-
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak istiyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1-CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2- ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3- ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4- Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
6- bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
7- Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
8- MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
9- HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
10-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
11-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
12- Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
13- cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
14 - FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
15-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
18-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
19- eNkaZw (Kadir Eraslan) Esenler / İstanbul
20-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
21-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
22- K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
23- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
24- S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
25 - Peder (Hakan TEKİN) - Esenyurt - İstanbul
26- fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler - İstanbul
27 - Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
28- kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
29-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
30-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
31- polo34 (Ahmet Selim Dalkılıç) - Şişli / İstanbul
32- erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
33- bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
34- Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
-
1-CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2- ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3- ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4- Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
6- bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
7- Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
8- MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
9- HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
10-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
11-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
12- Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
13- cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
14 - FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
15-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
18-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
19- eNkaZw (Kadir Eraslan) Esenler / İstanbul
20-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
21-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
22- K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
23- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
24- S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
25 - Peder (Hakan TEKİN) - Esenyurt - İstanbul
26- fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler - İstanbul
27 - Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
28- kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
29-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
30-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
31- polo34 (Ahmet Selim Dalkılıç) - Şişli / İstanbul
32- erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
33- bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
34- Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
35- KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
-
1-CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2- ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3- ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4- Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
6- bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
7- Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
8- MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
9- HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
10-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
11-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
12- Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
13- cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
14 - FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
15-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
18-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
19- eNkaZw (Kadir Eraslan) Esenler / İstanbul
20-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
21-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
22- K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
23- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
24- S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
25 - Peder (Hakan TEKİN) - Esenyurt - İstanbul
26- fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler - İstanbul
27 - Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
28- kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
29-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
30-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
31- polo34 (Ahmet Selim Dalkılıç) - Şişli / İstanbul
32- erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
33- bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
34- Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
35- KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
36- vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
-
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak isteyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere yönetim tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Peder (Hakan TEKİN) – Esenyurt/istanbul
18-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
19-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
20-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
21-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
22-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
23-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
24-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
25-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
26-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
27-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
28-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
33-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
34-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
35-S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
36-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
37-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
38-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
39-erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
40-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
41-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
42-YunusEmre ORHAN Çatalca/İstanbul
43-polo34 Ahmet Selim DALKILIÇ Şişli/İstanbul
-
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak isteyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere yönetim tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Peder (Hakan TEKİN) – Esenyurt/istanbul
18-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
19-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
20-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
21-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
22-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
23-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
24-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
25-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
26-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
27-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
28-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
33-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
34-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
35-S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
36-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
37-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
38-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
39-erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
40-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
41-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
42-YunusEmre ORHAN Çatalca/İstanbul
43-polo34 Ahmet Selim DALKILIÇ Şişli/İstanbul
44-Tonemre (Emre Kaynar) Fatih
-
Sevgili RaptorRiders Ailesi ;
Sezon Başlıyor . Buluşmalarda tam gaz başlıyacak ve gaz kesmedende devam edecek.
Organizasyonların ve Buluşmaların düzenlenmesinde , buluşma noktalarının ayarlanabilmesinde , planlamaların yapılmasında yardımcı olmanız için Avrupa Yakasında bulunan RaptorRiders üyelerinin Oturdukları ilçeleri yazmasını rica ederiz.
Ayrıca profilinizdende Bunları Örneğin İstanbul - Beşiktaş (Avrupa Yakası) şeklinde düzeltmeniz konusunda yardım ve desteklerinizi rica ederiz.
Ayrıca Lütfen cep telefonlarınızıda tekrar kontrol edin yanlışlık varsa bunlarıda profilinizden düzeltin . Çünkü buluşmalar cep telefonlarından da bildirilecek .
Örnek Profil :)
http://i.hizliresim.com/blWXLY.jpg
-
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak isteyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere yönetim tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Peder (Hakan TEKİN) – Esenyurt/istanbul
18-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
19-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
20-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
21-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
22-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
23-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
24-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
25-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
26-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
27-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
28-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
33-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
34-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
35-S.Z (Serhat Zilci) Çatalca/Beylikdüzü-İstanbul
36-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
37-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
38-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
39-erdmynr(Erdem Yener)- Gaziosmanpaşa / İstanbul [Şuan Tekirdağ]
40-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
41-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
42-YunusEmre ORHAN Çatalca/İstanbul
43-polo34 Ahmet Selim DALKILIÇ Şişli/İstanbul
44-Tonemre (Emre Kaynar) Fatih
45-Anıl DEMİRSOY - İstanbul - Küçükçekmece
-
RR(212) Avrupa Yakası Üyeleri
GÜNCEL LİSTE - (Bu listeden güncelleme yapalım )
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak isteyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere yönetim tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
18-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
19-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
20-
21-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
22-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıyer
23-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
24-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
25-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
26-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
27-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
28-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbul
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
33-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
34-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
35-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
36-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
37-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
38-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
39-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
40-Anıl DEMİRSOY - İstanbul - Küçükçekmece
41-bronks (Turgay Çavuşoğlu ) İstanbul - Sultangazi
42-
43-
-
RR(212) Avrupa Yakası Üyeleri
GÜNCEL LİSTE - (Bu listeden güncelleme yapalım )
Hatırlatma. Sevgili arkadaşlar listemizi yeniden güncelliyoruz.
