PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regalraptor DD50E hakkında görüşieriniz

dhnsyd
21.Temmuz.2007, 14:12
herkese selam DD50 E almayı dşünüyorum bilgilerinizi bekliorum bu motor hakkında.....

dhnsyd
21.Temmuz.2007, 15:14
çok güze bir motor ama görünüşüne göre biraz hafif...fiyatıda gayet uygun..Bu motora sahip olan varsa tecrübelerini yazarsa iyi olur..şimdiden tşkeler:D

thoraman
21.Temmuz.2007, 15:26
bu motor yok türkiyede boşuna heveslenme zaten olsaydıda alma derdim zira süs bu süs al vitrine koy evde dursun

dhnsyd
21.Temmuz.2007, 16:23
rr 100 ler nasıl o da mı süs için alınmalı

yenikoylu_ua
21.Temmuz.2007, 17:20
Valla süs için omasada belli bir süre sonra yetmemeğe başlıyor Sitede daha evvel kullanan arkadaşlar var onlar daha yardımcı olur herhalde ama tavsiye etmem.Bak İnci örtmenim bile modifiye yaptı motoru 200 lük oldu

dhnsyd
21.Temmuz.2007, 19:32
yetmemeye başlaması doğru ama beim yetecek kadar bile motorum olmadı....:D..fiyatıda uygun biraz ondan söyledim..motor büyüdükçe kontrol etmek zorlaşırmı motoru??

drali
21.Temmuz.2007, 19:48
Bazı şeyler bir defa alınır ve vergi vesaire bir defa verilir diye düşünüyorum.İkinci el uygun motorlar bulabilirsin.Almışken 250 cc al derim diğerleri ilerde yetmezse tekrar vergi ve vesaire masraflarına yazık olur.Ama gene de sen bilirsin.

dhnsyd
21.Temmuz.2007, 19:58
iyi hoşta hocam 2. elde içime sinmiyor hani..

aslanburclu
21.Temmuz.2007, 22:59
iyi hoşta hocam 2. elde içime sinmiyor hani..

e güzel kardeşim motorun m sinden anlamıyorsun anladığım kadarı ile hiç motor alma işine kalkma yoksa dertsiz başına dert alırsın derim sen ilk önce varsa bir motorcu arkadaşına ard cılıkla başla .... tabii bu durumda motora nasıl binilir rüzgara nasıl göğüs gerilir motosiklet sürüş tekniği ..yol bakımı.motosiklet bakımı vs.vs.... bunları iyice bir öğren sonra al derim ((yoksa maddi ve manevi yönden yıkılırsın))) tabii o zaman ne alacağını bilinçli olarak sen karar verirsin....ha bide sıfır motora vereceğin paranın yarısına temiz kullanılmış bi ikinci el al derim çünkü kısa zamanda herşeyinle büyük motor özentisi başlayacak ....
her neyse dost acı söyler hesabı sakın alınma bizimkisi sadece tavsiye yinede takdir senin

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 13:48
iyide hocam ben anlıyorum diye ortalıkta dolaşmıyorum..bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp..herkes anasının karnında öğrenmiyorki.Bi yerden başlamak lazım.ipin ucunu bir yerden tutmak lazım..

OturanBull
22.Temmuz.2007, 13:58
O Zaman Ben Sana Öncelikli Bir Tavsiye Vereyim.. Madem Yeni Başlayacaksın..
Motordan Önemli Olan Bir Şey Varki Onu Es Geçtiğin Zaman Hayatın Çok Farklı Yönlerini Bilinçssizce Karşılamış Olursun.. Diyelimki Motor İçin 1.000 lira Bütçe Ayırdın Bu 1.000 lira ile Önce Tam korumalı Kıyafetlerini, Arkasından Sana Kalan Rakam İle Bir Başlangıç Motoru Seçmelisin.. Tabi Bunları Yaparrken Yanında Bir Bilen Bulunur Umarım (Dikkattini Çekerim Bir Bilen Dedim Bilen Gibi Görünen Değil.) Başladığın Bu Yolun Uzun Soluklu Olmasını Dilerim.. Mutluluklar Sağlıklar..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 14:01
oturanbull kardeşim forumdaki tanısma bölümüne bakarsan ""YALOVADAN SELAMLAR"" bölümüne bakarsan hemen ilk sayfa oradan ne yazdığımı fikirlerimi görebilirsin..sonra cevabını bekliyorum...

OturanBull
22.Temmuz.2007, 14:08
Bak O zaman Sana Şöyle Bir Sıralama Yapalım Bunu Takip Edersen Faydalı Olacağını Biliyorum..
1- İyi Bir Eğitim ve Ehliyet,
2- Tam Koruma
3- 250cc ye kadar Alabileceğin, 2.El Temiz Araştırması İyi Yapılmış Bir Motor,
4- Keyifli ve Bilinçli Sürüşler..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 14:11
zaten bende böle bişey yapacaktım..eylül-ekim gibi ehliyet kursu sonrasında 700 ytl ye kadar bir koruma techizatı daha sonrasında arta kalan para ile kendime göre iyi bir 250'lik...yinede verdiğin öğütlerden tşkr ederim hocam...

OturanBull
22.Temmuz.2007, 14:17
Korumalara Gelince Mümkün Olduğu Kadar İyilerine Almaya Çalış.. Çünkü Lanetler Sadece Tek Kullanımlık.. Bunu Kullandım İşe İyi Değilmiş Deme Şansın Olmayabilir Çünkü.. Her Zaman Buradayız Her Türlü Sorunu Burada RR Üyelerine Sorabilirsin.. Unutmaki Hiç Bir Şey Senin Hayatından Pahalı Değildir..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 14:21
maddi durumumun el verdiği sürece en iyisini almaya çalışacam..3 yıldan beri parayı denkleştirmeye çalışıyorum arkadaşım..öğrenci adamız öle he eddim mi çıkmıyr o kadar para..bazı şeylere ulaşmak için çaba lazım zaten işin zevkide orda hemen her isteğimiz olsaydı işin tadı kaçardı..öğretici blgilerinizi bekliyorum herzaman.

Deli çerkes
22.Temmuz.2007, 14:46
Koruma için harcamaktan kaçındığınız her kuruş size kırık bir kol , bacak, sakat kalmak , felç hatta ölüm olarak yansıyacaktır. Unutmayın motorda kaporta bizzat kendi vücudunuzdur.

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 14:49
arkadaşım ben herşeyin bilincindeyim..Bu sözlerin bilinçsiz insanların kulaklarına gider.

OturanBull
22.Temmuz.2007, 14:51
arkadaşım ben herşeyin bilincindeyim..Bu sözlerin bilinçsiz insanların kulaklarına gider.

Kötülüğüne Birşey Denmiyor Dostum Merak Etme.. Sadece zaten Kulağında Mevcut Olan Küpeyi Bizler Azda Olsa Çekiştiriyoruz.. Bunun Emin Ol ki Sana Hiç Bir Zararı Yok.. Ben Senin Yerinde Olsam.. Teşekkür Ederdim..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 14:53
haklısınız arkadaşlar....msn adresleriniz varsa orada konuşsak daha iyi olmaz mı?dhnsyd@hotmail.com

OturanBull
22.Temmuz.2007, 14:57
http://www.regalraptor.net/forum/chatbox_mod/chatbox.php bu link chat odasının linki buradan yazışabilirsin..