PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

Dedekorkut
03.Kasım.2014, 01:21
Herkese selamlar. Foruma yeni katıldım. Çok uzun zamandır motor almak için karar ve araştırma aşamasındaydım. Bu hafta kesin olarak DD250-EC6 modelini almaya karar verdim. Bir çok modelden özellikten ve maddi durumlardan sonra bu aşamaya gelebildim. Motoruma sahip olmadan burdan sizlerin fikirlerinden görüşlerinden yararlanmak, hatta mümkünse oturup sohbet etmek isterim. Şimdidden ilgi gösteren herkese teşekkürler.

omer_cip23
03.Kasım.2014, 01:25
Alper abi aramiza hosgeldin motorun simdiden hayirli olsun kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim..izmirde sayimizin artmasini gormek cok sevindirici onumuzdeki sezon izmir cok gelmek istedigimiz bir sehir daha 1 ay evvel izmirdeydik tekrar gelicez insallah tanismak oturmak sohbet etmek isteriz kismet olur insallah :)

Dedekorkut
03.Kasım.2014, 01:32
Umarım dilediğin gibi olur. Bir aksilik olmaz ise bende o zamana kadar motorun üstünde olmuş olacağım. İzmirde çok sayıda motor sahibi görmüş olmama rağmen burdaki sayı sanki reele göre daha az gibi geldi. Umarım yanılıyorumdur.

DeliKurt
03.Kasım.2014, 01:53
Hoşgeldin Alper abi. Allah kazasız, belasız sürüşler nasip etsin, alacağın motorun şimdiden hayırlı olsun...

Ömer
03.Kasım.2014, 10:36
Hoşgeldin Alper, şimdiden keyifli forumlar, en kısa sürede istediğin motora kavuşman dileğiyle.

Bahadır
03.Kasım.2014, 10:57
Hoşgeldin Alper abi :)
Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun 8)
Forumda ve yollarda aktif olman dileğimle 8)

özgürr
03.Kasım.2014, 11:11
Merhaba alper abi aramıza hoşgeldin :) eğer artçılı kullanacaksan 350 cc al tork daha iyi :)

CELİL
03.Kasım.2014, 11:51
Merhaba Alper İzmirden aramıza hoş geldin :)
Regal Raptor Daytona kendi katağorisinde güzel ve dayanıklı bir makinadır seni pişman etmez keyifle kullanırsın forumda pekçok arkadaşımız keyifle kullanıyor inşallah kısa sürede sende gönlündeki makinaya kavuşur keyifini çıkarmaya başlarsın 8)

sirinbaba can
03.Kasım.2014, 14:20
Hayırlı uğurlu olsun,Güle güle kullanın

Dedekorkut
03.Kasım.2014, 14:42
İlgilenen herkese çok teşekkürler. Benim bu foruma katılma amacım sadece motoru aldım motor sevdası olanlarla takılayım değil. Motorun bilinirliğini ve sevdasının gelişmesine yardım etmek. Kendim İzmir'de 1. Sanayide makina üretimi yapan bir şirket sahbiyim. Asıl mesleğim Elektrik Elektronik mühendisliği. Ancak İzmirliler bilir, Çınarlı endüstri mezunuyum. Sevgi ilgiye bağlı olarak elimden geldiğince yeni merak salanlar ve bilgi sahiplerinin eksikliklerini elimden geldiğince artırmaktır. Umarım burası bunlara başlamak ve ilerletmek adına iyi bir başlangıç olur.

decimate
03.Kasım.2014, 14:53
Aramıza hoşgeldiniz unutmayalım ki siz ne kadar bakarsanız motora oda Size bakar uzmez. Hayırlı olsun

Ahmet Ateşler
03.Kasım.2014, 22:19
hoşgeldin Alper inşallah kısa sürede makinene kavuşursun bende ocak ayında aldım motorumu hala pek bilmem sıkıntılarını ama beni hiç üzmedi.burada abilerim ve kardeşlerimin deneyimi yüksek sana her konuda yardımcı olurlar tekrar hoş geldin.:D

zebani
21.Temmuz.2016, 10:56
hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Ömer
21.Temmuz.2016, 11:19
Polat olay 2014 yılının :)

Efkan
23.Temmuz.2016, 23:46
Hoş geldin abi bende 2. El beyaz daytona aldım yani senin modelinden ya çok ağır bindik 2 kişi ya almadan önce vardı sıkıntı bilmiyorum aldıktan 2 hafta sonra şanzıman değiştiriyorum maalesef umarım sende öyle bi sıkıntı olmaz ve dediğin gibi sitede dışarıdan daha az motorcu var haklısın genelde herkez kafasına göre takılıyor ama motorun keyfi tek güzel olmuyo 😁