PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HERKESDEN ÖZÜR DİLERİM BENDE ARTIK ARANIZDAYIM TABİ MOTORUMU ALINCA GERÇEKTEN ARANIZDA OLACAM:D..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 21:47
hERKESTEN ÖZÜR DİLERİM ARKADAŞLAR..OTURANBULL ARKADAŞIMA AYRIYETTEN TEŞŞÜKÜR

okan
22.Temmuz.2007, 21:51
ONUN SİTESİ AYRI...BURDA SANA İSTEDİĞİN CEVABI VERECEK ARKADAŞ BULMAN ZOR...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 21:52
hangi site acaba!

okan
22.Temmuz.2007, 21:55
NE BİLİİM KARDEŞŞ
AMA BURASI DİİL ONDAN EMİNİM...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 21:57
belki burda cevabını bulurum sonuçta hepsi çin malı değil mi?

okan
22.Temmuz.2007, 21:59
YAVV KARDEŞŞ. SEN ŞİMDİ BUNUN İÇİN NİYE BAŞLIK AÇIYON BEN ONU ANLAMADIM...EN GICIK OLUNAN LAFIDA KULLANIYON... HEPSİ ÇİNLİ DİİLMİ LAFINA BİZ ÇOK ALINIYOS SÖÖLLİM YANİİ...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:00
Doğru ama hocam.Bütün Pazar çekik gözlülerin elinde...

okan
22.Temmuz.2007, 22:04
olsun sen jınlunu niye buraya yazıyın ki kardeşş... regal sor sabaha kadar anlatalım...bisürü site var onlarda jınlıncılar için ayrı sayfalar var.. ordan takip edersen aradığını bulabilirsin
burdan sana isim vermiim .. reklama girmesin...ama googleden bak işte .. ne biliim yavv...

emrahss
22.Temmuz.2007, 22:07
Sevgili dostum, pazarın kimin elinde olduğu pek önemli değil, bu site ağırlıklı olarak bir markaya ağırlık veren olmadı chopper7cruiser motorlarla ilgilenen bir site. Çinli genellemesini de pek sevmiyoruz çünkü bizim motorlarımız bir Shadow olmasa da kendi çapında Çinli genellemesini aşan bi motor, genellemeyi sevmememiz ondan. Kaldı ki, bu motorların orijini ile ilgili burada çok ciddi tartışmalar yapıldı zamanında, bitti bile. Sen onu sanırım MT motosiklet Türkiye web sitesinden bulabilirsin gibi geliyor bana..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:08
sinirlenmeye gerek yok hocam..sadece sordum yani bu kadar tepki yakışmıyor Rr'ciye...jınlın'ın fıyatı cazıp geldı sorduk...seviyeyi koruyalım kardeş..

okan
22.Temmuz.2007, 22:11
hangi seviyeyi dostum

san burda seviyesiz bişi yazan oldumu şimdi.. seviyeden bahsediyosun .. alla allla...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:12
kes uzatma akşam akşam..

okan
22.Temmuz.2007, 22:13
işte senin seviyen çıktı ortaya...ama bu yazdığın son mesaj olabilir kanımca...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:14
olsun kardeş canın sağolsun...Önemli olan insanlık

okan
22.Temmuz.2007, 22:16
kes uzatma akşam akşam..şu yazdığın kelimeleri senden başka kimse kullanmamıştır bu sitede .. seviye gerçekten çok önemli degilmi...tebrikler valla...

lunatic
22.Temmuz.2007, 22:16
Bak dhnsyd kardeşim. Okan sana söyledi. Burda bulamazsın dedi. Nerde bulayım dedin başka siyetelere bak moogledan arat dedi. Okanın isminin rengi boşuna kırmızı değil. Bu siteyi de sitedekileri de bilir. Sana yardımcı olmaya çalıştı olmadı. Komutanım araya girdi açıklama yaptı olmadı. Sen ille de hepsi çinli ne kızıyosunuz vs. ile tartışma çıkarmaya çalışıyorsun. Bak sonra başkası gibi biri beni uyarsaydı filan deme sonradan. Bu şekilde sadece tepki alırsın. Akıllı ol.

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:17
Galiba Herkes Gergin.. Son 2 Haftada ki Olaylar Yeni Üyelere Karşı Biraz Sert Uslup Takınmmamızı Sağladı Anlaşılan..

dhnsyd dostum site müdavimleri olarak genelde RR kullandığımız için Bilgimiz Bu Motor Üzerine Gelişmekte Şu Anda.. Jinlunu Bilen Bir Arkadaşımız Varsa Zaten Başlığına Seni Bilgilendirici Bir Yazı Yazacaktır.

