PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fan Club Kartı.. (Son Durum Nedir?)

OturanBull
18.Temmuz.2007, 17:18
Selam Dostlar,

Diyorumki Şöle Afilli Bir Fan Club Kartımız Olsa..
Üstünde Resmimiz Bilgilerimiz Filan..
Yapılan Organizasyonlarda Taksa Boynumuza..
Yada Bir Muhabbet Ortamında Arkadaşlarımızla
Otururken Cüzdandan Çıkartıp Fırlatsak Masaya
Benim Var.. senin Varmı Desek Nasıl Olur..

polat
18.Temmuz.2007, 17:19
8) değişik olurr

aidikurt
18.Temmuz.2007, 17:24
gayet güzel olur bakalım bir araştıralım

OturanBull
18.Temmuz.2007, 17:27
tasarım benim hediyem olsun sizlerde kabul ederseniz.. güzel birşey çıkartalım.. baskısınıda siz istanbuldan konuşun.. bende buradan sürekli çalıştığım bir firma var onlardan öğreneyim.. hangisi makul ise.. ona göre bastıralım pvc üstüne..

altug
18.Temmuz.2007, 17:31
SÜPER.

ONLARI BOYNA ASMAK İÇİN ÜZERİ REGAL RİDERS YAZILI DAR DOKUMA ŞERİTLERDE AYARLAYABİLİRİZ İSTERSENİZ.

emrahkucukgirgin
18.Temmuz.2007, 17:34
Valla benim en büyük sıkıntım şu; toplantılarda çok arkadaş geliyor ama ben yarısının kim olduğunu bilmiyorum... Böyle bir şey çok işe yarardı... bazı tanıdıklarımın da ya nick'ini biliyorum adını bilmiyorum ya da adını bliyorum nick'ini bilmiyorum...

carvalho
18.Temmuz.2007, 17:35
Bence de güzel olur. nick, isim, il, kan grubu bilgileri olmalı muhakkak.

aidikurt
18.Temmuz.2007, 17:36
tasarım benim hediyem olsun sizlerde kabul ederseniz.. güzel birşey çıkartalım.. baskısınıda siz istanbuldan konuşun.. bende buradan sürekli çalıştığım bir firma var onlardan öğreneyim.. hangisi makul ise.. ona göre bastıralım pvc üstüne..
baba valla ilgilenirsen sevinirim.

OturanBull
18.Temmuz.2007, 17:37
tamamdır.. 2 güne örnek birkaç tasarım koyarım siteye.. beğendiğinizi uygularız.. tosyadan önce yapalım şunu..:)

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 17:38
Güzel olur valla iyi düşünce

Deli çerkes
18.Temmuz.2007, 17:54
Karma organizasyonlar da çok şık durur. grubun ciddiyetini belli eder. güzel düşünce

alper_tim
18.Temmuz.2007, 18:00
http://img338.imageshack.us/img338/9492/untitled1copynt5.jpg

ben böyle bişi buldumdu ama olur mu

infinitedreams
18.Temmuz.2007, 18:02
Üzerinde

*Kan Grubu
*Acil durumda aranacak numaralar
*Olası durumlarda hastane işlemlerinde işe yarayacak bilgiler (sigorta no, sosyal güvenlik no vs.)
*"Doktor Gelmeden Kaskımı Çıkartmayınız" yazısı

gibi bilgilerde olmalı. Benim boynumda taşıdığım böyle bir kartım mevcut.

---

Önemsiz Not: Fan Club yerine Fun Club yazdığımız için Eskişehir'in yerel gazeteleri bizden "Regal Raptor Eğlence Kulübü" diye bahsetti.

OturanBull
18.Temmuz.2007, 18:03
bilgilendirme için kullanılıcak maddeler açısından güzel ama ben 0 dan birşey yapıyorsak tasarım olarak özel olması gerektiğini düşündüğüm için özel birşeyler yapmak istedim..

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 18:13
Üzerinde

*Kan Grubu
*Acil durumda aranacak numaralar
*Olası durumlarda hastane işlemlerinde işe yarayacak bilgiler (sigorta no, sosyal güvenlik no vs.)
*"Doktor Gelmeden Kaskımı Çıkartmayınız" yazısı

gibi bilgilerde olmalı. Benim boynumda taşıdığım böyle bir kartım mevcut.

