PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamın Aleyküm

ukala
17.Temmuz.2007, 14:40
herkese selamlar ben osman gazi osmanpaşadan Açık adreste vermem gereklimi bazı arkadaslar yeteri kadar bilgi istiyomus nufus suretide vermelimiyim neyse bende sizin aranıza yeni katıldım umarım iyi seyler paylasır Birbirmize karsı ön yargılı davranmayız Dostluk Aile ortamında güzel vakit geçirelim Emre Yedek Parca Mustafa Ustanın Kalfası Osman....

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 14:44
Ha şöle , hoşgeldin ! Şimdi canımı ye! (tabi istersen) :twisted: :twisted: :twisted:

KIZILELMA
17.Temmuz.2007, 14:44
Hoşgeldin dostum.Arkadaşların sana yüklenmesini mazur gör çünkü bu hafta birkaç kendini bilmez insan sitemizi farklı bir amaçla kullanmak istedi.Moral bozdu.Dolayısıyla arkadaşlarım temkinli davranmak durumunda kaldı.
Kusura bakma tekrar hoşgeldin.

ukala
17.Temmuz.2007, 14:49
Saol kızıl Elma

Aksu
17.Temmuz.2007, 15:17
Osman demek sensin ha. Ben oraya Müslüm Baba ile Gökhan abin ile çok geldim. Ama böyle inat ve yazı tarzını sana yakıştıramadım. Mustafa da okuyor mu senin bu yazdıklarını, eminim okumuyordur. Yoksa böyle kısa kısa yazmanın sebebi gizli gizli mi yazıyordun. Dün sizin dükkanın önünden geçtim işim çoktu uğrayamadım. Neyse konu şimdi anlaşıldı. Artık RR arkadaşların oradaki ilk toplantısına katılırsın ve durumu düzeltirsin. Evet seni çok arkadaş tanıyor, ama şimdi daha iyi tanıdı.
Ayrıca yazındaki kelimeleri seçerek kullan, buradaki insanların yaş ortalaması senden kat kat büyük, saygıda kusur etme ki sevgi göresin. Haydi bakalım hayırlı olsun üyeliğin.

ARZUM
17.Temmuz.2007, 15:17
hoş geldin ukala bende çok eskiyim ama yeni üye oldum buraya bende tanışma topiği açmadım aynı tepkiyi aldım. ama aksu abimi falan tanıdığım için hemen anlaşıldı konu sende iyi vakit geçirirsin inşallah ama sakın ilerde pişman olucağın şeylr söyleme abilerimize burdakilerin hepsi pırlanta gibi insanlar bunu anca ilerde anlarsın...

tekrar hoş geldin...

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 15:20
Hoşgeldin aramıza

aidikurt
17.Temmuz.2007, 15:20
ukala kardeşim aramıza hoşgeldin seni sevgiyle kucaklıyoruz.eee adet yerini buldu :) şimdi dile bizden ne dilersen :)

MEHMETONUR
17.Temmuz.2007, 16:05
Hoşgeldin ukala. Vallahi ben de bir ara ''istikrar II '' kılıf değiştirmiş diyecektim...

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 16:37
Aaaaaa Osmanmış bu yahu aman kardeşim iyiki kötü şeyler söylenmedi, bir yere telefon açtığında bile önce kendini tanıtırsın, burada da öyle önce kendini tanıt ki kim olduğunu bilelim, hoş geldin.

altug
17.Temmuz.2007, 16:45
HOŞGELDİN ARAMIZA. AMA ANLADIĞIM KADARI İLE ZATEN ARAMIZDAYDIN.

Engin
17.Temmuz.2007, 16:56
Kardeş, hoşgeldin aramıza.

iakyurek
17.Temmuz.2007, 17:58
ulen osman seni varya en kısa sürede kulaklarından ascam mustafanın tükkana.
olm bilmiyon mu regal le sizin tükkana gelen 10 insanın 9 u buraya üye. herkes birbirinin dostu kardeşi abisi .....
2,5 saat bekledim sana bişi dedim mi len bi egzos takılıp bi de fan cızırtısını keselim diye. forumdaşlar söyleyin her türlü fiziksel müdahele için hazırım en kısa sürede tükkana gidip osmanın kulaklarını kescem :P

osmaaaan hele bi tatili bitireyim yanındayım. :evil: :evil: kolay geleeeee...

