PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YA UYANINNNN ! " LUNATİC" NERDEEEEE !

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 15:15
Ya nasıl hepimiz sıcaktan mayıştık böle ?
Ne çabuk unuttuk?

Acilen "LUNATİC" buluna ! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!:

Aksu
17.Temmuz.2007, 15:19
Ne oldu ya hemen telefon açıp heber salayım Lunatic Ahmet e

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 15:23
Yaw önemli bişi yok !
Ama O'nun yorum ve bilgilerinden mahsur kaldığınızı hissetmediniz mi? Küstümü noldu?
ÖZLEDİM !

Aksu
17.Temmuz.2007, 15:52
Yok ya neden küssün angara d motur sürüyo kendi kendine geziye neyim gidiyor. Işık dağına gitmiş hafta sonu. Foto makinası eski tip olduğundan resimler seneye gelir. Kapıdağ da dahil

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 16:39
Bu lunatic kim di yahu ben unuttum. Malum yaşlılık. :mrgreen:

Aksu
17.Temmuz.2007, 16:52
Adı Ahmet Kapıdağ a Ankara dan gelen arkadaş var dı hatırladınmı. Hani dışarıdan birşey yemeyen kendi çorbasını kendi yapan. Ankara ya 50 km. kala artık gidemeyeceğim deyip de çeşme kenarına çadır kuran daha sayayım mı.

gecee
17.Temmuz.2007, 17:02
Bu lunatic kim di yahu ben unuttum. Malum yaşlılık. :mrgreen:

ben bu genc yaşta başladım müslüm abi yaw ...

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 17:10
Adı Ahmet Kapıdağ a Ankara dan gelen arkadaş var dı hatırladınmı. Hani dışarıdan birşey yemeyen kendi çorbasını kendi yapan. Ankara ya 50 km. kala artık gidemeyeceğim deyip de çeşme kenarına çadır kuran daha sayayım mı.

He yaaaaa tüh nasıl da unutmuşum Ahmetin nıc ini çok yavaş olduğundan belkide daha yeni gelmiştir Ankaraya :mrgreen:

iakyurek
17.Temmuz.2007, 18:11
cidden yavvv. nerde lunatic abimiz ..
aloooooooooooooooooooooooooovvvv.

bende bi eksiklik vardı diyom ammmma :?

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 18:44
Yaw iş saati adam çalışıyodur belki gelir birazdan

lunatic
17.Temmuz.2007, 21:11
Allah Allah! N'oldu yaw. :? Ben ara ara yazıyordum zaten de. Çok sık değil. Bugün malum mu oldu ne işteyken (normalde hiç yapmam) bir siteye gireyim dedim. Ancak işyerinden girilmiyo. Firewall mudur nedir. Aksu abi aradı bi gir diye. Gene denedim giremedim. Ben akşamları evden bakıyorum. Gerek duydukça da yazıyorum.
Yaw bu motosiklet işine ben alışamadım herhalde. Aksu abimin Moto geçmişi de 5000km. basıyo 140 rüzgar filen demiyo. Ben biraz rüzgar yol bozuk falan ıııh. Gidemiyom. Yavaşlıyom. Sakin sakin gidiyorum 70'lerde filan. Lakabımız Lunatic (çılgın) ise de canımızı da yolda bulmadık ya. Geç olsun da güç olmasın.
Hem speedy'nin aklına nerden düştüm ben onu anlayamadım. Dimağı genç bi o var galiba. Bi o hatırladı beni. E tabi bir de beni devamlı aynasında gören Aksu Abi. Gerçi ben de çoğunuzu hatırlamıyorum zaten. :P Ödeştik artık.