---

Önemsiz Not: Fan Club yerine Fun Club yazdığımız için Eskişehir'in yerel gazeteleri bizden "Regal Raptor Eğlence Kulübü" diye bahsetti.

Bizim halkımız yardım severdir!önce kaskı çıkartır yazıyı görünce tekrar giydirmeye çalışır ondan sona vay halimize

Tayfun
18.Temmuz.2007, 18:23
Bu kartın limiti ne kadar olcak peki :P

infinitedreams
18.Temmuz.2007, 18:24
OturanBull'un kastettiği FanClub kartı olarak bir anlamı yok ama sürüş anında bunun gibi bir şeye ihtiyacımız var. (EDIT: 'Oturan Bull'un bahsettiği şey bu değil ama' anlamında yazdım. O anlamada bir kart da kesinlikle olmalı)

http://img104.imageshack.us/img104/4898/kimlikbilgileriix0.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=kimlikbilgileriix0.jpg)

Excel'de hazırlanmış, tasarım fukarası bir şey... dallandırılabilir.

okan
18.Temmuz.2007, 18:36
OLU OLUUUUUU.. HEMEN YAPALIIIM... :cheesy: :cheesy:

OturanBull
19.Temmuz.2007, 12:00
OturanBull'un kastettiği FanClub kartı olarak bir anlamı yok ama sürüş anında bunun gibi bir şeye ihtiyacımız var. (EDIT: 'Oturan Bull'un bahsettiği şey bu değil ama' anlamında yazdım. O anlamada bir kart da kesinlikle olmalı)

http://img104.imageshack.us/img104/4898/kimlikbilgileriix0.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=kimlikbilgileriix0.jpg)

Excel'de hazırlanmış, tasarım fukarası bir şey... dallandırılabilir.

Dostum Benim Bahsettiğim de Bu Amaca Uygun Bir Kart..
Tek Farklı Düşüncem Tasarım Olarak da Güzel Olması ve Belli Bir Mesafeden Önemli Bilgilerin Okunabilir Olması..

Aksu
19.Temmuz.2007, 18:13
Evet bu kart işi çok olumlu bir düşünce ve uygulanabilirliği de çok kolay olur. Ömer sen ayarla birşeyler Nihat ın örneğindeki gibi bilgiler olsun artı eksi yeter. Tabii tasarımı da önemli hani, yoksa excel den dandikten tabii ki olmasın.

sancezz
19.Temmuz.2007, 22:00
:evil: bu kart bızım herzaman reytıngımızı arttıracak soyle bır ortamda bulundugumuzda cuzdan cıkarma maksadıyla aaa sız benım kartımı gordunuzmu gıbılerınde artıslık yapma sansımız olabılır degılmı hatta kesın arkadaslar bu kartı gorunce aynısından ısteyecektır hal boyle olunca gelsın yenı uyeler yenı dostlar regalı olmayana yokkkk regalı getıren kartı calar :cheesy: :lol: :lol: :lol:

RızaHoşgör
19.Temmuz.2007, 23:35
yakışır bize en afillisinden yaka kartı

handojoe
19.Temmuz.2007, 23:50
BENCE ÇOK GEREKSİZ BİRŞEY...

ne bu ya banka personeli gibi...

herkes birbirini zamanla tanır bu ne acele...

birerde menşe kağıdı çıkaralım muhtardan,

hiçbir yerde geçmeyecek olan bu kartla,

birbirimizin ismini bu kartlardan okuyup sonramı hitap edeceğiz...

geziler ve toplantılar bizi birbirimize yakınlaştırır

isterseniz bir site alalım ve beraber yaşayalım.

