PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biri bana yardım ETsinn Lütfennnnn

ukala
17.Temmuz.2007, 13:42
21 Temmuzda 23 agustosa kadarmı ne bi gezi vardı bilen biri varmı hani A2 Ehliyetinin olması yeterliymiş 10 kadın Dört Erkek olcakmıs Bilen biri varsa ne olur bana Link versin....Saygılar

Aksu
17.Temmuz.2007, 13:53
UKALA
Bir defa sen kendini bir tanıt kimsin nesin, adın soyadın yokmu. işin yaşın cinsiyetin nedir. Hangi İldesin vs.
Ondan sonra biri sana yarsım eder. Burası söğüt gölgesi değil.

ukala
17.Temmuz.2007, 13:54
ne alakası var abicim iyiki bişe sorduk Cvp vermiceksen polemik yaratma işine bak

MotoJunior
17.Temmuz.2007, 13:57
bencede arkadasım kimsin ve isedigin linki birazdaha aç. aksu abi haklı bence

Aksu
17.Temmuz.2007, 13:58
Biz burada kendini tanıtmayan kişiye cevap yazmayız. Tanıtımdan korkuyorsan veya kimliğini bildirmek istemiyorsan burada ne işin var çık yazma. Bak diğer yazan insanların tüm bilgileri var. Şimdi sana ukala nasılsın mı diyeceğiz. Bay mısın Bayan mısın sence bilinmesi gerekli bilgileri burada yazmaz ve kendini tanıtmazsan çık bu siteden bir daha girme.

ukala
17.Temmuz.2007, 14:03
Nasıl iş bu ya kendini tanıtnmassan Çık sen çık ben ne çıkcam hayret bişe sanki burası tanısma bölümü gibi konusuyosun bana tanısma bölümünde gereklli bilgileri verirriz bi sorunumuz vardı yazdık eger siz bana yardım etçekseniz buyrun eger etmiycekseniz neden Cvp verme geregi duyuyosunuz ya anlayamadım....

Aksu
17.Temmuz.2007, 14:17
Kardeşim bak burası bir aile gibidir. Sen de buraya dahil olmak istiyorsan kendini tanıtacaksın. Toplantılara iştirak edeceksin ki yüzyüze de olsa bir dostluk arkadaşlık kurulsun. Sen göle dalar gibi dalıp çıkıyorsun. Olmaz öyle.

Engin
17.Temmuz.2007, 14:17
ukala, senin aradığın link

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1042-motosiklete-binip-21-gun-bedava-tatil-ve-1000-ytl-kazanmak-isteyen-var-mi.html

bu. sanırım bunu arıyordun.
Sen bizin forum sitemizi bilmediğin için farklı gelmiş olabiir, biz sadece seni tanımak istedik, buranın yol geçen hanı gibi görülmemesini isteriz.

Forumu biraz dolaşsan görecektin zaten başlığı.

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 14:18
Nasıl iş bu ya kendini tanıtnmassan Çık sen çık ben ne çıkcam hayret bişe sanki burası tanısma bölümü gibi konusuyosun bana tanısma bölümünde gereklli bilgileri verirriz bi sorunumuz vardı yazdık eger siz bana yardım etçekseniz buyrun eger etmiycekseniz neden Cvp verme geregi duyuyosunuz ya anlayamadım.

Anlatayım...
Aynen dediğin gibi ! İşine gelirse...
Şimdi bence suyunu çıkarmadan adam gibi , "bu siteyi de bazı birkaç geyik siteden zannettim ve saygı göstermem gereken insanlara saygısızlık yaptım , özür dilerim" dersin , belki üyeliğin devam eder. Diğer türlü , uğrayacağın muamele sadece :ban: lanmak olacaktır.

iakyurek
17.Temmuz.2007, 14:20
ukala,
burası dostluğun sitesidir. net'te dolaştığın diğer sitelere benzemez. biz önce birbirimizi tanır, bi araya gelir dost olur sonra da raptor kardeşliğini paylaşırız. bu sitenin kuralı budur yok beğenmedim diyosan güle güle :x :x
yazmış olduğun üslup kesinlikle kabul edilir değil. sen bişeyi nasıl istersen karşılığınıda o şekilde alırsın.
burda sana yanıt verecek kimse yok , hadi başka kapıya....

gecee
17.Temmuz.2007, 14:25
21 Temmuzda 23 agustosa kadarmı ne bi gezi vardı bilen biri varmı hani A2 Ehliyetinin olması yeterliymiş 10 kadın Dört Erkek olcakmıs Bilen biri varsa ne olur bana Link versin....Saygılar

girdim cayıra mevlam kayıra horrraaa olmaz boyle arkadaşım....