carvalho
17.Temmuz.2007, 21:32
Allah Allah! N'oldu yaw. :? Ben ara ara yazıyordum zaten de. Çok sık değil. Bugün malum mu oldu ne işteyken (normalde hiç yapmam) bir siteye gireyim dedim. Ancak işyerinden girilmiyo. Firewall mudur nedir. Aksu abi aradı bi gir diye. Gene denedim giremedim. Ben akşamları evden bakıyorum. Gerek duydukça da yazıyorum.
Yaw bu motosiklet işine ben alışamadım herhalde. Aksu abimin Moto geçmişi de 5000km. basıyo 140 rüzgar filen demiyo. Ben biraz rüzgar yol bozuk falan ıııh. Gidemiyom. Yavaşlıyom. Sakin sakin gidiyorum 70'lerde filan. Lakabımız Lunatic (çılgın) ise de canımızı da yolda bulmadık ya. Geç olsun da güç olmasın.
Hem speedy'nin aklına nerden düştüm ben onu anlayamadım. Dimağı genç bi o var galiba. Bi o hatırladı beni. E tabi bir de beni devamlı aynasında gören Aksu Abi. Gerçi ben de çoğunuzu hatırlamıyorum zaten. :P Ödeştik artık.

Lunatic, seni hatırlamaz olur muyuz... Erdek yolunda rastlaştığımız BP'de motorum sağa çekiyor diye bize test ettirmiştin motoru. Sonra da yüklerin sağ tarafta daha ağır bastığını keşfetmiştin.

Hala aklım almıyor, o kadar yükü nasıl sığdırmıştın be dostum :mrgreen: :):):) Valla helal olsun :cheesy:

lunatic
17.Temmuz.2007, 21:41
Şaka yapıyorum şaka. Unutmadığınıza eminim. Beni Slow Rodrigez diye de bilirsiniz.
Walla sistemi kurdum. Sırtıma alıp dağ tepe çıkınca işime yarayacak ne varsa çantamın içinde. Motorla çıkarsam extra lüks şeylerde alıyorum ama sırtta taşıyacaksam elzem şeyler ancak. Hep çanta hazırdır. Aldığım gibi istediğim yere giderim. Biraz yiyecek ve su. Tamamdır. Bu arada benim motor hala sola çekiyo genelde anlamadım gitti. Gelirsem Tosya'ya da aynı sistem gelicem. Pompa mompa ihtiyacı olan varsa söylesin. Benim motora çakmaklık takıp Şu aşağıda alet kutusu olarak yaptıkları yere koyucam. Elektrikli aletleri (pompa gibi) ordan çalıştıracağım. GPS'imi filan da ordan şarj ederim. Süper Olur. Gel yaz tatilim gel. Ya Karadeniz Ya Akdeniz yapıcam. Ürgüp göreme üzrinden.
Ahan da sayende bu mesajla birlikte 3 yıldızım oldu. hehehe.

dhnsyd
17.Temmuz.2007, 23:17
speedy gonzages yalova merkezdemısın?senın mekan neresi?

ToMCaT
17.Temmuz.2007, 23:52

:cheesy: speedy gonzales sadece yalovada durmuyo benim bildiğim. o heryerde şu an nerdedir kim bilir :lol:

speedy bu napcaa belli olmaz :lol:

handojoe
17.Temmuz.2007, 23:54
LUNATİC

saygı değer bir beyfendidir,

HANDO'nun tanıdığı en garip adamlardan biri.

HANDO herkes için iyi şeyler söylemez... :x

lunatic
18.Temmuz.2007, 00:49
LUNATİC

saygı değer bir beyfendidir,

HANDO'nun tanıdığı en garip adamlardan biri.

