PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet siteleri hakkında Anket düzenlendi.

KIZILELMA
13.Temmuz.2007, 11:14
Arkadaşlar motorsiklet siteleri hakkında anket düzenleniyor ve toplamda 6 adet oy aldık.EEE hadi!!!! Link aşağıdadır.

http://www.motosikletsiteleri.com/forumlar/2

polat
13.Temmuz.2007, 11:18
bence herkez msn ve maillerlede dağıtırsa baya oy toplarız hemde sitenin üyeleri artar diye düşünüyorum

OturanBull
13.Temmuz.2007, 11:19
bence herkez msn ve maillerlede dağıtırsa baya oy toplarız hemde sitenin üyeleri artar diye düşünüyorum

Güzel Fikir..

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 11:31
bence sitedeki arkadaşlarımız oy versin yeter orda nekadar oy aldığımız değil bu siteye girdiğimizde ne kadar mutlu oldugumuz önemli bence

polat
13.Temmuz.2007, 11:34
bence sitedeki arkadaşlarımız oy versin yeter orda nekadar oy aldığımız değil bu siteye girdiğimizde ne kadar mutlu oldugumuz önemli bence

bu güzel bir düşünce tabi ama farklı insanlar farklı düşünceler de yenilikler getirir bir kötülüğü olacağını sanmam

OturanBull
13.Temmuz.2007, 11:35
valla bende böyle şeylerde hırs tutuyor bir anda :) ben gönderdim tüm listeme..

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 11:39

bu güzel bir düşünce tabi ama farklı insanlar farklı düşünceler de yenilikler getirir bir kötülüğü olacağını sanmam

Polat kardeşim yanlış anladın galiba yeni üyeler bakımından söz etmedim üye olmayan ev olmayacakların hatır için oy vermesinden bahsetmiştim tabiki burda ne kadar çok katılımcı olursa o kadar güzel şeyler çıkacaktır ortaya dahada mutlu olacağımıza eminim

KIZILELMA
13.Temmuz.2007, 11:39

Aldığın her oy prestijini arttıracak.Sanalda söz sahibi olacaksın.

aidikurt
13.Temmuz.2007, 12:11
arkadaşlar lütfen oy verin bütün üyelerimiz oy versin lütfen

handojoe
13.Temmuz.2007, 12:11
evet katılıyorum hadi oylayalım

HANDO KIZIL ELMA'YI tebrik ediyor... :cheesy:

agresus
13.Temmuz.2007, 12:18
vermesine verelim oyları da biz buralara bi yerlere oy vererek gelmedik... regali olan olmayan ama muhabbeti dostluğa kıymeti bilen ve seven kişilerle büyüdük... kalabalık diil kaliteli olmaktı amacımız sevgili raptordaşlar... hadi bakalım popüleritemiz arttı diyelim o zaman ne olacak... daha çok istikrarlar daha çok kıl tüy... sonra nasıl ayıklıycaz bu taşları...

carvalho
13.Temmuz.2007, 12:24
vermesine verelim oyları da biz buralara bi yerlere oy vererek gelmedik... regali olan olmayan ama muhabbeti dostluğa kıymeti bilen ve seven kişilerle büyüdük... kalabalık diil kaliteli olmaktı amacımız sevgili raptordaşlar... hadi bakalım popüleritemiz arttı diyelim o zaman ne olacak... daha çok istikrarlar daha çok kıl tüy... sonra nasıl ayıklıycaz bu taşları...

Katılıyorum kardeşim. Nicelik değil nitelik önemli. Reyting değil sağlam dostluklardır aradığımız. Kimseye birşey ispatlama gibi bir durumumuz yok...

Keyfinize bakın, regalinizle bol bol rüzgar alın...

handojoe
13.Temmuz.2007, 12:24

AYNI AĞIRLIKTA, AYNI HACİMDE, AYNI SEVİYEDE VE AYNI DEĞERDE...

olan herbirşey her zaman aynı yerdedir (BERABERDİR) AGRESUS'UM

HANDO terazi ve elek diyor... :)

KIZILELMA
13.Temmuz.2007, 16:00
Arkadaşlar aidikurt funclub'ı neden açtı sorun bakalım.Aktif katılımcıların birbirini daha iyi tanımaları için kişisel bilgiler v.s v.s dolayısıyla bu alanda bir çekirdek kadro var doğrumu?Daha çok popüler olmanın yada tanınmışlığın ne zararı var.Büyük organizasyonlarda regalcilerde geldi dedirtmek için tanınmak gerekli.Ne burası mason locasımı?