Nasıl iş bu ya kendini tanıtnmassan Çık sen çık ben ne çıkcam hayret bişe sanki burası tanısma bölümü gibi konusuyosun bana tanısma bölümünde gereklli bilgileri verirriz bi sorunumuz vardı yazdık eger siz bana yardım etçekseniz buyrun eger etmiycekseniz neden Cvp verme geregi duyuyosunuz ya anlayamadım....

haklısın bu konuda seni actığın topicle başbaşa bırakmak en güzel hediye olsa gerekti sana...
Burası sadece motosiklet sitesi değil...arkadaşlıkların, dostlukların paylaşıldığı yaşandığı yer...

Alperlede site üyeliği hakkında konuştum arkadaşlar ...
Bu saatten sonra her elini kolunu sallayan üye olmasın.....
Bu yüzden ne memet abime laf gelsin ne bana ne de bi başkasına ...
Yarın buluşmada bu konuda konuşulacak.....

aidikurt
17.Temmuz.2007, 14:29
Ukala kardeşim tanışma topiğinde önce kendini tanıt kimsin ne iş yaparsın nerde oturuyorsun vb.
Arkadaşlar biraz sana sert çıkmış ama burda yukardada okudugun gibi dostluk cok onemlidir.
Buranın adeti önce kendini tanıtıcan sonra herkes yardım eder.Hatta yardım etmek için birbiriyle yarışırlar ama önce seni bi tanıyalım.

ukala
17.Temmuz.2007, 14:33
ya varya hiç birinizi anlamıs deglim tamam belki kendimizi tanıtmadık ama bu kadarda insanın üstüne gelinmesski kardesim ne bu ya dostluktan bahsediyonuz ilk aldıgım cvp lara bak ve engin sen saol gerçekten saol doru cvp veren bi tek sensin sizde açıklama yoq direk yargısız infaz var anlasıkdı dikkat etmemmiz gereken bazı kurallar var tanısma bölümünde beni bir cogunuz kesin tanırsınız ve yüzyüzede görmüssünüzdür ordan bakarsınız engn tekrar saol yardımın içn....

aidikurt
17.Temmuz.2007, 14:40
ukala kardeşim biz sana kızmadık yanlış anlama sadece kendini tanıtmanı istedik hepsi u kırılacak darılacak bişey yok.

ukala
17.Temmuz.2007, 14:41
merak edenler tanısa bölümüne baksınlar bundan sonrada ona göre konussunlar Dostluktan aile ortamından bahseden tipler....

carvalho
17.Temmuz.2007, 15:03
Dostluktan aile ortamından bahseden tipler....

Sen bu tarzda yazmaya, buradaki arkadaşlara "tip" demeye devam ettikçe istersen tanışma bölümüne roman yaz, seni ciddiye alan olmayacaktır. Hasbelkader şifre alman önüne gelene saygısızlık etmeni gerektirmez :!: :!:

Foruma yapacağın katkı yok senin arkadaşım, görünen o...

Rommel
17.Temmuz.2007, 15:09

bence burda baska bir gariplik daha var.yada tarz olarak terslik de denebilir... 10 kadın Dört erkek...

cok ilginc bir durum.............

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 15:12
10 kadın Dört erkek...

Ukala, bu lafıyla baştan kaybetti zaten !

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 20:27
yaw sanki bu tabiri biyerde daha duymuştum 70e 30 muydu ne

zafer szn 55
17.Temmuz.2007, 20:37
BABACANLAR ÜZLDÜM BAZI DEGESİZLERİN :evil: KEDİSİNİ BİLMEMESİNE İNŞALLAH ÖZÜR :x :P DİLEYECEK KADAR KENDİNE GÜVENİR
:oops:

ukala
18.Temmuz.2007, 01:12
Yazılan seylere bak beni tanıyan tanır bilir müslüm baba olsun Cem abi olsun iyi bilir isterseniz onlara bi sorun Neyse ben aradıgım insanları burda buldum zaten kimin ne dedigi fazla umrumda değil

handojoe
18.Temmuz.2007, 01:21
Yazılan seylere bak beni tanıyan tanır bilir müslüm baba olsun Cem abi olsun iyi bilir isterseniz onlara bi sorun Neyse ben aradıgım insanları burda buldum zaten kimin ne dedigi fazla umrumda değil

gözleri ufuklarda, kendine güveni tam, mahrur ve alımlı

al birtane daha

güzel kardeşim dilini çok fazla ekşitiyorsun...

HANDO seni takip ediyor... :x