PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kusura bakmayın

ukala
18.Temmuz.2007, 19:26
az önce Bi telefon görüsmesi yaptım arayan müslüm babaydı o adam beni telefonla arayınca burda nasıl bi hata yaptıgımı anladım gerçekten sizin sizetiniz yada bundan sonrası için bizim sitemiz bu kadar samimi olucanı bilmiyodum herkes bir biriyle kardes gibi anlasılan ilk baslarda benim tarafımdan yapılan bazı konusmalar için kusura bakmayın (en bastan baslamam m Gerekiyo)

okan
18.Temmuz.2007, 19:31
ÜSTTE DOSTLUĞUN TEK ADRESİ YAZIYO YA.... BOŞUNA YAZMADIK KARDEŞİM....GERÇEK BU...

NEYSE İSMİN OSMAN MIYDI...?

.BİZ BU SİTEDE USLUBA ÇOK DİKKAT EDERİZ....BİRBİRİMİZLE ŞAKALAŞSAKTA ASLA KALP KIRICI OLMAYIZ....SEN DE BUNA DİKKAT EDERSEN HER DAİM KALICI Bİ ARKADAŞIMIZ OLURSUN....

ukala
18.Temmuz.2007, 19:34
Evet İsmim Osman

okan
18.Temmuz.2007, 19:42
Osman kardeşim aramıza hoş geldin diyelim...geç oldu ama .... :)

ukala
18.Temmuz.2007, 19:43
Teşekkürler

carvalho
18.Temmuz.2007, 19:48
Hatayı kabullenmek ve özür dilemek de erdemdir.

Geç de olsa hoş geldin Osman. Nick'ini değil ismini tercih edeceğim iznin olursa.

ukala
18.Temmuz.2007, 19:50
Nick isim fark etmez aranıza girdikmi siz ondan haber verin:D ne dersen de:D:DD

talkie
18.Temmuz.2007, 20:04
Ben de yeni katıldım bu dostluk ortamına.Gerçekten diğer sitelerden çok farklı bir yer.Şöyle basit bir örnek vereyim.Motorumda yaşadığım probleme dair bir başlık açmıştım yardımcı olduktan sonra düzeldi mi diye soran arkadaşlar oldu.Böyle bir yardımlaşma ve arkadaşlığı başka hiç bir sitede görmedim.Keşke elimde olsa da ben de İstanbul"da yaşayıp bu güzel insanlarla tanışabilsem.Belki bir gün siteden birilerinin yolu Uşak"a düşer ve tanışabilirim...

aslanburclu
18.Temmuz.2007, 20:04
müslüm baba gereğini yapmış sağolsun..... erdemlik kabul etmektir .

saten aramızdaydın ama biz sana sanalda olsa ne yaptığını ne yapacağını ve ne olduğunu en sonundada nasıl olman gerektiğini söyledik.....

yenikoylu_ua
18.Temmuz.2007, 20:32
Aramıza hoşgeldin Osman kardeş allah gönlüne göre versin

zafer szn 55
19.Temmuz.2007, 00:05
OSMAN KARDEŞ SİTEMİZ ÖYLE DİRKİ :cheesy: SESSİZ KALIPTA SEYREDEMLER VAR :? HELEKİ DOSTLUKLARI GÖRESİNKİ :roll: GELİPTE GÖREMEYENLER VAR :lol: :lol: HOOŞ GELDİN :oops:

müslüm baba
19.Temmuz.2007, 09:33
İşte gerçek OSMAN, ben seni Mustafa ustanın yanında gördüğümde notunu vermiştim, buradaki yazışmaları görünce allah allah ben mi yanıldım yoksa bu o Osman değilmi diye tereddüt ettim çünkü sen çok saygılı biriydin geldiğimizde bize saygı hürmet gösteriyordun ağzından da kötü bir söz çıkmıyordu, dün en sonunda Mustafa ustayı aradım o da şaşırdı o öyle bir çocuk değil ben onun çocukluğunu bilirim bir yanlışlık olmasın dedi ayrıca ben onun her şeyine kefilim dedi, bu sefer daha da kafam karıştı telefonunu aldım seni aradım ulaşamadım daha sonra sen aradın evet abi benim dedin eeee niye böyle oldun niye böyle abuk sabuk yazıyorsun dedim, bizi diğer forum siteleri gibi sanmış neyse özürler diledi bende herkesten dile dedim ve sonunda onuda kendimize benzettik.

OSMANI KAZANDIYSAK NE MUTLU BİZE, OSMAN DAHA HENÜZ SENİ KABULLENMEDİK BİRAZ ZAMAN GEÇSİN SENİN HAL VE TAVIRLARINA GÖRE KARAR VERİRİZ SEN ŞİMDİLİK SİTEDE YAZMAYA DEVAM ET.

Engin
19.Temmuz.2007, 09:58
Osman kardeş aramıza hoşgeldin.

altug
19.Temmuz.2007, 10:09
OSMAN ŞİMDİ TAM SÜPER OLDU. SENİ BÖYLE TANIMAK DAHA GÜZEL. TEKRAR HOŞGELDİN.