PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Regalci :)

yeaks
19.Temmuz.2007, 02:48
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce regal raptor 250cc aldım yani aranıza yeni katıldım... :) çok met ettiler bende aliyim dedim, aldım ve çok memnunum motor çok iyi gidiyor fakat 2. ele param çıkışt :shock: ı garantisi varmı yokmu bilmiyorum ilk sahibi motoru pek iyi kullanmamış :frown: sadece binmiş anlıycağınız motorun bi kaç yerinden sesler gleiyor eminim sibop ayarı falanda gerekir bunları yapabilecek motorumu ilk haline getirebilecek regal raptor servisi arıyorum motorumun her yerine baksın her vidasını tek tek sıksın her ayarını yapsın istiyorum istanbul ümraniyede oturuyorum yakın olması tercihimdir FİYAT ÖNEMLİ DEĞİLDİR İSTERSE 500 ytl alsın ama motoru ilk haline getirsin yeter... şimdiden teşekkürler

MotoJunior
19.Temmuz.2007, 02:50
kardeş hayırlı olsun uzak demezsen bekleriz. yerimiz sefaköyde.

müslüm baba
19.Temmuz.2007, 08:49
Kardeşim hayırlı olsun, vakit geçirmeden bu motoru elden geçirt yoksa büyük sorunlar yaşarsın, motorun un distrübütörü kim sarıkayalar mı emre ltd mi bunları kontrol et ona göre servise götür büyük bir ihtimalle garantisi devam ediyordur, birde sana satan bu motorun garanti kitapçığını vermedimi vermediyse iste yok derse bu motoru nerden kimden aldın de bunu öğren orayı ara sor beceremezsen bize ulaş sana yardımcı olalım.

carvalho
19.Temmuz.2007, 10:32
Yeaks, hoşgeldin, motorun hayırlı olsun.

Kartal'da Altan Motor'a gidebilirsin. Yardımcı olurlar ve işlerinin ehlidirler. Tamer ve Taner usta...

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=10-altan-motor.html

yeaks
19.Temmuz.2007, 23:17
kardeş açık adres verebilirmsn sefaköydeki yerin ? müslüm baba motorun garanti kağıdını vermedi bide bişiy sorucam 2. viteste motordan takır takır sesler geliyor diğer viteslerde ses gelmiyor bide yine 2. vitesteyken motor boşalıyor e haliyle elim gazda olduğu için motor bağırıyor bi motorcuya götürdüm şanzıman dişlisi değişecek dedi komple elden geçir dedim motoru ne kadara patlar dedim 350 ytl olur dedi ve 3 gün sonra alırsın dedi ben motorumu verip başında bekleyip yaptırmak istiyorum yani uğraşamam motoru bırakıp sonra gelip almayla çnkü başka aracım yok
bişiy daha sorucam ben bu dişliyle ne kadar idare edebilirim ?

yenikoylu_ua
19.Temmuz.2007, 23:20
Hayırlı olsun kardeşim tekerine taş değmesin

sancezz
19.Temmuz.2007, 23:21
dostum hayırlı olsun motoruna para harcamaktan korkmuyorsun kı oncekı sahıbınden daha cok sahıplenmıssın motorunu bır kac ayardan elden gecırdıkten sonra emınım eskı performansına kavusacaktır sımdıden hayırlı yolculuklar :cheesy:

RızaHoşgör
19.Temmuz.2007, 23:56
hayırlı olsun.müslüm abinin dediği konuları ihmal etme.
herkesin kendince iyi bir servisi vardır.yok aslında birbirlerinden farkları.tek fark sen hangisini yüregine yakın buldun.
tekrar hoşgeldin

aslanburclu
19.Temmuz.2007, 23:57
kardeş hayırlı olsun güle güle kullan

ikametini yazmamışsın sana en yakın servisi yazalım ama farketmez sakat servislerin servisliği alınmış zaten servislerin şu anada hepsi maşallah canavar gibi
sen yinede makinanı fazla yorma en kısa zamanda bir servis bakımı yaptır.

handojoe
20.Temmuz.2007, 00:17
hoş geldin dostum

geldin de yahu şu şehir kısmı neden türkiye yazıyor

bunu yazmak zor mu bu kadar

BEN BUNU YAZMAYANLARIN SAMİMİYETSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM AFFINIZA SIĞINARAK.

adama soruyorlar" hangi takımı tutuyorsun " oda "milli takımı" diyor.

sevenlerini gücendirmemek için.

yada "nerelisin" diyorlar buda ülkesini ne kadar çok sevdiğini gösterecek ya "TÜRKİYE'LİYİZ" diyor.

aklıma bu populist söylemler geliyor ve içime dert oluyor.

HANDO kimseyi üzmek istemez... :cheesy: GEREKMEDİKÇE

yeaks
20.Temmuz.2007, 00:24
evet ya motoru çok sevdim motordan sesler geldikçe motorum için üzülüyorum sanki canı yanmıyormuş gibi geliyo :)ne bliiym öle işte çok sevdim birsürü aksesuarlarla süsliycemde şu dişli işini bi halledelim ilk önce hando kardeş türkiye yazıdğın hiç farkında deilim k.bakma :D hemen değiştriyorum :D 8)

ozzymania
20.Temmuz.2007, 00:31
Motorun hayırlı olsun arkadaşım.Umarım en kısa zamanda bütün sorunlarından kurtulup istediğin sürüş keyfini yaşarsın.

yeaks
20.Temmuz.2007, 00:32
saolasın ozzymania inşallah bigün toplu buluşmalarda karşılaşırız hepinizle :)

handojoe
20.Temmuz.2007, 00:34
sen varol YEAKS dostum...

HANDO sivri dilli değildir dili tarhana acısıdır... :)

yeaks
20.Temmuz.2007, 00:36
eyw handoo sen hangi servisi tercih edersin altana gittim bugün biraz ukala gibi geldi ve pahalı bi yer gibi geldi motorun garantisi yok büyük ihtimalle o yüzden pamuk eller cebe durumu var birazda :D

handojoe
20.Temmuz.2007, 00:40
eyw handoo sen hangi servisi tercih edersin altana gittim bugün biraz ukala gibi geldi ve pahalı bi yer gibi geldi motorun garantisi yok büyük ihtimalle o yüzden pamuk eller cebe durumu var birazda :D

alemsin dostum ben EDİRNE'yim

ayrıca ben KEEWAY kullanıcısıyım...

ben pek usta sevmem genelde kendim halletmeye çalışırım ama sen yinede bana uyma...

ordaki büyüklerin ve bu işte tecrübe sahibi olanlar seni en iyi şekilde yönlendirecektir.

AYRICA BAKIM VE TAMİR topişklerini okursan bir servis bile açabilirsin...

İSTİKRAR YALAMASININ öğütlerini baz alabilirsin mesela

HANDO sana yol gösterecekleri gösterdi... :)

yeaks
20.Temmuz.2007, 00:42
eywallah ailemizin kovboyu :D

aslanburclu
20.Temmuz.2007, 00:50
kardeş galiba anadolu yakasındasın ama avrupa yakasında da hallederim dersen köprüye en yakın BJK. ta servis var dikiltaş demirtaş motosiklet (benim servisim) yenibosna metroya yakın emre tic.'in ustası mustafa usta biraz daha ilerde motojunıur ın servisi var artık kararını ver hepside yedek parça ikmalleri sağlam servisler ayrıca ilgili bilgili ustalar

telefonları:
dikilitaş servis....05359751082......02123277283
motojunıur.......05323148789......
emre tic.in servisi mustafa usta.......onun tlf.nunu bilmiyorum müslüm babaya bi msj.at onda vardır...

ToMCaT
20.Temmuz.2007, 13:14
hayırlı olsun kardeş allah kaza bela vermesin

polat
20.Temmuz.2007, 13:53
hayırlı olsunn

Adres : Emre Yedek Parça Tic. Ltd. Şti.
Bağlar Mahallesi - Osmanpaşa Caddesi - No.6 / A Güneşli / İstanbul
Tel : 0212 656 2 656 (pbx)
Faks : 0212 656 31 00

tavsiye ederimm Mustafa Yardımcı olucaktır....

yeaks
20.Temmuz.2007, 14:02
beyler hepinize teşekkür ederim elimde baya bi sersis yelpazesi oldu artık birinden birini seçicem
ilgilendiğiniz için sağolun. aslanburçlu sizin serviste şanzıman dişlisi bulunurmu motorumu getirsem saat 12 gibi falan akşama çıkartabilirmiyiz ?? motorsuz yapamamda ben :) yoksa moto 1-2 gün durucakmı serviste :frown: :frown:

KIZILELMA
20.Temmuz.2007, 14:49
Hoşgeldin :cheesy:

spydx
20.Temmuz.2007, 15:01
arkadaş hayırlı olsun senin sorununda galiba bilye sıkıntısından dişli kırmış motor eğer sarıkayalardan alındıysa motorun hemen motojunior a götür orada ilgi alaka 10 numara hem garantiden bile olabilir ve orada aksesuar bol ışık korna çanta ne istersen var hemde servis süper ama dişli olayında 2 gün beklersin gibi .... :cry: :cry: