PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : titreşim

ereneren
18.Haziran.2014, 15:41
merhaba bu aralar devir az yükselince bile mesela 60 km hızda aynalar titriyor ufaktan cızzz diyede ses yapıyor dokununca susuyo tabi neden titremeye başladılar anlamadım değişmesimi gerekiyo acaba bide debriyaj maneti titriyo oynuyo az bişey

sercan.m
18.Haziran.2014, 16:28
Eğer aynadansa sıkıntı benim eski motordada oluyordu usta aynadan yaptığını çözümünün olmadığını soylemişti.

A. Emre GÜVEN
18.Haziran.2014, 16:32
Eğer aynadansa sıkıntı benim eski motordada oluyordu usta aynadan yaptığını çözümünün olmadığını soylemişti.

aynayı değiştirmek de mi çözmüyordu ?

bir de şu motoru yok kısmını bir değiştir. ayrıca motorunun kenarı yamuk diyorlar

sercan.m
18.Haziran.2014, 16:46
Yani orjinal aynaların tekrar ses yapma ihtimali yüksek çünki yine aynı ayna takılacak8) Bende tam motoru yok kısmını düzeltiyordum yamuk kısımları yavaş yavaş düzeltmeye başladık. :mrgreen: dün 87 tane bira alıp Re..Shot beye biraktım

aynayı değiştirmek de mi çözmüyordu ?

bir de şu motoru yok kısmını bir değiştir. ayrıca motorunun kenarı yamuk diyorlar

ereneren
19.Haziran.2014, 14:16
Yani orjinal aynaların tekrar ses yapma ihtimali yüksek çünki yine aynı ayna takılacak8) Bende tam motoru yok kısmını düzeltiyordum yamuk kısımları yavaş yavaş düzeltmeye başladık. :mrgreen: dün 87 tane bira alıp Re..Shot beye biraktım

aynadan oluyorsa güzel kaliteli bi aynayla işi çözebiliriz ozaman

cagtili
19.Haziran.2014, 15:10
bende dün aldım motoru ve ilk sürüşümü yaptım, max 50 yaptım ve 50 de aynalar titriyordu. birde sürdükten sonra inince ellerimde karıncalanma oldu bu normal mi?