PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ebay-yardım

Gezgin
20.Haziran.2014, 13:59
arkadaşlar merhaba,
ebayde alışveriş yaptım,tracking number olmayınca nasıl takip ediyoruz?

13 haziranla-1 temmuz arası gelecek diyordu,1 temmuzda hala gelmemiş olursa ne yapmam gerekiyor?

bir de ptt ye gelse bile ptt adrese getirene kadar heralde 2 hafta daha geçiyor,gidip ptt ye adıma kargo var mı diye sorsam sonuca ulaşabilir miyim?

Bahadır
20.Haziran.2014, 15:03
arkadaşlar merhaba,

13 haziranla-1 temmuz arası gelecek diyordu,1 temmuzda hala gelmemiş olursa ne yapmam gerekiyor?

bir de ptt ye gelse bile ptt adrese getirene kadar heralde 2 hafta daha geçiyor,gidip ptt ye adıma kargo var mı diye sorsam sonuca ulaşabilir miyim?

takip numarası yoksa biri cebe bile indirebilir.Benim bir tane siparişim çinden ateşehire kadar geldi.Ataşehir ptt den aradılar.İlçe yazmayı unutmuşum adres kısmına.GaziOsmanPaşa'da oturduğumu söyledim.Onlarda 2 güne geleceğini söylediler.Ataşehirden evime kadar gelemedi.takip numarası olmadığı için yalan oldu.21 gündür istanbulda biryerlerde kargom.kesin attı biri cebine.Ptt ye gidip sorunumu söyledim ama numara olmayınca onlarda birşey yapamadı :(
Sayfadan sorun bildiriyosun gelmedi diye paranı geri iade ediyolar diye biliyorum.Bugün akşama kadar gelmezse ben öyle yapacam.Bilgilendiririm burdan

HARDCORE
20.Haziran.2014, 16:31
arkadaşlar merhaba,

Tracking provide olmıyan takip numarası vermeyenlerden mal almamaya çalışın illa alacaksanız Pirority. Usps ile alın 10_15 dolar fazla verirsin hem kargo 3_7 gün içinde gelir takip numarasıda otomatik olarak gelir hatta tracking yaparken maili grersen mail alert uyarı özelliği sayesinde her Rota değişiminde bilgi verir

A. Emre GÜVEN
23.Haziran.2014, 16:09
tracking number olmayanı takip etmek imkansıza yakın.
satıcıya mesaj atarsan belki tracking number verir. bazısı bildirmiyor.

ulaşmaz ise satıcıya ulaşmadığını bildirirsin. paranı vermezse konuyu ebay yönetmine taşırsın. paranı alırsın