PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya'dan Sevgiler

yeşilkapak
20.Temmuz.2007, 17:41
Merhabalar Artık bende aranızdayım tabi kabul ederseniz Adım Hüseyin KURTULUŞ arkadaşlarım bana Metin diye seslenir 1965 doğumluyum Aslen Rizeliyim İstanbulda oturuyorum ama iş gereği bu aralar Antalyadayım Uzun bir süre daha burda olurum herhalde malum meslek turizmle ilgili olunca burda olanaklar daha fazla.Motorumu aldım ama daha görmedim bütün işlemler telefon ve faksla bitti ilgisinden dolayı Mehmet kardeşimede teşekkürlerimi sunuyorum.Herkese sevgiler

KIZILELMA
20.Temmuz.2007, 17:59
Hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldin.

ugurcuk
20.Temmuz.2007, 18:01
hoş geldin Metin abi :D antalyay motoru nasıl getirecen yardımcı olurum istersen. bu arada neden adın hüseyin ama arkadasların sana metin dio kod adı falan mı turzm ajanı mısın???

yenikoylu_ua
20.Temmuz.2007, 21:41
Meto abim hoşgeldin sitemize bir an evvel İstanbula gelde beraber gaz açalım

aslanburclu
20.Temmuz.2007, 22:59
kardeş siteye hoş geldin motorunda hayırlı olsun inşallah güle güle binersin görüş mek dileğiyle

yeşilkapak
21.Temmuz.2007, 00:40
Herkeze teşekkür ederim inşallah geldiğimde görüşebiliriz tabi bu arada bende sizi beklerim Antalyaya yolu düşenler

orçun
21.Temmuz.2007, 04:07
Herkeze teşekkür ederim inşallah geldiğimde görüşebiliriz tabi bu arada bende sizi beklerim Antalyaya yolu düşenler
metin abi aramıza hoşgeldin
bu arada antalyanın neresindesin bigün buluşalım sana aldığın ama görmediğin motoru göstereyim :cheesy:
ben şehir içinde oturuyorum antalya lisesinin karşısında fakat belek de çalışıyorum şimdi otel ismi verip de reklam yapmayayım :lol:

MEHMETONUR
21.Temmuz.2007, 12:20
Hoşgeldiniz hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin...

doğan
21.Temmuz.2007, 14:25
hayırlı olsun. kazasız belasız sürüşlerr. hoşgeldiniz.

yenikoyluartcı
21.Temmuz.2007, 17:12
Abicim merhaba Kubilay şimdi söyledi siteye üye olduğunu bi hoşgeldin demek istedim

okan
21.Temmuz.2007, 18:18
metin abi .. aramıza hoşgeldin... motorun hayırlı olsun .. allah kaza bela vermesin.....

drali
21.Temmuz.2007, 19:41
Hayırlı olsun,kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Engin
21.Temmuz.2007, 23:30
Hayırlı olsun kardeş, Allah kaza bela vermesin.

sancezz
21.Temmuz.2007, 23:48
EN YAKIN ZAMANDA ARAMIZDA GORELIM SENI:)))

yeşilkapak
23.Temmuz.2007, 00:49
bu arada antalyanın neresindesin bigün buluşalım sana aldığın ama görmediğin motoru göstereyim :cheesy:
ben şehir içinde oturuyorum antalya lisesinin karşısında fakat belek de çalışıyorum şimdi otel ismi verip de reklam yapmayayım :lol:

Havaalanının ordaki BP istasyonunda yazanemiz var güniçersinde hepordayım uğrarsan memnun olurum

ugurcuk
23.Temmuz.2007, 01:07
abi bende kaş tayım yolun düşierse beklerim :D

orçun
23.Temmuz.2007, 04:32

Havaalanının ordaki BP istasyonunda yazanemiz var güniçersinde hepordayım uğrarsan memnun olurum

ok metin abi en yakın zamanda yanındayım

carvalho
23.Temmuz.2007, 13:24
Hoşgeldiniz..

altug
23.Temmuz.2007, 13:42
HOŞ GELDİNİZ. KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

orçun
23.Temmuz.2007, 23:26

metin abi bu bp istasyonu nun içinde restaurant da var mı adı s ile başlıyordu herhalde yoksa sizin yazane farklı bir bp de mi?

yeşilkapak
24.Temmuz.2007, 09:43
slm orcun aynen düsündüğün bp petrolden iceri girdiğinde dip taraftayız

müslüm baba
02.Kasım.2007, 14:54
Kardeşim seni şimdi farkettim doğum günü topiğinden meslektaşız ben çok eskiden beri bu sektördeyim belkide tanışıyoruz, turizm firmalarının otobüs ihtiyaçlarını karşılıyorum, İstanbula geldiğinde tanışalım, aramıza hoşgeldin.

yeşilkapak
02.Kasım.2007, 21:51
Eyvallah Müslüm abi ben istanbuldayım zaten malum sezon bitti inşallah bir buluşmada görüşmek nasib olur.

RoS
02.Kasım.2007, 22:16
hoş geldin....

gençer
03.Kasım.2007, 02:08
aramıza hoşgeldiniz.. enkısa zamanda motorunuza kavuşmanız dileğiyle. tabiiki kazasız sürüşler:)

wolfsnevercry
03.Kasım.2007, 04:33
Metin abi bende Ermenekte oturuyorum Antalyada yakınız senle ancak şimdi kıbrıstayım burda üniversite içingeldik turizm ve otelcilik okuyorum2. senem yavruvatanda ben can herkeze saygılar,sevgiler aranıza yenikatıldım umarım güzel vakit geciririz arkadaslar ,bende para biriktip bir REGAL RAPTOR 250CC alacagım(insallah)....aile hayır dio ama kafaya koydum onalar korkuyor kazadan felan,sonucta üzerine oturdugun motrun sadece motor oldugunu ve kaza anında ilk zarar görecek olanın sen oldugunu bilirsen dikkatli kullanırsın....(allah korusun)herkeze güvenli ve güzel sürüşler... 8)

yeşilkapak
03.Kasım.2007, 13:15
Teşekkür ederim arkadaşlar motoruma kavuştum ve şu anda istanbuldayım inşallah ilk buluşmada yüzyüze tanışmakdileğiyle

wolfsnevercry arkadaşım sanada teşekkür ederim sende hoşgeldin tanışma bölümünde bir topik açıp kendini tanıtırsan daha iyi olur iyi sohbetler umarımkalıcı olursun

apachi
06.Aralık.2007, 18:15
abi meraba bende yeni üye oldum ama antalyada n katılım az sanki .bizde bir grup organizasyonu yapamazmıyız antalya bölgesinden rr ciler olarak belki katılım oranı yükselir ( şube)

apachi
07.Aralık.2007, 15:31
hoş geldin abi umarım hep beraber antalya yollarında gaz çekeriz sideye ugrarsan beklerim