Deli çerkes
17.Temmuz.2007, 18:26
Bu kadar da gaddar olmayın kulak kesmek felan. ancak kulaklarına alternatörden alacağınız akımı kabloyla verip arada gaz açarsanız makul bir ceza olabilir :) :)

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 18:29
ulen osman seni varya en kısa sürede kulaklarından ascam mustafanın tükkana.
olm bilmiyon mu regal le sizin tükkana gelen 10 insanın 9 u buraya üye. herkes birbirinin dostu kardeşi abisi .....
2,5 saat bekledim sana bişi dedim mi len bi egzos takılıp bi de fan cızırtısını keselim diye. forumdaşlar söyleyin her türlü fiziksel müdahele için hazırım en kısa sürede tükkana gidip osmanın kulaklarını kescem :P

osmaaaan hele bi tatili bitireyim yanındayım. :evil: :evil: kolay geleeeee...

Ne tatili kardeşim geldinmi yoksam

iakyurek
17.Temmuz.2007, 18:30
baba çeşmedeyim 1 hafta kafa dinliyiyem dedim ama kalkamıyom ki bu meret pc nin başından :lol: :D :D
Hafta başı istanbuldayım...

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 18:33
Cem bodruma gelicek diyodu bizde bekliyoz gelicen diye bu arada cemdende haber yok gelince arıcaktı ama

iakyurek
17.Temmuz.2007, 18:35
baba cem bodrumda. ben gelemedim 3-5 sıkıntı oldu detaylarını sonra yüz yüze konuşuruss.
cemin teli yok mu baba sende özelden atiim sana...

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 18:38
Var kardeşim var hallederim şimdi sağol

aslanburclu
17.Temmuz.2007, 18:50
demekki yazı tarzı ve davranışı böyleyse gerisini :? :? üyeliğinede olumlu bakmıyorum

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 19:25
demekki yazı tarzı ve davranışı böyleyse gerisini :? :? üyeliğinede olumlu bakmıyorum

Ben birşey anlamadım biraz açık yazarmısın komutan.

aslanburclu
17.Temmuz.2007, 19:29
hani tavırlı tavırlı yazan arkadaşlarda biri değilmi

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 19:34
hani tavırlı tavırlı yazan arkadaşlarda biri değilmi

Aslında haklısın bu topikteki ilk mesajındada garip cümleler var kimlik fotokopimi de istermisin gibi bu arkadaş sanırım nerde olduğunun farkında değil.

aslanburclu
17.Temmuz.2007, 19:47
aslansın baba gözünden bişi kaçmıyo o zaman bi özürle bida başlasın o zaman eyvallah

carvalho
17.Temmuz.2007, 20:18
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1073&postdays=0&postorder=asc&start=15

bu linke de bir göz atmanızı tavsiye ederim...

Eğer arkadaş bu forumda devam etmek istiyorsa dileyeceği birçok özür var...

Umarım özrü kabahatinden büyük olmaz, böylece ancak foruma layık olur...

ukala
18.Temmuz.2007, 01:04
Abi varya hepinizin yazdıklarını okudum:D keske kendimi bastan tanıtsaydım aam kötü bi haberim var mustafanın yanında çalısmıyorum artık bazı olaylar oldu ayrılmak zorunda kaldım hepiniz saolun bende en basta birden bire asabilestim Af ola:D

aslanburclu
18.Temmuz.2007, 01:27
Abi varya hepinizin yazdıklarını okudum:D keske kendimi bastan tanıtsaydım aam kötü bi haberim var mustafanın yanında çalısmıyorum artık bazı olaylar oldu ayrılmak zorunda kaldım hepiniz saolun bende en basta birden bire asabilestim Af ola:D

koçum keskin sirke kabına zarar verir sende öyle yaptın bizim siteyi sen başka sitelerle karıştırdın ama öyle değil sen hata yaptın her zaman derim ve derler insanları kırmak dal kırmaktan daha kolaydır ... ama kazanmak yaaa kazanmak çok zor senin işinde çok zor bakalım bizleri nasıl kazanacaksın şimdi benim hayalimde cahil görgüsüz .insanlarla diyalog kurmasını bilmiyen ,büyük küçük takmıyan kendini beğenmiş sonradan görme bir zaat gibisin hayalimde ve düşüncemde inşallah öyle değilsindir bi toplantıya gelde seni tam tanıyalım kendimizi tanıtalımmmm .. biraz ağır yazdım ama kusura bakma gel tanışalım kaynaşalım bu fikirlerimiz belki o zaman değişir.

ukala
18.Temmuz.2007, 01:31
aslanburclu bu dediğin toplantıda yüzyüze görüşeceksek seni görmek için özel gelicem sen hiç merak etme tanısırız yüzyüze görürşüz bügüyümüze saygımızı gösteririz ama sen böyle kelimeler kullanırsan ne saygı nede sevgi görürsün toplandıda seninle görüşmek üzere sabırsızlıkla bekliyorum