Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

İnceleme Ekle

Evet arkadaş lar birisinin regali paylaş ması gerekiyordu benimde ilk motorum olduğu için paylaşmak istedim yeni başlayanlar için kesinlikle tavsiye ediyorum gerek fiyatı gerekse görüntüsü gayet ideal toplamda 13000 km yol yaptım bu süreçte şanzıman dışında bir problem yaşamadım benim ilk aşkım çok...
Gezgindelikanlı tarafından 3 Gün önce
Author:
Users:
Öncelikle 2013'den bu yana Türkiye'de satışı durdurulan yamaha xvs950 A Midnightstar'ı bizden mahrum ettiği için YAMAHA'yı kınıyorum. Hem gücü hemde görüntüsüyle eski clasic motorlardan farklı olarak karşımıza çıkan xvs950A modern ve spor tarzın birleşmesiyle harmanlanmış gibi.
CaNeR tarafından 3 Hafta önce
Author:
Users:
Yamaha XVS1300A Midnight Star'a bindiğinizde göreceksiniz: cruiser motosikletin doğasında sakinlik olması, gücünün de sakin olduğu anlamına gelmiyor. Motorunda dövme pistonların olduğu,Yüksek performanslı, su soğutmalı 4 valf başlığı ve kısa krank kolları bulunan XVS 1300A’nın makinasının, “cruis...
Bypale tarafından 21.Ağustos.2017
Author:
Users:
Hyosung GV 250 Temel ve Teknik Veriler Hyosung markası 2005 yılında Türkiye motosiklet piyasasına giriş yaptı, O yıllarda 250cc hacmindeki V-Twin motor oldukça dikkat çekiciydi. Kısa sürede piyasada kendine bir yer edindi ve senelerdir kötü distribitörlere rağmen piyasada kalmayı başardı ve kendini...
HelmettolgA tarafından 14.Ağustos.2017
Author:
Users:
Çeşitli internet kaynaklarından derlediğim bir incelemedir.
Ali ÜNVERDİ tarafından 14.Ağustos.2017
Author:
Users:
1997-2003 arası üretilmiş olan Honda Shadow Ace (American Classic Edition) döneminin efsane motoru ve bir Japon motordan beklenen konfor ve sağlamlığı fazlasıyla sunan bir klasik.
GökhanMüezzinoğlu tarafından 12.Ağustos.2017
Author:
Users:
2007 model Suzuki Intruder C800 Sahibi olarak kaynaklardan faydalanarak derlemiş olduğum incelemeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Klasik Chopper kültürünün merkezine ağırlık koyan bir makinadır.Bir kaç ekleme ve aksesuarlarda tadından yenmez . Dikkat çekici özellikleri Su soğutma , şaft ve enjeksiy...
aidikurt tarafından 09.Ağustos.2017
Author:
Users:
Yukarı Çık