HANDO bu benim fikrimdir dedi... :x

ozzymania
20.Temmuz.2007, 00:35
Zaten herkes birbirini tanıyor toplantılara geldikce.Bu kart malzeme aksessuar alırken indirim sağlamıyacaksa yada ne bilim ben düşünüyorumda hala bir dezavantajını bulamadığım gibi avantajınıda bulamadım.
Siz masaya kartlarınızı koyun hava atmak için.
Ben regalimi koyarım :)
Ayrıca zaten güzel bir tişört ve bandanamız var.Gören herkes görüyor.

handojoe
20.Temmuz.2007, 01:16

evet aynen böyle...

ozzymania
20.Temmuz.2007, 12:48
Ben başka bir fikir vereyim.
Fan Clup kartı yerine şöyle daha afilli daha dikkat çeken bir patch yapılsa onlarla dolaşsak daha güzel daha hoş ve şık olmazmı.
Sürekli kartı cüzdandan çıkarıp masaya atmamıza da gerek kalmaz.
Bilmiyorum daha önce konuşuldumu ama buda bir fikir olarak düşünülebilir.

Aksu
20.Temmuz.2007, 12:52
Handojoe bu kart gerksiz diyorsun da motorla dağda inek güderken öküzün bir geldi süsdü seni.Sen yerde nakavt vaziyette derken diğer kovboylar geldi seni tanımıyor ama, hemen boğazındaki kimlik kartından tanıyıp kan gurubu veya bir yakınına tel ile ulaşacaklar. Yoksa cüzdanını karıştırırlar dolarlarını yürütürler sonra kimlik bakıyoruz ayağına.

OturanBull
20.Temmuz.2007, 13:00
Kartın Faydaları:

1- Buluşma Ortamlarında Tanıyıpta Tanımadığınız Kişilere İsimlerini Hatırlamanız Konusunda Yardımcı Olur.
2- İstenmeyen Bir Durumda Kan Grubunuzun Hemen Tespitini Sağlar
3- İstenmeyen Bir Durumda Kaskınızın Çıkarılmaması Gerektiğini Bangır Bangır Sizin Yerinize Söyler Başınıza Toplananlara
4- İstenmeyen Bir Durumda En Yakınınızın İrtibat Numarasını Verir.
5- İstenmeyen Bir Durumda Vücudunuzun Alerjisi Olduğu İlaçları Gösterir.
6- ......

ToMCaT
20.Temmuz.2007, 13:10
çok güzel bir düşünce teşekkürler oturanbull

tasarımını merak ettim doğrusu

handojoe
21.Temmuz.2007, 02:48
işi iyice çığrından çıkarttınız siz gibi geliyor bana...

yok birde imam telefonu üç kulhuvallahi bir elham duasıda yanına...

iki kürdan bir kolanyalı mendil ve tuz poşetide

siz nasıl uygun görürseniz dostlar fikrinize karşı değilim.

HANDO başka şeyler düşünüyor şimdi... :love:

RızaHoşgör
21.Temmuz.2007, 23:23
evet bu yaka kartı tasarımı ne durumda arkadaşlar.
ben en çok kişileri isimleri ile tanımak istediğimden istiyorum.beni bozuyor arkadaşlar ismim dışında kullanılılan takma isimler

OturanBull
21.Temmuz.2007, 23:29
BU Hafta İçi Çözüme Ulaştırırız..

RızaHoşgör
21.Temmuz.2007, 23:31
BU Hafta İçi Çözüme Ulaştırırız..bilgi için teşekkür ederim

sancezz
21.Temmuz.2007, 23:47
İNSALLAH :cheesy:

rafethasal
22.Temmuz.2007, 03:11
evet bu yaka kartı tasarımı ne durumda arkadaşlar.
ben en çok kişileri isimleri ile tanımak istediğimden istiyorum.beni bozuyor arkadaşlar ismim dışında kullanılılan takma isimler

Rıza abiye katılıyorum...
Fena fikir değil. Birisi böyle bir jest yaparmı acaba bize...??? :?
Mesela Hesap numarası verse bize...
Biz havale yapsak mesela örnek oarak 5'er ytl kargoyla fun clup üyelerine gönderilse... hııı olmazmı öyle bişey?? :lol:

Sevgi Selam

Rafet HAŞAL

cuneyt
22.Temmuz.2007, 04:47
Güzel bir fikir bence de olmalı. Ayrıca buna yakın bir de motorumuza yapıştırabileceğimiz ufak bir bilgi kartı da tasarlasak mı?

