PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 650 Dragstar

DorukAtak
22.Eylül.2014, 12:47
Merhaba arkadaşlar regal raptor spyder kullanıyordum forumda çok değerli ve iyi insanlarla tanıştım regal raptordan dragstar 650 ye geçiş yaptım artık bu yol arkadaşımdan ayrılıp araba alma vaktim geldi. motor büyütmek isteyen değerli arkadaşlarım için temiz ve güzel bir motor.

ilan detaylarından ve resimlerinden inceliyebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-23000-km-de-cok-temiz-dragstar-650-o-gercek-star-179008966/detay/

Mehmet.m
22.Eylül.2014, 14:20
Doruk bey geçenlerde telefonda konuşmuştuk aramıştım sizi.. Gaziantep den Mehmet ben.. Sizin gibi eski bir regalciyi dragstar sahibi yapın o zaman:mrgreen:

DorukAtak
22.Eylül.2014, 14:55
Doruk bey geçenlerde telefonda konuşmuştuk aramıştım sizi.. Gaziantep den Mehmet ben.. Sizin gibi eski bir regalciyi dragstar sahibi yapın o zaman:mrgreen:

Mehmet bey tekrar karşılaştığımıza sevindim :) Motorun temizliğini ve durumunu biliyorsunuz sahip olmanızı isterim. isterseniz bi ara tekrar görüşelim telefonda :)

KamilErgün
22.Eylül.2014, 16:56
İkinizinde Allah gönlüne göre versin. Alışverişiniz olursa bizide bilgilendirirseniz bizde faydalanırız.

DorukAtak
22.Eylül.2014, 22:03
İkinizinde Allah gönlüne göre versin. Alışverişiniz olursa bizide bilgilendirirseniz bizde faydalanırız.

teşekkürler kamil abim. burdan son durumu yazarım size