PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FIA Dünya Rallycross RX Şampiyonası - 11-12 Ekim tarihlerinde Intercity İstanbul Park

ibanez_one
22.Eylül.2014, 16:59
Arkadaşlar Konu Motosiklet Değil Ama Motor Sporları...

Bu Sebeple İlgisini Çekebilecek Arkadaşlara Duyurulur..

Ken Block İstanbul' da...!!!!

FIA Dünya Rallycross RX Şampiyonası - 11-12 Ekim tarihlerinde Intercity İstanbul Park'ta

Motorsporlarında yepyeni bir heyecan yaratan FIA Dünya Rallycross RX Şampiyonası star yarışmacıları ile 2014 yılının en çok konuşulan etkinliklerinden biri olacak.
Gymkhana video serilerinden tanıdığımız Türkiye'de yoğun bir ilgi ile izlenen "drift" tekniği ile kendine hayran bırakan Ken Block, eski Formula 1 Dünya Şampiyonu Jacques Villeneuve, WRC Dünya Rally Şampiyonu Peter Solberg gibi efsane isimler 11-12 Ekim 2014 tarihlerinde Türk izleyicilerin önünde kozlarını paylaşacak.
Hafta sonu boyunca çekişmeli yarışlara ev sahipliği yapacak etkinliğimizde ayrıca özel drift şovları, konserler ve tüm aileyi eğlendirecek etkinlikler ile unutulmaz bir hafta sonu geçireceksiniz.
Sizleri Intercity İstanbul Park pistinde özel olarak hazırlanacak Rallycross parkurunda bu nefes kesici mücadeleye davet ediyoruz. Biletler Biletix'te...

http://sunpeople80im.com/images1/ken-block-10.jpg

Detaylar; http://intercitypark.com/ 8)

Bahadır
22.Eylül.2014, 20:57
Ücretsiz olsaydı belki gidilebilirdi ama bu fiyatlara sanmıyorum pek giden olmaz.
Tek kişi 89 lira
4 kişi 260 lira
Otopark 20 lira :x:x:x

CELİL
22.Eylül.2014, 21:10
Görkem çok güzel bende meraklıyım ama maliyeti çok yüksek acaba tansu bize yine kıyak yapıp davetiye bulamazmı :mrgreen:8)

ibanez_one
23.Eylül.2014, 10:32
Görkem çok güzel bende meraklıyım ama maliyeti çok yüksek acaba tansu bize yine kıyak yapıp davetiye bulamazmı :mrgreen:8)

Aynen abi maliyet sıkıntı...Bende de durumyok zaten de ilgisini çekebilecek, gitmek isteyebilecek arkadaşlar olur diye paylaştım..:happy:

punisher
23.Eylül.2014, 10:39
Ben çok çok merakliyim toplu gidilicekse ben varim olmadi tek giderim gelen olursa beraber gidebiliriz boyle şeyler kaçmaz bütün videoları izledim ve araba ile drift yapmakdan daha zevkli bişe varsa oda motorla drift yapmaktir :))))