Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

GökhanMüezzinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan Müezzinoğlu
    Muhasebe
     Honda Shadow Ace Deluxe 750
     İstanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    54

İlk Fire Sinyal !

1 aylık RR Daytona sahibiyim ve ilk firemi ön sinyalden verdim. Sol ön sinyal bağlantı yerinden koptu, diğeride koptu kopacaktı. Hemen servise gittim matkapla plastiğinden delerek kelepçeyle bağladılar. Sağlam oldu fakat aklım ona gidiyor sinirimi bozmama yeterli. Zaten bizim makinaların en dandik duran yerleri sinyalleri. Neyse lık olsun diyelim. Önerebileceğiniz ön ve arka sinyaller varmı uygun yollu, güzel ve bizim makinalara uyan ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Gökhan geçmiş olsun dediğin gibi bunla çıkmış olsun bizim sinyaller şekil olarak kötü çoğumuz değiştirdik

Gökhan Müezzinoğlu
    Muhasebe
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    54
    Önerebileceğin bir model var mı abi ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı darkviper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerebileceğin bir model var mı abi ?
    modeller tamamiyle görsel zevke bağlı hertürlü model uydurulabilir uymazsa en fazla ek küçük bağlantı ayağı yapılarak takılabiliyor

berkehrercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Berke Hür Ercan
    Öğrenci
     Honda Shadow Vlx 600
     İstanbul - Kozyatağı (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    28
    Abi ne kadar butce ayiriyorsun bilmiyorum ama alibabadaki sinyallerden almayi dusunme.Ben aldim sinyaller fena degil guzel duruyor ama yok cami dustu yok bilmem ne oldu astari yuzunden pahaliya geldi hem dayaniksiz hemde yedekleri bulunmuyor,uydurmasi da zor oldu o da pek mukemmel degil,onlardan alacagina gir apache cyclesa bas parayı orjinal custom chrome al.Hem cami mami kirilirsa yedegini bulursun hemde saglam kaliteli olur,goruntu dersen zaten sahane.Kisaca tavsiyem ucun besin hesabini yapmaman,belli bir miktar gozden cikardiysan biraz daha ver saglam olsun bence

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı berkehrercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ne kadar butce ayiriyorsun bilmiyorum ama alibabadaki sinyallerden almayi dusunme.Ben aldim sinyaller fena degil guzel duruyor ama yok cami dustu yok bilmem ne oldu astari yuzunden pahaliya geldi hem dayaniksiz hemde yedekleri bulunmuyor,uydurmasi da zor oldu o da pek mukemmel degil,onlardan alacagina gir apache cyclesa bas parayı orjinal custom chrome al.Hem cami mami kirilirsa yedegini bulursun hemde saglam kaliteli olur,goruntu dersen zaten sahane.Kisaca tavsiyem ucun besin hesabini yapmaman,belli bir miktar gozden cikardiysan biraz daha ver saglam olsun bence
    İyide motorun derdi sadece sinyalle bitmiyorki.Far değiştiren stop değiştiren plakalık yaptıran egzoz yaptıran boyadır kaplamadır aksesuardır derken yüzlerde lira masraf çıkıyor.Hal böyle olunca insan ister istemez ucuza kaçıyor :(

Berke Hür Ercan
    Öğrenci
     Honda Shadow Vlx 600
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    28
    Orasi oyle ,modelde kisitli zaten cildirmistim bi ara duzgun sinyal yok ulkede diye düzgün bisey istiyoruz mecburen milyonlar ödüyoruz.Stoplar plakaliklar hepsi oyle.Bu arada sahibindende 40 liraya guzel yan plakalik yapip satan biri vardi bi bak ona,boya yerine de gecen forumdan bir arkadasin yazdigi plastiDip kaplama olayi düşünülebilir benim kafama çok yattı,sokmesi yapmasi herseyi kolay sorunsuz.

Gökhan Müezzinoğlu
    Muhasebe
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    54
    Alıntı berkehrercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim doğru diyorsunda dün 2 saat aradım memlekette doğru dürüst sinyal yok olanda aşırı pahalı bu aşamada yine aliexpress den alacağım başka çaresi yok http://www.aliexpress.com/item/4-x-B...219243985.html şöyle birşey buldum en azından bizim sinyallerden kat kat iyidir hem kelepçeside var uydurma sıkıntısı yok. Bozulursa çok bişey olmadığı için koymaz da

Berke Hür Ercan
    Öğrenci
     Honda Shadow Vlx 600
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    28
    Benimkilerde bundandi kelepceler küçük gelmisti çatala baska sekilde bagladim.Senin kararin tabi ama bunlari alacaksan da en azindan cevresine bir siyah bant cek camlari cok kolay dusuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)