PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Ön cam ve Stop lambaları...

ToMCaT
18.Temmuz.2007, 00:33
Arkadaşlar belki bilenler vardır. İstanbulda her nevi ön cam imalatı yapan ibrahim usta ve stop lambalarının aynısını yapan ve tamir eden zeki usta varmış belki ihtiyacınız olur yada yolunuz düşer bakarsınız diye sizlerle paylaşayım dedim. Stop lamba olayı araba için de düşünülebilir.

stop lamba tamiri: İbrahim Meral 0216 565 38 51
Dumlupınar mah. Yumurtaç Abdibey Cad. Şerefler sok. Göztepe sanayi sitesi 58/A Göztepe/İst.

Ön Cam için: Zeki usta 0216 374 01 19

handojoe
18.Temmuz.2007, 00:56
işte böyle faydalı bilgileri veren arkadaşlara çok saygı duyuyorum.

benim böyle bir imkanım ve keyfim yok

o konuda biraz özürlü kalıyorum

AMA GEYİK VE YALAMALIKTA DA ÜZERİME YOK HANİ...

bu bakım ve tamir topiklerini okuyan sıfırdan motosiklet yapar valla

HANDO değerli bilgi vermez ama verenleri sever... :cheesy:

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 01:03
Paylaşım için teşekkürle Ayhan komtanım

okan
18.Temmuz.2007, 20:04
saolasın ayhan gumandanım.....kafa çatlaklarına bişi yapabiliyolarmı... :( :( :( ben bi türlü iyileşemiyom yaaaa.... :( :(

aslanburclu
18.Temmuz.2007, 20:10
saolasın ayhan gumandanım.....kafa çatlaklarına bişi yapabiliyolarmı... :( :( :( ben bi türlü iyileşemiyom yaaaa.... :( :(

hey okanım canım kurbanım ya ne yazsan ne yapsan içinden bi kepek kokusu alıyom kim kırıyo la kafanı benim bildiğim yaramaz çocukların kafasına anneleri oklavayla vurur :lol: :lol: :lol: :lol: eeeee sen çocukda değilsin demekki yengem yarıyo kafanı (valla elinede sağlık ama yazık sana yaw yengem artık yumuşak bişi kullansın ) ee sende ağır ol canım artık

okan
18.Temmuz.2007, 20:12

hey okanım canım kurbanım ya ne yazsan ne yapsan içinden bi kepek kokusu alıyom kim kırıyo la kafanı benim bildiğim yaramaz çocukların kafasına anneleri oklavayla vurur :lol: :lol: :lol: :lol: eeeee sen çocukda değilsin demekki yengem yarıyo kafanı (valla elinede sağlık ama yazık sana yaw yengem artık yumuşak bişi kullansın ) ee sende ağır ol canım artıkulaaaaaaaaa........vışşşşşşşş........

yaşar baba benim kafa çocukluumdan beri kırık yavvv....hiç iileşmedimki..... :? :? :? :lol: