PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Yıkama Hk.

ibanez_one
02.Ekim.2014, 10:53
Malum kış geliyor..Yağmuru çamuru eksik olmaz..Buna aldırmadan kullanmaya devam eden su kurbağaları için kolaylık sağlayabilecek bir alternetif sunuyorum..Genel olaral Chopper kullananlar motorlarını kendileri silip parlatmak ister ama ağır bir pislik yorucu olmasına sebep olabilir..Bu sebeple sizler nikelajları parlatmadan ağır işçiliği üzerinizden atmanızı sağlayacak ufak yıkama araçları mevcut..belki bir faydası olur8)

http://i.hizliresim.com/oz0r7m.jpg

Link;

http://www.hepsiburada.com/liste/karcher-k-2105-basincli-yikama-makinesi/productDetails.aspx?productId=hrkarcherk2105&categoryId=451862

8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Tier
03.Ekim.2014, 23:43
Denediniz mi basarilimi acaba ?

Ruberjack
04.Ekim.2014, 08:51
Güzel ve kullanışlı gözüküyor. Bahce giris katinda oturanlar icin guzel de 3 veya 4 kat oturanlar su hortumu bağlama problemi yaşar. Ben gibi. Oturduğum apartmanın bahçesi ve ama hiç kimse bir musluk da gerekir diye düşünmemiş. :(

REALİST
04.Ekim.2014, 17:43
Merhaba,

Bazı makineler kovadan da su çeker fakat Karcherler çekmez diye biliyorum bunun haricinde biraz fiyatları yüksektir aynı özelliklerde daha ucuza makinalar var fakat bahçe hortumu musluk yani müstakil bir yeriniz olmalı :(

nenickila
08.Ekim.2014, 18:49
Güzel ve kullanışlı gözüküyor. Bahce giris katinda oturanlar icin guzel de 3 veya 4 kat oturanlar su hortumu bağlama problemi yaşar. Ben gibi. Oturduğum apartmanın bahçesi ve ama hiç kimse bir musluk da gerekir diye düşünmemiş. :(

abi ben 12. kattayım sormicam bile :mrgreen:

Ruberjack
09.Ekim.2014, 00:48
Senin isin dahada zor muş. Hadi ben 10 metre hortum alarak belki haledebilirdim ama sen resmen tesisat yaptirman gerekir.
Bu durumda anlaşılacağı gibi yikamacilarin eline düşmek zorundayım. :(

ibanez_one
09.Ekim.2014, 10:11
Bu Ürünlerin Çoğu Belli Bir Miktar Suyu Depolama Özelliğine Sahip..Püskürtme Yaptığı İçin Tasarruflu Çalışır...Bu Nedenle Su Bağlantısı Yapmanıza Gerek kalmaz...Özellikle Motosiklet Gibi Küçük Araçlarda Kirlerin Kabasını alıp Size Rahat Rahat Parlatm İmkanı Sağlar...Yapı Marketlerde İnceleyebilirsiniz..8)

Ömer
09.Ekim.2014, 10:51
Görkem paylaşım için teşekkürler.
Bir kaç sene önce araba için düşünmüştüm bende.
Baya bir çeşidi vardı çakmak şarzıyla çalışıp kovadan su çekeni bile var.
Ama motora gelince ben suyu pek sevmiyorum. WD40 candır :)

ibanez_one
09.Ekim.2014, 10:54
Görkem paylaşım için teşekkürler.
Bir kaç sene önce araba için düşünmüştüm bende.
Baya bir çeşidi vardı çakmak şarzıyla çalışıp kovadan su çekeni bile var.
Ama motora gelince ben suyu pek sevmiyorum. WD40 candır :)

WD40' ı Firen Disklerine Kadar Sürüp, Taklaya Gelenler Var Dikkat :mrgreen: