PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vitesteyken marş basmaması

Salih the raptor
16.Ekim.2014, 14:30
Arkadaşlar selam araniza yeni katildim 2014 model daytona aldim ilk aldigimda motor vi este olsun olmasin debriyaj sıkılıyken motor ateşle.e yapiyodu fakat uzak bi kaza yapinca servise çektim motoru , teslim alırken motor ateşleme yapmadi ustaya dedim . bana dediki sorunu halledereken o özelliğinde aktif hale getirdim dedi.arkadaşlar sorum su bu ayari nazil bozabilirim

CELİL
16.Ekim.2014, 15:31
Merhaba salih debriyajın üzerinden iki kablo çıkar o kablolar bir müşüre bağlı debriyaja basînca devreyi açar ve makina vitesdeykende çalışır müşúr bozulur veya fişleri temazsızlık yaparsa o zaman viteste çalışmaz müşüre wd40 sık fişlerini kontrol et kolay gelsin 8)

CELİL
16.Ekim.2014, 15:33
Merhaba salih debriyajın üzerinden iki kablo çıkar o kablolar bir müşüre bağlı debriyaja basînca devreyi açar ve makina vitesdeykende çalışır müşúr bozulur veya fişleri temazsızlık yaparsa o zaman vitesde çalışmaz müşüre wd40 sık fişlerini kontrol et kolay gelsin 8)

m.kaptan
16.Ekim.2014, 18:08
hazır benzer konu acılmısken bende ayak acıkken atesleme yapmamasnı nasıl iptal edebilirim =)
malum havalar sogudu ayak acıkken rolantide biraz ısıtsak fena olmaz gibi geldi...

CELİL
16.Ekim.2014, 20:39
hazır benzer konu acılmısken bende ayak acıkken atesleme yapmamasnı nasıl iptal edebilirim =)
malum havalar sogudu ayak acıkken rolantide biraz ısıtsak fena olmaz gibi geldi...
Merhaba Mahmut ayağın kablosunda yukarıda karbiratörün hızasına yakın bir yerde ek fişi var kablonun yukarı çıkışını takip edip ek fişi bul ve çıkart fişi ekinden çıkartınca ayak müşürü devreden çıkar 8)

Ahmet Ateşler
18.Ekim.2014, 02:05
Merhaba Mahmut ayağın kablosunda yukarıda karbiratörün hızasına yakın bir yerde ek fişi var kablonun yukarı çıkışını takip edip ek fişi bul ve çıkart fişi ekinden çıkartınca ayak müşürü devreden çıkar 8)
abi motoru ilk aldığımda servise götürüp ayak müşürünü iptal etmek istediğimi söyledim servis elemanıda aldı eline yan keskiyi kabloyu kesti tamam abi dedi:pO günden beri servise gitmiyorum :p:p