Sana Çözüm Olacak Şeyi Okan Dostumuz Söylemiş Zaten Googledan Biraz Araştırırsan Detay Bilgilere Başka Sitelerden Ulaşabilirsin.

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:17
tehtit de var OOOooo kurtlar vadisi şırnağa döndü burası

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:19
Üstteki Yazımı

olsun kardeş canın sağolsun...Önemli olan insanlık

yazdığını görmeden önce yazmıştım..

Bu şekilde uslüp kullanıcaksan buraya takılmamanı tavsiye ederim.. Çünkü buradaki herkes dosttur.. Lütfen daha fazla site içeriğini kirletme..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:20
oturanbull kardeşim ben bu site kadar öğretici bir site görmedim ve bana bu soruyu sorma güveni verdi ondan sordum..artniyetim yok..kusra bakmayın arkadaşlar..Herkesten özür...Siteniz ne zmandan beri aktif acaba..

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:22
oturanbull kardeşim ben bu site kadar öğretici bir site görmedim ve bana bu soruyu sorma güveni verdi ondan sordum..artniyetim yok..kusra bakmayın arkadaşlar..Herkesten özür...

Özür Bir Erdemdir Ama Sadece Bir Seferliğine..

Tekrar Etmemen ve Aradığın Herşeye Güzel Bir Uslüpla Ulaşabileceğini Şu Atasözü İle Bilmen Gerektiğini Hatırlatmadan Geçemiycem..

Tatlı Dil Yılanı Bile Deliğinden Çıkarır..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:25
umarım bende Bir Rr aldığımda sizlere katılırım

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:27
katılıcaksın emin ol. bu sitede RR dışında motoru olup ruhu bizlerle aynı olanlarda var..

motoru olmayıp çok sevilenlerde var.. yeterki ruhunu saygını ve sevgini birleştir bizlerle.. biz buradayız..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:30
çok teşekküerler..birinini beni desteklemesi gerekiyordu manevi olarak..ben burda görüyorum bunu..bu sitenın değişik bir havası var...

okan
22.Temmuz.2007, 22:34
sehir neresiydi senin dhnsyd ..ayrıca yaş kaç onuda merak ettim... kurtlar vadisinide senin bizden çok seyrettiğin belli.. kes akşam akşam diye korkuttun beni birasda onun için sordum yani....20 küsür mesaj yazmadan önce siteyi eni konu incelesyedin o zamn kim kimdir ne iş yapar ne kadar saygı göstermek gerekir .. konuşmalar nası yapılıyo felan daha iyi netice alırdın.. bizimde canımız sıkılmazdı akşam akşam....

ama özür dilemekte bi erdemdir ...inşallah bi yerlerde karşılaşır tanışırız... özüründe insana az geldiği fikrine sende katılırsın böylece... çam devirmek bedava zaten...bak bakalım senden başka birisiyle polemiğe girmişmiyim hiç.. gerçi senin bakman bile 2ayını alır 2200 mesaja...

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:42
Ben inceledim siteyi ve gerçekten hoşuma gitti.benim yaş 23..kurlar vadisinide izlemem o kadar daha aklımı yemedim arkadaşım..daha çok akla ve bilime yatkın şeyleri izlerim..İnsanı aptallaştıracak şeyler izlemem..inşallah birgün Rr aldığım zman tanısırız..Sizin yaş kaç acaba?SAmsundansınız galiba..Ben yalovadan..

okan
22.Temmuz.2007, 22:44
35

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 22:46
ok.http://www.regalraptor.net/forum/chatbox_mod/chatbox.php gelebilirsen bir kaç sorum olacak...

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:57
okan çıktı heralde ben geçtim gel..

dhnsyd
22.Temmuz.2007, 23:00
ok

sancezz
22.Temmuz.2007, 23:21
sakın olalım dostlar kavga edıp kalp kırmayalım kendımızı de germeyelım ve yenı gelen uyeler bıraz daha dıkkat dıyoruz!!!!!!!!!!!!!

OturanBull
22.Temmuz.2007, 23:35
Ellerine Sağlık Yakışanı Yaptın.. Aramıza Hoşgeldin..

okan
23.Temmuz.2007, 13:27
BU KONU TATLIYA BAĞLANMIŞTIR... ARKADAŞLA GÖRÜŞÜLDÜ GEREKEN ÖZRÜNÜ DİLEDİ... YORUM YAZIPTA TEKRAR GÜNDEME GETİRMEYELİM OLAYI....