PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumun Bağırsakları..

OturanBull
22.Temmuz.2007, 21:54
Selam Dostlar,

Amiyane Tabirleri Bugün Motorumun Bağırsaklarını Gördüm..

Motormun Alt Kısmından Yere Kadar Uzanan Yumuşak Birkaç Kablo Vari Boru Var..

Uçları Kopmamış Galiba Aşırı Gevşemişler Yada Oldukları Yerden Çıkmışlar ve Yere Bakan Kısımları Sürtünmeden Aşınmış..

Bunların Ne Olduğu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Açıklayabilirmi..

Tedirgin Oldum Bugün Motorumu Kullanmadım..

emrahss
22.Temmuz.2007, 21:56
Bence de kullanma dostum. Ya da iyice sarıp dooru servise..

lunatic
22.Temmuz.2007, 22:18
Onlar tahliye hortumları olmasın. İki karbüratörden çıkar ve yere uzanır. Yandaki vidaları gevşeterek karbüratörlerdeki suyu boşaltırsın. Dene istersen. Benzin vanasını kapat. Karbüratörlerin yanlarındaki vidaları gevşet. Ordan benzin akmalı.

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:24
Yok Uçları Gözükmüyor sadece Bir Kısımları Gevşek Bir Çamaşır İpi Misali Yere Kadar Uzanmış.. Nedir Acaba Bunlar.. Nereden Çıktılar..

lunatic
22.Temmuz.2007, 22:27
görmek lazım valla ne desem boş şimdi. nerden geldiğini bulmaya çalış. Olmadı yerimi biliyorsun bi ara gel bakalım. Ya da direk kuruçayırlıya baktır.

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:28
galiba en iyi çözüm yarın kuruçayırlıya götürmek umarım oraya gidene kadar bir sıkıntı olmaz..

okan
22.Temmuz.2007, 22:38
acaba benzin hortumlarımı yoksa elektrik akşamının kablolarımı sarkanlar....??

OturanBull
22.Temmuz.2007, 22:41
acaba benzin hortumlarımı yoksa elektrik akşamının kablolarımı sarkanlar....??

içinden kablo geçtiğini hiç zannetmiyorum.. süngerimsi bir dokusu var siyah.. yumuşak bir materyalden yapılmış.. biraz sıktım ettim içinde bir akışkan geçtiği hissini de uyandırmadı..

sancezz
22.Temmuz.2007, 23:13
dostum o kablo dedıgın altta olan sanırım ınce sıyah bır kablo ıcınden antıfırız gecıyo egerkı
aynı seyden bahsedıyorsak

OturanBull
25.Temmuz.2007, 18:10
Sonuç Hakkında Bilgilendirme:

Oldukları Yerden Çıkmışlar Kuruçayırlıdaki Aydın Usta İkisinide Ayrı Ayrı Yerlerine Kablo Bağı İle Bağladı..

aidikurt
26.Temmuz.2007, 14:16
kardeşim tahliye hortumları onlar