carvalho
13.Temmuz.2007, 18:12
Nicelik değil nitelik önemli. Reyting değil sağlam dostluklardır aradığımız.

ve karşılıklı saygılı üslup...

zafer szn 55
13.Temmuz.2007, 19:43
HER NE KADAR SİTEYE KATILAMASAKTA SİTENİN KALİTESİNİ ÜYELERDEN BELLİ :cheesy: BENDE BİR SESSİZ ÜYE OLARAK BİZİM OY KULLANMAMIZA GEREK OLMDIGINI DÜŞÜNĞYORUM. :lol: :oops:

aslanburclu
13.Temmuz.2007, 20:00
biz birbirimizi biliyoruz yeni arkadaşlarada kucak açıyoruz en yakın zamanda ilgi bilgi vs.yönlerden hepimiz aynı değer derecede olmamız için her türlü faliyet,davet ve organizazyonlara katılıyoruz biz bir başkayız ne seçmeye ne de seçilmeye ihtiyacımız var. bencede bırakın kim ne yaparsa yapsın ne demişler söz gümüşse süküt altın hesabı bence ........

agresus
14.Temmuz.2007, 00:24
Arkadaşlar aidikurt funclub'ı neden açtı sorun bakalım.Aktif katılımcıların birbirini daha iyi tanımaları için kişisel bilgiler v.s v.s dolayısıyla bu alanda bir çekirdek kadro var doğrumu?Daha çok popüler olmanın yada tanınmışlığın ne zararı var.Büyük organizasyonlarda regalcilerde geldi dedirtmek için tanınmak gerekli.Ne burası mason locasımı?

sevgili Kızılelmam gönül almam... şükür ki ne mason locasıyız ne de gizli bi örgüt... gel gör ki biz bize mutlu mesut, yeni katılımcılara da açık seviyeyi korumaya çalışan bi gurup motor sevdalısıyız... her geçen gün de sayımız istesekte istemesekte artıyo şükür... ama sayıyı arttıralım da- nası olduğunu bilmesem de- sanalda söz sahibi olalım gibi bi mantıkta hareketin siteye yarardan çok zarar getireceği inancına sahibim... aramızda hanım arkadaşlarında olduğunu hatırlatmak isterim... bazı kendini bilmez yeni üyelerimiz bu hususu ya unuttuklaı için yada pek de ehemmiyet vermediklerinden dolayı ipe sapa gelmez espirile, şakalarla seviyeyi düşürüp sıradan forumlara benzetmeye çalışmaktadırlar sitemizi... biz diğer dağılan yada ihtilaflar içine düşen, 3 kuruş reklam parası için dostluklarını satan sitelerden bu noktada ayrılmalıyız... bu sitenin ilk kuruluş amacı sadece ve sadece regal raptor sahibi insanları bir araya getirmekken şu anda motor sevdsalılarını birleştiren güzel ve nitelikli bi hal almıştır zaten... saçma sapan, ipe sapa gelmez bi ankette puan alıp kendimizi göstericez diye bu güzel sitenin ortamını bozmamak gerek diye düşünmekteyim... heycanını ve bu siteye duyduğun inancı anlıyorum... ama başka sitelereki tecrübelerime dayanarak gereksiz popülerlik bi yerden sonra kopmalara neden olan, dağılmaya sebep veren bi durumdur...

lunatic
15.Temmuz.2007, 18:24
Argesus'um Pegasusum'a katılıyorum. Yine de gaza gelip oy verecektim ama scooter mcooter hepsi var. Şimdi scotercılala mı sanal yarış edicez. Çocukla şey yarıştırmak gibi bişi. Boş veeer.

yenikoylu_ua
15.Temmuz.2007, 18:31
aBİLERİM OY VERELİM İHMAL ETMİYELİM BENİM EN BAŞTA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM MİLLETE RİCA İLE OY KULLANDIRIP SANAL BİR ÇOĞUNLUK OLUŞTURMAYALIM GERÇEKTEN REGALRAPTOR.NET İ TAKİP EDENLER OY VERSİN GERÇEK ÇOĞUNLUĞUMUZU GÖRELİM ONLAR BİZE BUKADAR OY VERİLDİ ÜÇÜNCÜ OLDUK BİRİNCİ OLDUK DESİN BİZ ....SAYIDA BİRBİRİNİ SEVEN İNSANIZ NE MUTLU BİZE DİYEBİLELİM

