PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : depo kapağı

dd100e
17.Temmuz.2007, 20:39
yeter artıkya birnizde bu sorunla ilgilensin kaç haftadan beri yazıyorum kimsebakmıyo bu nasıl arkadaşlık rr cılık

sancezz
18.Temmuz.2007, 00:02
dostum depo kapagıyla ılgılı ne yazdın merak ettım ben bısey gormedım
yazarsan sevınırım
:cheesy: bırlıkte cvplarız ok

handojoe
18.Temmuz.2007, 00:44
yeter artıkya birnizde bu sorunla ilgilensin kaç haftadan beri yazıyorum kimsebakmıyo bu nasıl arkadaşlık rr cılık

şşşiiiit Daha alçak sesle konuşmalısın...

bir ses çıkarıyorsan bilki birileri bunu duyacaktır.

aynı sorun benim KEEWAYda da var.

ben umursamıyorum yüksek hızda fena zırlıyor elimle ağzını kapıyorum susuyor.

dostum kapak dişlerinin oturduğu yerler açılmıştır gevşemiştir servisine bir göster kendin eline penseyi alıpta sıkmaya kalkışma sakın

herşeyide kafana takma

HANDO söylemedi deme... :x

aslanburclu
18.Temmuz.2007, 00:47

hoppala güzel kardeşim derdin ne yazsana ya öncekini kaçırdık herhalde kusura bakma

dd100e
18.Temmuz.2007, 13:24
saol handoje kardeşim ben depo kapağını deyiştirmeyi düşünüyorum

okan
18.Temmuz.2007, 13:41
nooldu kardeşim depo kapağınla ilgili ne gibi sorunun oldu.... detaylı yazarsan bi çare bulabilirizz..

dd100e
18.Temmuz.2007, 13:43
okan kardeşim depo kapağından sesgeliyor vızıltı buda benikorkutuyor

emrahkucukgirgin
18.Temmuz.2007, 13:43
NOOLMUŞ? :-)

okan
18.Temmuz.2007, 14:07
okan kardeşim depo kapağından sesgeliyor vızıltı buda benikorkutuyorsağa sola dönen kapak yapar o sesi....onun altına sünger bantlardan yapıştırdım ben ....sende bi dene ....

dd100e
18.Temmuz.2007, 15:38
sağol kardeşim de bant süngermi söngermi yanlış yazmışsın galiba anlaşılmıyo

okan
18.Temmuz.2007, 16:06
sağol kardeşim de bant süngermi söngermi yanlış yazmışsın galiba anlaşılmıyoyavv çift taraflı bantlar varya ondan işte ...bi tarafın jelatinini çıkartmadan kullan soora ilelebet açamassın deponun anahtar kapagını.. :lol: :lol: