PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : karakızıdan ayrılma vakti

bedo
22.Haziran.2014, 17:28
selamlar öncelikle herkese hayırlı satışlar...

2 hafta önce doktorun verdıgı talımatla motorsiklet sürmem yasaklandı,
bende en azından benım kadar ıyı bakacak bır arkadasa motorsıkletımı satmak ıstıyorum

2008 model sıyah 250-9 klasık regal raptor

cam sıperlıgı ve yan cantaları var doktora gıtmeden 2 saat once sis farı uygulaması yaptım

on ve arka lastıgı yenı degıştırdım fren balataları,krank keçesi,elekrtik aksamında epey bır düzeltme yaptım,karbüratör temizligi yapıldı,devirdaim kontrolü yapıldı,fan müşiri degişti ama honda dylan modelıne takılandan aldım kaafanız rahat olsun

34000 km de kromajlarında eskıme kararma ve yıpranma yoktur....
fiyat 3,900 tl ama fıyatta anlaşması kolay zatem bınemeyecegım barı bır arkadasımızın işine yarasın.....:(

TEŞEKKÜRLER.... 0532 332 86 36

Opie
22.Haziran.2014, 17:31
Geçmiş olsun abi , hayırlı satışlar :/

cagtili
22.Haziran.2014, 23:16
geçmiş olsun..

Tanju Mayda
23.Haziran.2014, 00:46
geçmiş olsun...

Zafer
23.Haziran.2014, 13:52
selamlar öncelikle herkese hayırlı satışlar...

2 hafta önce doktorun verdıgı talımatla motorsiklet sürmem yasaklandı,
bende en azından benım kadar ıyı bakacak bır arkadasa motorsıkletımı satmak ıstıyorum

2008 model sıyah 250-9 klasık regal raptor

cam sıperlıgı ve yan cantaları var doktora gıtmeden 2 saat once sis farı uygulaması yaptım

on ve arka lastıgı yenı degıştırdım fren balataları,krank keçesi,elekrtik aksamında epey bır düzeltme yaptım,karbüratör temizligi yapıldı,devirdaim kontrolü yapıldı,fan müşiri degişti ama honda dylan modelıne takılandan aldım kaafanız rahat olsun

34000 km de kromajlarında eskıme kararma ve yıpranma yoktur....
fiyat 3,900 tl ama fıyatta anlaşması kolay zatem bınemeyecegım barı bır arkadasımızın işine yarasın.....:(

TEŞEKKÜRLER.... 0532 332 86 36

Kardeşim geçmiş olsun doktor neden yasakladi acaba özel degilse.

A. Emre GÜVEN
23.Haziran.2014, 15:50
geçmiş olsun nasıl bir rahatsızlık motora binmeye engeldir sorusunun cevabı sende sanırım bizi de aydınlatır mısın üstad