Sonuçta bu kartı istenmeyen bir durumda birinin görebilmesi için boynumuza asmamız lazım ki ben işyerinde bile bu tarz askılı kartları sevmiyorum. Cüzdanımızda taşısak, cüzdanda böyle bir şey olabileceğini düşünecek kadar kültürlü bir milletimiz yok maalesef. Bu nedenle bu bilgilerin bir kısmının ve özellikle kaskın çıkarılmaması uyarısının motor üstüne yapıştırılarak görünür tutulması faydalı olacaktır kanımca... :?: :!: :wink:

OturanBull
25.Temmuz.2007, 16:31
Arkadaşlar Tasarıma Başladık.. Tosyaya Gelebilirsem Tasarımları Yanımda Getirip Sizlere Göstericem..

Öte Yandan Baskı İçin Gerekli Bağlantılarıda Kurdum..

250 Adet Basılırsa; Kişi Başı Maliyet (Baskı, Boyun Askısı, Koruma, Tasarım Benden): 5,00 ytl

Bilginize..

altug
25.Temmuz.2007, 16:47
ÖMERCİĞİM 4,5 YTL YAPSAKTA AYAĞIMIZ ALIŞSA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 16:49
Gelebilirsem ne demek kardeşim gezideki amaç sizlerle tanışmak beraber olmak gelmemezlik yapmayın yaw

OturanBull
25.Temmuz.2007, 17:11
Gelebilirsem ne demek kardeşim gezideki amaç sizlerle tanışmak beraber olmak gelmemezlik yapmayın yaw

valla doğru diyorsunuzda benim motor ehliyetim yok o yüzden motor ile gelmem söz konusu bile olamaz..
arabanın uzun yol masraflarıda aşikardır eğer keseyi ayarlıyabilirsem gelicem.

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 17:13

valla doğru diyorsunuzda benim motor ehliyetim yok o yüzden motor ile gelmem söz konusu bile olamaz..
arabanın uzun yol masraflarıda aşikardır eğer keseyi ayarlıyabilirsem gelicem.

İnşallah bi problem çıkmaz kardeşim

OturanBull
25.Temmuz.2007, 17:14
inşallah bende çok istiyorum gelmek çünkü..

gecee
25.Temmuz.2007, 17:55
uzun süredir acılan en güzel ve anlamlı topic ......
karara bi şekilde varılır ve uygulanır....
düşünülmesi cok güzel....

handojoe
26.Temmuz.2007, 00:20

bence bu fancart çok gereksiz...

HANDO FİKRİNİ YİNELEDİ... :x

OturanBull
30.Temmuz.2007, 17:21
Selam Dostlar,

Çıtır Çıtır Taptaze Tasarımımız Sizlerle..

http://www.invitrintasarim.com/dgr/fc.jpg

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 17:25
Çok şık olmuş kardeşim arkasındada bişiler olcakmı yoksa düzmü

OturanBull
30.Temmuz.2007, 17:27
Selam Dostlar,

Çıtır Çıtır Taptaze Tasarımımız Sizlerle..

http://www.invitrintasarim.com/dgr/fc.jpg

Teşekkürler..

Arka Taraf İçin Ben Düz Siyah Olarak Düşündüm Ama Tabiki Fikirleriniz Son Noktamız Olacaktır..

okan
30.Temmuz.2007, 17:30
eline sağlık dostum güzel olmuşş... :cheesy:

Aksu
30.Temmuz.2007, 17:31
Sigorta no daki kastın SSK-Emekli sandığı falan ise hem birleşti hemde artık o numaraların yerini TC kimlik numarası aldığı ve aynı anda da kullanıldığı için bence sigorta numarasını kaldırın derim.

