadaşlar öle demeyin adam sizin almanca bilmediğinizi farz ederek o bölümü Türkçeye çevirmiştir!!!puahahahhauahahauaheeeeee... olabilüüüüü... hiç düşünmemiştim....düşünceli çocukmuş yavvvv... :lol: :lol: :lol: :lol:

OturanBull
18.Temmuz.2007, 16:13
ehueuhue..

bir de kızıyorsunuz mahsum kerataya..
helal seninle gurur duyuyoruz istikrar..

carvalho
18.Temmuz.2007, 16:13
Bu istikrar abidesinde süte sürülecek akıl yokmuş hakkaten...

OturanBull
18.Temmuz.2007, 16:16
ben bu tarz adamlarla çok karşılaşıyorum.. daha ziyade 10 - 15 yaş arası ileri düzey oyun oynayan.. xxx siteleri gezen.. oralara girebilmek için crack yapıp kendini hacker zanneden tipler.. yazık bunnara kafa yoracağına Kaldera nın dediği gibi biraz DİL öğrense iyi olur.. Ama Nerde Bal Kabağında O Lezzet..

müslüm baba
18.Temmuz.2007, 16:33
Arkadaşlar bu İstikrar dallaması bir tek bana göndermemiş o emailleri ama banada adresini göndermiş Esenyurt Jandarma karakolu astsubay bilmem ne yahu adam tam bir hıyar vere vere jandarma ismi veriyor bilmiyorki sitenin yarısı asker, jandarma anında gırtlağına bastık çocuk neye uğradığını şaşırdı belkide şimdi Hamburg dadır :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ugurcuk
18.Temmuz.2007, 17:03
yaaa bu lavuk banada gondermemiş o maillerden zaten tespit ettikleri arasında benimkide yoktu ne yaw yoksam ben adam yerine konmuomuyum bu sitede :D istikrar bile sallamadı yaw :D

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 17:27
Yanlız değilsin ugur banada göndermemiş yoksa bizden tırstıdamı göndermedi???? :lol: :lol: :lol:

ugurcuk
18.Temmuz.2007, 17:42
walla abi normal ortamda korkutucu bi goruntumuz var insanlar yaklasömıoo samimi olmuoo ama burada şirin kibar dursun die ugurcuk dedik kenimize adam gene tırtdı desene :D len istikrar yolla o mailden bak walla kızmayacam sana bişide yapmıyacam en azından benim yapacaklarım muslum baba yada emrah komutan kadar iz bırakmıyacak hayatında :D hade yolla maili:D

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 17:45
Yaww bende görmek istiyom aslında Okan silmiş Uğur abi sendeki duruyosa gönderde bizde gülelim biraz

Deli çerkes
18.Temmuz.2007, 17:58
Arkadaşlar tamam bu adam iyi birisi değildi. haddini aştı. yapılmaması gereken şeyler yaptı . kendisi savcılığa şikayet edildi de . 3 gün sonra bu da hakkını aramaya kalkar da , arkasından yazılanlkarı delil gösterip kendisine hakaretler edildiği için dava açarsa ????

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 18:07
Arkadaşlar tamam bu adam iyi birisi değildi. haddini aştı. yapılmaması gereken şeyler yaptı . kendisi savcılığa şikayet edildi de . 3 gün sonra bu da hakkını aramaya kalkar da , arkasından yazılanlkarı delil gösterip kendisine hakaretler edildiği için dava açarsa ????

Bu kadar vukuat işlemiş siteyi deli etmiş sonrada savcılığa verecek bizi ve aynı mahkeme salonuna girecek??? yok yok bu tarz bu salağa uymuyo

Aksu
18.Temmuz.2007, 18:12
Tamam dava açacaksa açsın, yeterki kendini bir tanıyalım, ondan sonra ne halt edebilirse etsin. Ben bu gibi on para etmezlerin ilk iki satır yazmasından notumu verir ve dalarım adama. Benim birtakım başka şüphelerim var ama neyse msn den merak edene anlatırım kısaca.
Sabahdan beri internetin yetersizliğinden site tam açılamıyordu, daha yeni geldi de iki kelam edelim dedim.

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 18:16
Baba kaydımda yoksun eklermisin yenikoylu_ua@hotmail.com

benhasan
31.Aralık.2010, 00:28
okumaktan gözlerim ağrıdı
macera aramak böyle bişey
emeği geçen herkese teşekkürler

bedo
21.Temmuz.2013, 02:36
valla abılerım bu adam kım bılmıyorum ama o guvenme dedıgı koruma demırı (sanırım bahsettıgı deponun altından uzanıp alt tarafa gıden krom boru) antalyada cok sokak serserısıyle savaştı ve kazandı bence koruma demırı gayet guzel sadece devrı cok yüksek kullanan arkadaslar arada bır cıvata sıkacaklar e 15 000$ lık motor dfdegıl sonucta bındıgın motoru tanıcan

BU ARADA HEPINIZE SAYGILAR SUNARIM.....

pegasus
21.Temmuz.2013, 02:42
valla abılerım bu adam kım bılmıyorum ama o guvenme dedıgı koruma demırı (sanırım bahsettıgı deponun altından uzanıp alt tarafa gıden krom boru) antalyada cok sokak serserısıyle savaştı ve kazandı bence koruma demırı gayet guzel sadece devrı cok yüksek kullanan arkadaslar arada bır cıvata sıkacaklar e 15 000$ lık motor dfdegıl sonucta bındıgın motoru tanıcan

BU ARADA HEPINIZE SAYGILAR SUNARIM.....

Kardes 2007 deki konuyu hortlatiyorsun ya. Demirmi kalir, koruma mi kalir

leon
21.Temmuz.2013, 02:48

BU ARADA HEPINIZE SAYGILAR SUNARIM.....senin işin gücün yokmu kardeşim nerde rafa kaldırılmış konu var yazıyorsun üret arkadaşım üret.