PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw s1000 rr 2015

ibanez_one
27.Eylül.2014, 23:22
2015 BMW S1000 RR Bakışı..!!!

http://i.hizliresim.com/q2PzMB.jpg

Intermot Motosiklet Fuarı‘na sayılı günler kala 2015 BMW S1000RR ile ilgili haberler ortaya saçılmaya başladı.
BMW‘nin olay yaratan Superbike modeli BMW S1000RR 2015 yılı için birtakım yeniliklerden geçiyor. Alman motosiklet üreticisinden gelen bilgilere göre 2015 BMW S1000RR bazı karenaj makyajlarının yanısıra elektronik ve mekanik bazı değişikliklere de uğradı.
BMW yetkililerinden 2015 BMW S1000RR’ın şasi dinamiklerinde sürüşü kolaylaştıran yeniliklerin gerçekleştirildiğine ve şasi süspansiyon bağlantılarının yeniden tasarlandığına dair haberler geldi. Özellikle virajlarda fren yapmayı sağlayan yeni elektronik ABS sisteminin yanısıra motorun da güçlendirilerek 200 bg güce ulaştığı konuşulanlar arasında.

Video;
Resimler Tokyo'dan;
https://www.youtube.com/watch?v=h55aEafE8Uc

8)8)8)8)8)8)8)8)

atillaharun
28.Eylül.2014, 08:47
Ya ustam be birazda su arastirmalarini bizim tarzimiza gore yapsan ugrasiyorsun eyvallah tamam da bizim kullandigimiz araclara uyan haberler olmadigindan kimsenin ilgisini cekmiyor.. Oneridir sadece

ibanez_one
28.Eylül.2014, 13:43
Ya ustam be birazda su arastirmalarini bizim tarzimiza gore yapsan ugrasiyorsun eyvallah tamam da bizim kullandigimiz araclara uyan haberler olmadigindan kimsenin ilgisini cekmiyor.. Oneridir sadece

2015 model motorlar ile ilgili haberler ilk olarak supersports ve enduro tarzında çıktı..Chopper tek motor tanıtımı Harley Davidson Ultra Classic modelde yapıldı ki o model, üzerine binince gelin arabasının kaputundaki bebek kadar kalacağınız türden..Chopper tanıtımlarını iple çekmiyor değilim..Bu sebeple yeni modeller hakkında malesef "Şimdilik sizin" ilginizi çekmeyen haberler yayınlayacağım..Biz belli bir tarza ait grup değiliz, aramızda supersport, enduro, scooter sürenler hep var olmuştur..Bu sebeple haberlere evrensel bakmanızı diğer arkadaşları da düşünmenizi rica ederim..Saygılarımla..

atillaharun
28.Eylül.2014, 19:36
Ustam kusura bakma da grubun yeni bir uyesi degilim ve nasil bir grup oldugumuzu emin ol daha iyi biliyorum ama soyle bir gercek varki biz chopper motor clubu olarak ilerliyoruz bu konuda once hemfikir olalim aramizda bir tane enduro (inanc abi) bir tanede nadir katilan supersport ( fazli abi ) var okadar bilmem anlatabildim mi ?

CELİL
28.Eylül.2014, 19:59
Arkadaşlar chopper forumuyuz ve hepimimiz chopper haberleri görmek istiyoruz ama bu bizim motor camiasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmamamızı gerektirmez 8)
Malesef chopper makinaların yeni modelleri ve gelişmeler haberler yok denecek kadar az :(

ibanez_one
28.Eylül.2014, 21:54
Ustam kubulunduğunu da grubun yeni bir uyesi degilim ve nasil bir grup oldugumuzu emin ol daha iyi biliyorum ama soyle bir gercek varki biz chopper motor clubu olarak ilerliyoruz bu konuda once hemfikir olalim aramizda bir tane enduro (inanc abi) bir tanede nadir katilan supersport ( fazli abi ) var okadar bilmem anlatabildim mi ?

Ben kimseye yeni diye bir ithamda bulunduğumu düşünmüyorum..Eminim ki herşeyi benden daha iyi biliyorsunuzdur..İstediğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz tabii ki..Ben haber paylaşımı yapıyorum.. Beğenmediğiniz konuları okumazsınız..nihayetinde tek kişi için yapılmıyor bu paylaşımlar..Saldırgan bir tutumla biz boyleyiz.. Ben eskiyim falan diye çıkışmanız çok garip.. Halbuki gayet açık bir üslupla yanıt verdiğimi düşünüyordum..
Saygılar..

Ruberjack
28.Eylül.2014, 23:22
Inşallah Chopper motorlardan da yeni haberler alırız.

ibanez_one
28.Eylül.2014, 23:50
Inşallah Chopper motorlardan da yeni haberler alırız.

Çıktıkça Yayınlayacağımdan Emin Olabilirsiniz..

Mehmet.m
28.Eylül.2014, 23:56
2015 BMW S1000 RR Bakışı..!!!

http://i.hizliresim.com/q2PzMB.jpg

Intermot Motosiklet Fuarı‘na sayılı günler kala 2015 BMW S1000RR ile ilgili haberler ortaya saçılmaya başladı.
BMW‘nin olay yaratan Superbike modeli BMW S1000RR 2015 yılı için birtakım yeniliklerden geçiyor. Alman motosiklet üreticisinden gelen bilgilere göre 2015 BMW S1000RR bazı karenaj makyajlarının yanısıra elektronik ve mekanik bazı değişikliklere de uğradı.
BMW yetkililerinden 2015 BMW S1000RR’ın şasi dinamiklerinde sürüşü kolaylaştıran yeniliklerin gerçekleştirildiğine ve şasi süspansiyon bağlantılarının yeniden tasarlandığına dair haberler geldi. Özellikle virajlarda fren yapmayı sağlayan yeni elektronik ABS sisteminin yanısıra motorun da güçlendirilerek 200 bg güce ulaştığı konuşulanlar arasında.

Video;
Resimler Tokyo'dan;
https://www.youtube.com/watch?v=h55aEafE8Uc

8)8)8)8)8)8)8)8)

Hocam motosiklet dünyasıyla ilgili yapılan her paylaşımı ben şahsım adına merakla okuyorum. Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum8)

ibanez_one
29.Eylül.2014, 00:00
Hocam motosiklet dünyasıyla ilgili yapılan her paylaşımı ben şahsım adına merakla okuyorum. Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum8)

Teşekkür Ederim Eksik Olmayın..8)

Salih
29.Eylül.2014, 00:08
Görkem paylaşımlarını özlemişiz, havalar iyice bozmadan buluşup bir hasret giderelim :cheesy:

ibanez_one
29.Eylül.2014, 00:10
Görkem paylaşımlarını özlemişiz, havalar iyice bozmadan buluşup bir hasret giderelim :cheesy:

Ben de sizleri çok özledim abi..İnşallah en kısa zamanda görüşürüz..Eksik Olma8)

Ergenekon
29.Eylül.2014, 02:03
2016 Başları chopper motosiklete kavuşmayı umuyorum . Program o yönde ilerliyor .
Yılan , t rex dinozor , comodo ejderi koreografisi