OturanBull
30.Temmuz.2007, 17:32
Sigorta no daki kastın SSK-Emekli sandığı falan ise hem birleşti hemde artık o numaraların yerini TC kimlik numarası aldığı ve aynı anda da kullanıldığı için bence sigorta numarasını kaldırın derim.

abi evet kasıt oydu, birleşme işlemi hakkında bilgim var eğer yasallaştıysa onun yerine başka bir bilgi koyalım haklısın.. gerekli araştırmayı baskıdan önce yaparım..

altug
30.Temmuz.2007, 18:06
ÖMER ELİNE SAĞLIK SÜPER OLMUŞ

ToMCaT
30.Temmuz.2007, 18:13
Süper..... eline sağlık

Kino
30.Temmuz.2007, 18:19
oturanbull

hani arkası sade siyah olsun diyince aklıma geldi birden
benimki sadece bir fikir hani bu buzdolablarına yapısan ince mıknatıslı olabilirmi (sanki buzdolabına yapıştıracam hani)
olursa bir mahsuru olurmu acaba hani kredi kartlarının chiplerini etkilermi ( tabii etkiler )

(bende amma kılçık adamım vallahi haklısınız ne deseniz haklısınız)

çabalarına çok teşekürler iyi çalışma olmuş fikir de güzel dizayn da güzel

MotoJunior
30.Temmuz.2007, 18:21
ELLERİNE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞ

yenikoyluartcı
30.Temmuz.2007, 18:59
Tasarım çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama benim düşüncem regalraptor.net adresi yerine raptorriders olarak site adresi yazılsa daha iyi olacak. Bu konuyuda ayrıca bir topikde tartışmak lazım gerci ama sıcağı sıcağına aktarmak isterim ki Dipsizgöldeki herkez bize sizin siteye sadece regalraptoru olanlarmı girebilir soruları soruldu. Ailemiz daha gelişip yaygınlaşmadan önce aile bireyleri ve sevgili adminimizin de izni ile bir karar verilse iyi olur derim. :idea:

ayhankorkmaz
30.Temmuz.2007, 19:14
kımlık kartı guzel olmus yalnız arka yuzumu on yuzumu.yada fotograf eklenecekmı?

okan
30.Temmuz.2007, 19:17
kımlık kartı guzel olmus yalnız arka yuzumu on yuzumu.yada fotograf eklenecekmı?ayhanım korkmazım... tanışma topiğine bi başlık açta seni tanıyalım.. ilk mesajında bissürü soru sormuşun kardeşim... önce bi tanışalım....kaynaşalım..yaş kaç memleket nere...ne iş yaparsın...raptorcumusun..valla merak ediyos...

aidikurt
30.Temmuz.2007, 19:31
ellerine sağlık kardeşim on numara olmuş yanlız aksu babanında dediği gibi sigorta no kalktı artık tckimlik no yeterli

sancezz
30.Temmuz.2007, 20:45
cok guzel olmus elınıze saglık:))

handojoe
31.Temmuz.2007, 01:10
iyi iyi güzel olmuş

burcunuzuda ekleyin hah hah hah

ben takmayacağım...

SİZ hando YU DİNLEMEYİN... :D

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:13
emeğine sağlık arkadaşım.ilave olarak resim olmalı derim

rafethasal
01.Ağustos.2007, 04:37
Sürücü Belgesi No
olabilir... Bazen ehliyeti unuttuğumuzda bizi kurtarabilir.

Rommel
01.Ağustos.2007, 09:31
tasarim guzel olmuş.. ellerine saglık...

ancak diğer dikkat işareti ile kastedilenleri bu kart yerine getirir mi tartışmak lazım... kartı nerde taşıyoruz.. boynumuza assak bile neticede montun içinde durması lazım.. yada şehir içi kullananlarda özellikle 3-5 km yere cüzdandan cıkartıp takacak çok az kişi olur diye tahmin ediyorum...

bence : bu kartın aynıusından birer adet de patch yapılmalı.. monta dikilmek üzere.. :)

polo
01.Ağustos.2007, 09:45
arkadaşlar selam sizi özledim yeni tasarımlarnızı begendim regal raptora ne yapılırsa yakışıyor :cheesy:

gecee
01.Ağustos.2007, 10:05
ellerine sağlık arkdaşım....