BİZİ BİRİ DURDURSUN HERYERDEYİZ

KIZILELMA
15.Temmuz.2007, 19:27

sevgili Kızılelmam gönül almam... şükür ki ne mason locasıyız ne de gizli bi örgüt... gel gör ki biz bize mutlu mesut, yeni katılımcılara da açık seviyeyi korumaya çalışan bi gurup motor sevdalısıyız... her geçen gün de sayımız istesekte istemesekte artıyo şükür... ama sayıyı arttıralım da- nası olduğunu bilmesem de- sanalda söz sahibi olalım gibi bi mantıkta hareketin siteye yarardan çok zarar getireceği inancına sahibim... aramızda hanım arkadaşlarında olduğunu hatırlatmak isterim... bazı kendini bilmez yeni üyelerimiz bu hususu ya unuttuklaı için yada pek de ehemmiyet vermediklerinden dolayı ipe sapa gelmez espirile, şakalarla seviyeyi düşürüp sıradan forumlara benzetmeye çalışmaktadırlar sitemizi... biz diğer dağılan yada ihtilaflar içine düşen, 3 kuruş reklam parası için dostluklarını satan sitelerden bu noktada ayrılmalıyız... bu sitenin ilk kuruluş amacı sadece ve sadece regal raptor sahibi insanları bir araya getirmekken şu anda motor sevdsalılarını birleştiren güzel ve nitelikli bi hal almıştır zaten... saçma sapan, ipe sapa gelmez bi ankette puan alıp kendimizi göstericez diye bu güzel sitenin ortamını bozmamak gerek diye düşünmekteyim... heycanını ve bu siteye duyduğun inancı anlıyorum... ama başka sitelereki tecrübelerime dayanarak gereksiz popülerlik bi yerden sonra kopmalara neden olan, dağılmaya sebep veren bi durumdur...

Değerli kardeşim Agreus.Tabiki amaç burada her forumda seviyeyi ve kaliteyi korumak.Dediğin gibi daha sayı artacak belki seyyar satıcılar bile girecek buraya :D fakat burada oy kullanmanın bize getireceği zarar nedir ben onu anlamadım.Şöyle bir örnek vereyim.Ben merkezi İzmirde olan çok kaliteli bir gruba üyeyim.Adı Türk Motorize Birliği buraya üye olmak katılım formunu doldurmakla olmuyor.Ya grub içinden çok iyi bir referansın olacak yada aile olacaksın.Tüm üyeleri işi gücü olan saygın insanlar ve aralarına alacak kişileri kendileri ve yöneticileri seçiyor.Toplam aktif üyesi 130 civarında ağnanacakmı birlikte gezilecekmi birlikte hareket ediyorlar.Kalitenin dahada artması için birlik kasası bile kurulacak ve aidatlı bir sisteme geçilecek.Harika bir grup.Şimdi olay bu 130 aktif katılımcısı olan bu birlik ankatte en son 370 oy almıştı.Demekki birlik dışından bile duyupta bu birliğe ve üyelerine imrenenler var.Bu ne güzel bir başarı insanın adından iyi bir şekilde söz ettirmesi.Takrar düşünün derim.

RızaHoşgör
15.Temmuz.2007, 23:38
yaw arkadaşalr adı edilen sitede oylama ne şekilde yapılıyor?
bu internet özürlü kardeşinize yardım lütfen

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 00:00
Rıza abilinki tıkla Regalraptor.net satırına gelince sağtarafa doğru oyver butonunu tıkla açılan ekrandada oyver butonunu tıkla yetiyo

RızaHoşgör
16.Temmuz.2007, 00:07
Rıza abilinki tıkla Regalraptor.net satırına gelince sağtarafa doğru oyver butonunu tıkla açılan ekrandada oyver butonunu tıkla yetiyosağol kubilay.verdim oyumu :)
şimdi baktımda benim kullandıgım oyla beraber 41 oy.
site üyesi 500 üzeri diyoruz ama 41 oy.
anlamakta zorlanıyorum
site sakinleri uyuyormusunuz yaw