PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eskişehirden selamlar

jashuaa
13.Temmuz.2007, 18:11
selam arkadaşlar
ben eskişehirden veysel. 2006 hazirandan beri regal raptor kullanıyorum. sizden de bir arkadaşım eskişehir organizasyonlarının resmini gönderince haberim oldu. neyse geç olsun güç olmasın demişler. inşallah aranızda güzel günler geçiririm.

PC : regalim için deri depo koruması istiyorum. nerden tedarik edebilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar

altug
13.Temmuz.2007, 18:13
MERHABA,

HAYIRLI OLSUN

jashuaa
13.Temmuz.2007, 18:16
teşekkürler altug

OturanBull
13.Temmuz.2007, 18:20
Hoşgeldin Dostum,

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

aslanburclu
13.Temmuz.2007, 20:04
kardeş siteye hoş geldin

okan
13.Temmuz.2007, 20:09
hoşgeldin eskişeeerli kardeşş...orada gumandanlarımıs var....tanıyonmu...?.

depo üstü korumayı istanbuldaki arkadaşlardan öörenecen......onlar daha ii bilir...

oakgun68
13.Temmuz.2007, 21:11
Eskişehir'den birini daha görmek sevindirici.Hoşgeldin arkadaşım.

ToMCaT
13.Temmuz.2007, 23:08
hoş geldin kardeş hayırlı olsun üyeliğin görüşelim biz de eskişehirdeyiz.

Aksu
14.Temmuz.2007, 11:04
Eskişehir maşallah iyi çoğalıyorsunuz. Bizde boş durmuyor tanışma ve buluşma fasıllarına başladık. Belli olmaz belki Ankara Eskişehir orta yerde bir gezi buluşma da yapabiliriz. Nasıl olsa orta yer toplasan 120 km. cik.
Ayhan komutanım Emrah komutanın canı sıkkın herhalde sitede pek gözükmüyor, bir yokla bakalım ne eder, ne hallarda.Yoksa yıllık izin araziye mi uydu.

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2007, 11:10
Aramıza hoşgeldin arkadaşım katılımcı olman dileğiyle

Depo koruması içinde sitenin sağ üst köşeninde özdikmenler Mehmet kardeşle irtibata geç o senin işini hallederTel 0212 624 99 9 3

jashuaa
15.Temmuz.2007, 19:40
selam arkadaşlar

hoşgeldin dilekleri için hepinize teşekkürler. mesajlardan anladığım kadarıyla baya bi eskişehirli var burda. ama ben kimseyi tanımıyorum :cry:
yanlız başıma motorla gezmekten sıkıldım. benide alın artık aranıza :cheesy:

müslüm baba
15.Temmuz.2007, 22:59
Sen nerdeydin biz Eskişehirin altını üstüne getirdik jandarma seferberlik ilan etti Emrah komutan ve askerleri bile bizi engelliyemedi, musaözü nün tüm sincapları bizi tanıdı, gonzalezin bütün çekirdekleri sincaplar tarafından talan edildi sonra takviye kuvvet olarak Ayhan komutan tüm birlikleri bizim üstümüze sürdü ama onlarda fayda etmedi, en sonunda Eskişehirliler tamam kardeşim yedikleriniz içtikleriniz için para vermeyin hepsi bizden dediler bizde tıka basa yedik içtik sen bunları nasıl duymadın televizyona bile çıkıtk.

HOŞ GELDİN TOSYAYA BEKLERİZ.

aidikurt
15.Temmuz.2007, 23:38
hosgelidn kardeşim boyle giderse yakında
RR-Eskişehir grubunuda açarız.

jashuaa
16.Temmuz.2007, 00:12
ya müslüm baba walla öyleymiş. ben sizin geldiğiniz hafta şehir dışındaydım yoksa sizi görür takılırdım peşinize ahh haberim olsaydı önceden sizi ağırlak için elimden geleni yapardım. sonradan eskişehir resimleri görünce kafayı yedim zaten bende orda olmalıydım diye. inşallah bundan sonraki organizasyonları kaçırmam.

KIZILELMA
20.Temmuz.2007, 18:04
Hoşgeldin