Sanal ortam dışında da bu büyük ailenin üyeleriyle tanışıp , kaynaşmak istiyen ve haftalık buluşmalara , yapılacak olan organizasyonlara katılarak tam anlamıyla bu ailenin parçası olmak isteyen arkadaşlar lütfen profillerinizi güncelleyip Listeye adınızı yazdırın .
NOT: Buluşmalar ve organizasyonlar bu listedeki kişilere yönetim tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel olarak CEP telefonlarından da bildirilecektir.
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
18-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
19-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
20-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
21-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
22-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
23-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
24-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
25-bronks (Turgay Çavuşoğlu ) İstanbul - Sultangazi
26-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
27-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
28-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıye
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
33-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbulr
34-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
35-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
36-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
37-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
38-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
39-Anıl DEMİRSOY - İstanbul / Küçükçekmece
40-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
41-Tonemre (Emre Kaynar) Fatih
42-
43-
-
Güncel Liste
1 - CELİL ÜSTÜN Büyükçekmece/İstanbul
2 - ÖMER YAHŞİ Büyükçekmece/İstanbul
3 - ALİ ÜNVERDİ Halkalı/İstanbul
4 - Bypale-UĞUR GÜLER Bağcılar/istanbul
5- Salih ÖZLER Büyükçekmece/İSTANBUL
6- Serkan KÜRKÇÜ Florya/İSTANBUL
7- Fatih EKREN Büyükçekmece/İstanbul
8- Bahadır (H.Bahadır Özarar) GaziOsmanPaşa
9- Sedat DEMİR Büyükçekmece/İSTANBUL
10-Rkeem (Kerem Düzgün) Avcılar /İstanbul
11-Umut.(umut Soydaner/Fatih/İstanbul
12-Birkan BOZKUŞ (Büyükçekmece -İstanbul)
13-kadirercan (Kadir ERCAN) - Beylikdüzü /İstanbul
14-eNkaZw (Kadir Eraslan Esenler/istanbul
15-bronks - TURGAY ÇAVUŞOĞLU Sultangazi/istanbul
16-Erman ( Erman ŞENCAN ) Bakırköy / İstanbul
17-Recep86 (Recep YAŞAR) Esenyurt/İstanbul
18-Fatih Ücek Avcılar / İstanbul
19-K.Erkut (Kadir ERKUT) Küçükçekmece-İstanbul
20-FouL ( Murat KURU ) Avcılar / İstanbul
21-YYB (Murat CEYHUN) Beylikdüzü/İstanbul
22-Wolf (Atıl Tuncer) Büyükçekmece/İstanbul
23-MeStRe - Eray Gürman - Çağlayan/İstanbul
24-bronks (Turgay Çavuşoğlu ) İstanbul - Sultangazi
25-HelmettolgA.- (b.evler\ yenibosna)
26-acryvz (ACAR YAVUZ)/Büyükçekmece-İstanbul
27-KU0150 (Mehmet Üstünbaş) - K.Çekmece/İstanbul
28-Rednexi İskender Bedirhan YILMAZ İstanbul/Sarıye
29-Erkan Aşık -Bahçelievler/İstanbul
30-10UR1903 (Onur özengüneş) Güngören/Tozkoparan
31-Enes Sarıgene - İstanbul/Bayrampaşa
32-Yunus (Yunus Emre Özkök)-Bakırköy/İstanbul
33-nedemek(İbrahim Berk Adıgüzel) - Bahçelievler / İstanbulr
34-bozbirbaykus (Mehmet İşci)-Avcılar/İstanbul
35-cakkuzuluoglu (Can Akkuzuluoğlu) Ispartakule/İstanbul
36-ARES34 (O.Bedirhan SARIKAYA) Avcılar/İSTANBUL
37-Punisher45 (Yetkin Aslan) Şişli / İstanbul
38-fthblkglu (Fatih Bolukoglu) - Esenler – İstanbul
39-Anıl DEMİRSOY - İstanbul / Küçükçekmece
40-vitox (Erol Yilmaz) avcilar/istanbul
41-Tonemre (Emre Kaynar) Fatih / İstanbul
42-Murat Kemah - Fatih / İstanbul
43-
44-
45-
46-