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 10:48
Bu kartı motoramı asacağız yoksa boynumuza mı :mrgreen: :mrgreen:

Aksu
01.Ağustos.2007, 10:54

Yok burnuımuza halka takıp kartı da oraya asacağız. Arkasına da KGS kartını takacağız, gişelere gelince kafanı cihaza doğru hafifçe eğdinmi dıt işlem tamam.
Ayrıca kartın altına da Nerde bir motorcunun başı sıkışsa Müslüm Babayı arasın Tel: 0532 2280859

okan
01.Ağustos.2007, 10:56

Yok burnuımuza halka takıp kartı da oraya asacağız. Arkasına da KGS kartını takacağız, gişelere gelince kafanı cihaza doğru hafifçe eğdinmi dıt işlem tamam.
Ayrıca kartın altına da Nerde bir motorcunun başı sıkışsa Müslüm Babayı arasın Tel: 0532 2280859 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
aksu baba ....allah da seni güldürsün emi.....

OturanBull
02.Ağustos.2007, 13:57
Dostlar Son Durumumuz Nedir?

Uygulamaya Alıyormuyuz..

Bilgi Bekliyorum..

altug
02.Ağustos.2007, 14:01
ömer kardeş maliyet çıkardık mı? bir liste yapmalıyız ki herkes bilgilerini girsin.

ona görede başlayalım bence.

sevgili adminim

site sponsorlarımızda bu kart üsütnde olmak isterler mi acaba? yada olmaları uygun olur mu acaba?

_METEOR_
02.Ağustos.2007, 14:07
bu bence cok mukemmel bi fikir ayrıca tasarımda cok güzel olmus bunu sadece motoru lanlarmı alıor yaw bızım gbi ilerde motoru olcaklar ne yapcak
şimdi biliom işte diceksiniz :D motor alınca al işte

:D ole deil raptor sabırsızlık yaratıor

ne olur bızede hak werin

OturanBull
02.Ağustos.2007, 14:15
Tabi Maliyet Çıkartmıştım daha Önceki Msjlarımda Tekrar Yazayım Ama..

min 250 adet bastırırsak birim başına maliyetimiz 5ytl oluyor + kargo ödemesi

_METEOR_
02.Ağustos.2007, 14:17
isterse 10 olsun alırız biz :D

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 14:19
Arkadaşım bunlar isme göre bsaskılı ve kaplı mı gelecek yoksa boş gelecek bizmi doldurcağız kargoyu büyütmeye gerek yok toplu gider şehirlere buluşma günü dağıtılır biz buluşamıyoruz diyenler varsa onlarda bahaneyle belki buluşur

İzmir anladın sen onu kanımca

OturanBull
02.Ağustos.2007, 14:20
Arkadaşım bunlar isme göre bsaskılı ve kaplı mı gelecek yoksa boş gelecek bizmi doldurcağız kargoyu büyütmeye gerek yok toplu gider şehirlere buluşma günü dağıtılır biz buluşamıyoruz diyenler varsa onlarda bahaneyle belki buluşur

İzmir anladın sen onu kanımca

isimli basılacak tabiki..

_METEOR_
02.Ağustos.2007, 14:27
ben bu konu hakkında yapılan olumsuz elestirileri anlamadım bence faydalı olur kötülüğünden cok iiliği dokunur allah korusun bi şey olursa yerde evirip çewirip üstünde bi şey arayacaklarına yakanda yada boynunda bilgilerini hemn bulabilirler bide bu yönden bakalım birine göstermek zorunda deiliz boyun içimizdede durabilir

ness
02.Ağustos.2007, 15:18
Bence çok güzel bir fikir.Tasarımda güzel olmuş.

İstemeyen almaz sonuçta.Kesin bir liste yapılabilir.Yapanın eline sağlık :cheesy:

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 19:50
eline sağlık dostum cok güzel olmuş bir liste yapılıp siparişi hemen vermemiz lazım bence bunu yanuından monta dikmek için patch te yapılsa iyi olur :+1: :cheesy:

handojoe
03.Ağustos.2007, 02:38

ARKADAŞLAR BU ÇOK FAZLA RESMİ OLMUYOR MU...

biz motorcuyuz birakında biraz salaş bir görüntü çizelim yahu...

