Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Seçkin-67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seçkin Çankaya
    operatör
     2015 regal raptor spyder 350
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195

0 spyder çamurluk jant değişimi

Arkadaslar nisan ayı içersinde Allah nasip kısmet ederse spyder alacağım size sormak istediğim spyder arka camurlugu hiç hoşuma gitmiyor kaz Kuyrugu gibi geliyor bana motoru aldığım gün hiç kullanmadan aldığım yer veya yetkili serviste bu arka çamurluk ve jantları daytonadakilerele değiştirsem yani bendekileri verip daytonadakerle takas etsem yapılan işçilik ne tutoyorsa parasınıda vererek parça parası vermeden yapılabilirmi bunu kabul ederlermi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Alıntı Seçkin-67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar nisan ayı içersinde Allah nasip kısmet ederse spyder alacağım size sormak istediğim spyder arka camurlugu hiç hoşuma gitmiyor kaz Kuyrugu gibi geliyor bana motoru aldığım gün hiç kullanmadan aldığım yer veya yetkili serviste bu arka çamurluk ve jantları daytonadakilerele değiştirsem yani bendekileri verip daytonadakerle takas etsem yapılan işçilik ne tutoyorsa parasınıda vererek parça parası vermeden yapılabilirmi bunu kabul ederlermi.
    Merhaba Seçkin ücretsiz yapmaya yanaşacaklarını hiç sanmıyorum çamurluk değişimi için çamurluğun bağlandığı şase bağlantı uzantısı değişmesi gerek ve jantlar çok pahalı senden söktükleri elinde kalacağı için yenisini parasız vermezler ama makinayı almadan bayi ile pazarlık eder kabul ettirebilirsen belki makul bir rakama hallettirme şansın olabilir

Seçkin Çankaya
    operatör
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195
    Sizlerin Istanbuldaki meşhur ustanız olan Ali usta kabul edermi acaba Celil abi

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Sizlerin Istanbuldaki meşhur ustanız olan Ali usta kabul edermi acaba Celil abi
    Ali usta bayi değil servis yani elinde hazır sıfır makina olmaz sipariş üzerine getirir o işlemi tek yapabilecek yer ana parça deposununda olduğu distirübütörün güneşlideki kendi satış mağazası olabilir

Seçkin Çankaya
    operatör
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195
    Çok teşekkür ederim Celil abi artık orda bi deneriz şansımızı eger olmazsa sadece çamurluk degistiririm jantlar kalır.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Çok teşekkür ederim Celil abi artık orda bi deneriz şansımızı eger olmazsa sadece çamurluk degistiririm jantlar kalır.
    Seçkin sıfır makina alacağın için yukarıda linki olan motosikletcim yüksel beyi ara selamımı söyle konuyu ona anlat ne yapılabilir nasıl yapılır sana detaylı bilgi ve fiyat verir yardımcı olur

Seçkin Çankaya
    operatör
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195
    Tamam yarın arayayım bakalım ne diyecek inşallah olurda beni bu masraftan kurtarır. Yoksa eninde sonunda yapacam ben bunu

Seçkin Çankaya
    operatör
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195

Seçkin Çankaya
    operatör
     Zonguldak
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    195
    Arkadaşlar dün akraba düğünü için istanbula gitmistim dönüşte güneşlideki ana bayii ye ugradım 350 spyder almak istedigimi fakat daytona arka çamurluk ve jantları spyder dakilerle parça parası vermeden takas yapabilirmiyiz diye sordum kurulmuş motordan sök tak yapamayız ama daha kurulmamış olana yaparız parçalara para vermezsin dediler. Fakat 2015 model spyder 350cc 14000TL. Fiyat verdiler bu motora bu kadar para verilirmi bilemedim motosikletcim yüksel beyi aradım 2014 spyder 350cc 10750 fiyat verdi söylediğin parca degisimlerini yapmayız satın alıp taktırabilrsin dedi. Şimdi bu parçalar yaklaşık olararak 1550tl+işçilik 2014 model 12300 tl.ye çıkıyor tabi sökülen parçalar bende kalıyor satabilirmiyiz oda meçhul sizce 2015 model 14000 Tl. mi yoksa 2014 model 12300 Tl.ye almakmı mantıklı olur fikir verebilirmisiniz karasız kaldım

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Arkadaşlar dün akraba düğünü için istanbula gitmistim dönüşte güneşlideki ana bayii ye ugradım 350 spyder almak istedigimi fakat daytona arka çamurluk ve jantları spyder dakilerle parça parası vermeden takas yapabilirmiyiz diye sordum kurulmuş motordan sök tak yapamayız ama daha kurulmamış olana yaparız parçalara para vermezsin dediler. Fakat 2015 model spyder 350cc 14000TL. Fiyat verdiler bu motora bu kadar para verilirmi bilemedim motosikletcim yüksel beyi aradım 2014 spyder 350cc 10750 fiyat verdi söylediğin parca degisimlerini yapmayız satın alıp taktırabilrsin dedi. Şimdi bu parçalar yaklaşık olararak 1550tl+işçilik 2014 model 12300 tl.ye çıkıyor tabi sökülen parçalar bende kalıyor satabilirmiyiz oda meçhul sizce 2015 model 14000 Tl. mi yoksa 2014 model 12300 Tl.ye almakmı mantıklı olur fikir verebilirmisiniz karasız kaldım
    2014 ile 2015 arasında bilindik bir fark yok.2014 ü al değiştir çamurluğu.Eski çamurluğu satarsın belki uygun fiyata.Böylelikle 12300den daha ucuza gelmiş olur.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)