HANDO herkes için iyi şeyler söylemez... :x
Tencere dibin kara... Bire sizin kızılderililer beni yaktı. Nasıl mı? Biliyorsun ne derler. Beyaz adam büyük ateş yakar. Uzakta uyur. Kızılderili ise küçük ateş yakar yakında uyur. Ben de bu akla uydum. Ancak kızılderililerin naylon çadırda ve sentetik uyku tulumunda uyumadığını düşünemedim. Gerisini sen anla artık. Hala aynı çadır ve uyku tulumunu kullanıyorum. Bandırmada da vardı. Bir dahaki karşılaşmamızda iyi incelersen atalarının ferasetinin üzerlerinde iz bıraktığını göreceksin. :x

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 01:17

Kardeşim git Çiftlikköy Belediye binasına Ergün beyle görüşücem de gösterirler.

speedygonzales
18.Temmuz.2007, 08:52
Şaka yapıyorum şaka. Unutmadığınıza eminim. Beni Slow Rodrigez diye de bilirsiniz.
Walla sistemi kurdum. Sırtıma alıp dağ tepe çıkınca işime yarayacak ne varsa çantamın içinde. Motorla çıkarsam extra lüks şeylerde alıyorum ama sırtta taşıyacaksam elzem şeyler ancak. Hep çanta hazırdır. Aldığım gibi istediğim yere giderim. Biraz yiyecek ve su. Tamamdır. Bu arada benim motor hala sola çekiyo genelde anlamadım gitti. Gelirsem Tosya'ya da aynı sistem gelicem. Pompa mompa ihtiyacı olan varsa söylesin. Benim motora çakmaklık takıp Şu aşağıda alet kutusu olarak yaptıkları yere koyucam. Elektrikli aletleri (pompa gibi) ordan çalıştıracağım. GPS'imi filan da ordan şarj ederim. Süper Olur. Gel yaz tatilim gel. Ya Karadeniz Ya Akdeniz yapıcam. Ürgüp göreme üzrinden.
Ahan da sayende bu mesajla birlikte 3 yıldızım oldu. hehehe.

Yaw yapma be Ahmet abi , "elzem eşyaları almış" güleyim :evil:
Elzemin oysa ki, motorun arkasında "1 ADET EV" vardı ! :cheesy: tam teşekküllü bir hazırlık için neler alırdın kimbilir?
Abi sen Regal Raptor'un "KARAVAN" modeli var ondan alsana!Hayır almazsan , senin motor yakında böle bişi olacak , Allah Korusun !!!
http://img232.imageshack.us/img232/1672/ratbike1nt9.jpg

Bana ulaşmak gayet basit !

Çiftlikköy'e geliyorsun, Ergün'ün yeri yani Çiftlikköy Belediyesi'nin en üst katında , Başkan'ın yanında oturuyorum ! :evil: :evil: :evil:
http://img361.imageshack.us/img361/5527/ergnmv9.jpghttp://img489.imageshack.us/img489/9584/ergnnri9.jpg

müslüm baba
18.Temmuz.2007, 09:03
Aha Ahmet ortaya çıktı yahu Ahmet nerelerdesin inşallah Tosya da görüşürüz, sen kaymış yükle o kadar uzun yol gittinki motor alıştı o yüzden hala o tarafa çekiyor Tosyaya gelirken bu sefer öteki tarafa kaydır yükü bak nasıl düzelecek motorun.

okan
18.Temmuz.2007, 09:22
nooooolliiiiii laa noooooliiiiii....... :P :P :P kim kayboldu yine..... :? :? sizin kayboldu dediğiniz lunatic ahmet 2 gün önce mesaj yazmıştı zaten.. oratalığı ayaaa kaldırdın ula spidi....

nayse kaybolanlar bulundu yaa .. çok sevindim... ahmet kardeşim tosyada görüşmek umuduyla ...

lunatic
18.Temmuz.2007, 23:49
Benimkine bir sepet mi taksam acaba. Gece de içinde uyurum. ÖÖÖfff. Fıstık gibim olur. Yaz tatilinde ne gezicem ama. Göreceksiniz. Diyorum şööle Sinoptan başlasam alet sola çele çeke Egeye inerim ordan Akdeniz. Tabii Alet aala sola çektiği için Doğu anadolu ve tekrar elips çizmiş olarak sinopta sonlandırırım geziyi.Elipsin yörüngesinde olursa Okan'a da uğrarım.

müslüm baba
19.Temmuz.2007, 09:25
Adı lazım değil bir site üyeleri motorlarını kamyonla gidecekleri yere götürüyormuş orada binmeye başlıyorlarmış, kendileri de arabalarıyla yol yapıyorlarmış daha sonrada ha bire resim çekip sitelerine şöyle yol yaptık böyle yol yaptık diye basıyorlarmış, sende nerdeyse öyle yapacaksın yahu Ahmet azıcık cesaretli ol rüzgar müzgar bu motorları deviremez sen ne kadar hızlı gidersen o kadar dengeli gidersin yalpalarsın ama asla düşmezsin motorun merkezkaç kuvveti seni dik tutar merak etme sen beni dinle çık yola gel tosyaya.

speedygonzales
19.Temmuz.2007, 09:28
Baba , ne güzel sölemişsin ! Lunatic abimiz gelsin tabi ! Ama bence bugünden çıksın yola ! :D
Bir de Tosya'da "EN SLOW RİDER" yarışması yapalım , O da 1. olsun ! :evil: :evil: :evil: :cheesy: :cheesy: :evil: :!:

Vazgeçtim !
Ahmet abi , gel seninle , Tosya'da biraz antreman yapalım , olmaz mı? Gecee ve ben senin üzerine eğilelim ! Bu Raptor'ların neler yapabileceklerini bir gör ! Eminim 1-2 antremandan sonra , "teker - stopy bile yaparsın sennn ! Biliyommmm yaparsın , sen bizimle eğleniyonnnn, yoksaa eminim tefe koyardın da, nedense yok yavaş giderim tırsarım filan !
Ben biliyom, bir gün bombayı patlatıp, bizim topluca bulunduğumuz yere, motorun arkasındaki ev le tek teker gelecen ya hadi neyse... :evil: :evil: :evil:

Aksu
19.Temmuz.2007, 10:32
Dün akşam Lunatic Ahmet, Rommel ve Ben buluştuk Oran Shell de ve oradan AOÇ ye gittik. Altuğ a tel ile ulaşamadık, velhasıl Altuğ un toplantı bitince aradı ve 10 dk.sürmedi AOÇ ne geldi. Ayak üstü sohbet derken Rommel de Ahmet gibi bekarmış. Başladılar biz istediğimiz yere gideriz nerde akşam orda sabah. Tamam dedim şimdilik siz Tosya ya gelin başka birşey istemem ayrıca Ankara olarak geziler düzenleriz dedik de durumu kurtardık.
Ahmet in motor sola çekmeye devam ediyor. Aslında motor çekmiyor kendisi yamuk oturuyor yani cephesi sağa dönük oturunca motor da düz gidiyor ya sanıyorki sola çekiyo.

carvalho
19.Temmuz.2007, 10:53
Ahmet in motor sola çekmeye devam ediyor. Aslında motor çekmiyor kendisi yamuk oturuyor yani cephesi sağa dönük oturunca motor da düz gidiyor ya sanıyorki sola çekiyo.

:lol: :lol: :lol:

Abi Allah iyiliğini versin. Sabah sabah güne kahkahayla başladım sayende

:mrgreen: :D :lol:

müslüm baba
19.Temmuz.2007, 11:03
Bence rot ayarlarına baktırsın :mrgreen:

Aksu
19.Temmuz.2007, 11:30
Evet bizde öyle yapacağız rot balanscıya gideceğiz, Ahmet in ayaklarını rot ayar tablasına birini sağa birini sola üzere bastırıp, bileklerinden de denge cihazını bağlayıp bilgisayardan da artık 13 jant 15 jant ayarları varya onu da ayakkabı numarasına göre 3-5 jant a ayarlayıp duruma bakacağız. Kaster mi Koster mi hangisi bozuksa göreceğiz. Çözüm mü o kolay sağ ayakkabısının altına bir 100 gramlık kurşun çaktıkmı rot ayarı düzelir artık sola çekmez.
Varsa motoru sağa sola çeken Regal indirimi uygular ucuza ayar yaptırırız.

Rommel
19.Temmuz.2007, 11:57
bekarlık iyidirrrrrrrrrrrrrr :)

dün regalimi aldıgım günden beri ilk kez bu kadar YAVAŞ !!! sürdüm.. hatta yolda giderken acaba stop mu etti diyede arada bi boşa gaza basmak zorunda kaldım...

dönüşte süper slow döndük :):):):):)

altug
19.Temmuz.2007, 12:03
UĞRAŞMAYIN LUNATİCLE. ADAM YAVAŞ AMA İSTEDİĞİ YERE VARIYOR DİMİ SONUNDA.

YAV AHMET KARDEŞ GÖZÜNÜ SEVEYİM AL ŞU DİGİTAL MAKİNAYI. SEN POZLARI DOLDURANA KADAR BENİM OLMAYAN OĞLAN RESİM ÇEKİP GÖNDERECEK REGALLE.

OturanBull
19.Temmuz.2007, 12:04

dün regalimi aldıgım günden beri ilk kez bu kadar YAVAŞ !!! sürdüm.. hatta yolda giderken acaba stop mu etti diyede arada bi boşa gaza basmak zorunda kaldım...

Daha Benle Kullanmadın Dostum Hele Birde Benim Kullanışımı Gör..
Geçen İncek Buluşmasından Dönerken Lunatic Beni Geçmişti.. :D

Rommel
19.Temmuz.2007, 12:21

Daha Benle Kullanmadın Dostum Hele Birde Benim Kullanışımı Gör..
Geçen İncek Buluşmasından Dönerken Lunatic Beni Geçmişti.. :D

ciddi misin ?? uymaya çalışırım ama motor düşük hızdan devrilecek gibi geliyo bana... eywah desene :)

okan
19.Temmuz.2007, 12:39
Evet bizde öyle yapacağız rot balanscıya gideceğiz, Ahmet in ayaklarını rot ayar tablasına birini sağa birini sola üzere bastırıp, bileklerinden de denge cihazını bağlayıp bilgisayardan da artık 13 jant 15 jant ayarları varya onu da ayakkabı numarasına göre 3-5 jant a ayarlayıp duruma bakacağız. Kaster mi Koster mi hangisi bozuksa göreceğiz. Çözüm mü o kolay sağ ayakkabısının altına bir 100 gramlık kurşun çaktıkmı rot ayarı düzelir artık sola çekmez.
Varsa motoru sağa sola çeken Regal indirimi uygular ucuza ayar yaptırırız.ayyyyyyy.. bana bişilerr oluyoo.....gülecem gülemiyom ... tıkandım.. uyyyyuuyyyyy......aksu baba sen bi ömürsün yavvvv..... beni güldürdün allahta seni güldürsün..... :lol: :lol: :lol: :lol:

lunatic
19.Temmuz.2007, 22:40
UĞRAŞMAYIN LUNATİCLE. ADAM YAVAŞ AMA İSTEDİĞİ YERE VARIYOR DİMİ SONUNDA.

YAV AHMET KARDEŞ GÖZÜNÜ SEVEYİM AL ŞU DİGİTAL MAKİNAYI. SEN POZLARI DOLDURANA KADAR BENİM OLMAYAN OĞLAN RESİM ÇEKİP GÖNDERECEK REGALLE.
Allah Allah. Abicim nerden çıkardın oğlan olacağını. :idea: Yoksa bu gece uyumayıp sırf oğlan olsun diye dua edicen de işi garantiye mi alıcan. Öyleyse sen bana da bi Nikon d80 iste bak DX2 filan istemiyom. Orta hallice bişi. Bu arada 23 Temmuz benim doğum günüm. Belki Regal camiası olarak para toplayıp alırsınız bana bitane :evil: . Yok yok! Siz bütün gece uyumayıp benim bi dijitalim olsun diye dua edersiniz de yine almazsınız. :P