BEYMEN DEN birer takım elbise, RAPTORRİDERS armalı kravat, YEŞİL KUNDURADAN kösele ayakkabı...

saç sakal traşı muntazam.

banka personeli gibi... yarın öbürgün biri çıkacak aynı tip giyinmekten bahsedecek...

KAZA anında okusunlar diyorsunuz... öyle bir olayda o karta bağlı kalacak bilinçli insan nerde memlekette...

ilk önce o insanları yetiştirmek lazım zaten o zaman bu karta gerek kalmaz.

HANDO bu fikir benimdir diyor ve hiçbir bağlayıcılığıda yoktur diye ekliyor.

RızaHoşgör
03.Ağustos.2007, 02:46
Dostlar Son Durumumuz Nedir?

Uygulamaya Alıyormuyuz..

Bilgi Bekliyorum..

alper bu soru cevap bekliyor.bana sorarsan yolla derim ama usulu bozmayalım

OturanBull
03.Ağustos.2007, 11:29
???????????????????

aidikurt
03.Ağustos.2007, 13:50
kardeşim gayet güzel ve uygun bana özelden ne kadar patlıyacak kac adet yaptıralım onunla ılgılı mesaj atarmısın????

OturanBull
03.Ağustos.2007, 13:57
Tabi Maliyet Çıkartmıştım daha Önceki Msjlarımda Tekrar Yazayım Ama..

min 250 adet bastırırsak birim başına maliyetimiz 5ytl oluyor + kargo ödemesi

:!:

yeaks
06.Ağustos.2007, 02:00
bende böyle bi çalışma yaptım isteklere göre geliştirilebilir bakalım beğencekmsniz :)
http://upload2.postimage.org/134304/karvizit.jpg (http://upload2.postimage.org/134304/photo_hosting.html)

OturanBull
06.Ağustos.2007, 09:55
bende böyle bi çalışma yaptım isteklere göre geliştirilebilir bakalım beğencekmsniz :)
http://upload2.postimage.org/134304/karvizit.jpg (http://upload2.postimage.org/134304/photo_hosting.html)

Selam Yeaks,

öncelikle ellerine sağlık..

akabinde değinmeden geçemeyeceğim birkaç husus var..

okey çok güzel bir tasarım ile katkıda bulunmak istemişssin ve kendi fikrini ortaya koymuşsun
lakin bunu yaparken baskıya girecek tasarımın cmyk olması gerektiğini, kullandığın efektlerin
serigrafi baskıda nasıl çıkacağını bilmediğinden ve pvc kart ölçülerini kullanmadığından olsa gerekki bu şekilde bir tasarımı çıkartıp koymuşsun buraya.

lütfen kirliliğe yol açmadan işe yarıyacak gerçekçi örnekler koyalım ki arkadaşlarımızın kafası karışmasın değilmi..

okan
06.Ağustos.2007, 10:31
YUNUS EMREEEEEEE......ŞŞŞŞŞŞŞŞ....... :evil: :evil: :evil:

yeaks
06.Ağustos.2007, 12:59
tamam yaa :(:(:( bu arada ben biliyorum cmyk olacağını ve kart boyutlarında yapmadığımı eğer kesinleşirese yaparım 10 dakkada yaptım koydum... farkındaysanız isteklere göre geliştirilebilir yazmışım grafik tasarım bitirdim ben biliyorum ne yapıp yapmiycağımı teşekkürler uyarılar için bu arada

OturanBull
06.Ağustos.2007, 13:05
olayda zaten burada yeaks kardeşim..

10 dakikada yaptım koydum diyorsun bizde 3 gün düşündük enini boyunu ölçtük, hangi bilgiler olursa faydalı olur diye karar vermeye çalıştık bu şekilde ortaya çıkardık..

grafik tasarım mezunuyum diyorsun o zaman daha jr değilsin heralde ki bu şekilde bir uslüp kullanıyorsun önce pr lere saygı derim..

öyle değilmi ;)

yeaks
06.Ağustos.2007, 13:08
ama dedim ya geliştirilebilir diye taslak olarak yaptığım bi çalışmayı sundum tasarım beğenilirse düzeltirim dedim tmm saygı duyuyorum dediklerinizede........